• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@emjee jaaaj, akoze sa jej mam spytat preco klamala? lebo tie nicky uz boli bloknute vtedy, len ich nepriznala
16. mar 2011 o 22:15  • Odpovedz
@latvia lacneplienky som blokla ja teraz :wink:
16. mar 2011 o 22:16  • Odpovedz
@emjee jj, viem, ale k nim sa priznala uz vtedy, ze si to vytvorila do katalogu firiem
16. mar 2011 o 22:17  • Odpovedz
16. mar 2011 o 22:20  • Odpovedz
@emjee liebesbrief ninny poslany...
16. mar 2011 o 22:23  • Odpovedz
@janocka uz viem, preco ti ninny zarezonovalo v hlave: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/otazky-pre-adminov/?page=85&lastref=pager1 posledny prispevok
16. mar 2011 o 22:27  • Odpovedz
kuaaa livijja mi pise na bazar, ze sa nevie prihlasit a ma este 3 nevybavene obchody @janocka co s tym?
16. mar 2011 o 22:28  • Odpovedz
@emjee nic, moze si za to sama, bola upozornena ze nema pisat ziadne okolky do fotoblogov a ma si vybavovat inzeraty. napis jej ze uzivatelky sa urcite ozvu a dame im kontakt na nu .resp.ak vie o ktore ide nech napise, podame jej email dalej
16. mar 2011 o 22:30  • Odpovedz
uz fakt musim ist spat, @latvia kuk este toto http://www.modrykonik.sk/fotoblog/malovane_vsetko/?blink-post=1398302 podla mna to je reklama
16. mar 2011 o 22:32  • Odpovedz
@emjee aj podla mna, ale neviem sa k nicomu dopracovat, tak pockame co vymysli dalsie,alebo posleme provokatera
16. mar 2011 o 22:33  • Odpovedz
@emjee Aha, jasne, diky. Pisala som jej potom do Ip, ze dotycna bola naposledy prihlasena 02.03. a ninny mi na to, ze ktovie preco sa neprihlasuje, ze snad je v poriadku. Neviem ci som moc naivna no myslim si, ze keby si vymyslala, tak by nemala reklamu v katalogu a nezviditelnovala by sa tak v teme o otazkach pre adminov.
16. mar 2011 o 23:27  • Odpovedz
@emjee tej malovane-vsetko som vymazala reklamu z profilu a ak si to prida zas, napisem jej nech ide do katalogu
16. mar 2011 o 23:32  • Odpovedz
ninny je znama firma, mala som s nou uz docinenia, plienky na kseft najmudrejsia a nicky neprizna :angry:
17. mar 2011 o 08:18  • Odpovedz
@danu
@janocka
@latvia
@emjee spy23 mi pisala ze jej to bonzla murinka
17. mar 2011 o 08:48  • Odpovedz
17. mar 2011 o 17:16  • Odpovedz
@niccky.z nepatri :slight_smile: fotaky, zehlicky vlasov, kulmy, SD karty a pod. nepatria... proste taka ta mala elektronika nie ale TV, video, DVD a pod. patri - to je zariadenie... fotak nie je zariadenie :wink:
17. mar 2011 o 17:17  • Odpovedz
@janocka
@niccky.z
@pink_lady
@emjee @danu @ooo @martinjasen @aguaverde @ikarkulka @domika007 snad som nikoho nezabudla :sweat_smile: podme si poriadne ujasnit webove odkazy a ich pravidla v albumoch a fore.lebo mame v tom chaos - ja teda urcite - a nech sa to radsej raz poriadne vysvetli aby sme zbytocne nemazali nieco co moze ostat.
Ked som napisala blud OPRAVTE MA
Takze:
FORUM:
1.co vo fore NEAKCEPTUJEME:

www.malvik.cz , malvik.cz , www.malvik
moze byt vsak www.malvik.cz/produkt/hellobunny/kociar cize odkaz na produkt

2. co v albumoch NEAKCEPTUJEME

www.malvik.cz , www.malvik, malvik.cz
moze byt vsak zase odkaz na produkt, ako bolo uvedene vyssie

3. co v kratkych spravach NEAKCEPTUJEME - to co vofore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rozpisane jak pre debilov, ale istota je istota :grinning:
17. mar 2011 o 17:29  • Odpovedz
@latvia
1. ano
2. ano
3. ano
17. mar 2011 o 17:31  • Odpovedz
@janocka
@latvia presne ako pisala janka :wink: teda ako ti to potvrdila :grinning:
17. mar 2011 o 17:32  • Odpovedz
@janocka
@domika007 parada, trikrat to iste, mohla som to skratit, nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ale aspon som sa to naucila kym som dopisala 3. bod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2011 o 17:37  • Odpovedz
@latvia super to si ulozim hned do IP a dam to oblubenych :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2011 o 17:49  • Odpovedz
@niccky.z :grinning: zacinam mat pocit ze ja jedina som v tom mala chaos :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavne ze to uz vieeeeeeeeem :sunglasses: :slight_smile:
17. mar 2011 o 18:00  • Odpovedz
@latvia nemáš ty někoho v malvíku? taková reklama!
jinak souhlas s @janocka a @domika007, nechávám KDEKOLI pouze odkazy na konkrétní produkt / obrázek / článek

neakceptuju ani např. www.nazevfirmy.cz/cenik apod.
17. mar 2011 o 18:01  • Odpovedz
@ikarkulka dobre ze hovoris, cennik mi napriklad nedosiel v mozog :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a ja malvik rada, odkedy sa spomenul v kauze cervena baretka tak som zistila ze aj take nieco je :grinning: ale popravde, este som tam nenahiadla, az ked budem tehu again :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:
17. mar 2011 o 18:03  • Odpovedz
este doplnim, ze neakceptujem www.firma/e-shop - musi to byt konkretny produkt
17. mar 2011 o 18:04  • Odpovedz
@janocka @martinjasen ako ste doriesili livijju? myslim odpovede na jej inzeraty dnes mi pisala

livijja@azet.sk - livia mihokova (neregistrovaná/ý) - Dnes o 16:09
Ahoj , neviem ako sa mam s vami skontaktovat , ste ma vyhodili z konika dnes mi prislo 50 za veci mala som este obchodiky , zial nemam adresy uz som zufala neviem ako sa mam dopracovat k adresam , dve uz mam ale daslie mi treba predsa ked mi prisli peniazky chcem zaslat balicky , zioal nemam adresky , urobili ste so mna podovdnicku ale to nechcem , chcem si ukoncit svoje obchodiky prosim potrebujem tie adresy co mam v bazare , velmi pekne prosim , ani vam by sa nepacilo keby ste poslali peniazky a neprisiel balicek , chcem mamkam poslat tie balicky len fakt neviem ako sa k nim dostat nie som nijaka podvodnicka prosim velmi pekne nejako mi pomozte lebo fakt som zufala
17. mar 2011 o 19:56  • Odpovedz
@danu janka s nou mala telefonat :grinning:
17. mar 2011 o 20:01  • Odpovedz
@latvia to musel byt zazitok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2011 o 20:03  • Odpovedz
@danu urcite :grinning: ale zvladla to jak profesionalka :sunglasses: nedala sa obmakcit :slight_smile:
17. mar 2011 o 20:05  • Odpovedz
@latvia ja som mala tiez z toho gulas, ale to co si rozpisala je jasne jak facka, tak dufam ze sa uz nebudem mylit :D :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2011 o 20:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.