• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
Spravce skupiny zmenis nahore v tom chlivecku. A musi to udelat jen zakladatel skupiny. Ale tu zmenu prezdivky (pokud neni vulgarni nebo jmeno prijmeni) ji rozmluv.
6. feb 2011 o 17:38  • Odpovedz
@mmmk jasný já vím že měnit přezdívky není možné :wink: ona chce tuhle zrušit a nechat si novou :wink: :confused: nahoře v chlívečku? kuknu co tam je
6. feb 2011 o 17:45  • Odpovedz
@mmmk já když na to koukám tak dám edit jako bych chtěla přidat new člena a dole pod tím je zakladatel skupiny to si myslela?
6. feb 2011 o 17:47  • Odpovedz
@aguaverde http://www.facebook.com/#!/home.php?sk=group_144291915616289&ap=1 - resila to @krista asi 4. odshora. Vis, vsem stejnym metrem :wink: Proste to mozny neni. Jedine bloknout tuhle i s komplem a zadna dalsi.
6. feb 2011 o 17:48  • Odpovedz
@aguaverde Jj, to jsem myslela.
6. feb 2011 o 17:48  • Odpovedz
@mmmk :sweat_smile: jo tak takže vubec jako že si založí nový? ok už to chápu :wink:
6. feb 2011 o 17:50  • Odpovedz
@aguaverde Aha, tak neni tam chlivek. Je to nahore pod nazvem diskuze - je pocet clenu a zakladatel a za tim mas Edit. Tak tam. A melo by to jit zakladateli.

Jo a prosim te, zkopci sem vsecky napominani belantove (veronika88). S hvezdickama na zacatku. dik.
6. feb 2011 o 17:52  • Odpovedz
@mmmk jdu ji písnout stejně jí to nejde :wink:
@aguaverde Jj, presne tak. Uz jsou soukromy skupiny a zadny kvakani, ze tahle prezdivka je prokleta, prohnila nebo blba!
@aguaverde Do zitra pockat, az nebude mit Janka tolik prace :slight_smile:
6. feb 2011 o 17:53  • Odpovedz
3. úno 2011 ve 14:08
Příjemci: veronika88

Zdravím,
album Ti bylo smazáno z důvodu reklamy v komentářích.
Informace již dohledat nejdou, a jelikož nejsme uschovna tak doporučujeme si data ukládat i jinde (např u sebe v PC).
Ale jelikož jsme předpokládaly že je uložené mít nebudeš (jako většina) tak jsme ti je zkopírovaly my.

Za chvilku Ti je pošlu.

Pro příště se
1) vyvaruj reklamy
2) ukládej si informace a data u sebe

Agu

veronika88 2011-02-03 13:32:18 píše:
--------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den.

Mám problém,zmizlo mi ablíčko se všemi fotkami, texty,kde jsem měla zapsané všechny události, jinde to napsané nemám,nevíte,kde může být problém a jestli info jde vrátit zpět???
Já to 100% nemazala!!!!
6. feb 2011 o 18:00  • Odpovedz
@mmmk ok počkám na Janču :wink:
6. feb 2011 o 18:01  • Odpovedz
@domika007 jasne Dominika ja som sa ti len nechcela miesat do tvojej prace. Ak potrebujes niekedy pomoct daj vediet :slight_smile:
6. feb 2011 o 21:45  • Odpovedz
@niccky.z v pohode, ak su to len fotky s web odkazmi nie je problem, to kludne zmaz, to nema co robit v albumoch :wink: a vdaka, ak by bolo nieco treba ozvem, diky za ponuku
7. feb 2011 o 09:15  • Odpovedz
nejako sa nestiham zorientovat ci su otazky na mna este aktualne :confounded: mala som 19 "kto ma spomina", tak mam v tom bordel :frowning2: ak nieco treba, tak napiste
7. feb 2011 o 10:01  • Odpovedz
@janocka jani ja hlavne potrebujem bloknu tie PC :sweat_smile: diky
7. feb 2011 o 10:08  • Odpovedz
@domika007 snad sa k tomu dostanem :sweat_smile:
7. feb 2011 o 10:16  • Odpovedz
@janocka jani co s tymto, podla adminu mi duplu na tie dve nevyhodilo
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/analny-sex/?page=last&post=last&lastref=il
7. feb 2011 o 14:52  • Odpovedz
@martinjasn martin nevies ako to vyzera? je uz vyhodnotenie? posielali nieco?
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/sutaz-s-ihrysko/?page=last&post=last&lastref=il
7. feb 2011 o 15:05  • Odpovedz
@danu duply som sice nenasla no myslim si, ze su to kamosky, kt. sa nudia..... obavam sa, ze takychto tem bude pribudat, kedze dnes zacinaju prazdniny :rolling_eyes:
7. feb 2011 o 15:41  • Odpovedz
len upravujem nick, aby si to martin vsimol - uniklo ti pismenko - @martinjasen - pozri prispevok @danu - dnes 15:05. Dakujeme
7. feb 2011 o 15:43  • Odpovedz
@janocka Jani hm, moze byt, tak nechame alebo zavrieme?
@janocka dakujem za upravu, :wink: pre istotu to prepisem znova
7. feb 2011 o 15:44  • Odpovedz
@martinjasen Martin nevies ako to vyzera? je uz vyhodnotenie? posielali nieco?
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/sutaz-s-ihrysko/?page=last&post=last&last...
7. feb 2011 o 15:44  • Odpovedz
@danu by som zavrela.... napr. hadky, osocovanie.... lebo co som si pozrela prvych par prispevkov, hned sa do nej pustili, ze si vymysla a pod.... tym nam to vlastne ulahcili - o dovod viac to zavriet
7. feb 2011 o 15:51  • Odpovedz
@janocka ok, idem na to, dik :wink:
7. feb 2011 o 15:52  • Odpovedz
@danu Podla vsetkeho uz odisli vsetky darceky. Poslali sme info poanovi z Ihryska, aby zereagoval na ten prispevok.
7. feb 2011 o 17:31  • Odpovedz
@martinjasen Martin dakujem, lebo by bolo dobre, keby to tam pan napisal.
7. feb 2011 o 18:49  • Odpovedz
@ikarkulka nemohla som najst 4 flagy, ktore sa nam ukazuju na mk.sk a dnes som zahliadla tuto temu, pritom sa mi vobec vo flagoch neukazuje a oznacila si tam 4 prispevky. Je to vybavene? mozem ich zmazat? alebo?
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/letani-miminek/?flagged_only=true
8. feb 2011 o 14:11  • Odpovedz
@danu ty flagy jsou pro @martinjasen, chtěl psát uživatelce kubaka, že v některých příspěvcích je arogantní, uráží a vysmívá se :wink: tak jsem je označila. asi zatím nechat, nebo jestli martin chce, tak už se to může smazat.
8. feb 2011 o 15:00  • Odpovedz
@martinjasen
@danu denisocka mi pisala, ze uz darcek dostala
8. feb 2011 o 15:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.