• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
autor
krista ved to zmaz bez stopy...nebude to tak najlepsie?
22. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz
Nepamatujete si někdo datum u těch ostatních příspěvků, nějak to nemůžu dohledat, jestli to dělalo třeba jen toho 7.4. jak je ten příspěvěk u mě nebo i jindy? No jako chápu rozčílené uživatelky, vždyť vypadáme potom jako rozdvojené osobnosti :confused:
22. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz
tohle jsem našla já http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=11048&vGroupOffset=40&vOffset=2790

(celý je to popsaný o 2 stránky zpět :wink:)
22. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz
Anax já to smažu, jen jsem vám to chtěla ukázat :wink:
22. jún 2009 o 17:33  • Odpovedz
no album by som zmazala urcite a asi aj temu, kedze je to reklama....
22. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz
poriesis to jani? dik
22. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz
ok, idem na to
22. jún 2009 o 22:35  • Odpovedz
holky, co myslíte, patří do svatebního alba všechny ty výslužky, dárečky pro hosty, svatební noviny apod.?
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=199966&vDeleteImageID=1841910&vReferer=/album/index_weddings.php?vOrderBy=1&vOffset=10
22. jún 2009 o 23:57  • Odpovedz
ja by som to asi dala do pripravneho, tam sa mi to hodi viac :wink:
23. jún 2009 o 00:16  • Odpovedz
tak nevím, nevím, co s touhle fotkou
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vLogin=blondynka400
už jsem jí jednu smázla, páč tam měla tu čarodejnici, která koluje netem už tisíc let. a tahle se mi zdá, že koluje v přípravných albech na beremku taky, že je to nějaká modelka. ale nejsem si jistá.
nevíte?
23. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz
autor
ikarkulka ta fotka nesplna pravidla, podla mna takato polka tela to co je? to je ako brucho ci ruka a pod.
23. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz
anax, myslíš tu, co tam má teď? tu zadní část hlavy?
no kdyby to byla její fotka, tak jí tam nechám, ale já si myslím, že je to fotka nějaké modelky, jen ten obrázek nemůžu zrovna nikde najít.
23. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz
by som vymazala, kedze pise, ze aj ked nie je profik, tak uz tocil par svadieb a mozno sa tomu bude venovat aj profesionalne
23. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz
autor
napaodobne ako janocka by som sa k tomu postavila asi...
23. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz
vy jste ho vymazaly? já jsem tam zrovna psala :grinning:
23. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz
uz som to teda zniesla zo sveta
23. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz
kde mam napisat, ze temy nad 10 tis. prispevkov sa uz nezamykaju? lebo mam taky pocit, ze si ten moj prispevok spred 2 tyzdnov nikto neprecital.... tak teraz postupne pisem do tem, ktore chcu zamknut alebo do novych tem co su pokracovania starych tem, ze mozu kecat dalej, ze uz sa nezamyka.... no je to neprakticke pisat takto zvlast do kazdej temy :angry:
23. jún 2009 o 16:25  • Odpovedz
a jak to funguje? to se ty nad deset tisíc příspěvků nezamykají, ale má se v nich kecat dál?
23. jún 2009 o 16:35  • Odpovedz
ano karkul, presne tak... a funguje to bez problemov, nic neblbne.... uz som to tu spominala, no 1 tema na MS mala vyse 30 tis. prispevkov a vsetko slo :wink: a je este 8 otvorenych tem nad 10 tis. prispevkov a nik zatial neziadal o zatvorenie a nik ani nepisal, ze nieco blbne
23. jún 2009 o 16:51  • Odpovedz
aha, to jsem vůbec nevěděla. takže propříště, až někdo založí pokračování, protože to přechozí téma překročilo 10. tis., tak jim ho zamknout a odkázat je zpátky do té původní?
23. jún 2009 o 16:53  • Odpovedz
ano, presne tak... vcera som to urobila s dvoma temami, chcela som aj dnes, no uz mali rozbehnutu diskusiu na 3 strany, tak som ich nechala tak a staru temu som zamkla
23. jún 2009 o 17:05  • Odpovedz
Holky co si myslíte o tomto?

kaciska
Kdy: Dnes v 18:35
Komu: krista
Předmět: prosím prosím....
prosím moc prosím o smazání tohoto tématu:Proc tu neni tema Dávate manzelovi penize?
moc děkuji

(už jsme o tom dneska debatovaly s ikarkul v IP) původně už bylo smazáno téma Dávate manželovi peníze ... no tak to nevím, to je pořád dokola tohle).
23. jún 2009 o 18:53  • Odpovedz
kaciska je ta, která založila to původní? a ona přispívá i do toho nového?
asi bych to nemazala... přispívá tam více holek.
23. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz
Co se to dneska děje!!! :astonished:

martek
Kdy: Dnes v 19:53
Komu: krista
Předmět: nejaka divna zprava :rolling_eyes:
Od koho: clara1985

Kdy: 20. červen v 11:56

Komu: martek

Předmět: Teratozoospermie
Compliments ze dne na vás.
I am Miss clara Kaloubei Jsem jediný, 24yrs. Avšak jak se máš? Přeji Vám, jsou v pořádku av perfektním stavu health.I prošel váš profil, a četl jsem to a vzal intersest v něm, když nevadí budu chtít vědět, budete mnohem lépe, i když jsem online hledat skutečnou a milující člověk, který je připraven pro pravdivé, poctivé a láskyplný vztah a budou moci vzít dobrou péči o mě, jestli jste typ člověka am mluvíš potom pošlete mi mail hned na mé soukromé e-maily (clarakaloubei1984@yahoo.com) v ceně tak, že i Vám řekne, všechno o sobě a obraz myself.looking dopředu slyšet od vás, děkuji a Bůh ti žehnej.
Nejlepší ohledem,
Miss clara
23. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz
Jo Karkul to původní téma založila kaciska, počkám ještě na ostatní adminy a uvidíme teda co s tím, dneska jsem z těch IP vedle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz
baby, pomozete mi, prosim, v patracej akcii? jedna sa o toto:
Od koho:
bambusko
Kdy: Dnes ve 00:45
Komu: janocka
Předmět: Veštice,verite alebo nie?
ahoj janocka

mam taky pocit, ze niekto si tu rozohral peknu hru a zaraba na \"vesteni\". v teme o vesticiach odporucaju vestenie u jednej osoby, opakovane davaju kontakt na mail a vecsina z tych, co ju vychvaluju a doporucuju su anonymne osoby, registrovane od 28.4.09 az do 17.6.09, niektore sice maju aj fotku v pase, ale ine nic, len par prispevkov. dlhsie registrovane konikarky maju dost casto negativne alebo pochybovacne nazory, tak vzdy to niekto zase usmerni spravnym smerom. prikladam zoznam podozrivych nickov, myslim, ze je to rovnaka osoba registrovana x-krat, mozno nie uplne vsetky tieto, ale ak nie, tak som poriadne paranoidna
sylvia75, leannes, ivette112, majajamka, sndrinesan, hivetka, vanilkabb, minitopolino, bambulabb, zvedavamama, elavita, anulique, andina4, twinflame
23. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz
jani a které jsou to ty nicky?
s čím konkrétně potřebuješ pomoci?
23. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz
aby ten prispevok nebol prilis dlhy, tak tu je pokracovanie.... vysledky mojho patrania:

bambulabb + vanilabb + vanilkabb + zvedavamama + leannes - to je urcite nick jednej osoby
elavita + hivetka - to je podla mna tiez dupla

a pri patrani som naďabila na dalsie podozrive duply:
sylvia75 + javka - nie som si ista
sndrinesan + petkovalucka - tiez si nie som ista

no a zvysne: majajamka, minitopolino, twinflame, ivette112, andina4 a analique sa mi nepotvrdilo, ze su to duply.... fakt je vacsina z nich registrovana za ostatne 2 mes. a prispievaju do temy o vesteni....

co vy na to?
23. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.