• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Druhý stupeň pridusenia bábätka pri pôrode

(zamknutá)
12. októbra 2009 
ahojte baby mam 9mesacnu dcerku ktora sa mi narodila dost problematicky pri narodeni dostala druhy stupen pridusenia chodime po lekaroch na kontrolu a vsade mi hovoria ze by stoho nasledky nemali byt a ze je to v poriadku ale zaroven ma posielaju kazdy mesiac na neurologiu a neviem ze zakeho dovodu nema stim niektora zvas niake skusenosti?MOZEM OCAKAVAT nieco zleho v buducnosti?
12. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz
Ahoj hela...my sme tiez pri porode mali neurologicky nalez (krvna zrazenina na mozgu) a bolo mi povedane na kontrole ze aj ked je vsetko v poriadku, dieta ktore malo pri porode nejaky nalez musi byt do jedneho roka pravidelne sledovane...takze aj ked je vsetko ok mame povinne pravidelne kontroly...
12. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz
Baby a celkový pôrod bol problematický??
Nejaké problémy pri pôrode, alebo proste len vaše bábätká, mali taký nález ako mali...?
12. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz
hela určite sa nestresuj zbytočne ak ti povedali že nasledky nebudu.všetky detičky čo raz pošlu na neurologiu su potom sledovane a chodia na kontroli.a bud rada aspon vieš je maš dietatko pod kontrolou a všetko je tak ako ma byt. :wink:
12. okt 2009 o 15:25  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.