• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
kto odstreli tuto zensku? http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=68668 ja uz na nu nemam nerv
25. aug 2008 o 22:30  • Odpovedz
mam ju bloknut :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2008 o 22:40  • Odpovedz
uz som ju x krat upozornila, ze nech tu laskavo nepise o jej posr... miracli, a co prispevok to jej zazracne studio, schvalne skus najst jeden prispevok od nej, kde pise nieco ine
25. aug 2008 o 22:42  • Odpovedz
ma Ip este jeden taky prispevok a blokujem ju navzdy :grinning:
25. aug 2008 o 22:43  • Odpovedz
zablokovani uzivatela strana 8:

emjee • 16tt • 3. jún 2008 o 18:52
ja barborku17 uz nebudem upozornovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jej dnesna tema:
barborka17 • 1d • Dnes o 13:42 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
|
| Zmeň | 89.173.135.247
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
co poviete na takyto kurz,prihlasite sa?
http://www.zdravedieta.sk/index.php?id=5tibeanov

barborka17 • 1d • Dnes o 15:17 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
|
| Zmeň | 89.173.135.247
ja som sa uz prihlasila :slight_smile:

ked ma nas... tak ju zrusim uplne

emjee • 16tt • 3. jún 2008 o 19:01
poslala som jej poslednu vystrahu - ak tu teraz nieco od nej najdem, leti bez pardonu
25. aug 2008 o 22:49  • Odpovedz
tak co si ju nevyrazila? :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2008 o 22:51  • Odpovedz
barborka17
Kedy: Dnes o 22:50
Komu: zuz11
Predmet: Re: Mojžíšovej metóda na Slovensku
akoby sa dalo vase \"klientky\"informovat o tom co sa kde deje???
keby som vam tym oznamom nejako skodila,nepoviem...keby som mala ja nejake forum a brala vam vase pisatelky,no neberiem...
s vasim \"sefom\" sa vobec neda kontaktovat,snazila som sa minimalne 5 x,no napriek tomu,ze som si dala poslat notofikacku,vyhovaral sa,ze maily nedostal...
mala som zaujem byt v nejakej poradni,nakolko ma s tehoskami, aj netehoskami dost vela skusenosti....nic...
nerozumiem vam...
dam sem jednovetovy oznam,nikde ziadne cislo,webka,adresa,aj tak zle...
pritom si tu baby davaju linky,webky,mena lekarov a vselico mozne.
sorry,ale ja nie som taka pokrytecka,ze by som nejakej kamoske z fora povedala,ze daj na nas odporucanie,lebo moje prispevky mazuuuu.
to bacha,je dost trapneee,kludne ma blokni,ked ti to spravi radost.
25. aug 2008 o 22:51  • Odpovedz
som nepochopila, za akym ucelom ma tato dievcica ten "vodoznak" na poslednych obrazkoch, ked to zjavne nie je z jej bytu... :confused: :grinning:
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlbumID=92217
26. aug 2008 o 15:26  • Odpovedz
ozaj, a to s vodoznakom sa tyka aj strechy?
taketo fotky mozu byt?
http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImageID=1747808
26. aug 2008 o 15:53  • Odpovedz
niektori ludia su fakt "vynaliezavi" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1677105
a nasledujuce dve foto...
26. aug 2008 o 19:45  • Odpovedz
ikke, kludne si daj obdobnu temu aj na streche a zakaz aj tam reklamu v albumoch na firmy :wink:
cim skor to podchytis tak neskor budes mat menej prace
26. aug 2008 o 20:32  • Odpovedz
barborka17
Kedy: Dnes o 08:50
Komu: zuz11
Predmet: Re: Mojžíšovej metóda na Slovensku
Do príspevkov nevkladaj kontaktné údaje na firmy. Môžeš spomenúť ich meno ale adresu, tel, email, www atď do fóra nepíš. Na zaslanie takejto informácie využi internú poštu alebo email.

takze fajn ze si to vymazala- naco mi pises,ze reklama-jasne je v bode 9,ze mozes napisat meno!ja som tam mala iba meno a ty si to cele zmaza...takze nie podla pravidiel - si zaujata!
26. aug 2008 o 20:51  • Odpovedz
zuz ak ma barborka na mysli ten predposledny prispevok tak ten som upravila ja a bol tam link
inak preco bob neodpoveda na jej maily? lebo ona tvrdi, ze uz ich posielala x krat a ze neodpoveda

inak tu temu o opatrovani pri avione som zmazala, nakolko to bola podla mna reklama a ma aj inzerat v bazare
26. aug 2008 o 21:00  • Odpovedz
Bob napisal ze nestiha, ale dohodli sme sa ze mi bude adminovske maily preposielat a my ich budeme riesit a odpovede preposlem jemu a on uzivatelkam :grinning: teda ten posledny krok nevie ale nechcem ich posielat uzivatelkam zo svojho mailu :grinning: :grinning: :grinning: tu je inak odpoved presna na tie maily:
Bob ‎(20:36):
no lebo nestiha
26. aug 2008 o 21:04  • Odpovedz
no myslela som si to ze nestiha :grinning: esteze nas ma :grinning:
26. aug 2008 o 21:16  • Odpovedz
inak pisala som barborke, ze mi to moze poslat na moj mail
26. aug 2008 o 21:25  • Odpovedz
nemusela si Bob to snad preposle :wink: a ja by som to hodila do placu, teda asi vytvorim potom na take veci temu :dizzy_face:
26. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz
ja som jej pisala este okolo 18.30, v podstate hned ako vytvorila tu temu
26. aug 2008 o 21:45  • Odpovedz
este mi povedzte, ako je to na svadobnych strankach - tam tiez nemozu byt vodoznaky v pripravnych albumoch?

ak nemozu a teda je to vseobecne pravidlo, nemalo by sa to najprv objavit v pravidlach albumov a az potom tlacit na uzivatelov?
26. aug 2008 o 21:46  • Odpovedz
v pravidlach ne je zmeneny ani bazar :zipper_mouth: tam je v pravidlach ze nemozu sa ponukatr sluzby a pritom na to mame kategoriu... cakat az to Bob prepisu tak sa tu uzivatelky fotografky pozabijaju a my sa zblaznime :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Bob teraz prepisuju stranky do noveho jazyka takze tak dlho nic nepohnu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: takze to by bolo velmi dlhe cakanie, proste pravidla su v pravidlach a v temach :wink: mas sa na co odvolat :wink: ak nie na pravidlo v pravidlach tak v teme :wink: a snad casom sa dostanu vsetky aj do pravidiel, ale preoc y sme problem neriesili ked je aktualny? :zipper_mouth:
kazdy den mi posielal Bob spravy o staznostiach na take reklamy od zuzany cernej tak sme to vyriesili :grinning: rucne a strucne :grinning:
26. aug 2008 o 21:56  • Odpovedz
ale na mojasvadba sa o tychto vodoznakoch diskutovalo este ked som tam aktivne adminovala a pomazala zopar aj svadobnych albumov (no nie pomazala, ale cez ip ziadala, aby si dali neovodoznakovane)
26. aug 2008 o 22:00  • Odpovedz
prave preto som sa pytala na pripravne, nie na svadobne albumy, vo svadobnych viem, ze je to uz davno zakazane.
ale nasla som to v pravidlach na svadbe, dokonca je to iba v pravidlach pre pripravne albumy: Reklama. Žiadne kontakty na fotkách.

cize napr. tato fotka to "naoko" tam nesmie mat?
26. aug 2008 o 22:11  • Odpovedz
autor
k tym svadobnym albumom,to som riesila s bobom cez icq, a jeho zaver bol taky ze nesmie byt kontakt ale ze akceptujeme vodoznak ktory napr. pouziva golej a od isteho casu zacali pouzivat lukackovci a aj ini fotografi to pouzivaju

kontakty ked niekde vidim mazem vela ale ujde mojej pozornosti
26. aug 2008 o 22:16  • Odpovedz
sorry...link na foto uz z mojho ctrl+c nedorazil... takze tuto to "naoko" by nemalo byt?
http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImageID=1747808
26. aug 2008 o 22:19  • Odpovedz
kedze barborka17 poslala Bobovi aj inzerat ( ten bloknuty o opatrovani deti pri Avione) tak som Bobovi na objasnenie danej uzivatelky poslala toto:
Ahoj,

Uvedeny inzerat uzivatelky kristinka33, bol zmazany hned ako sme ho objavili, zda sa mi ze do 24 hod od vlozenia

Mam pocit ze je nieco ine ked uzivatelka spomenie dobre skusenosti z neakym Dr. Alebo obchodom ale robit dokola reklamu firme kde dana uzivatelka pracuje ( pracovala ) a davat konkretne ponuky je nieco ine a berie sa to ako reklama a ta na nase stranky nepatri

Je to bod 10., ktory neustale uzivatelka barborka17 porusuje

Ak si firma (alebo reprezentuješ firmu, alebo si z firmy a tváriš sa, že nie si ) nepíš do fóra (ani o veciach nesúvisejúcich s tvojou firmou). Firemná prezentácia je platená a bezplatná prezentácia vo fóre je zakázaná.

Priklad:

Vyskusali ste uz mojzisovej cvicenia??
barborka17 • 1d • 25. aug 2008 o 22:17
v miracle studiu zacinaju od septembra08 cvicenia podla p.Mojzisovej aktiv,budu 2 x tyzdenne 50minut.toto cvicenie ma velky uspech,takze ho vrelo odporucam.za posledne 4 mesiace otehotnelo 11 zienok a teraz navstevuju kurzy pre tehosky;).

Co poviete na brusny tanec pre tehotne??
barborka17 • 1d • 4. feb 2008 o 23:59

ahojte tehulky,

uz ste niekedy chodili na brusne tance?a viete,ze je aj brusny tanec pre tehotne?
jedna volna hodina takehoto tanca bude aj 13.2.08 o 18,00 v Miracle studiu v Ba.
staci si prinies tricko,leginy pod brusko a hrube ponozky,al.cvicky.:slight_smile:

pridite...

Masáže pre tehotné
barborka17 • 1d • 27. jún 2007 o 21:28
(Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom Nevkladaj kontaktné údaje firiem)

ja viem super!!pracuju tam fyzioterapeutky a su velmi zlate a sikovne a maju tam aj cvicenia pre tehotne:slight_smile:) studiomiracle
papa

v case ked som este nebola ani admin je kopec prispevkou zmazanych:

v teme: Cvicenie s babetkami
barborka17 16. jan o 09:43 | Príspevok bol zmazaný adminom. Nebol v súlade s pravidlom Fórum nie je pre firmy.
barborka17 22. máj o 12:35 | Príspevok bol zmazaný adminom. Nebol v súlade s pravidlom Fórum nie je pre firmy.

v teme: Joga pre tehotne v BA - viete kde?
barborka17 10. okt o 16:00 | Príspevok bol zmazaný adminom. Nebol v súlade s pravidlom Fórum nie je pre firmy.

Snad na ukazku tolkoto staci ak nie mozem poslat este dalsiu reklamu na dane studio,

Na zaver este nieco od emjee:

emjee • 3. jún 2008 o 18:52
ja barborku17 uz nebudem upozornovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jej dnesna tema:
barborka17 • 1d • Dnes o 13:42 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
|
| Zmeň | 89.173.135.247
co poviete na takyto kurz,prihlasite sa?
http://www.zdravedieta.sk/index.php?id=5tibeanov

barborka17 • 1d • Dnes o 15:17
ja som sa uz prihlasila :slight_smile:

emjee • 3. jún 2008 o 19:01
poslala som jej poslednu vystrahu - ak tu teraz nieco od nej najdem, leti bez pardonu
27. aug 2008 o 15:27  • Odpovedz
27. aug 2008 o 22:45  • Odpovedz
tina171 • 7. aug 2008 o 19:57
Ahojte mamicky!
S nazormy na destke jasle Slonik nesuhlasim, nakolko mi moja Dcerka do tychto jasli uz 1 a pol roka chodi a som velmi spokojna,Ucitelky su tam fakt skvele, pristup a vsetko ok, som nadmieruu spokojna.Vrelo odporucam.
A pokial viem su stale obsadeny.
ODPORUCAM!!!!!!

takze skryta reklama, uz zmazana a tieto nicky mazem
27. aug 2008 o 23:13  • Odpovedz
navrhujem:
v teme od barborka17 jej zmazat prvy prispevok (to je reklama jak delo!), pripadne v nom nechat iba nejake neutralne konstatovane (prve dva riadky a posledny)
/inak dobrucke slovesko v tejto vetilocke v poslednom prispevcocku: nakazali nam cvickat aj doma. .../

jasle slonik by som blokla nick, ale mozu ist vlastne do bazaru, ked tam mozu ist iba nefiremne sluzby?
28. aug 2008 o 09:44  • Odpovedz
anax, viem ze si v euforii z vlastnej svadby, ale tuto temu povazujem za velmi nestastnu http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=68974 pozrela som len prvy album, na ktory si dala link a polovicku fotiek by som odtial okamzite zmazala - vsetky, kde su ludia, na to ma predsa album svadobny, pripravny moze po svadbe vyuzit na detaily zo svadby ako torta, obrucky, kytica, vyzdoba (vid moje pripravne), ktore ostatnym nevestam daju inspiraciu, ale ludi by som odtial fakt vyskrtla, lebo to bude naozaj pokracovanie svadobnych albumov
28. aug 2008 o 19:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.