• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
21. feb 2011 o 10:41  • Odpovedz
@martinjasen @janocka @emjee
Chcela by som vediet aky mate nazor na tuto temu. Ja by som ju vymazala uplne, len chcem vediet vas nazor
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/boli-interupcia/?page=1&post=57316119

Uzivatelka /ci provokater/ci pubertiacka/ neviem, sa pytala jasne na bolest pri interupcii, a vsetky ju tam zacali odsudzovat. Chapem, nie kazdy je za, ale tie prispevky resp. odpovede sa mi tam skoro ani jedna nehodi. Co to som zmazala, ale ked si citam dalsie prispevky, zmazala by som vsetky.
21. feb 2011 o 12:47  • Odpovedz
@danu Nechaj to zamknute, Ta otazka nuti ludi, aby sa zamysleli ci vobec ziju. To by sme nemali len tak vymazat. Ak tam boli hrube odsudzovanie a pohrdanie, dobre ze si to vymazala, ale tie prispevky aj ked su tvrde su v poriadku. Otazka bola tiez tvrda.
21. feb 2011 o 13:06  • Odpovedz
@martinjasen ok, dakujem
21. feb 2011 o 13:25  • Odpovedz
@domika007 domi, kramek Janna som riesila, idem pozriet kedy a co este raz jej to pripomeniem

a manal by som uz poslala het.... xkrat jej boli stopnute inzeraty lebo ze su komercne, potom zacala obchadzat pravidla - ze to ma od potencialnej svokry z UAE (ci kerej blizkovychodnej krajiny) a nie su jej dobre..... vie, ze robi zlobu a vytvori si dupla nick? tak to nasre.... blokla by som ju.... aby sme sa zhodli, tak sa opytaj aj @ooo maji, co ty hovoris na manal - ma komercne inzeraty + duplu - mozme bloknut?
21. feb 2011 o 15:47  • Odpovedz
@janocka jezis, ja som na nu zabudla. som ju chcela bloknut. saty podla mna dava sit. nie je mozne, aby dostala od buducej svokry tolko svadobnych siat a na vsetkych je vidiet, ze to je cina a ma este okrem tohto, dalsie 2 nicky.
21. feb 2011 o 15:52  • Odpovedz
@ooo mna na nu upozornila baykalac - ze stiahla foto realnej nevesty v realnych satach a ona predavala fake saty... takze ok, blokujem - zavadzanie - fake, nie original, dupla nick, obchadzanie pravidiel, komercne inzeraty...
21. feb 2011 o 16:02  • Odpovedz
@domika007 jaja.mixi porieism... aj ked som to uz s nou riesila raz.... skusim este raz... takto to bolo predtym:
jaja.mixi
Príjemcovia: janocka
Dávám to na všechny své fotky automaticky, když vkládám na jeden prodejní server, kde také nemůžou být reklamy, ale toto je tam v pohodě, protože to není přímo web adresa. Takže jsem netušila, že ani logo proti copy tam nemůže být .
Ahoj Jana

janocka 2011-01-26 14:29:56 píše:
Ak fotky sluzia tebe ako neveste, tak tam, prosim, nedavaj vodotlac Kramek Janna :wink:

jaja.mixi 2011-01-26 12:06:03 píše:
Ahoj,
jj díky. Jen jsem odepisovala když se holky ptali. Produkty, které mám ve svém albu slouží i mě jako nevěstě. Na to si dávám pozor.
Jana

janocka 2011-01-26 11:26:01 píše:
Ahoj. Ked si firma a zaroven nevesta tak, prosim, nepis o svojej firme, ani nevkladaj obrazky produktov, ktore ponukas do svojho albumu :slight_smile: Firmy totiz albumy ani forum vyuzivat nesmu, ale kedze ty si aj nevesta, tak mozes - ale iba ako nevesta, nie ako firma :slight_smile:

dakujem za pochopenie

janocka
asmira team
21. feb 2011 o 16:20  • Odpovedz
@janocka diky jani, lebo uz mi s tym pije krv :rolling_eyes: a ok som za blok manal, uz som to pisala :wink:
21. feb 2011 o 17:23  • Odpovedz
@domika007 manal uz je naporiadku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2011 o 17:40  • Odpovedz
@janocka super vdaka,ja som poriesila aj tu spamerku co si mi poslala :wink:
21. feb 2011 o 17:42  • Odpovedz
@domika007 prepac, neviem ako ti to napisat, ale mam problem s tvojim clankom :pensive: niekto ho pridal do Vybrali sme pre vas, ja som ho zatial stiahla, napisem ti preco (pisem to sem a nie do ip, aby sa aj ostatni k tomu mohli vyjadrit @janocka @danu @pink_lady @martinjasen ):
clanok je cely okopirovany z nosime.sk - mas sice na konci napisane, ze si cerpala odtial, ale nie je to len cerpanie odtial, je to proste 1:1 prevzate, ja viem, ze si to myslela dobre, ale mohol by z toho byt pravny problem (na stranke nosime maju upozornenie: Neautorizované kopírovanie a publikovanie informácii z tejto stránky je trestné.) - teda ja sa nevyznam do prava az tak, ale myslim, ze nie je vhodne davat sem taky clanok a uz vobec nie do Vybrali sme pre vas :pensive: :pensive: :pensive:
22. feb 2011 o 10:55  • Odpovedz
@emjee aha, vdaka za upozornenie, tak ja ho stiahnem, nie je problem, teda pockam co na to ostatni, ale nemam problem ho dat prec :wink:
22. feb 2011 o 11:14  • Odpovedz
@emjee @domika007 ja som ho pridal do Vybrali sme pre vas. Nevsimol som si. Suhlasim, nemali by sme zverejnovat cisto skopirovane clanky. Nevadi. Uz to vieme. :wink:
22. feb 2011 o 11:54  • Odpovedz
@martinjasen ok, takze ho stiahnem, nie je problem :wink:
22. feb 2011 o 11:55  • Odpovedz
22. feb 2011 o 12:07  • Odpovedz
@janocka , @ooo co myslite, mozem tuto bloknut?
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/computers/?uuid=0aa004a1-9c4d-4798-b595-b0...

pisala som jej kvoli dupla nickom a neplatenej inzercii, bola uz niekolko krat prihlasena ( myslim dnes), ale odpoved ziadna, ale inzerat stihla pridat opat :confounded:
http://www.beremese.cz/bazar/svatebni-obleceni/cemx/svatebni-saty-jasmine-bri...
23. feb 2011 o 17:11  • Odpovedz
@domika007 ked vie, ze robi zle - inzeraty jej boli stopnute lebo boli komercne, bola upozornena na dupla nicky a napriek tomu opat vytvorila inzerat a neodpovedala ti na Ip, tak by som ju blokla.
Bloknem jej PC, ty pls do poznamky napis co si s nou riesila - aby sme vedeli pre buducnost
23. feb 2011 o 17:14  • Odpovedz
@domika007 nejde mi zrazu ten PC otvorit :astonished:
23. feb 2011 o 17:15  • Odpovedz
@janocka ok, tie pc ti teda nemusim pisat? inak nasla som dalsi jej nick :astonished:
23. feb 2011 o 17:15  • Odpovedz
@domika007 nemusis, ide to otvorit z tej temy kde si mi to pisala predtym.... takze som to nasla a otvorila....
dalsi nick? :rolling_eyes:
23. feb 2011 o 17:16  • Odpovedz
@janocka ok, super...
no jo...ked som klikla na dalsi PC, tam som ho objavila :rolling_eyes:
23. feb 2011 o 17:17  • Odpovedz
@domika007 ja nie :astonished: aky ma nick? pozrela som vsetky jej PC a videla iba 2 nicky
23. feb 2011 o 17:18  • Odpovedz
@janocka ci to nie je dupla dalsia? :sweat_smile:
23. feb 2011 o 17:23  • Odpovedz
@domika007 domi, tou duplou si nie som na 100% ista lebo sa z toho PC prihlasila iba raz... mozno bola na navsteve? mozno jej dotycna uhadla heslo? neviem :sweat_smile: nick by som nechala, PC bloknem.... kludne aj do poznamky napis, ze si odblokovala lebo sme sa na to pozreli blizsie a nie sme si 100% iste, ze je to dupla :wink:
23. feb 2011 o 17:28  • Odpovedz
23. feb 2011 o 17:29  • Odpovedz
23. feb 2011 o 21:32  • Odpovedz
@bob @martinjasen @janocka Cudujem sa, ze tema je este otvorena, ak maju nieco proti ikarkulke a nepaci sa im ako sa sprava, ako svoju pracu robi nech to napisu prevadzkovatelom stranky, ale nie takto o nej pisat, ci uz je to pravda alebo nie. Je adminom stranok, mala by mat respekt, ktory by nemali podkopavat a zvlast nie rozoberat v diskusii neustale dookola. Ak maju nejake vecne argumenty nech ich predlozia pisomne, ak maju pochybnosti voci spravaniu, jednaniu, nech poslu vyjadrenia ikarkulky co, kde, kedy pisala a komu, ale takto utocit by sa ani mne nepacilo, i ked by som nebola admin. Zvlast ked uz to prerasta v robeni naschval /profil fotky/, a urazlivych slov. Nepaci sa mi, ze este nikto z Asmiry nezakrocil, alebo nepodal nejake vysvetlenie :pensive:
23. feb 2011 o 21:56  • Odpovedz
@danu myslim, ze @martinjasen to cita/l ..... dnes som ho nevidela online, ale ze kazdym dnom by mal prist do BA, tak verim, ze do piatku to doriesime....
ja som to dnes citala a potom som sa musela ist von na ten mraz na 15min. vyventilovat lebo uz toho bolo moc..... spravanie "niektorych" uzivateliek ma nemilo prekvapilo.
23. feb 2011 o 22:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.