• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@ikarkulka ok, diky za info :wink:
8. feb 2011 o 15:02  • Odpovedz
@ikarkulka Dakujem, pozriem si to. Kubake som uz pisal, prislubila, ze bude tolerantnejsia. Ak by ste s nou mali nejake problemy preposlite mi to rovno do IP. Dakujem.
8. feb 2011 o 15:08  • Odpovedz
@domika007, @ooo @ikarkulka - netusite kto sa odbavuje flagovanim fora na BRMS? som teraz zmazala cca 40 flagov, vacsinou boli od veci ked niekto oznacil prispevky, kde boli velke pismena v slovach: WC, PS, NAS, MY, TVOJE ako ze su suce na vymazanie...... ako ked je v celom prispevku 1 slovo velkym pismenom, tak je to ok dla mna
8. feb 2011 o 20:39  • Odpovedz
@janocka jani, netusim.
8. feb 2011 o 20:51  • Odpovedz
@janocka nemám tušení
8. feb 2011 o 20:53  • Odpovedz
moja otazka zapadla prachom, takze este raz a teraz aj so zavinacmi @janocka @danu

emjee http://www.modrykonik.sk/fotoblog/liliputisro/clanok/v-com-mam-nosit/ je vobec ok ten nick?
6. feb o 09:21
8. feb 2011 o 22:15  • Odpovedz
@emjee podla mna je ten nick ok ked je tu aj e_kociky, babykuky a potom cosi s babymarketom a spuntikom, co su tiez e-shopy..... ked nepise,ze to predava alebo ze ma firmu, ma to v takejto nenapadnej podobe, tak by som to nechala
8. feb 2011 o 22:20  • Odpovedz
@janocka @emjee daju sa davat este tie tickery do profilu, albumu? viete co to odpocitava kedy porodis, co sme tu kedysi mavali
9. feb 2011 o 07:51  • Odpovedz
@emjee myslim si to iste co Janka, pokial nepise priamo ich stranku, hoci ma taky nick tak ok. Ale pokial viem, si jej mazala web kontakt ze?
9. feb 2011 o 07:52  • Odpovedz
@danu ano mazala som kontakt
neviem ako to je aktualne s tymi tickermi - ked presla svadba na novu verziu, musela som si to cele prepisat, lebo mi to nespravne prevzalo html tagy co som tam mala, ticker je vlastne tiez html tag
9. feb 2011 o 07:55  • Odpovedz
@danu v albume je moznost zmenit netextove prvky, asi tam by sa to malo nakopirovat, idem testnut
9. feb 2011 o 07:56  • Odpovedz
@danu link co vypluje generator tickeru treba nakopirovat do netextovych prvkov - kuk moj album http://www.modrykonik.sk/fotoblog/emjee/album/emjeemimi/
9. feb 2011 o 08:05  • Odpovedz
@emjee takze by to malo ist
lebo tato sa na to pyta v otazkach pre adminov, napisem jej teda ze to ide?
evitka82 ahojte adminky chcela by som sa opytat ako by som si sem mohla dat z www.babystrology sem to babo a nech mi to odratava dni a ukazuje ake je velke...viem ze pred dvoma rokmi ked som bola tehu sa to dalo no uz nepamatam ako som to robila.dakujem pekne
9. feb 2011 o 08:16  • Odpovedz
@danu neviem za svet najst tu temu ci otazku, prosim odpovedz jej
9. feb 2011 o 08:24  • Odpovedz
9. feb 2011 o 08:27  • Odpovedz
@danu nie, bola tu pred chvilou medzi novymi temami / otazkami nejaka otazka takehoto razu a niekde sa stratila
9. feb 2011 o 08:39  • Odpovedz
@janocka jani netusim, ale uz som ti to spominala a nejde len o flagy vo fore ale aj v albumoch :rolling_eyes:
9. feb 2011 o 08:40  • Odpovedz
@emjee nevadi diky, napisala som jej tvoje odpovede co si mi dala :sweat_smile:
9. feb 2011 o 08:45  • Odpovedz
@janocka zjistila jsem, že dekorace_lunami, která si tu zřejmě platí reklamu, si založila duplu lunami
http://www.modrykonik.cz/adminclub/ips/?ip=194.228.223.3
založila si na koníkovi i album.

včera jsem ho oflagovala, dneska mě napadlo ji projet i adminem.
co s ní?
9. feb 2011 o 12:23  • Odpovedz
@janocka jo koukám, že má ještě nick sissinka98
9. feb 2011 o 12:26  • Odpovedz
@ikarkulka na reklama.asmira (ta mala reklama vo fore a albumoch) musia mat zatial iny nick ako do fora - neda sa registrovat pod jednym nickom aj tam aj tam, takze zatial je to ok, pokial si nerobi reklamu...... teda vlastne pises, ze si robi reklamu.... idem to pozriet... myslienkove pochody boli toto, nevsimaj si :grinning:
9. feb 2011 o 12:28  • Odpovedz
@ikarkulka sissinka a ten nefiremny nick vybavim
9. feb 2011 o 12:29  • Odpovedz
len sa uistujem - fotka primalexu, s ktorym sa planuje malovat buduca detska izba nesuvisi so zameranim stranky, ze? :grinning:
9. feb 2011 o 12:33  • Odpovedz
@janocka teoreticky snad ani jiný nick nepotřebuje, když si tu platí reklamu, tak by ani neměla přispívat do fóra a zakládat si alba, takže druhý nick je jí k ničemu ne?

@emjee nooooo :unamused: to je dost diskutabilní... ale jestli tam má kyblík s barvou, tak asi smazat, nechala bych takový ten barevný čtvereček ze vzorníku.
je fakt, že primalex bych nechala na střeše, na koníka to nepatří.
9. feb 2011 o 12:37  • Odpovedz
@ikarkulka ak by chcela prispievat ako sukromna osoba - nie o firme, tak moze :sweat_smile: idem jej napisat
9. feb 2011 o 12:38  • Odpovedz
Holky moc se nevyznám v těch albech, je tohle možný nevíte někdo? Nedošlo k nějaké technické chybě?

peroli
Příjemci: krista
Dobrý den, měla bych dotaz jak je možný že fotoalbum, který jsem včera zakládala a které bylo jen pro přátelé a pro všechny ostatní mělo být tajné bylo najednou odemčený a někdo úplně cizí než koho mám v přátelích mi tam dá "to se mi líbí"? Když jsem to před chvíli zjistila tak jsem se fakt až nas**la (pardon), úplně mě polilo a jen doufám že už nikdo jinej neviděl co jsem chtěla tajit...
Děkuji Petra
9. feb 2011 o 13:56  • Odpovedz
@krista same od seba sa jej to nemoze prepnut.... takze bud si to nastavenie neulozila alebo si to prestavila :sweat_smile:
9. feb 2011 o 14:19  • Odpovedz
No prosímtě a jak to teda funguje, já taky vidím jedno album které má označené jen pro přátele a mě v přátelích nemá :astonished: já se v tom nějak nevyznám :confounded: @janocka
9. feb 2011 o 15:27  • Odpovedz
tady u toho je napsaný jen pro přátele:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/peroli/album/co-by-se-my-libilo-tentokrat-o/

Já se bojím že je to tam nějaký pomotaný jak se určuje kdo může komentovat a kdo vidět.
9. feb 2011 o 15:28  • Odpovedz
@krista a fakt :zipper_mouth: tak potom beriem spat co som povedala a idem to nahlasit... a skusme ci to blbne iba jej alebo viacerym..... ak mas cas, mozme sa odpriatelit a pozries ci moj album na MK vidis
9. feb 2011 o 15:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.