• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Co s touto temou a albumom? / What to do with this discussion or album?

(zamknutá)
11. decembra 2014 
ok, odpisala som jej, o.i. aj ze nie je mozne tu mat osobitnu temu pre kazdu obec v kazdom mesiaci roku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
25. aug 2009 o 10:00  • Odpovedz
Od koho: lenadka
Kedy: Dnes o 07:26
Komu: emjee
Predmet: Re: Re: Re: Re: vymazaie prispevku
vcera som to tak urobila a nie je zmeneny, mam to spravit este 1x?

emjee napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ano, k vykricniku napis skratenu verziu

lenadka napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
dakujem za vysvetlenie, avsak prosim o vynimku, je to moj prispevok a myslim si, ze je prilis osobny, v podstate mi moze sposobit prolemy-rodinne viac ako su, preto o to prosim a uz viac nic taketo verejne nenapisem.
Dakujem za pochopenie a ak to inak nepojde k vykricniku napisem skratenu verziu-moze to tak byt?

emjee napísala:
ahoj
bohuzial podla pravidiel stranky nemozu admini zmazat prispevok len tak - vid pravidla http://www.modrykonik.sk/rules.php bod 40 - musis napisat kvalifikovane oznamenie prevadzkovatelovi stranok
mozeme vsak prispevok upravit, ak k vykricniku napises, ako by mal po uprave vyzerat
emjee

lenadka napísala:
Zdravim a velmi pekne prosim o zmazanie mojho prispevku /pre pokoj v rodine/, ktory som uz viac krat dnes oznacila v teme : \"manzel chce druhe dieta, ja nie\".
Dakujem pekne.

v danej teme nie je ziadny prispevok oznaceny - mazali ste niektora vykricnik alebo upravovali prispevok?
25. aug 2009 o 12:30  • Odpovedz
ja som s nou komunikovala v sobotu, napisala som jej, ze nic mazat nebudeme a potom sa uz neozvala, tak som vcera oznacenie zmazala. Bolo tam iba napisane, ze prosi o zmazanie, nic k tomu, ze by chcela prispevok upravit.

Od koho: janocka (admin)
Kdy: 22. srpen v 18:44
Komu: lenadka
Předmět: Re: Fw:zmazanie prispevku
Ahoj. Prispevky neporusujuce ziadne pravidla nevymazavame. Toto je internetove forum, tak je si potrebne uvedomit co vsetko napisat a kto vsetko si to moze precitat. Ak chces zmazat prispevok, je potrebne postupovat v sulade so vseobecnymi pravidlami stranky - http://www.modrykonik.sk/rules.php - cast Sťažnosti. Prispevok moze byt upraveny, ak napises do vykricnika pri prispevku ako ma po uprave vyzerat.

janocka
admin

zuz11 napísala:
lenadka napísala:
Zdravim a velmi pekne prosim o zmazanie mojho prispevku /pre pokoj v rodine/, ktory som uz viac krat dnes oznacila v teme : \\\"manzel chce druhe dieta, ja nie\\\".
Dakujem pekne.
25. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz
uz sme to dnes s ikke riesili..... ikke je za zatvaranie takych tem a ja tiez.... lebo takymto stylom budeme mat temu na kazdy den porodu a to este rozdelene na prvo, druho rodicky, potom rozdelene podla okresu, mesta, nemocnice.... nech si pisu v regionoch a terminoch by som navrhovala
25. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz
ale, uz su dievcata trapne... :rolling_eyes:
si zalozim temu "kto rodi v arnheme 8.februara", mam asi tak rovnaku sancu na "uspech" ako ta zo sniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

tejto treba preriedit album
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=201263&vReferer=
(to len ako poznamka, teraz riedim modrustrechu :wink: )
25. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz
ikke, mozno by si mala este vacsi uspech ako tie zo SV :grinning:
album som uz ja neraz riedila - fotky psa - a teraz sme sa so zuz dohadovali co s tymi poslednymi dvoma fotkami.... dohodli sme sa, ze ich vymazeme....
25. aug 2009 o 14:54  • Odpovedz
vdaka za preriedenie :wink:
25. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz
co si myslite o tomto:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=109462&vGroupOffset=0
ja by som jej odporucila aby:
1. sa spytala v teme Malacky
2. si dala inzerat do bazaru ako Sluzby - kupim a napisala ako v tom prispevku, ze fotky da zadarmo...
25. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz
nie je za co.... pozerala som ci nie su aj dalsie podobne temy, no zatial som nenasla... ak najdem, napisem im zhruba to iste :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ja som za to aby to dala do bazaru, podla mna by to vo fore nemalo byt.... potom sa mozu ozvat fotografky Cerna a Silvinka - ci ako to bolo - a ohradit sa, ze preco henta moze ponukat fotenie cez forum a ony nie....
25. aug 2009 o 16:08  • Odpovedz
janocka, nepisala ti tej neke, ze?
25. aug 2009 o 18:12  • Odpovedz
zabudla som, idem jej teraz hned napisat :sweat_smile:

nevie niekto co furt riesia blesq, bubba a spol. v teme o pracujucich mamickach? http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=15034 . Takmer kazdy den si navzajom oznacuju prispevky ako urazajcue... sem-tam sa fakt najde daka urazka, no asi tak z 20%, ostatne su kraviny.... Dnes som nasla upozornenie od blesqa na prispevok:
"Asi sa musime opat presunut vedla, kym hormony u susedov neprehrmia" . Co je na tom urazajuce? :confused:
26. aug 2009 o 10:00  • Odpovedz
dosla mi takato ip co s nou?

Od koho: bashka

Kedy: Dnes o 14:17

Komu: danu

Predmet: čierna listina stopnutých inzerátov
Ahoj danu, mam taku prosbu, dufam, ze splnitelnu. Neviem na koho sa obratit, ty si prvy admin, na ktoreho som narazila. Dnes rano som pridala do jednej temy odkaz na picasaweb s fotkami z dovolenky, ale veeeelmi by som vas chcela poprosit o zmazanie tohoto prispevku. Neuvedomila som si, ze sa tam da prechadzat aj na ostatne albumy a je to mojho manzela vlastne, no proste nechcela by som aby sa mu v tom niekto hrabal. Ja viem, mala som dat tie foky do svojho albumu sem a potom zmazat ( chcela som, aby ich videli len baby, ktore poznam ), tak dufam, ze vas tym moc nezatazim, je to prvy a posledny krat, slub. Dakujem velmi. Bashka tu je to:
Dnes o 8:55
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=15050&vGroupOffset=0&vOffset=4110
26. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz
ja by som ten prispevok vymazala ako: nepis do fora, co patri do Ip, kedze je to zverejnenie osobnych info.... a napisala jej, ze nabuduce nech si rozmysli co napise do fora a co do Ip :wink:
26. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz
Já se teda musím přiznat, že tohle už jsem taky upravovala na žádost a jen jsem smazala odkaz :sweat_smile:
26. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz
Od koho: lenadka

Kedy: Dnes o 09:51

Komu: emjee

Predmet: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vymazaie prispevku
ahoj, uz som to upavovala a pisala skratenu verziu k vykricniku 2x a stale nie je zmeneny-tak uz fakt neviem kde je chyba, skopirujem to sem?
dakujem za odpoved

ja tam ziadny vykricnik nevidim, tak neviem, ci je ten prispevok taky dlhy, ze to vykricnik nezoberie alebo kde je problem,
napisala som jej, nech mi to da do ip
26. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz
ja tiez ziadny vykricnik nevdim.... mozno je obmedezeny pocet kolko vykricnikov moze dat, lebo vtedy v sobotu tam bolo asi 5x napisane, ze to chce vymazat....

krista, take veci ked niekto da link na svoj profil na FB alebo na fotky v picase, tak mazem, toto som tiez zmazala, lebo tam bolo len: "fotky z dovolenky" a potom link. uzivatelke som napisala nech nabuduce vyuzije Ip....
26. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz
janocka dakujem
26. aug 2009 o 17:43  • Odpovedz
dla mna je to na styl katalogovy predaj, tak by som to zrusila
27. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz
danu, rosalgin nie je na predpis, ak som dobre googlila, takze myslim, ze moze ostat
27. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz
toto je ta, co chcela vcera ci predvcerom zalozit tu temu o islame (podobnu, ako som uz raz mazala), tak to zalozila takto:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=109720&vGroupOffset=0
zatial sa ale nikto nechytil otazky islamu, romov a pod. :sweat_smile: klopklop...
27. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz
budeme nieco robit s tymito upozorneniami?
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=108417&vShowOnlyMessagesWithComplains=1
uz mi ta zelena trochu lezie na nervy... :sweat_smile:

by som navrhlacelu tu temu minimalne zavriet, kedze bola zalozena ako provokacia resp. zo srandy :rolling_eyes:
27. aug 2009 o 14:11  • Odpovedz
ikke ok :wink:
27. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz
no ja som sa uz pytala, ze co s tymi upozorneniami ci ich zmazat alebo zmazat tie prispevky, no nik mi neodpovedal :sweat_smile:
ja by som tie prispevky nechala, lebo neporusuju ziadne pravidlo a je to len kopirovanie fora a nie internej posty

ked bolo odhalene kto a preco to zalozil, tak sa debata po chvili skoncila, tak to mozme zamknut...
27. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz
27. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz
urcite ano.... taketo temy kolko papa, kaka, pije tolko a tolko tyzdenne/mesacne dieta zatvarame, aby nebola tema na kazdy tyzden/mesiac veku dietata
28. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz
co s tymto? http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=360698&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvViewWithComplains%3D1 - na 1 strane to nie je webovy odkaz, no na druhej strane podla pravidla c. 6 nesmie byt ina vodotlac ako nick (to je podla mna od veci) a strasne vela inzeratov ma vodotlac bez webovej stranky.....
28. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz
fiha, to som si az teraz vsimla, ako je to naformulovane :fearful: predtym to bolo nejako inak napisane...
navrhujem na to upozornit v ciernej listine, ze aj taketo inzeraty musime blokovat...
28. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.