• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@domika007 chlast by som zrusila - lebo takto by v Ine svadobne mohlo byt fakt uplne hocico, ze by to bolo ako darcek.... a tangace tiez.....

ad zoradovanie albumov - napisem tam a to druhe - ja jej nerozumiem, kde sa co pohybuje? mne sa nic nehybe :sweat_smile:
22. mar 2011 o 10:09  • Odpovedz
@janocka ok, takze dam prec oba inzeraty...

no sak ani ja jej nerozumiem :sweat_smile:
22. mar 2011 o 10:10  • Odpovedz
@janocka
@domika007
ta, co se jí něco pohybuje v albu, vlezla jsem jí tam, zkoušela jsem proklikat, ale žádnou reklamu tam nevidím, nic mi přes fotky neskáče :sweat_smile: ať hodí printscreen radši, co?
22. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz
@ikarkulka no napisala som jej tam, uvidime co odpise
22. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz
@ikarkulka myslim, ze ona mysli dolu tie postavicky co su medzi "o nas" a "reklama u nas" - co je na MK kociar a na MS/BRMS postavy.... ale ono je to staticke, nema sa to hybat pokial na to clovek nespravi dvojklik
22. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz
@janocka no vidíš, to jsem ani nezjistila, že se to hýbe, když se na to klikne :grinning:
22. mar 2011 o 10:31  • Odpovedz
@ikarkulka ja som to tiez nevedela, Viktor mi povedal.... na svadbe a streche je to take "suche", ale na MK sa mi ten kociar velmi paci ako sa hybe po monitore, az von z monitora :grinning:
22. mar 2011 o 10:36  • Odpovedz
@pink_lady @latvia @janocka
Blokli ste nakoniec tu 1naty12 lebo mi dnes pise ip. vytvorila si novy nick, prosim porieste to, kto ju blokol

halooo Admin Dnes o 11:05
mamulka1
pas užívateľa
mamulka1

Príjemcovia: danu

mam problem neda sa mi prihlasit na moj stary nick 1naty12 stale mi to vypisuje chybne heslo. aj som klikla na zabudla som heslo dalo mi to nove a aj tak sa mi tam neda prihlasit, Preco? dakujem
22. mar 2011 o 11:21  • Odpovedz
@danu bola bloknuta pink_lady, blokla som jej teraz PC, tak snad to pomoze a da pokoj
22. mar 2011 o 11:35  • Odpovedz
@janocka @aguaverde @latvia @emjee @danu @pink_lady
holky, co s inzeráty, u kterých víte, že daná věc byla původně zdarma, a uživatelka ji přesto prodává?
viz tento inzerát http://www.modrykonik.cz/bazar/202-knihy-casopisy-dvd/9qf2/babyweb-do-riky/ - tuhle knížku rozdával obchod zdarma.
22. mar 2011 o 11:38  • Odpovedz
@janocka Jani diky, mam otazocku, vyriesis tu dadku?
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/ed9c/fusak-do-vajicka-emitex/

robim teraz bazar, lebo je tam cez 200 flagov
22. mar 2011 o 11:38  • Odpovedz
@danu jj, vyriesim.... som chcela vecer, no bolo mi zle, tak som ani PC nezapla a dnes som ochorela, tak som taka pomala :sweat_smile: tiez priebezne riesim tie flagy, vela je oflagovanych zle - paloma32 oznacila vsetko Darujem - no uz som jej to vysvetlila
22. mar 2011 o 11:40  • Odpovedz
@ikarkulka to som uz riesila, ale neviem kde, nechavam, je to z jej strany svinstvo ze predava co dostala :rolling_eyes:
22. mar 2011 o 11:41  • Odpovedz
@ikarkulka pri takych inzeratoch stopujem ako Iny dovod a dopisem: Zavadzanie - vec predavas za niekolkonasobne vyssiu cenu ako za ktoru si ju ziskala. Tak som stopla aj tie DM tasky, co si pred casom oznacila, ze davali zadara za body v DM klube (ci ako sa to vola)
22. mar 2011 o 11:42  • Odpovedz
@janocka Bazar urobim :wink: len dadku pories ty. A co s aglutig teda? nechat?
22. mar 2011 o 11:42  • Odpovedz
@ikarkulka to tiez by ma zaujimalo, kolke tu predavaju dvd co mi prisli zadarmo postou :rolling_eyes: @danu ja som ju blokla vecer, uz bez upozornenia, lebo som jej jasne napisala do IP ze este raz a je bloknuta a ignorovala to len nadavala. A ted mi pisala pod inym nickom, clooth :rolling_eyes:
22. mar 2011 o 11:43  • Odpovedz
@pink_lady Janka jej blokla pc tak by uz nemala
22. mar 2011 o 11:46  • Odpovedz
@danu
@janocka
@pink_lady
tak já to bloknu, i když danu neblokuje :grinning:
22. mar 2011 o 12:24  • Odpovedz
@danu
@pink_lady
@janocka
@ikarkulka
@domika007 @aguaverde taketo temy mam nechavat?
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tehule-dvojcatka-pardubice-2011/
ja by som ju supla do dvojcatkovej temy a do pardubic, jednak tych pardubickych dvojiciak nebude ani 20 a jednak mi pride uz nezmyselne zakladat temy podla vybranych kriterii, tu bude milion tem a v ziadnej poriadna diskusia...akoze liberecke snazilky 2011, ustecke mamicky srpen 2011 a podobne....ale to som len ja taky preriedovak :sweat_smile: tak ked mam nechat tak povedzte
22. mar 2011 o 12:24  • Odpovedz
@janocka @danu ta 1naty12 ma dalsi pc, odtial sa prihlasuje ako cloott http://www.modrykonik.sk/adminclub/users/?user=cloott
IP od nej:
Ahoj. Mam jeden problem. pouzivala som nick 1naty12. Asi si ma aj pamatas. Vcera som sa chcela prihlasit. a nedalo sa mi. stale mi to vypisovalo chybne heslo. Tak som klikla na zabudla som ho. a zmenila som si ho. ale aj tak sa tam nemozem dostat! Preco?
22. mar 2011 o 12:27  • Odpovedz
@latvia ked sa jednalo o mesta tak to sme nechavali
22. mar 2011 o 12:28  • Odpovedz
@danu aj ked specifikovala ze temin porodu mesiac, rok a este aj dvojcata? :sweat_smile:
22. mar 2011 o 12:29  • Odpovedz
@pink_lady fuj, ta si neda pokoj??
22. mar 2011 o 12:30  • Odpovedz
@latvia šuopla bych ji do pardubic :wink: tam si pokecá víc tady bude kecat sama se sebou :grinning:
22. mar 2011 o 12:30  • Odpovedz
@latvia tak to nie
22. mar 2011 o 12:33  • Odpovedz
@aguaverde
@danu dikes holky, vykonaaaaaam :sunglasses:
22. mar 2011 o 12:36  • Odpovedz
@pink_lady blokla som PC, nick zatial necham, ze ci sa prihlasi este z dalsieho PC

@danu aglutig zrusim

@latvia @danu @pink_lady - tie DVD Navsteva pediatra - a pod., tie nie su tiez zadara? bo sa mi vidi, ze to mala svagrina v balicku, kt. dostala v porodnici, no vsimla som si, ze to tu vo velkom predavaju... no neviem ci sa to fakt da aj niekde oficialne kupit alebo sa to dava iba zadara pred porodom
22. mar 2011 o 12:52  • Odpovedz
@janocka ja som to dostala zadarmo
22. mar 2011 o 13:00  • Odpovedz
@janocka ano, tie navsteva pediatra a pod. su tiez zadarmo, ja som to nechavala, ale budem stopovat
@ikrakulka rovnako stopujem plienky, ktore su na ebay za 4-5 eur a tu ich ponukaju za 8eur a viac - tie stopujem ako komercne inzeraty
22. mar 2011 o 13:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.