• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@janocka jasne. chnapem. a takymto iba bloknes pc a nick nechame?
19. apr 2011 o 13:16  • Odpovedz
@ooo ak je platiaci, blokujem PC, nick nechavam... ak je neaktivny, blokujem aj nick...
inak, v ostatnom case sa ti neplatiaci alebo ti, co este ani reklamu nikdy nemali ozyvaju (nemozu sa prihlasit) ze si chcu zaplatit a uz budu sekat dobrotu.... zaujimave, ze vzdy tieto sluby pridu az po bloknuti
19. apr 2011 o 17:41  • Odpovedz
@janocka , @niccky.z
jani co s tymto, ako viem, ze teda to ticho tolerujeme kedze vieme, ze je aj realna nevesta, ale denne nachadzam flagy bud vo fore alebo v albume...
http://www.beremese.cz/diskuse/tema/den-d-13-5-2011/?flagged_only=true
20. apr 2011 o 19:21  • Odpovedz
@domika007 @janocka mna by len zuajimalo kto to stale flaguje viem ze to je niekto neprihlaseny ale velmi sa nejak do pravidiel vyzna a podla mna to flaguje stale ta ista osoba lebo sposob vyjadrovania je ten isty.
Mne dnes do IP napisala ze ak je s tym problem tak jej mame zrusit reklamu pretoze ona chce prispievat do for kedze tu uz ma zopar kamosiek. Ak by sa jej zrusila reklama tak mozno by to trosku utichlo :slight_smile:
20. apr 2011 o 19:38  • Odpovedz
@domika007 je realna nevesta ale co je vela, to je moc, uz by som ju blokla! minimalne 2x som s nou riesila nech nepise o svojom e-shope do diskusie a ani fotky s vodotlacou e-shopu nech si nedava! a ako vidim, furt to nechape
Sa mi vidi, ze som to raz aj tebe preposielala..... esteze nemazem Ip, skusim to dohladat a poslem ti to a aj @niccky.z - celu moju komunikaciu s dotycnou.....
20. apr 2011 o 19:46  • Odpovedz
@janocka ok, nechavam to na tebe...lebo viem, ze ty si to s nou uz davnejsie riesila, nechcela som to zbytocne pitvat aj ja...
20. apr 2011 o 19:53  • Odpovedz
21. apr 2011 o 10:44  • Odpovedz
@niccky.z ano, nesuvisi :wink:
21. apr 2011 o 10:47  • Odpovedz
@janocka dakujem :wink:
21. apr 2011 o 10:48  • Odpovedz
@niccky.z
@janocka
@domika007
@ooo @danu @emjee @pink_lady @martinjasen @ikarkulka co so "zobrajucimi" uzivatelmi?
napr tato http://www.modrykonik.sk/fotoblog/sarka59/?blink-post=1448012
ale aj klasika MKSK zobrajuca po celom bazare Olivia Hajasova a jej podobne. co s nimi? nevieme nikdy poriadne overit ci ta dotycna potrebuje fakt pomoc alebo len podvadza a darovane oblecenie nepredava niekde. aky by mal byt postup? napisat ip? co konkretne? neviem ci take nieco stopovat, ci im nieco pisat a ak ano co konkretne aby som z toho nevysla ako bezcitna mrcha ktora chudobnym nedopraje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2011 o 15:24  • Odpovedz
@latvia tak tuto by som hned blokolovala a zmazala jej kratku spravu kedze evidentne ide o podvod. Dala som si ju do googla a ma zopar inzeratov v jednom pise ze ma 3 deti, potom ze chce oblecenie pre jej sestru ktora ma 9 deti a je dokonca jej prisli na podvod aj na inych strankach.... a navyse sa prihlasila len teraz a ma udajne 5 deti.

http://www.podajdalej.sk/podozrenie

Co sa tyka temy vseobecne tak ja by som to nechavala tym uzivatelkam ktore su na strankach uz dlhsie a vieme o nich :slight_smile: samozrejme mali by sme im dat limit nie to ze budu stranky vyuzivat iba na bezplatnu inzerciu......
24. apr 2011 o 16:00  • Odpovedz
@latvia
@niccky.z
mám pocit, že když jsme to nedávno řešili, že jsme se dohodli, že to budeme stopovat všem. nebo se pletu?

tos byla, myslím, zrovna ty @latvia, kdo někomu poslal oblečení, a byl to potom podvod?
24. apr 2011 o 16:11  • Odpovedz
@ikarkulka hej, ja. len som nevedela ci vsetkym stopovat. a co tym, ktori len ziadaju a nemaju zatial nic, co by sme im dokazali?
@niccky.z
24. apr 2011 o 16:21  • Odpovedz
@ikarkulka
@niccky.z a stpnem spravu ako aky dovod? co napisem? a tuto mam zablokovat uplne? ci jej len stopnem spravu?
24. apr 2011 o 16:26  • Odpovedz
@latvia stopnout s odůvodněním, že toto není na stránce povoleno?
nebo bych jim pak ještě napsala i zprávu, že v minulosti se tu objevilo několik podvodnic, které takhle žádaly oblečení pro své děti, ale prodávaly ho dál, tak z toho důvodu jsme to na našich stránkách zakázali. co?
24. apr 2011 o 16:34  • Odpovedz
@ikarkulka skusim, uvidim reakciu
24. apr 2011 o 16:35  • Odpovedz
@latvia
@ikarkulka dotycna sa zaregistrovala znovu pod inym nickom a pridala aj inzerat so ziadostou o darovanie oblecenia - ten som stopla, najradsej by som blokla pc, toto mi od nej doslo do ip:

pomoz Dnes o 20:36 jujhu
Príjemcovia: emjee
ahoj nahodov mi mevies pomost
24. apr 2011 o 22:41  • Odpovedz
@emjee
@latvia
@ikarkulka
sarka si vytvorila dalsie dva nicky, blok bez upozornenia + dala som to do blok pc
25. apr 2011 o 13:18  • Odpovedz
@emjee
@pink_lady suhlasim, blok komplet
25. apr 2011 o 14:24  • Odpovedz
baby? co davate ako dovod, ked si niekto da do kratkej spravy nejaku blbinu, ako meno nejakeho ineho uzivatela a podobne? (nejaka blba hra alebo co to je)
mozem dat dovod 58.e? - Vo vlastnom záujme súhlasíš a zaväzuješ sa, že nebudeš: uverejňovať Príspevky s rovnakým (duplicitným), nezrozumiteľným alebo nezmyselným obsahom
26. apr 2011 o 09:59  • Odpovedz
@latvia zobranie blokovat..... viem, ze aj niekde v pravidlach je nieco o tom co by sa dalo pouzit, no neviem to teraz najst.... kedysi ked neboli pri stopovani inzeratov tie predvolene dovody blokovania, pouzivala som daku citaciu z pravidiel....

@ooo ano, mozes... pripadne by som dala este, ze spamovanie
26. apr 2011 o 11:03  • Odpovedz
@domika007 nechala by som iba ivar a easywedding2 - tam maju aktualne reklamy, ostatne v pohode bloknut ako duply
28. apr 2011 o 12:02  • Odpovedz
@janocka ok, idem blok
28. apr 2011 o 12:16  • Odpovedz
@janocka @domika007 - co robite v tomto pripade ak uzivatelka oznaci svoje prispevky ze ich chce zmazat??

http://www.beremese.cz/diskuse/tema/hra-o-prebornika-znechuceni-svatby/?flagged_only=true
28. apr 2011 o 16:44  • Odpovedz
@niccky.z v tomto pripade flagy vymazem a neriesim :grinning: zacnem riesit az ked napise do Ip a tam jej napisem, ze prispevky, kt. neporusuju ziadne pravidla nie je mozne vymazat. Ze mazeme iba hanlive prispevky, pripadne prispevky, kt. obsahuju osobne udaje a kedze to jej prispevky neobsahuju, nie je mozne ich vymazat :slight_smile:
28. apr 2011 o 16:53  • Odpovedz
@janocka dakujem za rychlu odpoved :dizzy_face:
28. apr 2011 o 16:55  • Odpovedz
28. apr 2011 o 18:31  • Odpovedz
@ikarkulka ja by som premazala....ale pockaj na zbytok
28. apr 2011 o 22:04  • Odpovedz
@ikarkulka ja by som to tie hrnecky zmazala podla mna to nema ziaden suvis :slight_smile:
28. apr 2011 o 22:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.