• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
autor
no a este ak ta nova CSRF tema nebola preberana v druhej jazykovej mutacii iba v jednej, tak zrusim to CSFR a ostane to otvorene iba na tej jazykovej mutacii na ktorej to nebolo preberane..
17. mar 2009 o 11:44  • Odpovedz
jo a už se nedivím tomu ročníku 86, že vám nerozumí. já vám teď taky nerozumim :grinning: ale není to jazykovou bariérou, to já mám teď útlum, kolem poledne.
17. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz
ikarkulka - aj ja by som to tak spravila
17. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz
autor
temy ktore su dlho v jednej jazykovej mutacii isto nemente na csfr, jedine ze to prejdete uz s diskutujucimi (napr. temy v spolocnych terminoch alebo volenj diskusii), nerobi to dobru krv, mala som podobne skusenosti ze som to zmenila na csfr a nebolo to dobre rozhodnutie....(tema ficala uz asik pol roka)
17. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz
Holky no mám v tom bordel to teda jo :sweat_smile:
Asi si to tady ještě tak 10x přečtu a třeba to pochopím :sweat_smile:

Karkul, koukni sem, to je ono téma:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=91106&vGroupOffset=0

Ráno jsem to musela zavřít protože poslední příspěvky už nebyly publikovatelný a to to chci ještě přečíst znova, popř. promazat kde jsou urážky nebo odbočování od tématu, tak když to budeš číst, tak se klidně do toho můžeš pustit :grinning:
17. mar 2009 o 11:47  • Odpovedz
Janocka jj pochopila jsem to od tebe a vypadá to že to chápu už i od Anax :slight_smile:
17. mar 2009 o 11:48  • Odpovedz
víte co? když někdo založí mezinárodní téma, které už máme dlouho jako národní, já nechám obě a hotovo dvacet. maximálně tam hodím odkaz na to národní, jen pro info.
17. mar 2009 o 11:48  • Odpovedz
Jasně takže jak na to koukám - rozběhnutý témata neměnit na ČSFR, což celkem chápu. Ale témata kde se pravidelně nediskutuje, já nevím př. NT screening - tam přesměrovat můžu (to jsou většinou témata kam napíše člověk jednou, dvakrát a jde zase pryč).
17. mar 2009 o 11:50  • Odpovedz
jdu si počíst :wink:
Ikarkul no asi zrušíš to ČSFR jen co? :grinning:
autor
karkuli, ak tu temu zalozi v tej jazykovej mutacii ako je uz ta co ju mame dlho tak temu odkazes na tu temu, a novu medzinarodnu zamknes

ak tu novu temu zalozi v inej jazykovej mutacii ako je ta stara, tak novu temu zmenis na narodnu, ak ta tema nebola predtym v narodnej casti rozoberana tak ju ponechas, ak uz bola rozoberana na narodnej urovni v rovnakom jazyku temu prelinkujes a zamknes :grinning:
17. mar 2009 o 11:51  • Odpovedz
autor
krista male temy vynimocne sa daju pspravit ako csfr, to ide....to co som pisala skor plati o velkych temach
17. mar 2009 o 11:53  • Odpovedz
Tak to chápu, to co máš v prvním sloupci Anax, s tím problém nemám, spíš mám problém s tím CZ vs. SK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2009 o 11:53  • Odpovedz
autor
priklad:

ja zalozim temu na mojasvadba.sk a dam ju ako CSFR

na mojasvadba.sk tato tema este neexistuje ale na beremese.cz rovnaka tema uz je ale je len na beremese.cz

vtedy admin spravi to ze moju temu na mojasvadba.sk zmeni iba na slovensku temu a zrusi CSFR

priklad c. 2

ja zalozim temu na mojasvadba.sk a dam ju ako CSFR

na mojasvadba.sk tato tema uz existuje(ale je len narodna) a moja je teda duplicitna , takisto tato tema existuje na beremese.cz

vtedy admin moju temu uzamkne a kedze som slovenka da odkaz na narodnu slovensku verziu

ak stale nie je jasne budem sa snazit dalej to objasnit:slight_smile:)
17. mar 2009 o 12:08  • Odpovedz
kristo :grinning: to jsem se pobavila. škoda, že už je to promazaný a zamčený, možný bysme se něco dozvěděly :grinning:
ta holčina byla určitě puberťačka, jak hodila příklad tý sms, tak to bylo jasný, tohle píšou dnešní puberťáci.
a ty delší příspěvky od ní jsem nečetla, to byl fakt masakr.

ad csfr - přečtu si to asi večer, teď jsem se do toho pěkně zamotala.
17. mar 2009 o 12:08  • Odpovedz
anax, a co když u případu 1 zakladatelka odmítne mít jen národní verzi, protože chce názory i od druhé "strany"?
to je asi to, co řeší krista, jen možná trochu obráceně.
v tom případě bych jí to nechala i za cenu toho, že pak na cz budou dvě verze.
17. mar 2009 o 12:38  • Odpovedz
Docela to chápu, asi se sem bude vracet si to pročítat až budu řešit nějaký dilema, ještě mě zajímá co s tématy kde je v první větě: "Vím že tohle téma tady je, ale slovenština se mi špatně čte"?
17. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz
kristo, to je asi stejná výmluva jako "jsem líná hledat; poslední příspěvek je z prosince 08; je tam už hodně příspěvků". zamkla bych to.
jak to necháš jednou, tak se z toho zblázníš.
17. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz
autor
karkuli ak je to z dovodu ze chce pocut nazory aj z inej strany, vacsinou sa to tyka tiem rozvod, problem s manzelom, so snubencoma podobne a tie sa povacsine zakladaju CSFR alebo ked su novo zalozene nie je problem ich spravit bud csfr ak nie su alebo ponechat csfr

krista, suhlasim s karkuli, ze je to chaba vyhovorka...nech sa vzdelava v cudzej reci :grinning:
17. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz
Super, tak to mám hned lepší svědomí :slight_smile:
17. mar 2009 o 13:07  • Odpovedz
Holky tady si nejsem jistá, poradíte někdo :sweat_smile:

holly1
Kdy: Dnes v 11:11
Komu: krista
Předmět: inzerát
Ahoj, chtěla bych prodat vstupné na gravid cvičení; můžu do inzerátu vložit www.stránky studia, kde se cvičí? díky, Hanka
18. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz
autor
krista web stranky nie su dovolene, moze dat nazov studia, kazdy si ho tak moze najsit cez google, resp. zaujemcom moze poslat web do Ip alebo na mail :wink:
18. mar 2009 o 11:33  • Odpovedz
Anax myslela jsem si to, ale nebyla jsem si jistá v tomhle konkrétním případě :zipper_mouth: děkuju :slight_smile:
18. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz
autor
akykolvek web, ak to nie je odkaz na nase stranky je porusenim pravidla :wink:
18. mar 2009 o 11:40  • Odpovedz
Díky Anax :dizzy_face:

Zuz máš tady nějaký dotaz, musím si dohledat o čem mluví.

skuli • 3d • Dnes v 11:36
| Change | 82.209.21.38
Která pravidla porušuje: | Zruš
By mě zajímalo,proč mi zuz11 zrušila diskuzi ve ostatních tématech - Prosím o pomoc v soukromé záležitosti?Linky se sem nesmějí dávat,tak jsem to udělala takhle.S něčím potřebuji pomoct a je to pro mě asi důležité,když zakládám novou diskuzi.To že je pro zuz11 diskuze o ničem je hezké,ale pro mě má asi velkou cenu.Myslím,že jsou tady daleko neužitečnější diskuze než je pomoc někomu.

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=91619&vGroupOffset=0
18. mar 2009 o 11:43  • Odpovedz
vyriesene, dievcina si zalozila temu
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=91615&vGroupOffset=0

akoze ak by povedala o co ide nemam problem len sa bojim ze neaky spam alebo nieco podobne, neaky agent jej poslite IP :grinning: ja nemam agenta totizto :zipper_mouth:
18. mar 2009 o 12:04  • Odpovedz
zuz, chceš půjčit mého?
18. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz
autor
ja som jej uz poslala ip, takze agent caka :grinning:
18. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz
dik :grinning:
18. mar 2009 o 12:19  • Odpovedz
autor
asi nestiha posielat ip bo este neodposala :grinning:
18. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.