• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@danu @ikarkulka @janocka uz som to poriesila, vymazali si navzajom negativne hodnotenia, kedze k obchodu ani neprislo :slight_smile:
29. júl 2011 o 17:04  • Odpovedz
@janocka prosim ta vidia bezni uzivatelia kto im stopol album pripadne inzerat? v poslednej dobe sa ma vela ludi pyta na stopnute albumy, ktore som ja nestopovala pripadne ani neviem skontrolovat kto a preco ich stopol, lebo uz su zmazane, tak ma zaujima, ze ci len nevedia citat, alebo sa im tato info nezobrazuje a preto oslovuju mna
30. júl 2011 o 21:25  • Odpovedz
@janocka takze uz som na to prisla sama - oni vidia len, ze stopol modrykonik :grinning:
@martinjasen co mam napisat uzivatelke, ked sa ma opyta preco jej bol stopnuty album, ktory medzicasom uz zmazala, ked ani netusim, co v tom albume bolo? nemohli by sme mat niekde "archiv" tak ako je to pri inzeratoch (ze vidim inzerat aj ked ho zmaze - este pri inzeratoch by bodlo mat tam aj poznamku, ze to bolo predtym stopnute a preco)
30. júl 2011 o 21:50  • Odpovedz
@emjee tohle už mám taky v hlavě delší dobu, že bych ráda u smazaných inzerátů, které byly předtím zablokovány, viděla, proč byly blokovány.
protože některé uživatelky si místo opravy inzerát smažou a zadají znovu.
30. júl 2011 o 23:17  • Odpovedz
@martinjasen @janocka @emjee @pink_lady co si myslite o tomto?
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/deborah1/clanok/evanjelium/
ja by som bola moc zainteresovana, kedze moj vztah k cirkvi a roznym sektam je dost zly :zipper_mouth:
1. aug 2011 o 22:53  • Odpovedz
@janocka @valentinuska
psaly jste některé této uživatelce, že může mít v albu háčkované čepičky, pokud je budou mít její děti na hlavě?
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuzka72/album/hackovani/
ona ty čepičky prodává, proto jsem jí blokla její původní alba a teď i toto. ale dožaduje se odblokování.
1. aug 2011 o 23:00  • Odpovedz
@ikarkulka nikomu som, ak ma pamat neklame, nepisala aby daval fotky ciapok na hlave, lebo viem, ze sa to da velmi jednoducho obist.... uhackuje, da dietatu na hlavu a akoze je to ok.... potom by to mohli robit vsetky
1. aug 2011 o 23:05  • Odpovedz
@danu podla toho clanku je to jednoznacne sekta, takze by som to stopla s komentarom ze existencia uvedenych spolocenstiev v jej prispevku je protizakonna tak ako to je uvedenne v tom flagu :slight_smile:
1. aug 2011 o 23:06  • Odpovedz
@danu zajtra sa na to lepsie pozriem, teraz uz nemam mozog.... chcem si precitat niekde v tej vyhlaske, na kt. odkazuje, ze ci je to fakt protiazkonne.... aby zas neboli pindy
1. aug 2011 o 23:08  • Odpovedz
@ikarkulka no to se dohadovala se mnou ... ale nemám slov, nepsala jsem jí samozřejmě, že je může prodávat, když ty čepičky budou mít její děti na hlavě :unamused:
tenkrát jsem se myslím na něco ohledně toho ptala i tebe a nějak jsem jí napsala, že víme, že je prodává, ať si to album stáhne ...
1. aug 2011 o 23:29  • Odpovedz
@janocka
@valentinuska
díky, říkala jsem si, že je to hloupost! :grinning: tak já jí napíšu, že album zůstane stopnuté a ať mi případně přepošle tu IP, kde jí to nějaký admin dovolil, když to bude na hlavě :grinning:
1. aug 2011 o 23:32  • Odpovedz
@ikarkulka koukám do IP a psala mi, že neprodává, že se chce chlubit tím, co háčkuje pro své dětičky ... tak jsem jí na to napsala, ať se tu klidně chlubí fotkama svých dětí v čepičkách, které jim uháčkovala, ale ať tam nedává ty čepičky co prodává
no asi jsem to nenapsala dostatečně srozumitelně ....
klidně přepošlu naší komunikaci
1. aug 2011 o 23:32  • Odpovedz
@valentinuska to je dobrý, už jsem jí napsala, že jí album neodbloknu, že rozhodnutí je neměnné.
jestli mi přepošle tvojí IP, tak jí napíšu, že jsi netušila, jaká byla naše předchozí komunikace (výslovně jsem jí zakázala sem ty čepice dávat). těžko rozlišit, co je pro její děti a co prodává. prostě nic, je mi líto.
1. aug 2011 o 23:35  • Odpovedz
@janocka @danu @emjee ten clanok som uz davno kukala ale stopnut ho to bude ako do osieho hniezda. Uz som jej raz mazala prispevky s tymto odkazom, potom pisala Martinovi, a martin mne ze kde je taka vhlaska...Bolo to tazke najst, ale je to, a je tam nieco v zmysle ze poskodzuje ta cirkev Viera ci co to je zdravie a pod. @janocka a ty nevies zistit od koho je ten flag? minule bol tento isty od latvie - tak nech napise ze odkial to ma presne v tomto zneni ako to tam dla,a lebo v tom som to nenasla :sweat_smile:
2. aug 2011 o 09:40  • Odpovedz
@emjee @janocka em oflagovala si tuto uzivatelku, ze dava odkza na svoj bazar a dnes zase. baby jej tam pisu aby to nerobil a este napise, ze vsetci to tak robia, co s nou? Blok?
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/aduska181/#post-1608386
2. aug 2011 o 15:19  • Odpovedz
@danu ak to mala uz predtym, tak bloknut....
2. aug 2011 o 15:22  • Odpovedz
@pink_lady da sa zistit IP adresa.... vie to zistit Michal, no ten sa momentalne "zabava" s opravovanim nastavenia Tehotenstvo a rodina - nejdu pridavat fotky deti - tak neviem ci bude mat na to cas :sweat_smile:
2. aug 2011 o 15:26  • Odpovedz
@danu ta pravidelne vypisuje IP ze preco sme jej blokli inzeraty :rolling_eyes: :confounded:
@janocka to nevadi :grinning: myslim ze 95% neprihlasenych flagov je od latvie :grinning:
2. aug 2011 o 15:55  • Odpovedz
@janocka Jani bloknem ju, len pockam este, ci ju @emjee upozornovala
2. aug 2011 o 15:57  • Odpovedz
@danu Clanok som stopol. S deborah1 budem este nieco riesit, tak skusim zistit ake ma zamery na stranke. Zatial sa mi to nepozdava.
2. aug 2011 o 16:47  • Odpovedz
@danu @emjee @janocka co s tymito dvoma? http://www.modrykonik.sk/fotoblog/tatiana611/ s ktorou z vas krasnulka pisala? :confused:
2. aug 2011 o 19:24  • Odpovedz
@pink_lady napomenula si do ip tuto?
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/hili/
@emjee dala flag a opatovne dnes pisala odkaz na svoj bazar. To iste co tato
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/aduska181/

@emjee ak mas cas, prosim ta pozri sa na tieto dve, ci si ich upozornovala ak hej, blokneme obidve.
2. aug 2011 o 19:40  • Odpovedz
@danu tej som tusim pisala do poznamky pri stopovani cosi len uz to ma zmazane :confused: ale vidim ze @janocka kopcila tie spravy mozno jej nieco pisala?
2. aug 2011 o 20:03  • Odpovedz
@pink_lady ja im nic nepisem.... ked sa propaguju, kopirujem do notes a ked uz su tam 3 poznamky, tak blokujem bez upozornenia.... lebo ved vlastne to stopnutie je upozornenie. Je to tam jasne napisane, nevidim potrebu pisat im do Ip: nezneuzivaj kratke spravy na propagaciu bazaru, inak ti bude odoprety pristup na stranku :sweat_smile:

a hento som dala do notes, lebo v tom flagu sa mi to zdalo byt neprehladne a niekedy sa mi omylom podari flag zmazat, v notes to ostava
2. aug 2011 o 20:51  • Odpovedz
@pink_lady krasnulka pisala mne, ze poslala peniaze, nema tovar.... tak som jej dala tu klasicku Ip.... a teraz mam od nich po 2 Ip..... teraz ich citat nebudem lebo viem, ze by som s tym zabila hodiny - patrat kto ma pravdu, odpisovat im, dohadovat sa s nimi, takze az rano.... ale kratku spravu by som stopla, bo sa tam vadia a na to kratke spravy nie su
2. aug 2011 o 20:54  • Odpovedz
@janocka tak som to pochopila aj ja, ze odkedy je stopnutie tak vlastne to samo o sebe je pre nich upozornenie a IP im pisat netrreba... :confused:
2. aug 2011 o 21:16  • Odpovedz
@pink_lady ano, tak to beriem aj ja..... preto som jej nic nepisala - to stopnutie je samovysveltujuce predsa
2. aug 2011 o 21:34  • Odpovedz
@pink_lady @janocka @danu aj ja beriem stopnutie ako upozornenie - hili som extra pisala (nie ip, ale tam kde pisala ona - vid http://www.modrykonik.sk/fotoblog/1talizmanik1/#comment-3284601 dokonca tam pisala aj janocka :slight_smile: skopcim to cele sem:

1talizmanik1 Mna by zaujimalo, preco si tu niekto moze dat do inzeratu predam hocico a niekto nie...ved cd k nutrilonu je zadara a predava sa to tu, aj krabica na vlhcene utierky je zadara a to tiez moze byt, ale ak niekto nieco krasne sam vyrobi, tak to nemoze?
30. júl 2011

nikimel (Trnava, okres Trnava) pas užívateľa
Registrovala sa 25. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 55 inzerátov. Melissa má 1 rok a 4 mesiace“Maminky čo máte zaočkované detičky ( v 15 mesiaci ) ako to znášali? viem že každé dieťatko je iné ale ideme zajtra na očkovanie a trochu sa bojim...”
(Včera)
nikimel hm..ja tiež čakám kedy mi zmažú status ( typu aby nakukli do bazara .. ) napísala som sem niečo podobné asi 2x a zmazali ma behom 2 sekúnd. iným babám to na profile je vidieť stále aj so starším dátumom.. tiež som dala že predám používaný kočík zn. tej a tej..zase ma v momente zmazali :D takže nechápem podľa čoho to mažú ale je to čudné. :( ((o:

30. júla 2011 o 14:21 • Zmaž komentár • Odpovedz

1talizmanik1 (26, Košice, okres Košice) pas užívateľa
Registrovala sa 6. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 167 príspevkov. 28. septembra 2011 čakáme chlapčeka - Tobias (33. týždeň tehotenstva)“ku tehotenskej knizke by mali davat navod, ako sa oholit, ja nic nevidim cez to brusisko a manzel nie je doma....katastrofa :slight_smile:
(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ nikimel ako niekto moze, niekto nie.....len ked pravidla pre vsetkych, tak pre vsetkych....

30. júla 2011 o 14:23 • Zmaž komentár • Odpovedz

Registrovala sa 25. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 55 inzerátov. Melissa má 1 rok a 4 mesiace“Maminky čo máte zaočkované detičky ( v 15 mesiaci ) ako to znášali? viem že každé dieťatko je iné ale ideme zajtra na očkovanie a trochu sa bojim...”
(Včera)
nikimel @ 1talizmanik1 tiež si myslím ..

30. júla 2011 o 14:25 • Zmaž komentár • Odpovedz

hili (26, okres Čadca) pas užívateľa
Registrovala sa 20. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 20 príspevkov a 82 inzerátov. Darinka 3500/50, 41tt má 1 rok a 1 mesiacMartinko 3950/54, 39tt má 6 rokov“Kočky idem spať. Dobrú noc všetkým! Pá zajtra.”
(Včera)
hili ja to tiež poznám...ked chcem len upozornit na moj bazarik, trebars jednou vetou, hned ma zmazu asi len raz mi to nechali zo dva dni, no prisli na to...a teraz som vlozila nepouzivanu zehlicku na vlasy ako inzeratik a uz mi ho stopli, vraj to tu nepatri, len vecicky pre mamicky, oteckov a deticky...nechapem...nic proti, ved sa tu hocico predava, presne ci nutrilon, cd, dvd, pohare, clony do aut a pod. preco mne mazu? nezrobim nic ale uz ma to napalilo...

30. júla 2011 o 14:28 • Zmaž komentár • Odpovedz

lucka2210 (20, okres Humenné) pas užívateľa
Registrovala sa 5. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 15 príspevkov a 1 inzerát. 3. septembra 2011 čakáme chlapčeka - Jakubko (36. týždeň tehotenstva)“Mám normálneho gynekológa??? Nemala som test na cukrovku, pri jednej jedinej poradni si ma prezrel či som ok... a teraz čo mám chodiť každý týždeň do poradne on má dovolenku 3 týždne...”
(Včera)
lucka2210 @ hili veď žehlička na vlasy je pre mamičky, či ,?? :D:D:D

30. júla 2011 o 14:33 • Zmaž komentár • Odpovedz

p4 (24, okres Bratislava) pas užívateľa
Registrovala sa 29. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 131 príspevkov, 1 článok a 1 inzerát. Dominik - 52cm - 4380g má 5 mesiacov a 3 týždne“Prave sledujem svoje dieta,ako sedi a straaaaasne sa sustredi na kakanie. No,celyyyyy jeho otec. Ti dvaja sa fakt nezapru. :slight_smile:))))”
(Včera)
p4 @ hili ja potom nechapem,preco sa tu mozu predavat spolocenske saty,plavky a damske boty.

30. júla 2011 o 14:33 • Zmaž komentár • Odpovedz

Registrovala sa 20. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 20 príspevkov a 82 inzerátov. Darinka 3500/50, 41tt má 1 rok a 1 mesiacMartinko 3950/54, 39tt má 6 rokov“Kočky idem spať. Dobrú noc všetkým! Pá zajtra.”
(Včera)
hili @ lucka2210
@ p4 no nenarobím nič...asi som
im nesympatická tak ma mažú...keby ste o niekom vedeli, alebo mali zaujem piste, naozaj symbolicky predám...mam dve..

30. júla 2011 o 14:35 • Zmaž komentár • Odpovedz

Registrovala sa 6. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 167 príspevkov. 28. septembra 2011 čakáme chlapčeka - Tobias (33. týždeň tehotenstva)“ku tehotenskej knizke by mali davat navod, ako sa oholit, ja nic nevidim cez to brusisko a manzel nie je doma....katastrofa :slight_smile:
(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @nikimel
@ hili
@ lucka2210
@ p4 ale ved tu aj take, ze chranice na bradavky sa predavaju,nohavicky, podprsenky, no fuj akoze......

30. júla 2011 o 14:40 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
hili @ 1talizmanik1 nejdem to riešiť....uvidím možno ktosi bude chcieť aj tak...neva..

30. júla 2011 o 14:41 • Zmaž komentár • Odpovedz

azarijka (okres Bratislava) pas užívateľa
Registrovala sa 12. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 169 príspevkov a 4 inzeráty. Ela má 8 mesiacov a 2 týždne
azarijka @ hili ahoj, za kolko ? a aka?

30. júla 2011 o 14:42 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
nikimel @ hili ... ja tiež neviem podľa čoho mažú inzeráty no zmazať žehličku na vlasy a nechať predávať plavky, spodnú bielizeň, spol.šaty...a tak ďalej? otras !!!

30. júla 2011 o 14:43 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ hili no ja mam, nepotrebujem , len nejak tu pravidla pre niekoho platia, pre niekoho nie.a...@ lucka2210 ti moze napisat, jak kupvala vyslielacky od adminky....

Registrovala sa 20. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 20 príspevkov a 82 inzerátov. ■Darinka 3500/50, 41tt má 1 rok a 1 mesiac■Martinko 3950/54, 39tt má 6 rokov“Kočky idem spať. Dobrú noc všetkým! Pá zajtra.”
(Včera)
hili @ azarijka hodila som ju opat ako inzerat lebo sa jedna kocka pytala uz cez IP, tak kym nezmazu kukni ak chces ku mne na izerat...dik, potom napis ked tak cez IP

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ nikimel a klip in nepatri tiez do bazaru, ani na moja svadba,lebo to je vraj bezne, bo normalne, kazdy den v roku sa vydavam a mam cas nadpajat vlasy

30. júla 2011 o 14:44 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
hili @ nikimel
@ 1talizmanik1 mam taký pocit že aj tu su "tlačenky!!"

30. júla 2011 o 14:44 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ hili spravodlivost pre vsetkych :D :D

30. júla 2011 o 14:47 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
nikimel @ 1talizmanik1
@ hili ..babulky to sa tu ani neoplatí riešiť lebo náhodou nás stopnú :D ... čo potom :P

30. júla 2011 o 14:47 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ nikimel sme na fb v elitnej skupine :D :D

30. júla 2011 o 14:49 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
nikimel @ 1talizmanik1 ..rada sa pridám :D

30. júla 2011 o 14:50 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
hili ja niesom na fb, tak škoda..

30. júla 2011 o 14:53 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ nikimel dam ta na schvalenie do skupiny, ak ta odklepnu,budes tam

30. júla 2011 o 14:57 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ hili urob si nick

30. júla 2011 o 14:58 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
hili @ 1talizmanik1 musím tak ked sa na to dám,ozvem sa...papa

30. júla 2011 o 14:59 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ hili pa

30. júla 2011 o 15:00 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
hili @ 1talizmanik1 dik za pokecík...

30. júla 2011 o 15:02 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ hili ked budes na fb, ozvi sa, par ludi, co tu mas v priateloch je v tej skupine

30. júla 2011 o 15:04 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
hili @ 1talizmanik1 o.k. musím sa dotoho niekedy pustiť.

30. júla 2011 o 15:13 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
hili @ 1talizmanik1 a dik za priateľstvo

30. júla 2011 o 15:13 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ hili

30. júla 2011 o 15:19 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
hili @ 1talizmanik1 si milá

30. júla 2011 o 15:25 • Zmaž komentár • Odpovedz

anaxamon pas užívateľa
Registrovala sa 20. mája 2005 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 8589 príspevkov a 1 album. 19. augusta 2011 čakáme dievčatko - Mimi (Miriam) (38. týždeň tehotenstva)“prva pracka mimkinych veci sa toci, konecne:slight_smile:)”
(Pred 1 týždňom)
anaxamon @ hili nenapis do inzeratu nova ale napis nepouzivana ale len rozbalena(napr.) a nestopnu ti ho kazde pravidlo sa da obist

30. júla 2011 o 15:36 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
hili @ anaxamon ved som tak napisala a aj tak stopli, nevadí...už mam kupcu..cez IP

30. júla 2011 o 15:59 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
hili @ anaxamon ale diky za radu..

30. júla 2011 o 16:00 • Zmaž komentár • Odpovedz

janocka pas užívateľa
(admin) Registrovala sa 6. mája 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 13476 príspevkov. “Nastavenie Tehotenstvo a rodina je opravene :slight_smile: Takze tie, ktore ste medzicasom porodili, otehotneli alebo si chcete vymenit fotku deti, uz mozte :wink:
(Pred 2 dňami)
janocka @ 1talizmanik1 ked vidis inzeraty, ktore porusuju pravidla oznac ich, prosim. Nie je mozne aby sme prezreli vsetkych 223812 inzeratov.

@ nikimel ked vies, ze netolerujeme propagaciu bazaru v kratkych spravach, tak to, ze ju tam opat vkladas berieme ako provoakciu! Ked vidis taketo kratke spravy u inych uzivateliek, nic ti nebrani v tom aby si ich oznacila

30. júla 2011 o 19:46 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ janocka ja pisem aj o tom, ze otravovat ludi cez ip, ay zahlasovali o najkrajsie dieta, lebo vsetky chcu vyhrat atd.....oznacis niekoho na ciernej listine a neda sa to tam...lebo aj ta druha ta tam da...

30. júla 2011 o 19:57 • Zmaž komentár • Odpovedz

janocka pas užívateľa
(admin) Registrovala sa 6. mája 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 13476 príspevkov. “Nastavenie Tehotenstvo a rodina je opravene :slight_smile: Takze tie, ktore ste medzicasom porodili, otehotneli alebo si chcete vymenit fotku deti, uz mozte :wink:
(Pred 2 dňami)
janocka @ 1talizmanik1 do Ip pristup nemame, tak taketo spravy preposielaj nam adminom alebo to oznac ako Obtazujuca sprava, my nasledne uzivatela upozornime, ze taketo spravanie netolerujeme

30. júla 2011 o 20:02 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ janocka dobre, budem vediet

30. júla 2011 o 20:06 • Zmaž komentár • Odpovedz

aduska181 (22, Dubnica nad Vahom, okres Ilava) pas užívateľa
Registrovala sa 7. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 47 príspevkov a 110 inzerátov. ■ALEX má 8 mesiacov■Snažíme sa otehotnieť“aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa toto uz fakt neni normalne.....:frowning2:
(Dnes)
aduska181 @ hili toto poznam aj ja. hocico si sem dam do bazarika hned mi to stopnu.. aj ked chcem upozornit na bazarik... nechapem... ine baby to tu mozu mat ale u mna sa to ohreje len chvilu a hned mi pise admin ze stopnute!!

30. júla 2011 o 20:39 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ aduska181 ja s tym neurobim nic....

30. júla 2011 o 20:41 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Včera)
hili @ aduska181 čo narobíme, musíme sa snažiť ako okabátiť.

30. júla 2011 o 22:30 • Zmaž komentár • Odpovedz

emjee (okres Malacky) pas užívateľa
(admin) Registrovala sa 5. marca 2005 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 12477 príspevkov, 4 články a 1 inzerát. Matejko má 2 roky a 5 mesiacov“súkromná štatistika z potuliek po Prahe: milión kočíkov, 2x klokanka plus kočík, 1x klokanka, 2x ergonomický nosič (a plus naša manduca)”
(Pred 1 týždňom)
emjee @ hili nemusis sa snazit, lebo zamerne porusovanie pravidiel berieme ako provokaciu a moze sa to skoncit tvojou blokaciou
zehlicka na vlasy nie je modny doplnok ani oblecenie pre dospelych, preto sem nepatri
v bazari sa mozu ponukat veci pre deti, veci, suvisiace s tehotenstvom a porodom, dojcenim (knihy, pomocky ako epino, chranice bradviek a pod.) a OBLECENIE (aj obuv a modne doplnky - tasky, opasky, sperky, hodinky) pre dospelych,

30. júla 2011 o 23:40 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ emjee nemyslis si, ze par pravidiel by trebalo zmenit?napr. moj pes patri tiez do mojej rodiny.jedlo k detskej oslave patri a podobne.......nadavat sa nesmie, ale pre bopha, nemohli by ste dat do pravidiel, ze max 2 zdrobneniny v jednej vete?a rste asi vsetkym lezie na nervy, ked prebieha sutaz a kazda maminka chce, nech sa hlasuje za jej dieta, ved vsetky mate nadherne deticky ....a zeny, ktorym sa nedari ide potrhat od nervov, pretoze nie su spokojne s tym co maju, este sa aj predbiehaju, kto ma krajsie.....

31. júla 2011 o 09:01 • Zmaž komentár • Odpovedz

emjee (okres Malacky) pas užívateľa
(admin) Registrovala sa 5. marca 2005 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 12477 príspevkov, 4 články a 1 inzerát. Matejko má 2 roky a 5 mesiacov“súkromná štatistika z potuliek po Prahe: milión kočíkov, 2x klokanka plus kočík, 1x klokanka, 2x ergonomický nosič (a plus naša manduca)”
(Pred 1 týždňom)
emjee @ 1talizmanik1 niekde treba spravit hranicu, co este ano a co uz nie, u nas je ta hranca jasna - co suvisi s detmi resp. tehotenstvom je tu vitane, co nesuvisi (aj ked je pes clen rodiny, ale stranka nie je zamerana na zvieratka ale na ludi) sem nepatri

31. júla 2011 o 20:38 • Zmaž komentár • Odpovedz

(Pred 3 dňami)
1talizmanik1 (autorka správy) @ emjee no dik za odpoved
3. aug 2011 o 05:51  • Odpovedz
do prcic, sa mi to podarilo odoslat aj so zavinacmi :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2011 o 05:56  • Odpovedz
preto som oznacila hili aj aduska181 na sledovanie, neviem, chceme im napisat este jedno bububu do ip, alebo rovno blokneme? ale upozornene boli
3. aug 2011 o 05:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.