• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@janocka @danu @emjee @latvia nebola tato ta co nemaju peniaze? a na internet ma? :rolling_eyes: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/lusynka22/
17. mar 2011 o 21:43  • Odpovedz
@janocka @ikarkulka @latvia @aquaverde tak napisala som tej vdesolo ze dnes bude zablokovana a moze komunikovat iba cez nick kam.zyk a mimochodom je to ta ista osoba :D ziadna matka a dcera
Okukla som jej maily na google a vyhodilo mi pri oboch ze je matkou 2 mesacneho mimca a potrebuje radi o kojeni :rolling_eyes:
Pri tomto inzerate udava email - Vera.Zik@email.cz a na konovi je zaregistrovana ako vdesolo :slight_smile:
http://rodina.cz/dotaz54930.htm

Tu Angela3 budem sledovat ako sa to vyvinie dalej...

Latvia a Agu vas som tu dala na cc aby ste boli v obraze - teama astrologicke okienko :slight_smile:
18. mar 2011 o 11:25  • Odpovedz
@pink_lady ten nick mi nic nevravi.... ale zaujimave, ze tie co ziadaju peniaze alebo darovanie veci lebo su soc maju na to aby mali net :unamused:
18. mar 2011 o 11:29  • Odpovedz
@pink_lady ano je to ta co nemaju peniaze modre z neba nepozeravam ale ich pribeh som si pozrela. Ziju v otrasnych podmienkach, tusim 7 deti ich otec ma rakovinu, brat tiez a ta mala 2,5 rocna tiez.
18. mar 2011 o 11:51  • Odpovedz
@niccky.z ja by som to astro okienko vykopla prec uplne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2011 o 12:20  • Odpovedz
@latvia to bol aj moj povodny ciel ale janka povedala aby sme este pockali co nam odpise :slight_smile: dnes som jej este raz napisala tak uvidime co si zase vymysli :grinning:
18. mar 2011 o 12:22  • Odpovedz
@latvia
@niccky.z
jestli jí budeš blokovat, tak bych smazala i to téma... :unamused:
18. mar 2011 o 12:24  • Odpovedz
@danu @latvia jj, telefonovala som s livijjou a dohodli sme sa nech posle mena zaujemkyn alebo ak vie, tak o ake veci z bazaru sa jedna....
ano, mala som s nou cca 10min. telefonat, bolo to tazke, dost vydierala.... ze ma MK rada, ze jej bude smutno, ze cely den preplakala, ze chce este jednu jedinu, poslednu sancu, ze uz bude dobra, ze naozaj.... ale tak povedala som jej, ze dakujeme, ze sa jej MK paci ale naozaj dalsia sanca uz nebude, ze fakt sa neda....
18. mar 2011 o 15:04  • Odpovedz
@ikarkulka @niccky.z @latvia @danu @pink_lady @emjee @ikarkulka @aguaverde @ooo @domika007 @martinjasen (ak som na niekoho zabudla tak ho, pls doplnte).
Mam otazku ohladom bazaru - Darujem za postovne - je to ok alebo nie je?
- na jednej strane - ked nieco darujem a este budem na tom stratovy, nie je bohvieco
- no na druhej strane, ked chcem nieco zadarmo a mam poslat napr. 1 euro za postovne a dalsie 1 euro zaplatim za bankove poplatky, tak to nie je az tak zadarmo... mam v tom chaos :confounded:
18. mar 2011 o 15:06  • Odpovedz
@janocka by som to nechala na tom konkretnom uzivatelovi ci si da preplatit postovne alebo nie. niekto to moze povazovat za stratu ak by mal aj postovne platit hoci ako pises poplatky za prevody to preplatia. ale ak napr niekto daruje tazsiu alebo vacsiu vec tak to postovne nemusi byt najlacnejsie, co ak sa najde niekto kto bude chcet darovat kocik :grinning: takze hlasujem za to aby sa za to ak niekto prida "za postovne" nestopovali inzeraty. Aj ked napr tento inzerat http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-sortky-tristvrtaky/csum/kratasy/ je na povazenie, kedze tam postovne urcite nevyjde 1,60 ako pise :confused:
18. mar 2011 o 15:13  • Odpovedz
@pink_lady k tomu inzeratu - ma tam cenu 0,10 + 1,60 postovne... tak by mala dat cenu 0 ked tam ma napisane postovne.... ja nemam sajn co kolko stoji, na postu chodim posielat nieco raz za rok :sweat_smile:
doteraz som take inzeraty nechavala, no dnes je ich vela oflagovanych, tak som ostala v rozpakoch + sa ma na to pytala uzivatelka, kt. to oflagovala, tak som nevedela co jej odpisat....
18. mar 2011 o 15:20  • Odpovedz
@pink_lady
@janocka ked nieco darujem, tak by to malo byt akoze darujem a nechcem ani postovne, ved preto je to darujem ze nemusis nic platit. ak chce niekto len postovne, tak nech napise cenu postovneho s poplatkami a do inzeratu nech napise ze postovne a poplatky su v cene. toto by mi prislo rozumnejsie
18. mar 2011 o 15:24  • Odpovedz
@janocka Som za to, aby sme taketo veci vyhadzovali. Veci, ktore su zadarmo su vzdy macka vo vreci. Mozeme o tom pokecat vo firme v pondelok v ramci Stand UP.
18. mar 2011 o 15:24  • Odpovedz
ak by uz obdarovany musel platit za postu a dosiel by balik plny hnoja, tak by bol asi nasrany...preto by darujem malo byt darujem uplne...lebo ak nic za to nezaplati tak nepride o nic, moze len ziskat par handier
18. mar 2011 o 15:26  • Odpovedz
@martinjasen no s tym, ze je to macka vo vreci uplne nesuhlasim.... napr. ja som sa chcela zbavit sackov do vysavaca, ktory uz roky nemam.... tak som to dala darujem, ze nebudem za taku blbost pytat peniaze.... + mam domu kopu zachovaleho oblecenia, ktoreho sa chcem zbavit, tak ked sa toho chcem zbavit, nebudem za to pytat peniaze lebo keby som to vysmarila alebo dala bezdomovcom, tiez by som za to nemala peniaze :sweat_smile:
by som navrhla, ze darujem je darujem, ze to ma mat cenu 0 eur a postovne ma byt napisane v podmienkach predaja :confused:
18. mar 2011 o 15:28  • Odpovedz
@janocka Dobra otazka. Ja som mala na streche ze darujemm staru pec za rozobratie co v podstate nieje zadarmo, pretoze to si musi niekto prist zaplatit nejakeho profika a tak, alebo darujem 7 tatroviek hliny - to tiez nieje priamo darujem, lebo za ten odvoz musis zaplatit.
Ak nieco darujes napr. na charitu posielas oblecenie tak ten prijimatel zato neplati.
Moj nazor je zeby sme inzeraty tipu darujem mali zrusit ak to chce niekto "darovat" tak nech to za 5 KC alebo 20c, to nieje az taky velky peniaz :wink:
Za posledne dni som mala tiez vela dotazov na inzeraty typu darujem.
18. mar 2011 o 15:30  • Odpovedz
@janocka toto je len napad:slight_smile: Co tak vytvorit ze normlane diskusiu Darujem :slight_smile: Kto sa chce zbavit zbytocnych veci tak nech si prida prispevok ze co daruje a za akych podmienok.
Tiez suhlasim s @martinjasen aby sme inzeraty tipu darujem rusili.
18. mar 2011 o 15:33  • Odpovedz
@niccky.z vidis, na streche.... tam sa pomerne casto vyskytuje Darujem vykopovu zeminu za odvoz.... Darujem sporak za odvoz - to mi nikdy nenapadlo stopovat... ale mas pravdu, nie je to zadarmo.....
Stare oblecenie davam bezdomovcom, lebo ked som to chcela dat na charitu, tak chceli aby som to dala vycisit do cistiarne a dala im o tom doklad, ze som tak urobila :rolling_eyes: ..... odhodlavam sa kopu handier dat aj na MK do bazaru, no nechce sa mi to fotit :sweat_smile: Nema v tom moja hlava celkom jasno, lebo dost inzeratov je darujem, ktore fakt daruju lebo im to zavadzia
18. mar 2011 o 15:37  • Odpovedz
neviem ci by bolo dobre zrusit darujem :sweat_smile: kazdy tyzden sa najde niekto kto bud zalozi temu ze daruje furu satstva alebo vo fotoblogoch pisu ze daruje veci, aj inzeraty ze darujem je vela....
18. mar 2011 o 15:40  • Odpovedz
tak potom uplne vyradit inzeraty "darujem" ...ze taka kategoria neexistuje a basta...tak ako ze kupim nie je...
18. mar 2011 o 15:43  • Odpovedz
@latvia ved prave to vedia ze mozu mat inzeraty darujem tak preco to nedat do fora a do fotoblogov ako clanok. Ak by sa zrusili inzeraty ze darujem a vytvorila tema kde by boli jasne podmienky tak snad by to uz fungovalo lepsie :slight_smile:
18. mar 2011 o 15:44  • Odpovedz
@niccky.z temu nezavrhujem :slight_smile: len ci potom nebudu trvat aj na teme Kupim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2011 o 15:46  • Odpovedz
inac, mam otazku, na MK.cz sa rozmahaju diskusie spolocnoteminove ze maj - jun porod, proste terminove temy ktore maju 2 mesiace, akoze kto bude rodit na prelome mesicov :confused: to ako je ok?
18. mar 2011 o 15:57  • Odpovedz
@latvia kupim im zavrhneme :grinning:
18. mar 2011 o 15:58  • Odpovedz
@niccky.z tak to si priprav dobru odpoved preco jedno povolis a druhe nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mas co vysvetlovat :wink:
18. mar 2011 o 15:59  • Odpovedz
ja som to doteraz nechavala, zda sa mi to ok
18. mar 2011 o 16:02  • Odpovedz
@latvia no budem nad tym cez vikend premyslat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nieco v zmysle ze darujem nepatri do nasho bazaru a tato tema je vytvorena aby sme pomohli mamickam ktore su v horsej financnej situacii a privitaju kazdu pomoc darovanim oblecenia,kocikov........
18. mar 2011 o 16:06  • Odpovedz
@latvia prelomove mesiace som parkart zatvorila.... podla mna by take temy nemali byt - bud maj alebo jun..... pokial nema naplanovany porod na 31. 05. o 23:59 (co asi nikto nema), co je prelom mesiaca, tak nech pise do majovej diskusie
18. mar 2011 o 16:07  • Odpovedz
@janocka no, zial, tema je uz velmi rozbehnuta, niekolko desiatok zapisanych stran....a nie je jedina prelomova :confounded:
18. mar 2011 o 16:16  • Odpovedz
@janocka K tej kategorii Darujem bude si treba sadnut a zistit ci to ma zmysel, pripadne ako postupovat bez nej.
18. mar 2011 o 16:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.