• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
@emjee tym padom blokujem obidve, ako pisala @janocka a @pink_lady ked im boli stopnute viackrat spravy nebudeme upozornovat.
3. aug 2011 o 07:40  • Odpovedz
@emjee vedela som, ze som niektorym cez vikend pisala, no uz som si nepamatala ktorym, lebo v sob. ked som dosla na MK, tak bolo niekolko sprav na styl: preco ja nemozem upozornovat na bazar a ine mozu.... MK sa zmenilo na trhovisko, v kratkych spravach kazdy nieco ponuka.... a pod... tak som to hasila :sweat_smile:

@danu suhlas.... boli im stopnute kratke spravy, vysvetlili sme im to dostatocne a ked nepomohlo, tak dovi
3. aug 2011 o 10:14  • Odpovedz
@janocka @emjee @danu - prosim je toto X-lander? Bol tam flag ze to nie je X lander :confused: http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/g51j/free-line-baby-direkt/
3. aug 2011 o 14:33  • Odpovedz
zase by som jej to stopla lebo podla toho co pozeram X-lander a Driver su dve rozne znacky nie?
3. aug 2011 o 14:38  • Odpovedz
@danu by som to zmazala s tym odovodnenim ako tu teraz bezi v teme o lieciteloch:
Propagovanie siekt a nabozenskych spolocnosti neuznanych statom. Pozri rozhodnutie Ministerstva kultury SR MK-175/2011-12/6511 z 13. mája 2011, ktorým MKSR ako registrujúci orgán odmietol registráciu Cirkvi kresťanské spoločenstvá Slovenska (patria sem Archa, Milosť, Zbor viery, atď) z dôvodu, že založenie a jej činnosť je v zmysle § 15 zákona č. 308/1991 Zb. v rozpore s týmto zákonom a ostatnými zákonmi, so zásadami ľudskosti a znášanlivosti, s ochranou zdravia občanov a sú ohrozené práva občanov”
neviem teda, kto s tymto zdovodnenim prisiel, ani kde sa da najst (uz ho po mne uzivatelky pytali), to by mohol @martinjasen vediet
3. aug 2011 o 22:33  • Odpovedz
@emjee dívala jsem se, že jsi řešila s uživatelkou silvia.t její pravděpodobné duply - viz info v notes

tato uživatelka mi zaslala IP:
silvia.t from modrykonik.sk
Příjemci: ikarkulka
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/zablokovani-uzivatelia/?page=4&post=59855611 :
Ahoj jedna kamoska mi akurat poslala tento link..ja som silvia tasli a pochybudejm aby sa este niekto takto volal a mam podozrenie ze vystupovala pod mojim menom a ,,kradla,, moje foto...prosim ta nevies mi dat viec info o tej osobe

vztahuje se to k mému poslednímu zápisu v tom tématu.
co si o tom myslíš? stejně jí teda nemůžu žádné údaje dát. ale spíš jestli i ona není nějaký fake.
3. aug 2011 o 22:40  • Odpovedz
@martinjasen @janocka je oznaceny aj fotoblog uzivatelky p4 a zase sa dnes s jednou hada. Pokial sa to nezmaze kopirujem aj do Notes
p4 @timinka3 ty piča sprosta prijebana. tak to tu laskavo nekomentuj,lebo na mna len jedy idu. Ty ty a tvoja mamka ste chudery,tak sa psametaj,flandra jedna pojebana!!!!!!

fotoblog tu
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/lea123321/?blink-post=1570194
5. aug 2011 o 09:25  • Odpovedz
@danu temy od smilan som vymazal. Na margo lea123321, super, ze si to stopla. Do poznamky jej treba dat, ze dava provokacne prispevky.
@emjee

Tento dovod nepouzivat: Propagovanie siekt a nabozenskych spolocnosti neuznanych statom. Pozri rozhodnutie Ministerstva kultury SR MK-175/2011-12/6511 z 13. mája 2011, ktorým MKSR ako registrujúci orgán odmietol registráciu Cirkvi kresťanské spoločenstvá Slovenska (patria sem Archa, Milosť, Zbor viery, atď) z dôvodu, že založenie a jej činnosť je v zmysle § 15 zákona č. 308/1991 Zb. v rozpore s týmto zákonom a ostatnými zákonmi, so zásadami ľudskosti a znášanlivosti, s ochranou zdravia občanov a sú ohrozené práva občanov

Radsej mi to preposlite. Na tieto nabozenske veci potrebujeme jasnejsie dovody pre mazanie, lebo mi vypisuju clenky tychto cirkvi a pytaju sa preco sme nieco vymazali a co je to za dovod. Takze ak najdete nieco podozrive preposlite mi to, preskumam.
5. aug 2011 o 10:02  • Odpovedz
@danu fuha, tak to boli silne slova co pouzila p4 :astonished: Videla som na nu flagy v albume, ze provokuje kvoli boddezovi, no kedze boddez je uz zablokovany a vsetko kvoli nemu utichlo, myslela som, ze aj p4 sa upokoji :confused:
5. aug 2011 o 13:51  • Odpovedz
@janocka zmaz tejto prosim poznamku v o mne http://www.modrykonik.sk/fotoblog/mahra/
5. aug 2011 o 23:23  • Odpovedz
@janocka @martinjasen - Ahojte mam otazocku nastavenie sukromia. Ak si nastavim v sukromni ze chcem aby moje prispevky videli iba registrovani uzivatelia funguje Vam to??

Ja som si dnes zmenila nastavanie :
Pokud chceš změnit viditelnost všech svých příspěvků (alb, článků, zpráv) ve fotoblogu Klikni sem

Potom som pridala prispevok ako skuska, odhlasila sa a videla som ten prispevok ako neregistrovana. Vztahuje sa to iba na albumy a kratke spravy, ak ano tak potom by sme mali zmenit slovicky svych prispevku lebo to znie trosku zavadzajuco, uz som mala asi 2 uzivatelky ktore sa ma nato pytali ze ako to fungiruje pretoze ich prispevky vidia aj neregistrovani uzivatelia aj napriek tomu ze maju nastavenie sukromie :slight_smile: Dakujem
7. aug 2011 o 16:43  • Odpovedz
@niccky.z mne to funguje bez problemov, extra som sa odhlasila a pozrela cely moj fotoblog, je to presne tak zobrazovane, ako to mam nastavene
8. aug 2011 o 06:48  • Odpovedz
@emjee ale iba fotoblog alebo aj prispevky vo fore?
8. aug 2011 o 09:30  • Odpovedz
@emjee ok, zmazane
8. aug 2011 o 14:41  • Odpovedz
@niccky.z jaaaj nepochopila som - to sa vztahuje a vzdy sa aj vztahovalo len na fotoblog - albumy, clanky a prispevky vo fotoblogu (cize kratke spravy)
prispevky vo fore su viditelne pre kazdeho s vynimoku sukromnych diskusii
8. aug 2011 o 16:43  • Odpovedz
@emjee to som si aj myslela ale je to napisane tak ze sa to vztahuje na vsetky prispevky takze automaticke sa berie aj prispevky v diskusiach :slight_smile:
8. aug 2011 o 16:48  • Odpovedz
@niccky.z nie, nie je, je tam napisane: Ak chceš zmeniť viditeľnosť všetkých tvojich príspevkov (albumov, článkov, správ) vo fotoblogu (podciarkujem vsetky ... vo fotoblogu :grinning:)
8. aug 2011 o 16:50  • Odpovedz
@emjee
@emjee mna zmietlo to všetkých tvojich príspevkov ---- ak by tam bolo napisane ze viditelnost tvojich prispevkov v albumoch, clankoch a kratkych spravach tak by to bolo asi jasnejsie ale uz tomu chapem ked som si to 100 krat precitala :grinning:
8. aug 2011 o 16:53  • Odpovedz
@niccky.z myslim, ze pre @martinjasen nebude problem iniciovat zmenu :wink: aby tomu vsetci rozumeli na prve precitanie :slight_smile:
8. aug 2011 o 16:57  • Odpovedz
@martinjasen prosím poraď, co s touto uživatelkou
http://www.modrykonik.cz/adminclub/users/?user=denousek

už latvia ji několikrát upozorňovala, aby nezakládala stále nová témata, aby používala vyhledavač. to samé několikrát já.
dnes založila tuto otázku, která není otázkou, ale pozvánkou do založené diskuse (ještě jsem se ani nedívala, jestli není také duplicitní):
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cerstve-asi-tehulky-porod-v-dubnu-sem/

děkuji.
9. aug 2011 o 18:27  • Odpovedz
9. aug 2011 o 20:25  • Odpovedz
@pink_lady ja nie, ak nikto z bab, tak bloknut aj pc
9. aug 2011 o 20:32  • Odpovedz
@pink_lady ja nie
9. aug 2011 o 21:07  • Odpovedz
11. aug 2011 o 14:21  • Odpovedz
@danu podla mna to sem nepatri
11. aug 2011 o 15:23  • Odpovedz
@emjee zmazala som to
11. aug 2011 o 15:28  • Odpovedz
@martinjasen @janocka @emjee @pink_lady premenoval niekto temy, ktore tu spominaju uzivatelky?
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/otazky-pre-adminov/?page=141#post-60305550
vid otazky v tejto teme o 14.54, 14.56, 15.09, 15.14 atd. V zmenovniku tem o tom nie je pisane.
11. aug 2011 o 15:31  • Odpovedz
@danu nie, tiez mam dojem, akoby to robil "stroj"
11. aug 2011 o 15:42  • Odpovedz
@danu
@emjee baby sak ved niekedy pred tyzdnom - dvoma premenovavali temy, aj na svadbe :wink:
11. aug 2011 o 15:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.