• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
co im vsetkym hrabe? ja mam podobnu ip, len z inej temy:

Dobrý den,

není možné aby starší zamklé diskuze zůstávaly v seznamu? Mám na mysli zejména ty ze \"společného termínu\", protože jsem docela smutná z toho, že si nemůžu zpětně pročíst můj porod on-line (byla jsem první vlaštovka z tématu srpen 2008, rodící 5.7.), nebo průběh mého těhotenství.
8. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz
zasa nejaka karot chce zmazat 44 prispevkov...
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=82558&vShowOnlyMessagesWithComplains=1
idem jej pisat :unamused:
8. feb 2009 o 22:46  • Odpovedz
nech si trhne ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2009 o 23:08  • Odpovedz
uz som jej to trhla, skratka, torena, renca82 (to je ta ista) a karot dnes mazane neboli
8. feb 2009 o 23:12  • Odpovedz
co s tymto http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=16200 vsetko su to lieky na predpis
9. feb 2009 o 22:47  • Odpovedz
emjee, pokial tam predavaju tie lieky tak zmazat ale asi iba tie prispevky a diskusiu o nich by som nechala, ale iba tak matne som sa na tu temu kuk :grinning:
9. feb 2009 o 22:55  • Odpovedz
no lenze ta tema je povodne vytvorena za ucelom predaja liekov, ktore niekomu zostali zo stimulacie :sweat_smile:
10. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz
urcite ano
10. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz
hej ale ja by som im napisala do tej temy ze predaj liekov je zakazany a ked chcu nech sa tam o liekoch bavi a ked ju na bavenie nechcu tak potom zamknut :wink:
10. feb 2009 o 15:47  • Odpovedz
som to zavrela, aj ked nemam z toho bohvieaky pocit, lebo je fakt, ze 99% tamtych dievcat islo o to, usetrit nejake korunky pri opakovanych pokusoch o ivf, ktore uz poistovna nepreplaca

na druhej strane si ale myslim, ze je to predsa len riziko drzat tu taku temu, hlavne ak v bazare presadzujeme zakaz predaja liekov na predpis
10. feb 2009 o 19:51  • Odpovedz
v tejto teme
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=48712&vGroupOffset=0
su minimalne dvaja dileri produktov... neviem, ci s tym treba nieco robit alebo nie... hmmm
11. feb 2009 o 17:24  • Odpovedz
uz im vadi aj moje motto :pensive:
11. feb 2009 o 18:38  • Odpovedz
nechaj tak, teraz im budeme velmi vadit, ale snad sa s toho vyspia :wink: a ved ich poslime nech si tie lieky zozenu inde, proste u nas nie :grinning:
napr tu som ich nasla
http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Forum&ArticleID=161&SectionID=1
11. feb 2009 o 18:45  • Odpovedz
citala som si zbezne zakon o liecivach - ak nemame odbornu osobu na to, tak by to tu vobec nemalo byt
ja ich chapem, je to urcite frustrujuce, ze poistovna ti preplati 3 pokusy a dovidenia, ale fakt mam pocit, ze by sa niekto mohol do nas obut, ze tu nezakonne podporujeme predaj liekov - nie som pravnik, ale na zaklade tych novych pravidiel stranky uz vidim potencionalne nebezpecenstva na kazdom rohu
11. feb 2009 o 18:59  • Odpovedz
emjee vsak to daj chalanom nech sa k tomu byjadria, ja som ti vravela ze ked im ju zavries tak bude boom.. si mala napisat ze nemaju si s tej temy robit bazar a bolo by, my by sme boli akoze chranene kedze baby by tam nedavali tak okato inzeraty :grinning:
11. feb 2009 o 19:02  • Odpovedz
a ta povodna tema je uplne zmazana, ci iba zamknuta?

ak iba zamknuta, napiste babam, ze sme to posunuli pravnikom na vyjadrenie a tema bude otvorena v pripade, ze sa pravnici vyjdaria v jej prospech.
my adminky tu predsa nie sme od toho, aby sme riesili zakony :wink:
11. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz
11. feb 2009 o 19:43  • Odpovedz
zuz vsetky temy si mozes otvorit na roznych strankach - staci len prepisat nazov stranky a ponechat cislo temy
11. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz
to tak funguje so vsetkymi temami :wink: je jedno, ci si to das vyhladat cez kona, strechu alebo svadbu...
11. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz
je to vyhodne, ked potrebujes nieco opravit v teme trebars na beremku a si prihlasena na konovi - otvoris si temu na beremku a potom prepises beremko na kona a mozes upravovat :grinning:
11. feb 2009 o 19:53  • Odpovedz
inak je neuveritelne, ako su niektore uzivatelky paranoidne - akoze to urcite lezalo niekomu v zaludku, inde zas ze kto bonzol atd... admin ani nahodou nemoze mat vlastny usudok :rolling_eyes:
11. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz
no trosku som ich v tom nechala, resp. zaviedla do toho ja :grinning: sak ako uzivatelka emjee som mohla bonznut adminovi emjee, ze sa mi to vobec nepaci, no ne? :grinning:
11. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz
lebo sa furt pytali, ze preco to vadi az teraz ked tema fungovala od 2006 - tak som nechcela prezradzat, ze sa chystaju vyrazne pravnicke tahy na nich :grinning: v ramci novych pravidiel a ze preto mi to napadlo
11. feb 2009 o 20:19  • Odpovedz
ked je na fotkach ako vodotlac uvedena webova stranka fotografa je to ok, ci nie je to ok?
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=289193&vReferer=
11. feb 2009 o 22:29  • Odpovedz
autor
jani akykolvek kontakt s celou www alebo emailom, aj ako vodoznak nie je povoleny. Treba jej napisat nech si foto vymeni za take ktore nebudu porusovat pravidlo, inak jej zmazes album.
12. feb 2009 o 07:59  • Odpovedz
Holky prosímvás jak teď probírám IP po delší době tak nevím komu třeba psal znova uživatel, psala někomu kozimura ohledně tohoto? Zároveň se chci poptat zda je to OK, sama nevím :sweat_smile:

kozimura napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Teri, mohu do bazaru do odd. Práce napsat varování ohledně podvodné práce v OV? Jen ať to není v rozporu s pravidly. Díky

Verča
13. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz
mne nepisala ked tak este emjee ale ta tazko odpovie a nie to do bazaru nepatri na to je jedna tema v sekcii modry konik ak si dobre pametam idem ti ju najst
13. feb 2009 o 22:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.