• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@krista Teri, tak brzke uzdraveni, ja sotva prekonala ctyricitky a je mi prvni den dobre, lehli s nima i oba chlapi :frowning2: Podle doktora je to viroza, ktera se tu silene rozjela :frowning2:

@ikarkulka Nechala bych to na @martinjasen at on to uzemni a zamce. A veroniku88 v zadnym pripade neodblokovavat!
4. feb 2011 o 15:47  • Odpovedz
@mmmk nechám nechám, nechci se v tom vůbec angažovat, páč to téma už víceméně ani o veronice není, že :grinning:
já bych tam jen napsala to, co je pravda - že jsem ji upozorňovala na to už kdysi na brms, pak že byla jistě napomínána několikrát i tady, a když si nedala pokoj, tak byla prostě zablokována. donekonečna nepozorňujeme. a že když byla zablokována, tak to tak zůstane.
ale martin to jistě napíše líp a i to od něj líp vezmou, teda aspoň ve smyslu, že na chlapa nebude tolik pindů.
4. feb 2011 o 15:49  • Odpovedz
@martinjasen, delas i na tech dalsich diskuzich?

@ikarkulka petrunu jsem mela vzdycky za racionalni bytost bez sklonu ke stadovisti a ono ejhle. Hod si pls to inkriminovane album jen pro pratele, at je klid.
4. feb 2011 o 16:13  • Odpovedz
@mmmk už dřív jsem si ho dala jen pro registrované, eliášova alba mám jen pro přátele.
měnit to teď nebudu, nebudu jim ustupovat. nic jsem neudělala. akorát si na mě vybíjejí vztek za soanpe a veroniku.
4. feb 2011 o 16:16  • Odpovedz
@ikarkulka Tak jsi jim mela kua napsat, co konkretne mely blbe a kolikrat byly dyliny upozorneny!!! A verim, ze soanpe ted nekde ze zakulisi hezky priliva oleje do ohne!!! :angry:
4. feb 2011 o 16:19  • Odpovedz
@mmmk teď se moc nechytám - jako myslíš do té diskuse o vymazaných albech že jsem měla napsat, proč byla konkrétně zablokovaná veronika a proč soanpe smázla alba?

jako já už nemám moc chuť jim tam něco psát, je to zbytečný, však vidíš sama v té diskusi ve volné, kam to dospělo. akorát bych zabředla do nesmyslný a nikam nevedoucí debaty.
4. feb 2011 o 16:21  • Odpovedz
@ikarkulka myslela jsem predtim, ted uz se tam nezapojuj. Ja uz se takhle strhnout nedavam. A nemam radsi ani zadny alba :grinning:
4. feb 2011 o 16:36  • Odpovedz
@krista @ikarkulka @mmmk Temy som uzamkol. Ak by sa este nieco vyskytlo, napiste mi priamo do IP. Dajte mi vedite aj v priapade ak by sa to objavilo v kratkych spravach. Dakujem. Pekny vikend vam prajem vsetkym. :wink:
4. feb 2011 o 18:00  • Odpovedz
@martinjasen děkuji.
vyskytlo se to, že jsem měla v albu asi 20 flagů a asi 10 urážlivých komentářů, oboje jsem vymazala.

prosím ještě (i ostatní) o ujištění, že můj odkaz v albu neporušuje pravidla. já jsem si tím (téměř) jistá, ale ráda bych od vás měla podporu.
je mi jasné, že to, co se strhlo, je jen způsob, jak si vybít zlost.
kromě toho, že jsem admin, jsem taky jen uživatelka a můžu tu mít alba jako ostatní.
odkazy jsem si už na dřívější radu @janocka dala ve formátu goo.gl, aby nebyla vůbec na první pohled vidět stránka fotografky.

nechci si to mazat, protože tím bych jim ustoupila a mohla bych rovnou odevzdat adminská práva. ale chci se jen ujistit.
4. feb 2011 o 18:44  • Odpovedz
@ikarkulka Nic nemaz. Nenechaj sa vyviest z tych reci, su to prazdne slova, ktore nestoja ani deravu mincu. Pousmej sa nad tym :wink:
4. feb 2011 o 18:48  • Odpovedz
sakris si prave citam tu diskusiu...tie baby su fakt mimo :zipper_mouth:
4. feb 2011 o 18:57  • Odpovedz
@martinjasen díky :slight_smile:
to já se pousmívám, už jsem admin nějakou chvíli, vím, že tohle vždycky následuje a že to zase utichne, že si prostě potřebují kopnout.
jen jsem si chtěla být úplně jistá, že fakt nic neporušuju a že nemají důvod.
4. feb 2011 o 18:59  • Odpovedz
jsou petka21 a burberry duply? ještě je tam little_princess, ale ta už je bloknutá.
http://www.modrykonik.cz/adminclub/ips/?ip=89.103.34.91
4. feb 2011 o 19:31  • Odpovedz
jsou otylda a gepe duply, ja se v tom jeste na 100% nevyznam, prosim holky z beremka aby se na to koukli :wink:
http://www.beremese.cz/adminclub/computers/?uuid=26467ec4-4e45-49ed-836f-50597f71adf9
4. feb 2011 o 19:49  • Odpovedz
@niccky.z diky niky, vyzera, ze to duply su, idem jej napisat :wink:
4. feb 2011 o 19:52  • Odpovedz
@ikarkulka kaji je to take divne, lebo niektore nastavenie PC su ine, ale niektore sa zhoduju :unamused:
4. feb 2011 o 19:52  • Odpovedz
4. feb 2011 o 19:53  • Odpovedz
@niccky.z ja dakujem :wink:
4. feb 2011 o 19:54  • Odpovedz
Prosím já už sem se ptala jednou ale nějak mi nebylo přímo odpovězeno, máme nějaký problém s nahráváním fotek do alb, k diskuzi, profilovek Jelikož se mi tyhle dotazy od uživatelek množí (že jim to nejde) ale mě jde tak nevím co s tím.... :sweat_smile: pokud je to tu někde psané tak se omlouvám nemám čas vše číst :sweat_smile:
5. feb 2011 o 13:21  • Odpovedz
@janocka , @ooo, @ikarkulka - mam dotaz ohladne tejto temy : http://www.beremese.cz/diskuse/tema/kdy-zacit-shanet-fotografa/, jedna sa o tom, ze som nasla upozornenie v tejto teme, ze odbocuju od temy a ze ci by sme im nemohli otvorit tuto temu : http://www.beremese.cz/diskuse/tema/nevkus-svatbam-vladne/ - ja som proti, nakolko ta tema je dost kontroverzna a dost hadkoidna... je to nieco podobne ako toto ( riesila som to teraz aj s martinom) : http://www.beremese.cz/diskuse/tema/cirkevni-svatby-a-ateismus/

zaujima ma vas nazor,vdaka :wink:
5. feb 2011 o 14:12  • Odpovedz
@niccky.z ahojky, som si vsimla nejake flagy od teba v albumoch na beremku, len som chcela, ze ked najdes fotky s web odkazmi kludne ich zmaz, je jedno kto ich zmaze, diky moc :wink:
5. feb 2011 o 15:03  • Odpovedz
@domika007 domi, to téma rozhodně neotevírat. nebudeme na našich stránkách podporovat jakoukoli šikanu.
je fakt, že některé svatby vkus naprosto postrádají, ale je to každého věc a nikdo cizí nemá nárok to kritizovat, ještě k tomu veřejně, v tématu požehnaném adminy.
nic takového. jestli má někdo potřebu "drbat", i když to budou vydávat za mírumilovnou diskusi, kde nebudou nikoho jmenovat a kde se budou v mezích slušnosti bavit jen o tom, co se jim líbí atd., tak ať si založí diskusi soukromou nebo ať si to píše v IP.
5. feb 2011 o 18:35  • Odpovedz
@ikarkulka jj tiez som toho nazoru, len som sa chcela opytat aj vas, kedze ste aj vy adminkami na beremku :wink:
5. feb 2011 o 20:00  • Odpovedz
ahojte, myslite ze mam smazat tohle album, kedze by to malo byt na konikovi

http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/veverka_/album/novy-obyvatel-naseho-domecku-jenicek-narozen/
5. feb 2011 o 21:31  • Odpovedz
@domika007 ok do buducna ich budem mazat namiesto flagovania :slight_smile:
5. feb 2011 o 21:32  • Odpovedz
@niccky.z smaž a odkaž jí na koníka :wink:
5. feb 2011 o 22:10  • Odpovedz
6. feb 2011 o 09:21  • Odpovedz
@niccky.z diky, lebo nie vzdy sa mi podari vsetko pomazat a poslednu dobu je tam tych flagov nejako vela :rolling_eyes: su tam sice este resty, ked prechadzala na novu verziu, takze tam svietia flagy ohladom netextovych prvkov, ale snazim sa ich postupne mazat, ale je ich veeeeeeeela :confounded:
6. feb 2011 o 09:57  • Odpovedz
@domika007
@emjee
@ikarkulka
@krista
@mmmk

Holky prosím když zakladatelka souk.skupiny chce změnit přezdívku ale chce pod novou přezdívkou stále spravovat tu danou skupinu jak to udělat?

Koukala sem že je tam jak se přidávají členové dole okýnko na zakladatele skupiny tam změnit? jí to tam změnit nejde :confused: tak co s tím vůbec nemám potuchy
6. feb 2011 o 17:32  • Odpovedz
@aguaverde Hlavne NENI mozny menit prezdivky, viz. facebook :wink: Kdyz blokovani, tak definitvni.
6. feb 2011 o 17:36  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.