• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
Ahojte, mam jeden dotaz mate podobne view ako mam ja. Ak chcete prejst na inu stranku tak teraz namiesto 3 riadkov sa Vam ukazu 4 - ten jeden riadok je stranka na ktorej konkretne ste. Napr na obrazku som na modrej strechce, a v ponuke mam modrustrechu taktiez. Je to nejaka novinka alebo technicka chyba??
29. apr 2011 o 10:05  • Odpovedz
@niccky.z asi technicka chyba, jedna truba nam to oznamila na cz konovi
29. apr 2011 o 14:30  • Odpovedz
@latvia aj vam :D:D
ja som si na streche tiez precitala ze je to debilny napad, tak preto sa pytam....... Myslis ze uz o tom vedia alebo treba napisat do surne ulohy..........
29. apr 2011 o 14:32  • Odpovedz
@niccky.z martin im to tusim povie ked sa vratia z obedu ale mozes im to pre istotu hodit do surnych :wink:
29. apr 2011 o 14:34  • Odpovedz
@latvia necham to na martina :slight_smile: - @martinjasen
29. apr 2011 o 14:37  • Odpovedz
@latvia @niccky.z Je to bug. Uz je to opravene, len to caka na update. Takze v priebehu hodinky by to malo byt, ak uz to nie je. :slight_smile:
29. apr 2011 o 14:42  • Odpovedz
@martinjasen jj, je :wink: dik
29. apr 2011 o 14:48  • Odpovedz
@martinjasen super dakujem, idem to napisat ze to bola len technicka chyba :wink:
29. apr 2011 o 14:49  • Odpovedz
29. apr 2011 o 15:26  • Odpovedz
@ikarkulka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: taketo albumy milujem, kedy brucho takmer na fotkach neni vidno a len sa tam pretrcaju ako modelka a model. ale tu tazko radit co zmazat a co nie, jedine ta tienova je taka ktoru teoreticky obhajime, inde su vsade s bruchom :rolling_eyes:
29. apr 2011 o 15:28  • Odpovedz
@pink_lady zamkla som ju
1. máj 2011 o 22:11  • Odpovedz
1. máj 2011 o 22:53  • Odpovedz
@janocka, @ooo, @niccky.z ja len chcem dat echo, ze som uz pre istotu napisala aj do tejto temy :wink: kedze dnes som dostala novsie info, ze termin porodu moze prist hocikedy :grinning:
http://www.beremese.cz/diskuse/tema/nepritomnost-admina-2/
4. máj 2011 o 17:33  • Odpovedz
@domika007 ako hocikedy? uz sa to fakt blizi? :confused: prekriz nohy, zajtra este nerod, pls.... teda mozes, ale az vecer dakedy :grinning:
4. máj 2011 o 20:56  • Odpovedz
@domika007 ideees :wink: drzime paste, to zvladnes v pohode :wink:
4. máj 2011 o 21:16  • Odpovedz
@domika007 tak skoro ved este mas 24 dni :wink: No nevadi hlavne sa drz nech vsetko dopadne suprovo. Tesime sa na fotky :wink:
4. máj 2011 o 21:32  • Odpovedz
@domika007 tak keby cosi tak sa tam drz...nech je to rychle, bezbolestne :grinning: nech to mas take friske ako kamoska z porodky: o 16.07 porodila a o 18. uz s nami sedela vyrehotana pri telke :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bez epiduralky, prvorodicka, prirodzene :sweat_smile:
4. máj 2011 o 22:32  • Odpovedz
@janocka jani podla doktora hej...ale musim dnes este zavolat svojej Mudr. kedze vcera sme sa nestretli lebo operovala od rana :sweat_smile: takze dnes prifrcite? :grinning:
5. máj 2011 o 08:39  • Odpovedz
@emjee
@niccky.z
@pink_lady vdaka baby, snad to este nebude, ja by som bola najradsej keby to bolo v termine :wink:
5. máj 2011 o 08:39  • Odpovedz
@janocka Jani - na beremku je jedna otazka ze vraj ci sa planuje vytvorit specialne okienko ak nieco hladas v bazari aj na beremese kedze na konikovi to funguje? nevies o tom nieco?
5. máj 2011 o 14:10  • Odpovedz
@niccky.z ano, ano, urcite sa planuje - ale ked bude viac inzeratov....aj na MK sa to spustalo az ked bolo neviem kolko tisic inzeratov.... musim sa opytat, ze kedy presnejsie, ze pri akom pocte by to malo vyznam
5. máj 2011 o 15:25  • Odpovedz
@janocka ok dakujem, nejak jej to napisem :slight_smile:
5. máj 2011 o 15:56  • Odpovedz
@niccky.z @janocka a ako to funguje? nic o tom neviem, a ze admin konika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. máj 2011 o 06:45  • Odpovedz
@emjee , @niccky.z myslela to okienko v bazari "hladas nieco specialne?" kde mozes napisat konkretny vyraz co hladas - ved vies, to poznas :slight_smile: je to zatial iba na MK, na MS/BRSM a MSt. to este nie je
6. máj 2011 o 09:28  • Odpovedz
@emjee admin konika :D:D:D no tak ako pisala Janka, v bazari pod sekciou mas to okienko ze hladas nieco specialne a tam si to napises :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2011 o 10:12  • Odpovedz
@janocka @emjee @latvia @pink_lady
co s nou, tusim sme to uz preberali, ale nech sa na mna nehneva uz to fakt prehana s tym "zobranim" na darovanie veci
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/lusynka22/?blink-post=1466365

nechat? stopnut? co napisat?
6. máj 2011 o 11:03  • Odpovedz
@danu stopnem jej to a napisem Krakte spravy nesluzia na kupu/predaj veci
6. máj 2011 o 11:06  • Odpovedz
ked chce nieco zadara nech pozrie do bazaru a nezavadzia s tym vo fotoblogoch :angry:
6. máj 2011 o 11:06  • Odpovedz
@danu aj ked, v tej ostatnej sprave len dakuje za veci co jej boli darovane... skor by som stopla tie skorsie, no tie su stare, tak neviem ci to ma vyznam stopovat
6. máj 2011 o 11:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.