• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
vykonala som
1. mar 2011 o 16:58  • Odpovedz
@janocka jani co myslis, mat to opat premazat? som to uz raz premazavala, upozornila, aj tak pokracovali mimo temy a hadali sa :rolling_eyes:
http://www.beremese.cz/diskuse/tema/prvni-rozvod/?page=310
1. mar 2011 o 18:54  • Odpovedz
@domika007 by som zmazala - reklama + spamovanie

@ooo az teraz som si vsimla tvoj prispevok.... poriesila som..... asi to nebude dupla, asi iba pribuzna... vymazala som jej vsetky prispevky z fora + dala poznamku k jej nicku
2. mar 2011 o 14:16  • Odpovedz
@janocka dakujem.
2. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz
@janocka ok jani, pomazem to teda... a mozes este kuk na moj prispevok vyssie zo vcera o 18 :54? diky moc :wink:
2. mar 2011 o 16:01  • Odpovedz
@janocka jani, ak budes mat trochen viac casu, potrebovala by som kuk na tuto temu :
http://www.beremese.cz/diskuse/tema/deti-na-svatbe-ano-nebo-ne/

je tam dost odbociek od temy, zopar stran by som povedala,ale tak pockam co na to povies ty :wink:

ja som prave opatovne premazala temu o rozvode, aj napriek mojmu upozorneniu baby pokracovali v hadkach a v odbocovani od povodnej temy...nechavam ju aj zavretu, nech to chvilku vychladne :wink:
4. mar 2011 o 08:35  • Odpovedz
@janocka
@aguaverde uživatelka tygr21 oflagovala příspěvěk ve fóru,že se jí ztratila profilová fotka a věci z bazaru. Co jsem koukala do adminu, tak to nevypadá, že by fotku někdo smazal. Tak nevím jestli se nestala nějaká chyba?
4. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz
4. mar 2011 o 09:36  • Odpovedz
toto bude asi nejaka kseftarka:
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/computers/?uuid=a71c34e2-3130-4382-9192-985f98c5dd3e
rovno ju bloknem? to ze je to multi nick o tom nie je pochyb a este ma strategicky inzeraty s vyzdobou pohadzane cez kazdy nick.
4. mar 2011 o 10:46  • Odpovedz
@janocka kuk vyssie. chcem jej bloknut tie nicky, len aby som jej neblokla aj ten, cez ktory ma reklamu. tento mam nechat? butterflyshop?
4. mar 2011 o 10:51  • Odpovedz
4. mar 2011 o 16:38  • Odpovedz
@danu dani, reklama

@ooo maji, bloknem jej vsetky PC, uz nezajem, ze sa nebude mat ako prihlasit k reklame, uz som jej v minulosti blokovala par nickov, zalozila dalsie..... reklamu ma do konca marca, uvidime co to spravi..... ak sa ozve, ozve sa mailom a ja to vybavim

@kalerat fotka jej vymazana nebola a inzeraty si vymazala podla mna sama..... ostatne 2 tyzdne sa v bazari "odbavujem" na 90% ja a inzeraty nemazem, iba stopujem, tieto jej boli vymazane.... ci boli predtym stopnute neviem, lebo som ich fakt stopla stovky

@domika007 sorry, prispevok som prehliadla :pensive: pozeram, ze si to uz premazala a zamkla, tak asi vybavene, ze? :sweat_smile: .... tu druhu temu premazem onedlho, musim sa rozkukat co tu noveho, bo som tu cely den nebola :confused:
4. mar 2011 o 17:08  • Odpovedz
@janocka dakujem jani. idem jej stopnut tie inzeraty, co tam ma cez tie rozne nicky
4. mar 2011 o 17:10  • Odpovedz
@janocka nevadi v pohode, ja len, ze som sa na to chcela aj teba spytat, ale aj tak by sme to premazali...
4. mar 2011 o 17:14  • Odpovedz
@ooo vsetko poblokovane a spoznamkovane.... na inzeraty jednej z nich - kde boli tie vrecka roznofarebne - som sa pozerala vcera, bo na 1. pohlad mi to prislo komercne... no ja blbka som uverila jej popisu, nepreklepla som si ju :rolling_eyes:
4. mar 2011 o 17:21  • Odpovedz
@janocka Diky Jani :wink:
4. mar 2011 o 18:42  • Odpovedz
@janocka no ona má dva nicky z jednoho pc. Teď na mě zkouší nějakou hru v IP, tak jsem zvědavá co z ní vyleze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2011 o 20:29  • Odpovedz
@kalerat na mna to skusa 1 pizda, kt. este aj vytvorila otazku Pouzivate duplicitny nick? Tvrdila, ze ho pouzivala kedysi, ze min. 2r. ho nepouziva, prekopirovala som jej casy prihlasenia, no stale tvrdi, ze druhy nick uz nepouziva. Natahujem sa s nou uz asi cez 5 Ip, naposledy som jej dala ultimatum bud dobrovolne 1 nick alebo zablokujem oba.... a potom, ze my admini sme zli... ale s niektorymi ludmi sa jednoducho pekne jednat neda :unamused:
6. mar 2011 o 16:16  • Odpovedz
@domika007 Ahoj Dominika, oznacila som minuly tyzden tento album na beremku ale neviem preco nesvieti ako flag :confused: Mozes sa nato pozriet podla mna je to komercne album :wink:
http://www.beremese.cz/fotoblog/klarka11/
6. mar 2011 o 18:35  • Odpovedz
@niccky.z ahoj, idem sa na nho pozriet, ale ten flag tam urcite nebol :confused:
6. mar 2011 o 18:40  • Odpovedz
@domika007 no tomu som tiez nechapala ze preco ten flag tam nieje, mozno nejaka technicka chyba :slight_smile:
6. mar 2011 o 19:37  • Odpovedz
@janocka jj viděla jsem, že tam má napsáno, že ji budeš blokovat. No ta tygr21 se dušuje, že ona si svoje profilové fotky nemaže, tak nevím. Když jsem na to koukala, tak fakt vypadá, že si je maže sama. Teď ji sleduji a uvidím co s ní dál.
6. mar 2011 o 20:25  • Odpovedz
@kalerat bud si ich maze sama alebo sa niekto prihlasuje pod jej nickom a maze ich on.... pozerala som sa teraz na to detailnejsie a tygr21 pouziva IE8, prihlasuje sa vacsinou z IP 90.181...... ten druhy nick sa prihlasuje iba z IP 213. . . . a pouziva mozillu.... takze mozne je aj to, ze kyticka21 uhadla heslo tygr21.... Tak napis, prosim, tygr21, ze ak teda nema iny nick, tak nech si zmeni heslo na tazsie, take ake nie je mozne uhadnut, lebo je podozrenie, ze doslo k zneuzitiu a niekto sa prihlasuje pod nou
7. mar 2011 o 10:02  • Odpovedz
@janocka to už jsem jí psala, aby si změnila heslo, tak jí zkusím písnout, zda tak provedla :wink:
7. mar 2011 o 10:05  • Odpovedz
@niccky.z veru, už víš, jak to bylo s alby té sofiee? jestli je smazala ona nebo kdo?
7. mar 2011 o 12:57  • Odpovedz
@ikarkulka ahojky, este stale neviem cakam na Jankinu odpoved :slight_smile:

@janocka Jani uz vies ako to bolo s tym albumom :slight_smile: Sofiee som napisala ale ziadna odpoved zatial neprisla :sweat_smile:
7. mar 2011 o 13:03  • Odpovedz
@niccky.z som ti pisala vo stv. ci kedy do Ip alebo na chat... som si ista, ze som ti pisala, lebo viem, ze si sa ma to pytala :o
sofiee si ho zmazala sama
@ikarkulka
7. mar 2011 o 15:36  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.