• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cvičenie s bábätkami vo Vrakuni

(zamknutá)
1. júna 2009 
Caute baby,aj ja by som sa pridala na tie brusne tance s babom. Dajte prosim vediet ci to este byva a kedy. Diky
12. aug 2007 o 17:43  • Odpovedz
ahojte aj my by sme sa radi pridali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2007 o 17:46  • Odpovedz
autor
caute platia, v utorok o 11:45 :wink: Tesime sa na vas :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
15. aug 2007 o 14:56  • Odpovedz
Caute baby, sice nepatrim medzi Vas, nemam babo, ale na Estonsku do Relax centra chodim rada. Tak Vam budem tisko zavidiet tie brusne tanecky :slight_smile:
15. aug 2007 o 18:07  • Odpovedz
kocky brusne tance su prelozene na 10.00 a byva to v menhyre na estonskej 3 a hrozi zanik lebo nejak po preruseni sa prestalo chodit a naposledy sme boli dve takze ka by mal este niekto zaujem chodit rady ho uvitame
15. okt 2007 o 22:34  • Odpovedz
ahojky :slight_smile:
chcem sa opytat ci nechodite niekto cvicit s babatkami aj do Zory? /Zoracentrum pri Paienkoch/
15. okt 2007 o 22:37  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
16. jan 2008 o 09:43 • barborka17
no tak na toto by som sa dala.len moj drobec bede mat za chvilu 8mes. a s toho som nestastna,ze pre neho sa uz asi ziadny kruzok nenajde.
17. jan 2008 o 18:52  • Odpovedz
barborka, ja by som to uvítala, dopoludnia. ak sa niečo deje, daj mi vedieť, prosím.
4. feb 2008 o 10:22  • Odpovedz
ja by som sa tiez pridala, zhodit sice nemusim, skor nabrat, ale aspon by som vypadla zo stereotypu. mne by to vyhovovalo tiez skor doobeda, maly je vtedy spolocensky prijatelny :grinning:
4. feb 2008 o 12:27  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
22. máj 2008 o 12:35 • barborka17
Ahojte, je tu niekto kto sa prihlasoval na cvicenie s babatkami v Babyfite? My sme tam uz od maja tusim prihlaseny, kurz by mal zacat zaciatkom oktobra ale nikto nam nedal vediet, ci sme sa donho dostali, kedze som pocula, ze na ich kurzy je velky naval. Vsetky ich telef.cisla su nedostupne. Aspon mohli dat vediet, ze pre nas nemali miesto.... :angry:
11. sep 2008 o 15:05  • Odpovedz
pezo • 1d • Včera o 11:29
ahojte prosím vás neviete mi poradit, ci sa dá cvicit s so 7 mesacnym babetkom niekde v ruzinove? dakujem

ricky • 1d • Včera o 16:48
(Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom Nevkladaj kontaktné údaje firiem)
babyfit - my chodime cvicit do devinskej, ale cvicia aj v ruzinove...len nevem ci budu mat este volne, bo to byva dost rychlo obsadene...

a potom.. chodime aj sem- boli sme aj na hudobnych kurzoch a teraz chodim ena pohybove...urcite tam najdes aj nieco pre mimina... studiomiracle daj si tam napravo ze detske kurzy.pa

katmi • 1d • Dnes o 18:57
pezo ja viem o starom meste..na feriencikovej
18. sep 2008 o 19:24  • Odpovedz
kocky kedze mam druhe babetko a na estonskej uz nefunguju tie brusne s babetkami tak som zhanala nieco podobne a nasla som ze sancatanca robi taky isty kurz tiez su to brusne tance s babetkami a maju tam aj klasicke cvicenie s babetkami aj masaze babetiek
saly maju v karlovke a v dk nivy
18. jan 2009 o 00:50  • Odpovedz
tancovanie s babatkami mate aj v MC Presporkovo co je v starom meste na Grosslingovej a tiez maju aj bejbimasaze ci cvicenie s fitloptami
2. feb 2009 o 23:13  • Odpovedz
Ja chodím na cvičenie na fitlopty s dcérkou do Prešporkova a je to tam super.
4. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz
a nieco vo Vrakuni sa asi nenajde, vsak? :frowning2:
25. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz
ahojte, my sme boli dnes 1x cicit v centrum alma (v dubravke), obaja sme si poriadne pretiahli cele telo a maly poobede super spal. velmi sa mi to pacilo, lebo som uz nevedela ako drobca stimulovat vo vyvoji, a tu mam na cely tyzden cviky a aktivity az do dalsej hodiny.
7. máj 2009 o 19:35  • Odpovedz
ahojte, my začíname budúci týždeň v babayfit, tak sa už tešíme... :wink:
7. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz
7. máj 2009 o 22:32 • emmka007
babyfit je uplne super, velmi nam pomaha :slight_smile:
11. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz
Slavica2 a kam chodíte cvičiť? My na Drieňovú :wink:
12. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz
ahoj,

kosicanky, neviete mi poradit kde sa da v KE chodit cvicit s babatkami? vopred vdaka.
1. jún 2009 o 10:53  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.