• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
Zuz myslím ale, že se nejedná o uživatele z MK. Každopádně díky, napíšu jí že sem to nepatří :slight_smile:
13. feb 2009 o 23:06  • Odpovedz
ale oddelenie praca tu uz nie je ta kategoria sa zmenila na opatrovanie :wink:
13. feb 2009 o 23:11  • Odpovedz
Ahojky, prosím o radu co s tímto? Přesměrovat na nějaké téma které se zaobírá darováním vajíček, popř. nechat nebo smazat? Do bazaru to asi nebude...
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=87269&vGroupOffset=0
15. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz
krista a moze sa take nieco ziadat takouto cestou? ako legislativa? :zipper_mouth:
15. feb 2009 o 13:33  • Odpovedz
Zuz myslím že legislativně je to v pohodě, pokud se opravdu nějaký dobrovolník najde a zajdou spolu na specializovanou kliniku, kde se provede odběr, ale sem bych to fakt nedávala :confounded: nějak je mi to proti srsti. Chápu že pro někoho je to poslední cesta, ale přijde mi to jako inzerát a fakt nevím no :unamused:
15. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz
zrejme tu mame (mali sme) dalsiu podvodnicku - afry
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=87219&vOffset=600&vGotoLast=1#end
zablokovala som jej inzeraty (dva, dufam, ze viac ich nema...), nick zatial nie, cakam, ci sa ozve...
17. feb 2009 o 15:04  • Odpovedz
autor
ikke no neverim a to sme so zuz vcera este komentovali tu zensku ze aka je ehm strasna, ze chce byt lutovana...a teraz podvod, no dobree
17. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz
autor
narobila som print cscreeny tych jej inzeratov co som stihla kym to povymazuje, tak ak by bolo treba staci povedat:slight_smile:
17. feb 2009 o 15:29  • Odpovedz
anax, vdaka :wink:
inak netusim, co s tym dalej... ale asi nic, jedine ze by sa ju nejaka baba, co jej poslala veci, rozhodla zalovat...
17. feb 2009 o 15:36  • Odpovedz
autor
ikke, asik to treba zamknut, priliz zacinaju sa rozohnovat...co bolo potrebne je myslim napisane...

no a ak sa nejaka rozhodne ju zalovat bude to dokaz...ci?
17. feb 2009 o 15:39  • Odpovedz
zamknute, uzivatelke mirke som usetrila kocik kedze hned prvy den som ju varovala ze nema verit hned a kazdemu :grinning: a netrvalo to tak dlho a je to na svete :grinning:
17. feb 2009 o 15:57  • Odpovedz
15:55 bola afry prihlasena, ak neodpise na moju IP (vysvetlenie), treba ju asi zablokovat...
17. feb 2009 o 16:03  • Odpovedz
ikke ja by som ju neblokla, iba smirovala :grinning: :grinning: :grinning:
inak tiez mam niektore jej inzeraty skopcene :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz
a budes sledovat, ci sem zas nehodi nejaky inzerat? :confused:
17. feb 2009 o 16:08  • Odpovedz
pokracovanie
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=87604&vOffset=0&vGotoLast=1#end

no bazar sledujeme pozorne tak bazar hej ale neboj uz aj uzivatelky, aje lepsie jej nechat tento aby si nevytvorila dalsi :grinning:
17. feb 2009 o 16:11  • Odpovedz
17. feb 2009 o 16:42  • Odpovedz
ikke - ja by som to dala ako reklamu.... keby mali take krby doma alebo tie drevene veci, tak ok, ale ved tam jasne pise, ze jej drahy to robi....
17. feb 2009 o 18:07  • Odpovedz
afry
Kedy: Dnes o 18:19
Komu: ikke
Predmet: Re: Uz nevladzem..je toho moc
ten kocar modry cosom mala ak mas namysli to sme dostali od manzelovich kamaratov ale predali sme ho pretize mal male vnutro..a mali je dlhy cize s fusakom sa tam nezmestil .myslis ze som nejaky klamar? alebo:,

ikke napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj,
prosim, mozes vysvetlit, ako je to s tvojimi kocikmi???
v nasom bazare ziadas zadarmo a na inych strankach predavas...???
v pripade, ze nevysvetlis, budeme to musiet povazovat za podvod a podla toho konat!

ikke (admin)
17. feb 2009 o 18:22  • Odpovedz
ved ked preda ten kocik tak si moze za tie prachy kupit dalsi napr aj u nas v bazari a lacnejsie ako ten preda :zipper_mouth:
uz len vymysla...
od manzelovych kamaratov? azylantov? co si zarabaju predajom nota bene? :zipper_mouth: divne :zipper_mouth:
17. feb 2009 o 18:31  • Odpovedz
no neviem...odkial mas o tych azylantoch a nota bene? :confused:
17. feb 2009 o 18:36  • Odpovedz
ona to pisala ze jej muz je v rakusku azylant :zipper_mouth:

afry • 1d • 14. feb 2009 o 12:45
| Change | 91.127.160.81
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Co sa mna tyka...som zosobasena s cernochom lubime sa ale nemoze tu byt bo nejako dlho mu schvaluju alebo nechvu schvalit trvali pobyt tu...je v rakusku a predava noviny nieco ako nota bene..dal by mi aj posledne...ale nema sem pristup bo je azylant...ja byvam, s rodicmi ktori mi sice pomohaju a moc...ale ja uz takto nevladzem...nasi nie su na tom zle ale to su nasi..a ja som ja...som na nervy a je mi to tu vsetko trapne ale s tej almuzny 4700 sa neda
17. feb 2009 o 18:51  • Odpovedz
a dobra blbost ze ten kocik predava lebo sa jej tam maly nezmesti :grinning: ved ma ako nas Alex vek takze sa musi zmestit do kazdeho hlbokeho a v lete ked narastie snad nebude pouzivat fusak :grinning: tak sa tam zmesti tiez :grinning: :zipper_mouth:
ale uz asi dochadzaju argumenty :grinning:
17. feb 2009 o 18:52  • Odpovedz
je tam par faktov, ktore moc dokopy nejdu, vratane toho, ze ju vidaju s tym cernochom vo vinicnom... :unamused:
tak neviem...
tie inzeraty jej nechame zablokovane alebo spustime?
17. feb 2009 o 19:05  • Odpovedz
necajme bloknute aj tak sa dohaduju.... a ohrievacku mlieka nemam ani ja a to by som na nu mala len akoze nech sa baba spameta.... nechce nahodou aj auto ale nestaci jej skodovka 120 ale ona chce audi :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
17. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz
Co byste udělaly s tímto? Já bych to smazala, ať si to dá do bazaru :confounded:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=87669&vGroupOffset=0

A Ikke tuším mluvila taky o nějakém podobném tématu, ale já o žádném nevím...
18. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz
ak by sme to dali do bazaru tak ostatne mozeme zmazat :grinning: :grinning: :grinning: zatopil by sa nam bazar tymto :zipper_mouth:
18. feb 2009 o 11:17  • Odpovedz
autor
jaj no vidno ze nemam taky prehlad na konikovi:slight_smile:))))))))
18. feb 2009 o 11:27  • Odpovedz
Díky holky, neměla jsem o tom tématu ani tucha :slight_smile:
18. feb 2009 o 13:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.