• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@emjee dakujem idem ju zrusit :wink:
12. jún 2011 o 09:19  • Odpovedz
ahojte, mam otazku - zmenila sa funkcia ak chcete vymazat prispevok bez udania dovodu- stop v tematu. Doteraz som to mala tak ze ked som to zmazala tak tam komentar ze som to zmazla nebol. Dnes mi to bohuzial ukazalo ze prispevok bol stopnuty :unamused:
12. jún 2011 o 14:15  • Odpovedz
@niccky.z tiez by ma zaujimalo ze co to je? :confused: a mne nejde ani premenovat nazov temy - napr bola otazka s nazvom Neviete mi poradit? No a ani tam nebola kolkonka "Rename" len "edit" - akoze tam sa dal napisat novy nazov ale nechcelo mi to ulozit :confused:
12. jún 2011 o 20:36  • Odpovedz
@pink_lady myslis ze chalani zmenili funkcie?? lebo viem ze nieco robili. Skusim este zitra a ked to bude to iste tak im napisem.
12. jún 2011 o 21:01  • Odpovedz
@niccky.z neviem ...ale uz ma to tu daky den zerie :grinning:
12. jún 2011 o 21:06  • Odpovedz
@niccky.z ale ved to tam je, bez zdovodnenia a stop :wink:

@pink_lady ono to hodi najprv na stranku ze taka tema neexistuje ale zmeni sa to :wink:
13. jún 2011 o 07:45  • Odpovedz
@pink_lady sorry tak predsa to premenovat nejde :unamused:
13. jún 2011 o 07:49  • Odpovedz
@martinjasen @janocka chcela by som vas poprosit, ci je mozne nam sem dat micky chalanov a rozpisat, co ktory ma na starosti ohladom problemov na stranke. Konkretne napisat, aby som vedela na koho sa mozem obratit v pripade problemov, napriklad
viz - bazar
ceresnam-temy, otazky
atd, diky
13. jún 2011 o 07:52  • Odpovedz
@danu ono to tam je ale ked to zmazes tak si ti tam ukaze komentar - ze to bolo zmazane bez udania dovodu, predtym to tak nebolo zmazala si to s touto moznostou ale ziaden komentar ze admin to zmazal tam nebol :slight_smile:
13. jún 2011 o 10:04  • Odpovedz
@niccky.z hmmmm
13. jún 2011 o 10:15  • Odpovedz
@danu skusim to preposlat chalanom ci je to bug alebo nova zmena :slight_smile:
@viz @markie @ceresnam @martinjasen ahojte chalani prosim Vas mozte sa pozriet na prispevky vyssie, urobili ste nejake zmeny alebo je to nejaky tech. problem?
13. jún 2011 o 10:35  • Odpovedz
@martinjasen Martin prosim help, uz neviem co odpisat hajanke, chcela vediet preco piseme nepouzite/nenosene a nie nove, na to som jej odpovedala, ale evidentne naschval provokuje a neviem uz co jej mam odpisat.
vid prispevok od nej 14.44
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/otazky-pre-adminov/?page=107#post-59425066
13. jún 2011 o 14:47  • Odpovedz
@danu Neodpisuj na nic teraz. Beriem tu temu. :wink:
13. jún 2011 o 15:07  • Odpovedz
@martinjasen diky, :wink: pripominam, ze andzi je tvrdy oriesok
13. jún 2011 o 15:10  • Odpovedz
@danu pouzijem luskacik na oriesky :slight_smile:
13. jún 2011 o 15:11  • Odpovedz
@danu fuuuuha, to včera všechno nakecaly? a to je toho většina smazaná :grinning: vidím, že veselo je i na sk koni, když přijde andzi :grinning:
13. jún 2011 o 15:30  • Odpovedz
14. jún 2011 o 08:19  • Odpovedz
@danu Uz som je napisal, ze ju blokujeme. Dal som jej nejaky cas na vymazanie a doriesenie inzeratov. Dohliadnem na to.
14. jún 2011 o 09:41  • Odpovedz
@danu Andzi je bloknuta. Ocakavam, ze si vytvori novy login, takze ak by ste na nieco narazili blokujte.
14. jún 2011 o 10:19  • Odpovedz
@martinjasen ok, diky
14. jún 2011 o 10:21  • Odpovedz
@martinjasen Martin sledujes tuto temu, alebo ju mozme pri najblizsich hadkach zamknut nech vychladnu?
17. jún 2011 o 14:29  • Odpovedz
@danu Pozeral som to vtedy ked sa to riesilo v teme Otazky na admina, odvtedy nie. Je tam nieco, co treba riesit, ak ano oznacte mi prispevky.
17. jún 2011 o 14:38  • Odpovedz
@martinjasen niektore su oznacene, zase tam riesia pici a samozrejme ona reaguje :rolling_eyes:
17. jún 2011 o 14:47  • Odpovedz
prosím, napište mi svůj názor.

jde o uživatelku ivuska.h. šije a prodává velmi známe české plenky anavy. před nedávnem jsem jí stopla alba, kde měla tyto fotky vyfocené, vedly jsme na toto téma celkem debatu v IP...
teď jsem si všimla (nevím, že mi to nedošlo dřív), že vesele diskutuje v tématu o látkových plenkách, popisuje, co má rozešito, co nového, kdy to asi bude atd.
ale radí samozřejmě i s ostatními značkami plenek, se kterými má zkušenosti.

mohu jí nechat do této diskuse (a vůbec do diskusí, které mají něco společného s její obch. činností) přispívat?

díky.
17. jún 2011 o 21:46  • Odpovedz
@ikarkulka ja mam taky isty problem s dvomi uzivatelkami jaja.mixi a anik.l na beremku, maju svoje internetove obchody a taktiez diskutuju vo fore a radia ako vyrobit oznamenia, a rozne ine veci na svadbu, denne mazem spustu flagov kde to ine uzivatelky komentuju ze je firma.
Taktiez neviem co robit, uz aj Janka s nou mala diskusie v IP ale stale to pokracuje.
Mozno by sme mali vymysliet ako takeho pripady riesit :slight_smile:
17. jún 2011 o 22:09  • Odpovedz
@niccky.z no já osobně bych je už asi zablokovala, když už to s nimi janka řešila v ip. to už je úmyslné a vědomé porušování pravidel.
zase na druhou stranu - nabízejí přímo svoje služby, nebo jen bezplatně radí, jak na to?

třeba tady na koníkovi v diskusi o teutonia kočárcích radí několik firem - michal_spuntik a babyrenka z těch českých, jsou tam i slováci. nijak se nepropagují, ale výborně holkám se vším poradí. tak se to nechává.
17. jún 2011 o 22:19  • Odpovedz
@ikarkulka v nasej slovenskej diskusii je tiez niekolko bab, ktore maju aj eshopy - kym nedavaju linky, neriesim, obcas ich vyhresim, ked sa uz moc pretekaju, co ma ktora lepsie, a potom je zase chvilu klud

este ked som bola na svadbe, malo to fungovat tak, ze firma nesmie prispievat ani do tem nesuvisiacich s jej zameranim (najviac sme sa za to natahovali s golejom), aj na konikovi by to tak malo byt, ale uprimne - nemam na to nervy vyhadzat ich, lebo to by som fakt polku fora mohla zrusit - takto si ich viem ustrazit
17. jún 2011 o 23:01  • Odpovedz
21. jún 2011 o 20:51  • Odpovedz
29. jún 2011 o 08:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.