• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
kua ten salonmichelle uz ma nasral, uz to poslali aj mne - 100rocnemu adminovi :grinning:

Vazeny salonmichelle

to, ze mate u nas zaplatenu reklamu este neznamena, ze nam budete spamovat uzivatelky - okamzite s tym prestante, v opacnom pripade navrhnem majitelovi stranky, aby s Vami ukoncil spolupracu.

Pekny den,
emjee (admin)
21. jan 2009 o 12:22  • Odpovedz
Emjee :grinning: dobře jsi jí to nandala! Jen do ní :grinning:
21. jan 2009 o 12:29  • Odpovedz
podla mna naozaj ked ine nezaberie, naco si tu budeme chovat hada, ta jedna nekorektna firma, ktora si zaplati reklamu a buzeruje nam tu uzivatelky za ten "zisk" naozaj nestoji, a na bobovom mieste by som ich potom radsej poslala do haja

zatial neodpisali, ale aj tak to bobovi navrhnem
21. jan 2009 o 12:40  • Odpovedz
autor
emjee to som zvedava co odpisu tebe, ja tu hodim co napisali mne, ja som to potom porupila na riesenie pierrovi, kedze s firmami sa mi velmi dohadovat nechce....mimochodom, boba s reklamou nemame otravovat :grinning:

Od koho: salonmichelle

Kdy: 16. leden ve 12:57

Komu: anaxamon

Předmět: Re: Fw:Fw:Fw:Rada pre buduce nevesty
Dobry den,

spravy, ktore sme poslali niektorym nevestam nie je reklama, pretoze reklama podla zakona o reklame je to ked propagujeme firmu a to tak, ze tam date udaje firmy a ponukame tovar. Tato sprava nic ale vobec nic nema spolocne s reklamou!!! Ta sprava, co prisla niektorym nevestam je iba rada a komunikacia medzi nevestami, ktore nam dost casto kladu tichto 5 otazok. Pokial by sme tam nechavali stranku alebo kontakt vtedy sa mozme rozpravat o reklame.

S pozdravom
Milos Strasky - managment for Michelle

anaxamon napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Chcem vas upozornit, ze zasielanie neplatenej reklamy do IP nie je v sulade s pravidlami stranky. AJ ked mate katalogovu reklamu, zasielanie reklamy do IP sa do tejto prezentacie nezahrnuje.

Z tohto dovodu ziadam aby ste pravidla respektovali.

dakujem

anaxamon

salonmichelle napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Nezabudli ste, ze nevesta ma mat na sebe nieco stare, nieco nove, nieco zapozicane, nieco modre a nieco darovane?
Preco?
Stara vec jej ma pripominat , s cim sa luci.
Nova vec je symbolom......................
Zapozicana jej pripomina...........................
A modry podvazok, pretoze vraj...........
Darovane je.......................................

Pokracovanie o par dni
21. jan 2009 o 12:53  • Odpovedz
drzost to poslat mne:

salonmichelle
Kedy: Dnes o 12:40
Komu: zuz11
Predmet: [Bez predmetu]
Vopred sa ospravedlnujeme, ak ste nahodou uz boli nevesta, ale mozno sa dozviete nieco nove alebo poslete nejakej neveste :slight_smile:
Prajeme pekny

Nezabudli ste, ze nevesta ma mat na sebe nieco stare, nieco nove, nieco zapozicane, nieco modre a nieco darovane?
Preco?
Stara vec jej ma pripominat , s cim sa luci.
Nova vec je symbolom noveho zivota
Zapozicana jej pripomina priatelstvo, ktore treba udrziavat
A modry podvazok, pretoze vraj modra farba je symbolom vernosti
Darovane je symbol hojnosti a zdravia
21. jan 2009 o 12:55  • Odpovedz
poslala som mail pierrovi s kopiou na boba
21. jan 2009 o 13:16  • Odpovedz
a este aj kukovi
21. jan 2009 o 13:21  • Odpovedz
ja len, ze keby nahodou tvrdili, ze to nie je v pravidlach (spamovanie), tak podla mna to mame v bode 11. :wink:
21. jan 2009 o 13:40  • Odpovedz
jej a ten bod 11 tam mame odkedy?

vo vseobecnych pravidlach mame: Používateľ nesmie obťažovať ostatných používateľov. - co spamovanie je
21. jan 2009 o 13:59  • Odpovedz
odkedy sa nejaka dievcica na konikovi ofucala, ked bola zablokovana kvoli hlasovaniu... som to tam navrhla, aj ked to znie strasne oficialne...nevedela som to lepsie napisat :sweat_smile:
21. jan 2009 o 14:08  • Odpovedz
inak mam 100chuti otvorit minimalne na konovi antitemu proti salonu michell, lebo uz mam tolko ip od roznych "neviest" z konika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. jan 2009 o 14:46  • Odpovedz
ach, radsej nie :sweat_smile:
lebo potom budes dostavat taketo:

zajik napísala:
ahoj,,chcem ta velmi poprosit,,ako je to mozne,ye niekto dehonestuje dobre meno spolocnosti,mame na stranke salonu emily od mena pynzeta negat reklamu ktora ak sa neodstrani ,,podnikneme dalsie kroky,,preto vas prosim nakontaktujte ma na dot osobu,,alebo mi poradte ,,ako sa mam dostat na tuto adresu,,vopred dakujem....
21. jan 2009 o 14:50  • Odpovedz
autor
emjee radsej sa upokoj lebo ak to nedopadne tak ako pise ikke tak mozno tak ako pri teme co som v minulosti zalozila ja o retusovani foto a dovolila som si vyslovit svoj nazor ... aj ked toto je iste daco ine..ale nikdy nevies :grinning:

inak ja tieto ip dostavam v kuse od dajakeho prveho januara plus minus:slight_smile:) chce to len pevne nervy :grinning:
21. jan 2009 o 15:03  • Odpovedz
a ked nenapisem konkretne o koho sa jedna, len ze spam je nezelany a ten, co sa vyskytol v poslednych dnoch riesime s majitelom stranky?
21. jan 2009 o 15:21  • Odpovedz
autor
to skor, ako oficialne vyjadrenie...ono na konikovi isto lebo tam toho museli pustit strasne vela :cry:
21. jan 2009 o 15:25  • Odpovedz
21. jan 2009 o 17:03  • Odpovedz
Zdravim vospolok adminky,

myslim, ze s uzivatelkami salonmichelle a charlottka88 ste uz stratili privela drahocenneho casu a nervov.

Oba nicky som dnes po pozreti ich profilov a prispevkov zablokoval, ako aj IP adresu, z ktorej sa urcite uplnou nahodou k nam prihalsovali iba tito dvaja uzivatelia.

V buducnosti, ak zisitite, ze niekto spamuje, tak mu prosim poslite iba upozornenie, ze tym porusuje pravidla o obtazovani ostatnych uzivatelov a ze ked sa to zopakuje, bude mu zruseny pristup na nase stranky. Ak sa spamovanie zopakuje: vid predchadzajuca veta - priamo a bez varovania zablokovat nick, ziadne vysvetlovanie.

Pod spamom rozumiem obtazovanie nevyziadanymi postami akehokolvek druhu, je irelevantne ci to je firma alebo osoba a ci to je reklama alebo nie.

Dufam, ze sme tuto zalezitost vyriesili.

Co sa tyka platenej reklamy salonu Michelle, poslite mi pls link, neviem to najst. Keby sa spamovanie zopakovalo pod inym nickom (hmmm... charlottka89 ?...) tak to budem tiez riesit.

Pekny vecer prajem.

P.
21. jan 2009 o 17:04  • Odpovedz
diky pierre :slight_smile:
21. jan 2009 o 17:24  • Odpovedz
autor
michelle ako som teraz do katalogu pozerala, uz nema reklamu zaplatenu, takze super ako to skoncilo, obcas je taketo razantne riesenie najlepsie a zaroven vdaka za moznost, do buducna, to riesit rovnako radikalne :dizzy_face:
21. jan 2009 o 17:45  • Odpovedz
na konovi som o tom informovala aj uzivatelky http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=52821
21. jan 2009 o 17:50  • Odpovedz
autor
emjee ak dovolis skopcim to aj na msv :slight_smile:
21. jan 2009 o 17:52  • Odpovedz
jasne :slight_smile:
21. jan 2009 o 17:56  • Odpovedz
22. jan 2009 o 10:29  • Odpovedz
nova moda - krasky z tejto temy http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=45536 maju plne albumy svojich namalovanych oci :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda mali, co to som uz pomazala a dostali v teme aj "dutku"
22. jan 2009 o 19:32  • Odpovedz
samozrejme hned komentar:

sisstin • 1d • Dnes o 08:45
no jo, zas bachaři že mě to nepřekvapuje já to mám na mimáči takže to budu dávat jenom tam, aby tady zase policie neměla kecy..už mi to přijde fakt směšný asi si vymažu rovnou celý album mě to jejich šmírovaní fakt nebaví už
23. jan 2009 o 09:41  • Odpovedz
autor
emjee a sak nech komentuju, po akcii vzdy nasleduje reakcia:slight_smile:)
23. jan 2009 o 09:48  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=275824
dostala upozornenie, ze si to ma premazat sama
24. jan 2009 o 13:08  • Odpovedz
emjee, ved domec si moze presunut na strechu...
24. jan 2009 o 13:50  • Odpovedz
to hej, to som jej napisala, ale starku nech pomaze
24. jan 2009 o 13:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.