• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dozrievanie vajíčok mimo tela maternice

(zamknutá)
22. októbra 2009 
bojovnicky,uz ste sa stretli niektora s IVM?
22. okt 2009 o 19:13  • Odpovedz
autor
naozaj nikto?na isto via
em,ze to robia v Iscare,prosim ozvite sa mi
22. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz
autor
nechce sa mi verit,ze som sama,ktora o tom citala,pocula a skoro vyskusala.
22. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz
ahoj caky,ještě ne a jak je ta metoda stará?
22. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz
Bohužel jsem o tom nic neslyšela, ale docela by mě to zajímalo. Při 1. IVF jsem měla právě problém, že odebraná vajíčka nebyla dostatečně zralá.
22. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz
no si právě myslím,že by to zajímalo hodně bab.a to je ale určo něco co se běžně nedělá
22. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz
tak a nic se nedovíme???
22. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz
autor
koooooooonecne,aspon niekto, takze hereckymoje,ide o to,ze ked je problem so zrenim,vyvijanim vajicok skor ako dojde k odberu. Robi to Iscare v bratislave,plati sa styri tisic v skk.podstato je ze sa odoberu nezrele vajicka,ktore dozrievaju v nejakom roztoku 24 az 36hodin a potom sa opladnuju ICSI a potom je prenos embrii 2alebo3den.vhodna je pre polycisticke vajecniky,kto ma tazky ovariakny hyperst.syndrom.Treba ist na stranku iscare.sk,tam najdete o tom viac,toto som vam opisala z brozurky.jedno viem,ale na isto,ze je to potrebne sledovat vagin.UZV,ale poriadne,lebo ja somto mala dane lekarkou,ale presvihla termin kontroly a uz som musela pokracovat na IVF.dost ma to vytocilo,ze to zanedbala,lebo vedela ake mam problemy.Ak by ste to raz mali moznost vyskusat,tak sa nedajte a trvajte na preciznejsich kontrolach.
22. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz
no a to je právě ten problém,že jak mají něco dělat navíc a pořádně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to teda nová metoda,protože jsem o tom ještě neslyšela
22. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz
autor
zabudla som napisat,ze je to od decembra 2005,ale skoda ze ju robia len v iscare.
22. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz
cakyna tak to si pozriem ale ako potom musia byť často robené UTZ
22. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz
autor
tak to je aj mne zahadou,ale urcite po tom mojom nezdare bz som povedala lekarovi,aby ma pozeral najmenej kazdy druhy den,je to tazke radenie,lebo ja som to vyskusala len raz a aj to ma pozerala na stvrty den abolo uz neskoro.ak chodis do iscare,tak sa na to spytaj a nedaj sa odbit
22. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.