• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
autor
no je lepsie ked su jasne nazvy, ja toocenujem ked hladam v adminku nieco a hladam v zamknutych temach, ked je tema podobna ako tu co chcem zamknut, tak len skopcim linky z tej uz zamknuteja je to jednoduchsie:slight_smile:))
27. feb 2009 o 13:08  • Odpovedz
anax - aj ja to tak robim, je to prakticke :slight_smile:
27. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz
27. feb 2009 o 14:28  • Odpovedz
co s tímhle? http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=184534&vDeleteImageID=1715305&vReferer=/album/index_basic.php?vOffset=1500
dohodly jsme se na jednom zvířeti "ve svatebním" na album.
tady se sice nejedná o jednoho stejného psa, je to myšleno jako inspirace, ale... :unamused:
27. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz
ikarkulka - ja by som to zrusila.... lebo tak pripravny album ma byt o ludoch a nie o zvieratach.... a inak, chudaci psi, robit z nich takychto sasov :cry:
28. feb 2009 o 00:09  • Odpovedz
to je další věc :slight_smile:
28. feb 2009 o 11:28  • Odpovedz
3. mar 2009 o 15:04  • Odpovedz
A ještě je tak blbá že si všude do profilu dá stejnej datum svatby :sweat_smile:
Já bych zablokovala celou IP jestli se potvrdí i ta vikiseknela, tý jsem si nevšimla a téma bych určitě smazala :wink:
Ale raději počkej na názory ostatních :grinning:
3. mar 2009 o 15:18  • Odpovedz
autor
ja som sa vyjadrila v IP:slight_smile:

krista tie datumy nie je ich/jej chyba to je chyba systemu :wink:
3. mar 2009 o 15:22  • Odpovedz
Aha tak to jsem nevěděla :zipper_mouth:
3. mar 2009 o 15:23  • Odpovedz
v ramci tej temy si myslim, ze este aj nicky ickie a k nemu nick offline su podozrive: jednak ide zjavne o ten isty PC a jednak ickie ma mailovu adresu strasne podobnu s niekym, kto tu v minulosti robil bordel zakladanim si desiatok nickov... okrem toho teda ickie ma rovnaky datum svadby ako janeckovabeta... :fearful:
3. mar 2009 o 15:27  • Odpovedz
jaj a temu navrhujem zmazat... jednoznacne ohovaranie salonu, by som sa necudovala, keby sa ozvali asmire
3. mar 2009 o 15:30  • Odpovedz
ickie a offline vypadají na dupla. ale z té IP se přihlašují ještě další a těmi už si nejsem jistá
3. mar 2009 o 15:31  • Odpovedz
ještě sofiia bude asi dupla
3. mar 2009 o 15:32  • Odpovedz
inak...ja som myslela dupla tak, ze ickie a offline (a aj ta sofiia k tomu) su duply, ale nie duply od janeckovabeta
neviem, ci by ickie nemala byt odblokovana (teraz alebo po nejakom case)
3. mar 2009 o 16:08  • Odpovedz
já jsem si četla tu diskusi a přijde mi, že je to všechno ta samá osoba :unamused:
3. mar 2009 o 16:11  • Odpovedz
no mne to v tej diskusii tiez tak pripadalo, ale som nevedela najst ziadne spojenie v adminclube.
ved ona sa ozve ak sa bude citit dotknuta :wink:
3. mar 2009 o 16:20  • Odpovedz
zmazala som tuto temu, mam z toho pocit ze je to sekta

Moc korumpuje a absolutní moc korumpuje absolutně !

karell • Dnes o 16:34 [Užívateľ nemá žiadne albumy]
| Change | 212.20.118.246

Zmaž
Moc korumpuje a absolutní moc korumpuje absolutně !

Varování :

Po vytvoření EU se chystají další unie - Americká, Africká a Asijská. Když lidé neudělají obrat (zatím většina lidstva proti tomuto nebezpečí nic nedělá) tak po těchto krocích přijde pouze 1 celosvětová vláda. Z historie na Zemi víme, že moc korumpuje, a absolutní moc korumpuje absolutně. Už v bibli Apokalypsa sv. Jana - je informace o tomto systému: „A (bestie) učiní, že všichni, malí i velcí, bohatí i chudí, svobodní i nevolníci, dostanou znamení na pravou ruku a na čelo. Aby nikdo nemohl kupovat ani prodávat, jenom ten, kdo má znamení nebo jméno bestie, nebo číslo jejího jména (666).“- čipy v těle. A tak bude jejich mysl a oni postupně rafinovaně ovládáni negativnimi entitami z temných světů ze současných 90% na 99,99%. Nápomocni jim k tomu jsou poskoci a loutky zde na Zemi, lidé se prozatím nebrání a sami strkají hlavu do oprátky - každý provádí volby, které mají své následky - odměnu nebo odplatu. Hitler proti tomu co se chystá na lidstvo byl neviňátko. Všechny dostupné informace o Stvoření a ohledně toho, jak se dostat z této pasti jsou dostupné na nebe-lidem.cz. Tímto nikdo nemůže říci, já jsem přece nic nevěděl, nikdo mi přece nic neřekl.
3. mar 2009 o 16:48  • Odpovedz
heh, vesmirni lide... co viac dodat :wink:
3. mar 2009 o 16:52  • Odpovedz
Víte o tomhle někdo něco? Já jsem téma nedohledala, ani si nepamatuju žádnou zmíňku že by se mazalo...

mobina napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj Kristy,
nějak nemůžu dohledat téma viz předmět, které bylo ve volné diskuzi. Ve změnovníku jsem nic nenašla :unamused: . Poradíš?
Díka Kaja
3. mar 2009 o 18:34  • Odpovedz
Nic téma už se našlo :sweat_smile:
3. mar 2009 o 18:37  • Odpovedz
A stejně jsem ani nenapsala o jaký téma se jedná, to jsem hvězda :grinning:
3. mar 2009 o 18:38  • Odpovedz
jsem se teď chtěla zeptat "a jaký téma?" :grinning: taky máte dneska takový podařený den? :rolling_eyes:
3. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz
3. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz
tak už nic, evidentně je to firma, spamovala i v jiných tématech ten samý příspěvek, téma jsem smazala, uživatelku bloknu
3. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz
ikarkulka, nabuduce skus najprv napisat IP dotycnej podozrivej, oni sa vacsinou uvedomia a prestanu so spamovanim. iba ak by pokracovala (ako rudko :grinning: ) tak blokuj :wink:
3. mar 2009 o 20:19  • Odpovedz
ale mozno to bola firma, lebo na internete kade chodi pise to iste...takmer doslovne :fearful:
3. mar 2009 o 20:19  • Odpovedz
ikke, už jsem psala do ip - v jednom příspěvku na sebe dokonce dala mail (firemní) a nabízela se, že poradí se vším ohledně realizace. takže už jsem se nějakým dotazováním nenamáhala :wink:
3. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz
jaj, a este ak ide evidentne o firmu/zivnostnika, zvyknem pripisat, ze si mozu dat inzerat do bazaru, ale v ramci pravidiel a dam im link na pravidla :slight_smile:
3. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz
ok, příště se polepším :slight_smile: :pensive:
3. mar 2009 o 20:27  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.