• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
19. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz
ikarkulka, simmma1 ma ine nastavenie PC ako tie ostatne na tej adrese :confused:

krista, to bude zas nejaka sikovnicka, ktora bude chciet zmazat vsetko, kde spomenula svokru alebo nieco podobne... ozvala sa niekomu? (mne nie)
19. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz
Ikke mě se neozvala, ale oznámení už nesvítí, asi to janocka pořešila, možná se s ní takhle domluvila, netuším :sweat_smile:
19. aug 2009 o 11:54  • Odpovedz
hej, to vysvietene so svokrou som riesila ja - napisala som jej nech presne napise ako ma prispevok vyzerat po uprave a potom som uz len davala kopirovat - prilepit - nepis do fora co patri do internej posty - zmazat oznacenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 12:01  • Odpovedz
ikke, to jsem se zase špatně vyjádřila :angry: chtěla jsem napsat, že jsem se přes tu simmmu dostala na jiné podezřelé duply - michalka.f a mizu24, mají stejnou IP, stejné nastavení a i stejný čas přihlášení.
19. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz
aha ano, mne to tiez potom doslo, ze si asi myslela tie ostatne nicky :wink:
uz si im pisala? bude to zas jedna z tych, co maju na kazdu stranku iny nick... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz
len aby sa vedelo...
ad: http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThreadID=42812&vShowOnlyMessagesWithComplains=1
nemam si s nou chut ani dovod dopisovat siahodlhe IP, kedze sa zjavne zobudila "hore ritou" (ako vravievala moja mama)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

ikke (admin)
Kedy: Dnes o 09:12
Komu: lada111
Predmet: Re: Re: Forum:Neurážej ostatní členy diskuse
Postup v pripade staznosti je presne popisany v Pravidlach stranky
http://www.modrastrecha.cz/rules.php

lada111 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Dobrý den, pokud vím, tak je nad článkem proč to chci smazat a to znamená že to máte smazat, ne že budu psát ještě žádost!! Pokud to nesmažete, budu kromě paní eaglegirl (paní Königová) i Vás žalovat za pomluvu. Pokud mám stížnost tak se vždy psala nad článek, tak bylo učiněno, takže nevím koho mám ještě žádat! Pokud Vám tyto nepravdivé pomluvy stojí za žalobu a pošpinění, tak to tam nechte! Já chci jen spravedlnost. Rukl dělá krásné stavby a to,že paní Königová prohrává soud, za to si může pouze sama! Prosím znovu o odstranění! Ušlý zisk kvůli Vašim stránkám, kde se lidé dočítají lži...

ikke napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj,
mazanie prispevkov je mozne riesit jedine postupom popisanym v Pravidlach stranky, teda pisomnou ziadostou na adresu prevadzkovatela stranky.
ikke (admin)
20. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz
heh, dotycna uzivatelka ma 3 zo 4 prispevkov zmazane v tej teme a Napomenutie:

ikke • 18. mar 2009 o 14:18
petr001, lada111 - firma na modrastrecha, firma sa vola Srubové stavby RUKL, s.r.o.
xxxxman - nejaky vyryvac, ktory nie je spokojny s firmou uzivatelov petr001 a lada111
20. aug 2009 o 09:20  • Odpovedz
pokracovanie:

ikke (admin)
Kedy: Dnes o 09:35
Komu: lada111
Predmet: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Forum:Neurážej ostatní členy diskuse
Nemam preco s vami komunikovat vasim tonom.

lada111 napísala:
A na co je tam tedy ta ikona vykřičníku, kdy se člověk domnívá, že se porušují pravidla?? Jen abyste si měli co číst nebo? Nedávno Vám stačilo do vykřičníku napsat o co jde a vy to smazali, seru Vám na nějaký psaní dopisů, chci to smazat a to hned! Nemám jiné východisko než Vás žalovat! Prosím

ikke napsala:
Postup v pripade staznosti je presne popisany v Pravidlach stranky
http://www.modrastrecha.cz/rules.php
Admini stranky nie su kvalifikovani posudzovat oddovodnenost takejto staznosti. Musite sa obratit na pravnikov prevadzkovatela stranok.

lada111 napísala:
Ano pokud vidím tak je to v pravidlech,že se nesmí:
# nebudeš v Příspěvcích zveřejňovat žádný obsah chráněný autorským zákonem nebo jinými právními předpisy chránícími práva duševního vlastnictví a jiná práva, bez předchozího souhlasu vlastníka/držitele práv chráněných těmito předpisy,
# budeš respektovat autorská práva, práva duševního vlastnictví a jiná práva Ostatních, a nebudeš v Příspěvcích zveřejňovat žádný obsah v rozporu s autorským zákonem nebo jinými právními předpisy chránícími práva duševního vlastnictví a jiná práva,

Pokud mám o tom napsat dopis Vaší firmě, tak to zabere nejméně 2 dny a poté několik dní než to smažete, to už bude asi trochu pozdě, ne?? Ještě nedávno to šlo způsobem, že se nad článek napsalo, že je to porušování pravidel a vy jste to smazali. Za tyto věci ručíte VY a Vaše internet. stránky. Je to špinění dobrého jména společnosti a Vámi ušlý zisk naší firmy! Pokud s tím hned teď něco neuděláte, volám po spravelnosti jinde a Vaše stránky nechám zrušit. Právníka mám více než dobrého!
20. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz
a na dokreslenie tejto "osobnosti" dodavan aj (snad) zaver:

lada111
Kedy: Dnes o 09:46
Komu: ikke
Predmet: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Forum:Neurážej ostatní členy diskuse
To vím, větší unuděnou kundu jsem neviděl! Užij si to hovno dělání a pak se nad sebou zamysli proč tu vlastně jsi! Sbohem

ikke napsala:
prosim, obratte sa na prevadzkovatela stranky modrastrecha@modrastrecha.cz
na vase dalsie invektivy nebudem reagovat.

lada111 napísala:
A vy vymýšlíte hlouposti, abyste nebyli zodpovědni za nic. od čeho ste admin? Abyste se tu koukala a kochala články? Trošku nuda,ne? To můžu dělat taky! Práva společnosti jsou mi přednější než nějaké Vaše kecy a kecy paní KÖNIGOVÉ! (eaglegirl)! nudíte se? Tak začněte pořáně pracovat. toto Vás neuživí, čumět na stránky, být tam admin ale dělat hovno!
20. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz
ikke no super si ju odpinkala - stale dookola si pisala to iste - to ich vie najviac vytocit :grinning: som teda zvedava, ci nieco posle.... v najblizsich dnoch ocakavam staznost aj na mna - daka krava co na MS mala inzeraty, ze vyrobi svadobnu knihu... som jej to stopla vzdy, upozornila a ona si teda inzerat preformulovala, ze tam nebolo napisane, ze to vyrobi... som to stopla za obchadzanie pravidiel a ona, ze nasla dalsich 88 komercnych inzeratov, ktore tam nemaju byt a ze ak dodnes nezmiznu, tak posle doporucenu staznost na mna.... tak som zvedava
20. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz
inak je to chlap a este si rychlo vytvoril 2 dalsie nicky, nasledkom coho im idem zablokovat vsetky nicky, ktore doteraz pouzivali (spolu min. 4 o ktorych viem) a aj IP adresu 90.178.109.116 :rolling_eyes:
20. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=15034&vGroupOffset=0&vOffset=2850 - co s tymto? uz som si viackrat vsimla, ze takto pisu.... no toto je uz moc, cele strany su tak popisane.... mam im napisat, nech pisu normalne?
20. aug 2009 o 23:36  • Odpovedz
ako male deti :rolling_eyes:
20. aug 2009 o 23:59  • Odpovedz
janocka, tiez som si to vsimla ale mala som pocit, ze ich to uz preslo :sweat_smile:
navrhujem, ak s tym zas zacnu vo velkom, skopirovat im do diskusie z pravidiel ten bod o tom, ze nebudu vkladat prispevky s nezrozumitelnym obsahom :grinning:
21. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz
baby, ked sa tu niektora cez vikend zjavite, nakuknite do temy pls:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=109120

bude to urcite treba trochu preriedit (premazat urazajuce prispevky, hlavne tie, kde sa baby bezhlavo urazaju jedna druhu), no ak by sa to zacalo vymykat slusnej diskusii, treba to zamknut asi :pensive:
22. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz
22. aug 2009 o 16:15  • Odpovedz
Temu som radsej docasne zamkla
22. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz
Najjulinka zalozila tuto temu kvoli teme o romoch co som docasne zmakla. Co s nou?
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=109140&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
22. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz
ikke, danu - temu by som nechala zamknutu, nie nadarmo je v pravidlach bod 58.1 (aspon myslim, ze je to ten), pretoze na SK na taketo temy nevedia diskutovat v ramci slusnosti a vzdy to prejde do urazok. Naposledy to bolo v teme To je sila! a mazala som takmer cele 3 strany diskusie :angry:

tu druhu temu by som zamkla, lebo ak maju dake spory, nech si ich riesia medzi sebou cez ip, nie cez forum....
22. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz
janocka idem to napisat :wink: mas pravdu, v takychto temach sa nebude nikdy slusne diskutovat :pensive:
22. aug 2009 o 18:58  • Odpovedz
22. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz
janocka na to nie su paragrafy, podla mna chce vediet len nazory
22. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz
danu dakujem, tak to dam do volnej.....

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=108417&vGroupOffset=0&vOffset=0&vShowOnlyMessagesWithComplains=1 - a co s tymito prispevkami - (ne)zmazat? :sweat_smile:
22. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz
24. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz
24. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz
na konikovi som oznacila par inzeratov, lebo akosi furt si nie som na istom s takym tym dovodom, ze nieco nesuvisi so zameranim stranky... vsetku ciernu elektroniku teda davame, ze nesuvisi so zameranim stranky? a posilovacie pristroje, solarne lampy (ci co...), feny, kulmy a podobne?

a propo, profertil nie je liek na predpis :confused: podobnych vselijakych vitaminov tu mame habakuk... navrhujem odstopnut
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=357150
24. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz
ikke PC komponenty, fotaky, mobily mozu ist na strechu, mobily vobec nechceme..... a feny, kulmy a pod. ze mozu byt.... ale neviem preco.... ten liek ak som stopla ja, tak sa ospravedlnujem, asi som nevedela.... uz som to odstopla... tym oznacenym inzeratom sa povenujem niekedy cez den
25. aug 2009 o 00:59  • Odpovedz
evamanney
Kedy: Včera o 21:06
Komu: ikke
Predmet: Uzamknuta tema
Draha ikke, uzamkla si mi temu \"Kosicanky Termin Marec 2010\" pod \"spolocny termin\" a poradila si mi ist na temu \"Kosicanky\" alebo na temu \"termin 2010.\" Problem je, ze ja chcem tieto dve temy spojit. Ja sa chcem rozpravat len s Kosicankami ktore cakaju babo v Marci 2010. To mi ani jedna tvoja tema nedovoli, lebo tie co si ma na ne poslala su prilis \"generic.\" Preto som vytvorila novu temu. Mozes mi je prosim ta odomknut?
Vrele diky!!
Eva
25. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz
no ja by som jej neustupila.... moze komunikovat s Kosicankami aj v tych temach, na kt. si jej dala link. Nech napise do temy kosicanky a opyta sa kto rodi v marci alebo nech sa zapoji do temy Marec 2010 a tam nech sa opyta na kosicanky rodiace v tedy
25. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.