• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
Kocky, ktera jste v receptech prejmenovala Vareni pro blby na Vareni pro blbi? To same s pecenim... vim, ze to tak puvodne bylo, takze jsem s povdekem kvitovala, ze se to opravilo na spravnou verzi a ted je tam zase ta hrubka???
24. jan 2009 o 16:24  • Odpovedz
Ziraf já přejmenovávala na Vaření pro blbý (zpět jsem to nedělala...) a pečení pro blbý(í) jsem nepotkala, jinak bych to taky předělala, tohle docela umim :sweat_smile:
24. jan 2009 o 17:31  • Odpovedz
Tak jsem na to koukala a já to dělala naopak, Pečení pro blbý jsem přejmenovávala - jsem si tím jistá na 100% pamatuju si ty recepty vypsaný, nevím proč to někdo dal zpět....
24. jan 2009 o 17:41  • Odpovedz
Tak, tema vareni a peceni prejmenovano... prosim, nechat tak :grinning:
24. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz
ja :grinning: bola som upozornena do ip, ze to je hrubka s tym y - po slovensky je to urcite hrubka :wink:
25. jan 2009 o 18:38  • Odpovedz
Aha tak my máme blbý vzor mladý :grinning: i když blbý je nespisovný :grinning:

Holky prosímvás ptá se mě uživatelka - když si najede na "Moje alba" tak se jí zobrazí jen jedno album, když se dívá na alba podle autora, tak je vidí všechny, nevíte v čem je háček? Používá Mozillu tak jsem jí ještě řekla ať to zkusí v jiným prohlížeči, ale pochybuju že to bude řešení :astonished:
25. jan 2009 o 20:09  • Odpovedz
no u nas zalezi, ci sa tym mysli jednotlivec alebo skupina - ak jednotlivec, tak je to blby, ak skupina tak blbi (sice spravne by bolo pre blbych potom) - ja som to brala ako skupinu blbych :grinning:

fuha to neviem co s tymi albumami ma :astonished: pripadne od nej vypytaj heslo a skus sa pod nou prihlasit a omrknut, ci aj tebe to bude tak robit
25. jan 2009 o 20:29  • Odpovedz
26. jan 2009 o 08:26  • Odpovedz
celkom ma pobavil pojem "svadobny odbornik" :sweat_smile:
ale popravde neviem, co si mam o tom mysliet - tie dve devy sa dost podobaju, ale mena maju rozne, po kliknuti na ten link sa vlastne takmer hned objavi reklama na svadobny salon...
26. jan 2009 o 09:27  • Odpovedz
Problém vyřešen, dík Emjee, přihlásila jsem se pod ní a zkoušela to ve všech prohlížečích až mi došlo že má to jedno album tak roztáhnutý kvůli tomu že v něm měla video a to mi taky mohlo dojít hned, protože už jsem jednou něco podobnýho řešila, často za tím stojí ty glittery, tickery a ostatní blbinky :wink:
26. jan 2009 o 16:02  • Odpovedz
no ale to im dopredu nevysvetlis, ze ked to nevedia pouzivat, nech to nepouzivaju - ne, cim viac gycov v albume, tym lepsie a potom pomooooc admini
26. jan 2009 o 16:08  • Odpovedz
neviem kam to zaradit, ale dostala som takuto poziadavku - navrhujem, ze by si dotycna na to vytvorila temu, akych tu mame uz celkom dost, co vy nato?

Od koho: michaela...
Kedy: Včera o 22:29
Komu: emjee
Predmet: Žádost o spolupráci na výzkumu

Vážení, v rámci svého postgraduálního studia se zabývám procesem separace a bondingu. Chci Váš servr požádat o solupráci, zda můžete na hlavní stranu uveřejnit informace o mém výzkumu.
Jediné, co Vám mohu nabídnout je poděkování v publikaci výzkumu, kteoru plánuji na rok 2010.

Děkuji za zprávu a možnou spolupráci.

Text k uveřejnění pod čarou.

Michaela Mrowetz

----------------------------------------

Milé maminky, zajímá mne, jak jste se miminkem cítily a sžívaly po porodu. Prosím, zúčastněte se mého výzkumu a vyplňte dotazník pro děti mladší 10 let (pokud máte víc dětí, tak pro každé zvlášť) na www.klinickapsycholozka.cz, sekce dotazníky, dotazník 1.
U dětí starších 1 roku stačí počet dní po porodu odhadem a nenechejte se zmýlit názvem dotazníku, mohou jej vyplnit všechny maminky.
Moc děkuji a přeji hodně dobrého Vám i Vašim dětem.

Mgr. Michaela Mrowetz
27. jan 2009 o 13:07  • Odpovedz
autor
emjee jedine temu vo volnej diskusii....urcite nie niekde na hlavnej strane pernamentne...
27. jan 2009 o 13:14  • Odpovedz
myslela som si, tak som jej aj napisala
27. jan 2009 o 14:22  • Odpovedz
autor
kocky prosim toto vymazat? co ste s takymi robili na konikovi?
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=84962&vGroupOffset=0
29. jan 2009 o 10:10  • Odpovedz
take privirabanie mazeme :grinning: co ak je to piramida alebo neaky bordel? :zipper_mouth:
29. jan 2009 o 11:20  • Odpovedz
autor
takze vymazat a zdovodnenie?
29. jan 2009 o 14:23  • Odpovedz
anax, zmazat a zdovodnenie neseriozna ponuka prace :wink:
vsak ked si precitas jedna tam pisala: ( vyzera to na pyramidu)

zezulicka • Dnes v 09:12
| Change | 89.24.45.212
Která pravidla porušuje: | Zruš
no to zkusila moje sestra :rolling_eyes: haha, mail zahlceny kazdy den a penize zadne...

zezulicka • Dnes v 09:29
| Change | 89.24.45.212
navic co vim, tak nestaci ty maily prijimat, ale musite je otvirat a klikat na pochybne adresy... a to okno co vam z toho vyskoci pry musite mit otevrene minimalne 30 sekund, aby se vam pripsaly nejake penize... haha, a pak stejne nic....

zezulicka • Dnes v 10:08
| Change | 89.24.45.212
no pry jo, mam to od sestry... ona si totiz myslela, ze si to necha posilat a jeste neprectene to odklika a rovnou smaze... :grinning: :grinning: jenze v tom uvodnim informacnim mailu bylo, ze to musis mit otevrene aspon 30 sekund. tak to teda zkousela otvirat, mela to otevrene mnohem dyl nez 30 sekund a stejne nic...
neco byly treba reklamy na hotely a podobne, ale nektere adresy byly fatk pochybne... takze pokud mate rady svuj pc, tak pozor na to... segra to pak mela neskutecne zavirovane...

zezulicka • Dnes v 10:09
| Change | 89.24.45.212
mozna za to nekdo penize ma, ale jen ten, kdo stejne jako mamkamarta ziskava dalsi lidi, a ti lidi ziskavaji dalsi lidi atd atd...
29. jan 2009 o 15:10  • Odpovedz
v tejto teme to dnes vrelo:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=66376

musela som zvolit radikalne riesenie a vymazat 4,5 strany prispevkov.
ak ma niekto zaujem, mam to ulozene ako dokument, ale je to iba pre VELMI SILNE zaludky!!! :pensive: :cry: :cry: :cry:
29. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz
ikke to je pokracovanie temy HIE - ktoru som im zamkla, lebo uz sa to nedalo vydrzat - ani to neodomkynaj
a ak aninam alebo niekto iny otvori dalsie pokracovanie, koleduje si o minimalne tyzdnove stopnutie
30. jan 2009 o 04:18  • Odpovedz
30. jan 2009 o 08:09  • Odpovedz
30. jan 2009 o 08:31  • Odpovedz
zatial to nechajme, ale ked tam zacnu zase skakat do seba tak bez milosti zamknut a hadavky bloknut
30. jan 2009 o 08:38  • Odpovedz
co s tymto?

Chřipková epidemie
(Only messages to check)
Ktoré pravidlá téma porušuje: | Zruš
Pridaj odpoveď | Lock | Delete thread | | SK only | CZ only

alanis85 • Dnes o 09:47 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
| Change | 90.182.246.100
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
jeliska: nepdbocuj od povodnej temy
Zmaž
Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

http://www.obezita.kubikula.net/

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová
31. jan 2009 o 10:35  • Odpovedz
dokonca to je aj v teme Prechod na euro ako to vidia maminy :slight_smile:, Pletieme pre detičky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
31. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz
zuz, tuto damu blokujem, uz som ju raz upozornovala (vid Napomenutia uzivateliek) a mazala tento jej odkaz v 40 temach !!! :angry:
:wink:
31. jan 2009 o 12:35  • Odpovedz
aha bolo mi to zname ale nevedela som kde som to videla :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2009 o 12:41  • Odpovedz
este ju treba premazat...
31. jan 2009 o 12:53  • Odpovedz
co bolo oznacene som vsetko zmazala cca 15 ziadosti :wink:
31. jan 2009 o 13:01  • Odpovedz
ja som zmazala aj vsetko ostatne neoznacene (snad) - dalsich tak 20 diskusii, nechala som to iba v temach o dietach a chudnuti :wink:
31. jan 2009 o 13:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.