• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
anax, ak neni ani tema o aziatoch a podobne, tak by som ju nechala :wink: su tu aj nezmyselnejsie temy...
24. feb 2009 o 20:42  • Odpovedz
autor
iba o moslimoch ale neviem ci to je prave vhodna tema pre nu...akeho vierovzynania bol ten jej,nepamatam si uz :pensive:
24. feb 2009 o 20:44  • Odpovedz
to nie, neviem, akeho je vierovyznania, ale cernoch nemusi byt moslim :wink:
24. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz
autor
kocky prosim vas, ktore foto by st ev tomto albume vymazali? jasne ze psa a potom? pride mi to ze so svadby je tam mensia polovica :confounded:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=14186&vReferer=/album/index_weddings.php%3FvOrderBy%3D1
26. feb 2009 o 09:19  • Odpovedz
vymazat cisla: 1, 7, 11, 13, 14 si myslim, c. 15 mozno tiez, kedze 2 roky po svadbe uz asi neslo o svadobnu cestu...
keby protestovala, treba sa jej spytat, ci to bola svadba ludi alebo psa :grinning: :wink:
26. feb 2009 o 09:38  • Odpovedz
autor
no tak nejako som aj ja premyslala, dakujeem :wink:
26. feb 2009 o 09:41  • Odpovedz
Co byste dělaly s tímto? Nechat obě témata?

Novembrovky 2009: (kde mimochodem nebyla do dneška ani jedna těhule :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=84917&vGroupOffset=0

Listopad 2009:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=88418&vGroupOffset=40
26. feb 2009 o 10:35  • Odpovedz
v tej prvej je jedna tehula - dnes rano o piatej :grinning:
ale pride mi to chore, niektore tu zakladaju temy len aby zalozili temu... :unamused:
neviem, ako to je, ci preferujeme spolocne C-S temy v terminoch, alebo nam je to jedno, ak je to jedno, tak nechaj obe, ono sa tie tehule postupne objavia...

inak mam navrh, ak zas niekto na zaciatku marca zalozi december/prosinec 2009, temu hned zamknut s tym, ze ked pride nejaka uz tehotna, nech nam napise IP a my ju odomkneme...
alebo - ako na inych strankach - terminove temy zakladaju admini. ale to prve mi pripada lepsie
26. feb 2009 o 10:44  • Odpovedz
Ikke to neni špatný nápad, ale radši bych to někam napsala veřejně nebo nás pak ukamenují :sweat_smile:

Ty dvě témata jim asi nechám, ale taky mi to přijde "choré" ona si jen myslí, že by mohla být těhotná, protože se snaží, tak to založí.

Momentálně mi pije krev i uživatelka eatygrenee ve Výbavě a Kojencích zakládá každým dnem několik témat, nejvíc mě pobavilo něco na styl, hodí se k mému kočárku oranžová nebo černá... no hrůza, skoro všechno jí zamykám, protože to tady už stokrát je, ale kolikrát jí teda nestíhám :rolling_eyes:
26. feb 2009 o 10:53  • Odpovedz
autor
ja vyjadrim svoj nazor a to ze najsamlepsie by bolo keby vsetky terminy u vas na koniku zakladali admini, bolo by to prehladnejsie a nemuselo by sa tolko mazat

avsak, kedze toto zatial nie je realne, suhlasila by som s tou druhou verziou...s tym ze ak by taka tema vznikla, zamykajucia adminka do nej napise preco je zamknuta a v pripade ze uz bude aktualna nech sa na nu obratia
26. feb 2009 o 10:58  • Odpovedz
Ta lenkanemeckova mě začíná slušně řečeno štvát, kdysi jsme spolu měli už výměnu názorů před IP, asi jí to nedalo a musela se ventilovat i veřejně.
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=47918&vOffset=240&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Bože můj chtěla bych jí tak někam poslat, ať si táhne jinam když jí to tady tak s*re. Omlouvám se!
26. feb 2009 o 14:32  • Odpovedz
autor
krista ked som si to precitala mala som presne podobnu myslienku, kto ju tu drzi ked sa jej tu nepaci....pocuj pouzi provokatera a napis jej ze ked sa jej tu nepaci nech ide do certa,,aj s ostatnymi :sweat_smile:
26. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz
Anax ty jsi chytrá :grinning: asi to udělám :grinning:
Vykoupu dítě a večer si na to pěkně sednu :grinning:
26. feb 2009 o 17:42  • Odpovedz
autor
to si pojdem precitat :grinning:
26. feb 2009 o 18:45  • Odpovedz
Tak jsem se vyjádřila až dneska, záměrně jsem změnila pravopis, nedělala jsem háčky a čárky a ani mezery za čárkou apod., aby náhodou nepřišly na jinou spojitost :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jsem zvědavá co mi na to poví teď, ale fakt bych byla nejradši kdyby táhla do háje, mluví se mnou jako s debilem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 08:36  • Odpovedz
autor
idem citat co si im popisala:slight_smile:))
27. feb 2009 o 09:11  • Odpovedz
autor
no napisala si to pekne, ale ja by som sa asik viac rozhorcila..ale to by bolo uz asik moc okate co?
27. feb 2009 o 09:17  • Odpovedz
To víš, že bych se taky dokázala víc rozpálit, musela jsem se hlídat abych byla fakt slušná, abych si to nakonec nemusela sama smazat pro pravidlo "Neurážej, neprovokuj" :grinning: no ani se mi tam nechce chodit dívat se jestli odepsala nebo ne, protože se akorát víc naštvu jestli napíše zase něco strašně chytrýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 09:20  • Odpovedz
autor
ja sa teda isto pojdem pozriet:slight_smile:)))
27. feb 2009 o 09:22  • Odpovedz
Anax a nechceš taky použít provokatéra a vynadat jí tam :grinning: ať jsme aspoň dvě :grinning:

A jinak vůbec nevím co s tímhle? :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=88935&vGroupOffset=40

Asi to smažu nebo co :astonished:
27. feb 2009 o 09:30  • Odpovedz
27. feb 2009 o 09:32  • Odpovedz
autor
krista ten prvy link, no to si asik skor zuzka poradi...

druhy, no bud si niekto robi srandu (novy nick) alebo je niekto zufaly, mozno to len presunut do inej kategorie a sledovat kam to pojde....
27. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz
krista - ten druhy link podla mna si niekto robi srandu, nejaka zakladoskolacka asi.... ved na strednej sa uz poznamky nedavaju....
27. feb 2009 o 10:23  • Odpovedz
Zatím to holky nechám být, šoupla jsem to ze Snažilek do Volný diskuze, ono to za chvilku vyšumí a pak se to smázne časem.
27. feb 2009 o 11:13  • Odpovedz
co děláme s podobnými tématy http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=88980&vOffset=0&vGotoLast=1#end ? jednu dobu jich tady bylo celkem hodně.
našla jsem téma, které má asi 250 příspěvků, je o tom samém, aktualizované teď nedávno... neměla bych je přesunout tam?
27. feb 2009 o 12:26  • Odpovedz
autor
no napisala som ti sice odkaz do vykricnika o premenovanie, ale aj presun je potrebny, to je jasne..naco su dupla temy.. :wink:
27. feb 2009 o 12:40  • Odpovedz
ty jsi mi psala výkřičník? jsem si nevšimla :confused: já to přejmenovala hned, jak jsem to viděla na hlavní straně velkými písmeny :wink:

tak abyste se nenudily - co toto http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=250394&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 podle mě jsou to velikonoční přáníčka a to už je asi mimo, takže na výmaz
27. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz
autor
no ja som chcela keby si to premenovala na nieco vystizne, teda aby bolo jasne ze chce vediet ktore saty jej seknu, :wink:
27. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz
anax, ten název jsem neměnila, vzhledem k tomu, že je to téma uzamčené a předpokládám, že časem se i smaže. a nebo já ho trochu změním, aby to bylo jasnější, o co jí jde.
27. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz
hotovo :wink:
27. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.