• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Digi tv

(zamknutá)
1. júla 2009 
ahojte.. vie mi tu niekto poradit ohladom programov digi? mam vsetky programy, a predsa mi nejde program mezzo... vymazalo sa z kanalov...kde to najst?
23. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz
ahoj skus dat menu,,potom instalacia,,a potom manualne hladanie.malo by ty tom tam najst. :wink:
1. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz
majacska mne sa napr.minule stalo,ze som zapla tv a ani jeden kanal mi nenaslo :angry: no taka som bola napalena az strax,no normalne sa mi vse vymazalo a pol dna som nic ine nerobila,len hladala kanaly :grinning: inak my to digi xceme zrusit,vobec sme ne s nimi spokojni,hockedy mi to poprehadzuje kanaly a strati sa signal
1. júl 2009 o 14:45  • Odpovedz
baby tiez sa pridam.nasi tiez toto digi maju a ja by som to tiez nechcela.tam staci na ovladacke stlacit len neaky gombik a uz je kanal poprehadzovany.hned maju stv1 aj na 80siatke.hruza.a uz sa im to stalo kolko krat.ja to radsej ani nezapinam.my mame 3 rok v Irsku UPC a spokojnost velka.
1. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz
ma sme mali digi, stojí za dve veci :grinning: stačí hociaká somarina a už to nejde, či prší, sneží, alebo len fúka silnejšie vietor... no otras, zrušili sme to v decembri, ešte sme boli aj tie hovadiny zaniesť. a to dosť daleko...vždy sme platili všetko na čas... a teraz (asi mesiac dozadu) nám prišla, že posledná výzva, že máme uhradiť skoro 20e + 5e poplatok za ten papier, čo nám poslali a máme vrátiť technikovi tie veci... stojí to za hovno :slight_smile:
1. júl 2009 o 15:02  • Odpovedz
a este napriklad Nova na tom nasim nejde.no hruza.
1. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz
babatko88 a ked ste to zrusili tak vam to hned ?alebo je tam nejaka cakacia doba?prosim napis mi viac,my to xceme tiez zrusit v decembri :slight_smile: mame zavolat tomu,co nam to zapajal?no len nemam uz jeho cislo :unamused:
1. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz
debra, to musíš pozrieť, ako máte postavenú zmluvu - tam by mala byť udaná výpovedná lehota..
moja mama má tiež digi..ale chce to vymeniť za skylink..načo toľko platiť, keď v podstate aj tak tie programy nepozerá všetky ..
a skylink má tiež rozšírený program za 9,-€ mesačne, alebo základný bez poplatkov, len jednorázovo 82,- € za kartu..
1. júl 2009 o 15:46  • Odpovedz
susede enjde digi tv uz 5 mesaicov, nahalsila, nikto nedosiel. tak zrusila minuly tyzden zmluvu a jej povedali, ze ona nic nenahlasovala :angry: vela ludi sa na nich stazuje, ja by som ich nebrala. nasi amju skylink, zakladny balik, neplatia nic a su spokojni :slight_smile: my magio, nemozeme sa stazovat :slight_smile:
1. júl 2009 o 16:12  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.