• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@ikarkulka jaj, tak to som si nevsimla :pensive: myslela som, ze vdesolo je muz a kam.zyk je jeho zena..... angela3 mi uplne unikla, vobec som si tam tu duplu nevsimla.... :rolling_eyes: takze @niccky.z beriem spat to co som predtym pisala, bude to tripla
15. mar 2011 o 11:11  • Odpovedz
@janocka No akurat som na to pozerala v adminclube tak prihlasuju sa z dvoch PC a stale tie 3 triple :sweat_smile:
Idem jej napisat IP a co s tou diskusiou zamknut / zmazat alebo nechat :slight_smile:
15. mar 2011 o 11:14  • Odpovedz
@niccky.z tu diskusiu zatial nechajme, uvidime co napise na tie multinicky :confused: keby bolo na mne, tu diskusiu by som zmazala, lebo si myslim, ze je to podvod.... ale to je moja osobna domnienka, lebo proste takymto veciam vobec neverim :sweat_smile:
15. mar 2011 o 11:17  • Odpovedz
@janocka Ja som tiez za zmazanie, no pockame co odpise a potom uvidime.
Jani prosim ta pozries sa mi na moja otazocku zo vcera je tu uvedena vyssie ohladom tej adopcie co si o tom myslis?? Ja by som to tiez zmazala .......
15. mar 2011 o 11:19  • Odpovedz
@niccky.z ohladom adopcie? nuz, idem pohladat, zrejme som to jaksi prehliadla :sweat_smile:
15. mar 2011 o 11:32  • Odpovedz
@niccky.z tu adopciu by som zrusila, dla mna to ani do zmenovnika tem to netreba davat, lebo s velkou pravdepodobnostou si niekto robi srandu... dotycna bola prihlasena iba 1x a uviedla fake e-mail pri registracii
15. mar 2011 o 11:36  • Odpovedz
@janocka super - idem mazat :slight_smile:
15. mar 2011 o 11:39  • Odpovedz
@niccky.z @ikarkulka - tak uz viem preco som si myslela, ze je to chlap.... lebo pise v muzskom rode v prvom prispevku
Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let
no v poslednom uz pise v zenskom rode
15. mar 2011 o 12:58  • Odpovedz
@janocka sam/sama nevie co chce :grinning: :grinning: :grinning: no IP je poslane tak cakam na odpoved, ked vobec prijde :dizzy_face:
15. mar 2011 o 14:06  • Odpovedz
@janocka - to som zase ja - slubujem ze uz na dnes posledna otazka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co s touto otazkou, vidim ze ste si to flagovali tak neviem ako ste sa rozhodli:slight_smile:???

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vite-kde-koupit-pojistky-na-papinak-z-50-let/?page=last&post=last&lastref=il
15. mar 2011 o 14:26  • Odpovedz
@niccky.z heh ja som oflagovala a potom som na to zabudla :grinning: takze idem pozriet vhodnu diskusiu na streche k tomu.... a ma to aj iny vyraz ako papiňák, nevies?
15. mar 2011 o 14:30  • Odpovedz
@niccky.z takze na streche som k tomu nic nenasla, ale napisem jej nech tu otazku polozi na streche, tam jej skor niekto odpovie
15. mar 2011 o 14:33  • Odpovedz
@janocka super Jani dakujem.
15. mar 2011 o 14:37  • Odpovedz
@janocka myslela jsem si, že to bylo kvůli tomu astrologovi, že sis myslela, že je to chlap :wink: já zas koukala na ikonku :wink:

@niccky.z janocka holky a nedají se témata přesouvat z koně na střechu? dřív to přeci šlo... že by to nemusela zakládat znova.
15. mar 2011 o 17:24  • Odpovedz
@ikarkulka ano, kvoli tomu, ze "astrolog ktery" .... co mal profilove fotky, tak to boli vsetko fake, nedalo sa usudit ci je zena albo chlap.... ale tak uz je jasne, ze v tom nema jasno ani on/a sam/a :grinning:

noooo, nedaju..... kedysi to slo, no nevyuzivalo sa to dako casto, tak sa to zrusilo..... co si tak vsimam, tak cca 1x za mesiac niekto vytvori temu, kt. by mala ist skor na strechu..... ale tak je pravda, ze ja si forum vsimam malo, tak preto sa mi zda, ze tuto funkciu netreba :sweat_smile:
15. mar 2011 o 17:28  • Odpovedz
@janocka
@ikarkulka Ahojte, akurat som nechtiac vymazala vase flagy na tento album :slight_smile: Ale myslim si ze je to ok kedze ta kanvica je ako hracka :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/benjik/album/druhe-narozeniny-se-blizi/6506764/
15. mar 2011 o 17:59  • Odpovedz
@niccky.z tam dávala flag @latvia :wink:
15. mar 2011 o 18:17  • Odpovedz
16. mar 2011 o 07:53  • Odpovedz
16. mar 2011 o 08:12  • Odpovedz
@emjee tie hracky su podla mna ok, ale tie kreacie - pochybujem - naco by jej bolo tolko ciapiek :astonished:
16. mar 2011 o 08:26  • Odpovedz
16. mar 2011 o 09:55  • Odpovedz
To je ta co mala duplu matazuzaniakova /Martina z Farmara/ ale ona bola bloknuta 28.2 takze teraz neviem co riesi
16. mar 2011 o 10:09  • Odpovedz
@janocka a @ikarlkulka tak dostala som odpoved od nasej astrologicky :slight_smile:

vdesolo, 2011-03-16 09:10:40, píše:
-----------------------------------------------------------------------------------
Takže vysvětlení je jednoduché:

tuhle diskuzi započala moje máma, tj. Vera de Solo (vdesolo). Před cca 10ti dny ale sehnala konečně práci, kterou scháněla už dlouho, a poprosila mě, abych to převzala po ní, protože astrologií se taky zabývám. Ale máte pravdu- kam.zyk a vdesolo jsou tudíž ta samá osoba, i když to vlastně vzniklo nedopatřením a já (=kam.zyk) už jsem to taky na té diskuzi avizovala- že máma už tu diskuzi nedělá, ale jsem to já. Neboli - klidně vymažte vdesolo, protože já jsem prostě kam.zyk a hotovo - mám na svém fotoblogu i články (věnuju se atopii u dětí, vystudovala jsem to), radila jsem tady dlouhou dobu maminkám se zvládáním atop.ekzému u dětí -a teď dělám toto, je to vlastně zajímavá změna a i v astrologickém poradenství tady bohatě využiju svoje znalosti medicíny.

Angela3 -tak to vůbec netuším, tady v domě se na PC střídá víc lidí, možná máma blbla...tu klidně vymažte, s tou nemám nic společného. Věra alias kam.zyk

Takze moje zhrnutie:
1.) kam.zyk napisal mail z vdesolo nicku ( ak je to nick jej mamy jak sa tam prihlasila )???
2.) na prvej stranke si veselo diskutuje angela3 a vdesolo ???? tiez zaujimave :grinning:
3.) v tejto teme niesu ziadne prispevky od kamzyka iba od vdesolo, ona chce aby sme vymazali vdesolo ale ked iba ten nick odpisuje v teme

Co si myslite vy? A co urobime s tou temou nechame alebo zmazeme?
16. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz
@danu aha vdaka...lebo som pozerala, ze vo co je go? :rolling_eyes:
16. mar 2011 o 10:27  • Odpovedz
16. mar 2011 o 10:31  • Odpovedz
@niccky.z ja dobre nerozumiem zakladatelke tej temy.... co je na pozicii nahradnej matky ubohe? :sweat_smile: ked chce riesit nahradne materstvo, tak sa moze zapojit sem:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nahradni-materstvi/
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nahradni-materstvi-sance-pro-ty-ktere-uz-zad/
ci ona riesi nieco ine?

a nech kam.zyk vysvetli, preco raz pisala v zenskom rode a raz v muzskom a nech si upravi vek na realny a nezavádza. Ak nechce zadat vek, nech ho nezada ale nech nepise blbosti, ze ma 100r. :angry: som zvedava co odpise na ten muzsky rod a potom by som blokla jej "matku" a aj tu angelu a uvidime ako sa bude kam.zyk spravat, ze ci pride s dalsou duchaplnou temou a este duchaplnejsou vyhovorokou potom :sweat_smile:
16. mar 2011 o 10:56  • Odpovedz
@emjee hracky dla mna nie su reklama a tie ciapky su podozrive :unamused: som to flagla ked bol ten album novy, ked tam mala iba zopar ciapok, no vidim, ze to doplna.... keby to nemala na biznis, tak by asi napisala, ze to nepredava ked sa jej na to vsetci pytaju.....
16. mar 2011 o 11:00  • Odpovedz
@janocka k tomu materstvu ja som to pochopila tak ze ona predava samu seba ze vynosi niekomu dieta a matky sa jej mozu ozvat ale iba s dobrou odmenou nie UBOHOU.....
16. mar 2011 o 11:17  • Odpovedz
@domika007
@danu @janocka - tak teraz ozaj nechapem, co riesi jajavany od kedy bola martinka bloknuta nikto nic neriesil :confused:
16. mar 2011 o 13:05  • Odpovedz
@pink_lady tak to ja netusim, len som to tam nahodne nasla, tak som vam to sem hodila, nech sa na to pozriete :wink:
16. mar 2011 o 13:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.