• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa stalo dnes v Avione?

(zamknutá)
22. septembra 2008 
Ahojte,
sice je to asi mimo akejkolvek temy, ale chcela by som zistit, co sa vcera dialo v Avione.
Pred siestou vecer nas odtial vsetkych komplet poslali von...
Tak sa snazime skolegynou zistit, ci sa tam naozaj nieco vazne dialo, alebo si len zas nejaky hlupak robil "srandu" typu "mate tam bombu..."
11. aug 2008 o 14:05  • Odpovedz
ja som tam tiez bola, jak z filmu :grinning:
v spravach to nebolo?
11. aug 2008 o 14:20  • Odpovedz
autor
nebolo to v spravach...
asi by muselo najskor nieco tresknut a potom by to bolo zaujimave pre telky a noviny... :grinning:
11. aug 2008 o 14:24  • Odpovedz
baby je to mimo temu no pred tromi rokmi sme stali tri hodiny na stanici v novom meste nad vahom a hodinu sme nevedeli preco az potom sa komusi uracilo nam oznamit ze niaky debil nahlasil v trencine bombu :confused:
11. aug 2008 o 14:26  • Odpovedz
autor
jeziiis.. ruky nohy by som tomu cloveku dolamala....
ja predpokladam, ze to bolo nieco take aj teraz, lebo manzel, ktory v avione kedysi pracoval, hovoril, ze keby sa nic nedialo, urcite by nevyprazdnili cely avion...
11. aug 2008 o 14:31  • Odpovedz
mne sa toto stalo pred rokmi v shopping centre v brne...listky do kina kupene, zmrzlinovy pohar nenacaty a zrazu sup vsteci von, vraj je tam bomba....a nebola :confused:
11. aug 2008 o 14:39  • Odpovedz
je to sila,no co uz,musia vypratat aj ked vedia ze na90%percen sa niaky somar zasa zahral.Ale nedavno tam bolo tiez taketo nieco,bol tam bracho,vravel nam.
11. aug 2008 o 15:04  • Odpovedz
nás vapratali týždeň po otm ,čo h ootvorili, nakupujeme a nakupujemea zrazu dobehne SBS-kár, že odložte košík a vypadnite :astonished: :astonished:
11. aug 2008 o 15:11  • Odpovedz
vypadnite?? :astonished: otrasne
11. aug 2008 o 15:16  • Odpovedz
to musí byť vážne ohromná sranda pre nejakého trafeného úchyla..Ja som to pár krát zažila na strednej-pustili nás domov,ale sme si to pekne-krásne potom nadrábali na nultých hodinách a 8,9 hodinách.. :angry: :angry:

skús si zavolať na informácie,alebo sa tam priamo spýtať.
11. aug 2008 o 15:19  • Odpovedz
lenocka a ze kod 1000, to si pocula? podla mna nikto z tych predavacov nevedal co to je.. :grinning:
11. aug 2008 o 15:19  • Odpovedz
neviete náhodou, či sa do toho autobusu, čo je zadarmo, zmestím aj s dvojkočíkom? a či ma tam zoberú? alebo aspoň s jednokočíkom, aj tak by sa dalo. by sa mi páčilo tam chodiť na to ihrisko niekedy, ale nechce sa mi kôli tomu míňať benzín :sweat_smile:
22. sep 2008 o 13:06  • Odpovedz
kili, to ihrisko je super ale uz tam byva strasne vela deti s mamickami, su tam aj starsie deticky co tam skacu a neberu ohlad na mrnusov takze obcas je to tam dost nebezpecne, hlavne v zlom pocasi sa tam vyroji tolko mamiciek, ze ani neviem kam mam ist... ja som chodila aj hore kde je detske kino - na prvom poschodi ale to ihrisko je hned vedla schodista a maly sa mi tam raz rozbehol a uz som ho nedohonila... nastastie sa nic nestalo ale je to fakt nebezpecne :frowning2: a do toho autobusu by si sa mala zmestit, myslim, ze tam je miesto na kocik,ale 100% netvrdim, ja som nim chodila dakedy davno
22. sep 2008 o 13:17  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.