• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@janocka mozno to bolo na chat a ja som sa odhlasila lebo som musela utekat na poradu :confused: prepac takze idem napisat tej uzivatelke ze ako to bolo.
7. mar 2011 o 15:46  • Odpovedz
@niccky.z a mozno to bolo aj cez Ip a ja to niekedy najdem na jednej zo svojich 40 otvorenych kariet ako rozpisanu Ip (to sa mi sem-tam stava, ze mam pootvaranych vela okien/kariet a zabudnem vsetko poriesit a vsimnem si to az ked potrebujem pocet otvorenych stranok zredukovat lebo sa mi nezmestia na monitor :grinning:)
7. mar 2011 o 15:49  • Odpovedz
@janocka 40 kariet - dobra ja mam maximum 25 a to uz neviem kde mi hlava stoji :grinning: :grinning:
7. mar 2011 o 15:55  • Odpovedz
@janocka Jani, co myslis, podla mna je diskusia zbytocna ako pise piacere, sluzia na to hodnotenia.
nechat?alebo zamknut?
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/biela-listina/?page=last&post=last&lastref=il
9. mar 2011 o 10:34  • Odpovedz
@niccky.z
@danu baby dnes je janka odcestovana pokial viem, tak asi vam odpovie az vecer :wink:
9. mar 2011 o 10:38  • Odpovedz
9. mar 2011 o 10:39  • Odpovedz
9. mar 2011 o 10:46  • Odpovedz
@martinjasen @janocka
Mam otazku, v sekcii Modrykonik je tema Zablokovani uzivatelia + mame temu aj v admine.
@emjee nedavno pisala ak si dobre pamatam, ze by sme mali blokovanych priamo pisat do temy viditelnej pre vsetkych cize v sekcii Modrykonik. Co vy na to?
Ak nie, tak potom ktore blokacie mame uvadzat vo viditelnej teme?
9. mar 2011 o 11:22  • Odpovedz
@ikarkulka :sweat_smile: no proti pravidlům to asi není ale já osobně bych to sem nedala :frowning2:
9. mar 2011 o 11:28  • Odpovedz
@danu já už sem do adminu blokované nepíšu, píšu to do té viditelné + do notes.
ale včera jsem blokovala jednu duplu, uživatelka souhlasila s tím, že si nechá ten původní nick, tak to jsem nepsala do viditelné (po poradě s @janocka, že prý v tomhle případě to tam nepsat), jen do notes :wink:

@aguaverde právě, že proti pravidlům to není, ale já jsem se u toho málem rozbrečela. myslela jsem, jestli jí třeba nenapsat, aby si to dala jen pro přátele.
9. mar 2011 o 14:29  • Odpovedz
Ahojte, co si myslite o tejto novo zalozenej diskusii - neni to neco jako reklama??
http://www.modrastrecha.cz/diskuse/tema/navrh-prestavby/?page=last&post=last&lastref=il
9. mar 2011 o 14:56  • Odpovedz
Do viditelnych pisat iba tych blokovanych, ktory porusili pravidla stranky. Po dohode, alebo na vlastnu ziadost tam nemusite, staci do notes.
@danu
9. mar 2011 o 15:25  • Odpovedz
@niccky.z píše, že nechce žádné závratné částky, z toho usuzuju, že za to něco chce, takže smazat a napsat jí upozornění :wink:
9. mar 2011 o 15:40  • Odpovedz
9. mar 2011 o 15:41  • Odpovedz
@ikarkulka dakujem :slight_smile: zmazane a IP poslane
9. mar 2011 o 15:54  • Odpovedz
rychla otazka...mate aj vy iny vzhlad stranok ci je to len u mna? :confused: :sweat_smile:
9. mar 2011 o 16:05  • Odpovedz
@domika007 akurat som to tu chcela napisat, tie pismenka su take malinke a farby dost rozmazene, tak som si myslela ze to moj laptop strajkuje :D:D
9. mar 2011 o 16:05  • Odpovedz
@niccky.z :grinning: tak asi to nebude len nasimi PC :sweat_smile:
9. mar 2011 o 16:09  • Odpovedz
@ikarkulka :wink: asi bych ji teda písla ať to dá jen pro přátele. :wink: je fakt že citlivější by mohli pohled na to nést hůř :pensive:
9. mar 2011 o 18:01  • Odpovedz
9. mar 2011 o 21:03  • Odpovedz
Prosím co se stalo s diskuzí Otázky pro adminy?? :confused: :rolling_eyes:
10. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz
už to vím
10. mar 2011 o 09:49  • Odpovedz
vcera som jaksi zaspala uz okolo 20h, doteraz som riesila Ip, tak teraz skusim postupne :sweat_smile:

@ikarkulka ten album by mal byt viditelny iba pre priatelov....

@niccky.z temu by som vymazala - presne ako je vo flagu - takto sa osobne spory neriesia... na teme o irskom terierovi nevidim nic zle... mame kategoriu o domacich zveroch, tak je to ok dla mna....

@emjee ak to robi iba takto, ze zadara, tak to dla mna moze ostat
10. mar 2011 o 17:22  • Odpovedz
@aguaverde
@janocka
napsala jsem jí, aby si to tedy dala jen pro přátele :wink:
10. mar 2011 o 17:29  • Odpovedz
10. mar 2011 o 17:33  • Odpovedz
@janocka super Jani dakujem :slight_smile:
10. mar 2011 o 17:35  • Odpovedz
@janocka vieme prehodit album z verejneho na len pre priatelov? skusala som to u tejto uzivatelky http://www.modrykonik.sk/fotoblog/luy/ (najnovsi album) a nejde mi to :pensive: robim to cez Zmen datum, nazov a popis, dam ulozit ale zostane to ako bolo predtym - verejne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2011 o 07:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.