• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@ikarkulka To nevim, prispevek ma nekdy 20:56 a bloka by mela byt asi od 15:30, ne? Zrejme auto-login. Nech ji bloknout kompl.
13. feb 2011 o 22:41  • Odpovedz
13. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz
@mmmk neviděla.... ale psát tam asi nebudu co?
13. feb 2011 o 22:58  • Odpovedz
@ikarkulka Ne, ne, urcite se k tomu nevyjadruj. To proste nedela dobrotu a vede to jen k hadkam a osocovani. :rolling_eyes:
13. feb 2011 o 23:00  • Odpovedz
@mmmk hlavně myslim, že by to ani nemělo smysl, vzhledem k tomu, že je zablokovaná :grinning:

koukám, že není napsaná v zablokovaných uživatelích :confused: :confused: :confused: ale já jsem ji tam psala... odpo mi teda trochu blbnul net, ale až tak?
13. feb 2011 o 23:04  • Odpovedz
@ikarkulka Neni v notes napsany, proc je blokovana, proto jsem se ptala.
13. feb 2011 o 23:06  • Odpovedz
@mmmk aha, tak tam už jsem to nepsala, když je tam ta předešlá poznámka. jdu doplnit.
13. feb 2011 o 23:07  • Odpovedz
@danu nepisala
14. feb 2011 o 06:32  • Odpovedz
@emjee idem napisat
14. feb 2011 o 08:10  • Odpovedz
@mmmk
@ikarkulka taky jsem si toho všimla, přišla mi IP a v adminclubu jsem zjistila že ji blokla Kája, tak jsem se na ni vykašlala :grinning: :wink:

Jo a já už do zablokovaných uživatelů nepíšu, mám dojem, že jsme se dohodly že budeme psát jen do Adminclubu nebo máme dělat obojí? V tom případě nám Notes spíš práci přidělávají...
14. feb 2011 o 11:28  • Odpovedz
@krista ja pisem iba do notesa, do fora len nejasnosti, pri ktorych potrebujem radu
14. feb 2011 o 12:20  • Odpovedz
@krista já ještě občas píšu sem i tam, někdy jenom sem, někdy tam :sweat_smile: ještě jsem si nezvykla. ale snažím se přeorientovat na notes :wink:
14. feb 2011 o 12:28  • Odpovedz
@emjee
@ikarkulka tak díky za info :wink: já když něco dohledávám tak koukám právě jako první do Adminclubu, je to prostě rychlejší a pak až jdu pátrat sem když nic nenajdu. Opravdu si myslím, že Notes nám toho hodně usnadní :slight_smile:
14. feb 2011 o 13:29  • Odpovedz
14. feb 2011 o 18:30  • Odpovedz
@domika007 nemyslím si, tohle téma tu už několikrát bylo, dalas jí dobrý odkaz.
14. feb 2011 o 19:44  • Odpovedz
@ikarkulka vdaka, len som sa chcela uistit :wink:
14. feb 2011 o 19:58  • Odpovedz
@ikarkulka Muzes se tam k tomu vyjadrit? Myslim, ze to je tvoje zalezitost
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kompletne-vymazany-profil/?page=1#post-57187222 :wink:
Mne to blokovani terak prislo teda zbytecne, ja s nim nesouhlasim. Obzvlast, kdyz teda s tebou konzultovala, jak to ma vypadat.
16. feb 2011 o 09:22  • Odpovedz
@janocka @krista @kalerat @aguaverde
Co na tohle rikate? http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ivadahan/album/emily-porod-doma/6345393/ Proc proboha neni mozny dat to album jen pro pratele? :sweat_smile:
16. feb 2011 o 10:08  • Odpovedz
@mmmk docela mi při týhle fotce zamrazilo :sweat_smile:
16. feb 2011 o 10:14  • Odpovedz
@mmmk uáááá :sweat_smile: zažila jsem porod, vím že kolem toho je hodně krve, dokonce jsem chtěla rodit do vody, ale tahle fotografie se mi nelíbí :pensive: hlavně to přirození dané paní taky neni nejlepší na fotku :pensive:

Neprošel ten návrh abychom mohli uživatelům měnit přepnutí alba? Teď myslím těm firmám nebo těm co jako firmy vypadají když už je o tom řeč.
16. feb 2011 o 10:16  • Odpovedz
@krista Nevim, nikdo na to nereagoval. Si rikam, ze doufam, ze pousti te pani tricko a neni to krev :sweat_smile:

@kalerat Proto se ptam. Mi to prijde teda uz trochu moc.
16. feb 2011 o 10:25  • Odpovedz
@mmmk kuwa že já všechno otevřu než si přečtu vaše reakce :zipper_mouth: málem sem si nablila do černýho čaje :zipper_mouth: ne že by fotka byla tak hrozná ale je mi blbě už ár dní a tahle fotka se stala málem osudnou :grinning: :sweat_smile: :rolling_eyes: :zipper_mouth: blééé
16. feb 2011 o 10:25  • Odpovedz
@aguaverde To jsem teda nechtela :sweat_smile: :grinning: At je ti brzo lip. Radsi te nebudu zminovat pri tehle udalostech par dni :slight_smile:
16. feb 2011 o 10:27  • Odpovedz
@mmmk doufáš a přitom sama víš že to tak neni že :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

@aguaverde nebude tu mezi námi další dvoj-maminka :grinning:

No a co s takovou fotkou teda? To se asi nechává že? Vulgární to vyloženě neni... jen je tam v pozadí ten rozkrok a ta krev která k porodu patří.
16. feb 2011 o 10:28  • Odpovedz
@mmmk :grinning: to by bylo fajn mě nezmiňovat k těmhle fotkám :sweat_smile: nejsem cíťa normálně mi to zas tak nevadí ale teď ser to nějak v žaludku zhouplo a bylo no :sweat_smile: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ........
16. feb 2011 o 10:29  • Odpovedz
@krista Snazim se to nejak omluvit :sweat_smile: :grinning: Je mi jasny, ze je to krev a ze kdyz rodila doma, tak tu vodu asi nemenili :sweat_smile:

@aguaverde Nebude mit Charli sourozence? :grinning:
16. feb 2011 o 10:30  • Odpovedz
@krista @mmmk :grinning: :confused: doufám že ne :confused: :sweat_smile:
za a) nechceme druhé a za b) zdravotní důvody by to asi stejně nedovolili :confused: :confused: ale abych řekla pravdu tak na prosinci už nás moc jednomamin není :sweat_smile: :sweat_smile: tak snad na mě bacila nehodily :grinning:
16. feb 2011 o 10:30  • Odpovedz
@krista já bych možná kvůli tomu rozkroku to mázla nebo aspoň poprosila dotyčnou jestli by si to nemohla v nějakým programu zamazat :sweat_smile:
16. feb 2011 o 10:32  • Odpovedz
@aguaverde Proc nechcete druhe? Jsem myslela, ze jsem jedina. Ale manzel teda veri, ze je to docasne :grinning:
16. feb 2011 o 10:42  • Odpovedz
@mmmk tak my se s Jouzou shodli že prostě chceme jedno :sweat_smile: chtěli sme dvě ale po problémech s Chár (jako těhu jinak je božská) prostě už nechceme :pensive: navíc vím na 100% že nedokážu milovat dvě děti stejně :pensive: vím že Chár budu milovat o chlup víc (ne že bych dělala rozdíly to ne, asi bych se k oběma chovala stejně, ale Chár je vymodlené dítko a vždy bude pro mě NO1) :pensive: a myslím že vůči tomu druhému by to nebylo fér (ikdyž by to nikdy nepocítilo ale já bych v sobě věděla že to tak je a bylo by mi to líto)

samo kdyby náhodou nějak se k nám druhé mimi dostalo :grinning: tak ho budu milovat a očekávat s radostí :dizzy_face: ale ten chlup větší lásky bude poád pro Chár :pensive:
16. feb 2011 o 10:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.