• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
No janocka to neni o tom že by si dělala něco špatně, tam očividně došlo k chybě při jejich domluvě a admini pak vypadaji jako blbci :confused: :unamused:

Já teda když mi někdo takhle píše a je to zakladatel, tak když to téma zamknu tak na konci uvedu větu: Na žádost zakladatelky zamykám ... a ať si to potom vyřídí s ní ne :wink: když to zakladatel neni tak se kouknu jestli to téma běží a pokud ano, tak se ptám proč to chce zamknout, zda se domluvil s ostatními atd. :slight_smile:
29. apr 2009 o 17:13  • Odpovedz
Ved to, ze mne to nepisala zakladatelka, ale ine baby z tej temy s tym, ze sa dohodli... tak som im uverila.... a ony sa asi tak celkom nedohodli :sweat_smile:
29. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz
neviem, komu vsetkemu to tato sikulka posielala, ale tipujem, ze nielen mne (nevidim dovod, preco by to posielala jedine mne), tak neviem, ci jej niekto odpovedal a ci na to vobec treba odpovedat:

papol
Kedy: Dnes o 09:45
Komu: ikke
Predmet: nekvalitní zboží

Zdravím v novém dni,
právě jsem dostala balíček od: misulkaaja. Koupila jsem si od ní 20 ks. oblečení na mimčo. Ve svém inzerátu udává, že jsou všechny jí prodávané věci v bezvadném stavu. Opak je pravdou. Také jsem jí to napsala. Přišly mi dokonce i děravé! Něco je pěkné, ale to je 9 oblečků.
Nevím, jestli se s tím něco dělá, ale chtěla jsem jen informovat.

a potom:

papol
Kedy: Dnes o 11:13
Komu: ikke
Predmet: nekvalitní zboží

Tak mi došla odpověď
Pavla

DOBRÝ DEN PAVLO. NEVÍM CO Z TOHO BYLO DĚRAVÉ, NEJSEM SI VĚDOMA, PONIČENÝCH VĚCÍ. OBLEČENÍ NOSIL JEN MŮJ SYN A TAK NEVÍM JAK BY TO MOHL ODNOSIT. MOC MĚ MRZÍ, ŽE JSTE ZKLAMANÁ, ALE OPRAVDU SI NEJSEM VĚDOMA ZNIČENÝCH VĚCÍ. A ZA UPŘÍMNOST SE VŮBEC NEOMLOUVEJTE TA SE DNESKA CENÍ ZLATEM!!!! S POZDRAVEM ALČA

Přeji pěkný den!
Pavla
5. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz
ikke - ja som nic podobne nedostala
5. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz
a co tento inzerat? podla mna je to nelegalne
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=279480
5. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz
mam pocit ze niekde s Bobom sme sa bavili ze nelegalne veci mazat a nahrate dvd s telky su nelegalne :grinning:
ale ked sme pri tom my mame vsetkych priatelov po anglicky ak by ste chceli :grinning: mam pocit ze ich muz stahoval s pc :grinning: a mame aj kopu dalsich dvd nelegalnych :grinning: :zipper_mouth: ale kopu aj legalnych :grinning:
5. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz
Ikke já jsem od papol taky nic nedostala, ale nemá to souvislost s tímto?
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=30167&vShowOnlyMessagesWithComplains=1

Je to trošku podezřelý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz
krista, no, asi ano... :unamused:
napisala som jej (najprv), ze ak je to vazne, moze napisat do dvoch tem o nespolahlivych predavajucich, ale teraz som jej este poslala aj link na tuto temu (ID 30167) a poziadala ju, nech si to vyriesia medzi sebou... :wink:
5. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz
No super :wink:
Ono už je to teda dlouho označený že to chce smazat, ale četla jsem tady, že už mazat nemáme, takže to tak nejspíš zůstane...
5. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz
nema niekto (krista?) prehlad, o co ide v tejto teme? je tam nejaky konflikt, padaju tam aj vselijake slova mimo spisovneho jazyka, ale akosi neviem dojst na to, o co tam ide (zas nemam cas a chut teraz citat 10 stran dozadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
v IP ma dracekmracek poziadala o uzamknutie tej temy...
7. máj 2009 o 09:07  • Odpovedz
ikke v ktorej teme?
7. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz
ikke - myslis v tejto teme?
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=82503&vOffset=9690&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
prisla mi vcera Ip aby som to uzamkla... som si citala 2 strany dozadu a pochopila som, ze je tam daka zvada, no pisala som este uzivatelke, kt. ma ziadala o uzamknutie, nech mi napise presnu stranu kde to zacalo aby som to mohla nastudovat

ak nemyslis tu temu, tak neviem ktoru
7. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz
Janocka holky už si založily nový téma, tak by to asi už šlo zamknout co?
7. máj 2009 o 11:06  • Odpovedz
sorry, ano, v tej teme, link zostal v ctrl+c :sweat_smile:
ak maju novu temu, tak im tu staru zamknime, myslim :wink:
7. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz
...aj ked v tej novej teme nie su vsetky vitane :unamused:
7. máj 2009 o 11:14  • Odpovedz
Ach jo, to je neštěstí s nima :sweat_smile:
Tak bych jim tam napsala že maji hodně příspěvků, ať se buďto přidaji k holkám nebo tedy založí nové téma?
7. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz
prisla mi pred chvilou Ip od jednej z nich, ze to je strasne co sa tam deje, no aby som to nezamykala este, ze za chvilu budu mat 10tis. prispevkov a potom si zalozia novu.... uz ste zistili preco sa povadili? :astonished:
7. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz
jsem si to z dlouhé chvíle přečetla :grinning:
no prostě ženský uhádaný. kvok, kvok, kvok. nic extra v tom nevidím.

spíš je tam jen několikrát zmíněno, že budou existovat dvě paralelní diskuse, jen do každé bude chodit jiná strana barikády. tak to byste si asi měly ohlídat, jinak myslim, že se tam úspěšně porafaly a bude klid.
7. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz
janocko, co jsem tak pochytila z těch jejich zmatených a rozhádaných příspěvků, tak je to prostě jako v každé druhé diskusi.... někomu tenhle sedí víc, někomu míň. plus se k tomu přidá psaný projev bez intonace, kde se každá věta dá vyložit tisíci způsoby, a už to jede.
takže prostě tam nešlo zřejmě o nic, jen jedna strana měla pocit, že ta druhá do nich rýpe. pak se tam hádaly taky proto, že některé problémy některých holek se řešily víc, jiné problémy jiných holek se neřešily vůbec a tyto se cítily ukřivděné.
pak se tam taky řešilo, že jedna strana za zády pomlouvá tu druhou, všichni proti všem...

no prostě klasika, nic zvláštního ani výjimečnýho. a myslim, že už si každá užila svých 5 minut slávy a poplácání po zádech, jak to těm druhým natřela, tak bych to asi neřešila.
7. máj 2009 o 11:38  • Odpovedz
Janocka označila jsem to tam vykřičníkem :wink: konkrétní příspěvěk, už mě to nenechalo dát tam popis do hlavního :sweat_smile:
7. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz
tak konecne sa mi jedna z rozvadenych unuvala odpovedat, ze kde presne je problem.... pozriem sa na to za chvilu
krista - esteze su tie vykricniky :grinning: pozriem to

vraj to vzniklo takto:
Od koho:
bertoletka
Kdy: Dnes v 11:35
Komu: janocka
Předmět: Re: Re: [Bez předmětu]
Ono to az tak nei kvuli te jedne vete. ja je znam osobne skoro vsechny (maminy \'\'z obou taboru\'\') takze vim ze se nemaji rady.
Ale jedna polovina si uz zalozila novou diskuzi : Začíme znovu - supermámy ze středních čech

Takze si myslim ze uz bude klid.

Nicmee to zacalo na str. 319 7,55 Kde Renat z legrace napsala ze nas urcite holky na dovoleny zdrbly. Vim ze to bylo ze srandy.

Ale ... jak se vracely holky z vyletu tak to na str. 321 19,17 Misha odstartovala.

a uz se zacaly hadat uplne o vsem

Jana
7. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz
No tak Jani jsi šikulka že jsi to rozlouskla :sweat_smile: bohužel tady se bude hádat pořád, chlapi si daji přes držku, pak jsou nejlepší kamarádi a žencký se hádaji a pomlouvaji, prostě běžnej život :grinning:
7. máj 2009 o 15:50  • Odpovedz
krista - no bomardovala som ich s otazkami, kym som na ne nedostala odpoved :slight_smile: potom som si to vsetko precitala a temu zamkla :wink:
mas pravdu, niektore zenske su v tomto strasne... a az kam tato zenska jesitnost moze zajst som sa dozvedela pred chvilou, ked sa 1 prihlasila pod inou uzivatelkou, vymazala jej albumy a precitala Ip a teraz je v nemilosti inych uzivateliek (ona mi casto davala tipy na nevhodne albumy a teraz to ta krava, co sa pod nou prihlasila roztrubila ostatnym)
7. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz
cože udělala? :confused:
přihlásila se pod někým jiným? jak věděla heslo? a proč jí vymazala album?
7. máj 2009 o 16:11  • Odpovedz
kedze pisem ako hotentot niekedy, tak znova:
aguaverde mi dost pomaha pri kontrole konikovskych albumov a fotiek v pase.... pise mi upozornenia do Ip. Dnes mi od nej prisla Ip, ze preco som jej vymazala albumy a ako som si dovolila povedat to, ze upozornuje inym uzivatelkam. Vysvetlila som jej, ze album som nevymazala a nikomu som nepisala, ved by som tak isla sama proti sebe.... aguaverde sa teda pustila do patrania na vlastnu past a zistila, ze jej to urobili bud "mudr" alebo "skurinka" - a skurinka sa napokon priznala, ze to bola ona..... album jej vymazala asi zo zlosti a zavisti, ale hlavne asi kvoli vlastnej sprostosti! aguaverde mala albumy ok, ale kedze si skurinka precitala Ip, kde boli upozornenia na albumy - a bol tam aj jej album - tak sa nastvala a zmazala jej ich..... no co je vela, to je vela!
7. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz
skurinku bloknut na tyzden,
aguaverde nech sa zamysli nad heslom k svojmu nicku.
:unamused: :wink:
7. máj 2009 o 17:37  • Odpovedz
aguaverde vraj nemala prilis jednoduche heslo.... poziadala som ju o suhlas k nahliadnutiu do jej Ip, aby sme mali dokazy.... a ak to tak naozaj bude, tak skurinka bude bloknuta natvrdo, bez upozornenia a keby sa dalo (co sa neda), tak aj s IP adresou - povedali bob a pierre
7. máj 2009 o 18:02  • Odpovedz
autor
jani o takomto pripade som veru este nepocula, dost od veci teda...ako sa ta osoba dostala k heslu tej druhej, ked nebolo uplne jednoduche?? neprezradila ti to?
7. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz
mozno aguaverde ho nepovazovala za jednoduche... som sa jej na to pytala a napisala, ze asi dlho skusala az kym sa netrafila.... este stale mi neprisiel od nej ten suhlas na precitanie Ip, som zvedava, ci ho teda da
7. máj 2009 o 19:04  • Odpovedz
tak to je síla! skurinka mi zrovna včera večer psala, zda bych mohla smazat její album, které má pod nickem domihani. nedávno jsem jí odhalila, že má dva nicky - resp. upozornila na ni právě aguaverde :grinning:
neskutečný, co si někdo dovolí! :angry: vlézt jí do profilu je jedna věc. pokud měla aguaverde heslo, které se prostě dalo uhodnout. ale mazat alba atd., to už je fakt moc.
takže jedině souhlasím s tím bloknout jí natvrdo.
7. máj 2009 o 19:14  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.