• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
Taaak,a je tu davno ocakavana tema.Verim a budem sa modlit,ze nam to sretko v lete vyjde.Tak skusme zacat :wink:
21. jan 2009 o 21:09  • Odpovedz
autor
pardon-"stretko" :sweat_smile:
21. jan 2009 o 21:09  • Odpovedz
Etuš, ty si aktívna :grinning:
21. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz
autor
:grinning: no ved nejako zacat treba :grinning: :grinning:

Este kedysi davno sme navrhovali "stredne Slovensko",aby sme sa stretli niekde na polceste :grinning:
Hmm,moze byt?Aby sme sa mali od coho odpichnut.
A neviem ako vam,no mne sa pozdava taka "vikendovka",aby sme niekde prespali 1 noc-tak piste,piste....
21. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz
ja sa ešte neviem k tomu definit.vyjadriť...ani len netuším, ako na tom budeme s deťmi... :sweat_smile: a keď budeme kompletní, nemôžeme ísť autom, lebo sa nezmestíme... :unamused:
ale stradné slov. sa mi pozdáva-tam má manželík rodičov... :wink:
tak snáď to vyjde-uvidíme... :slight_smile:
21. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz
autor
ja mozem len niekedy medzi 8.7 a 19.8 lebo vtedy sme na SVK.
Dolezita poznamka:S manzelmi ci bez???? :grinning:
21. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz
Ja by som bola za celé rodiny, pokiaľ sa dá. Manželov by sme zoznámili spolu, nechali im deti, ktoré by sa dalo im zveriť a my žienky by sme si urobili najprv také zoznamovacie stretko naživo, vynačudovali by sme sa, ako vyzeráme v skutočnosti a ako na fotke na MK a potom by sme mali program všetci spoločne, nech je nejaká zábava. Čo vy na to? :grinning:
21. jan 2009 o 23:32  • Odpovedz
autor
Maji :grinning: dobry napad :wink: -a uz beziiiiim spat do kuchyne :slight_smile:
21. jan 2009 o 23:34  • Odpovedz
Sikovne ste, ja este neviem, co bude zajtra :grinning:
Sranda, nakoniec vyhral moj spontanny napad nazvu? :sweat_smile:
To uz aby som zacala pomaly lamat manzela??? On sice nie je velmi spolocensky, ale pokusit sa mozem...
U nas je skor problem, ze nemame auto :pensive: takze budeme riesit ako prvu dopravu hocikam.

...ale aj mne by sa najviac pacilo stretko s celymi rodinami :dizzy_face:
Horsie bude, ked sa manzel dozvie, konkretne z akej temy sa stretavame :confounded: :zipper_mouth:
...no, predcasne nieco vraviet.

Stredne Slovensko je fajn, ked uz vyletovat a vikendovat, tak tam :slight_smile:
Aj ked aj vychod ma nieco do seba (Duska :grinning: ), ale z BA je dalekooooooo...
22. jan 2009 o 08:26  • Odpovedz
ahojte zienky , znie to zaujimavo a ako pise horalka asi budem mat problem presvedcit manzela..on nie je velmi za stretka z konika...sice sme uz nejake mali v blave ale on sa tam dovalil ako velka voda a hnal ma odtial, ze uz musime ist :confounded: ... ale to su muzi...
ale som za, len este neviem program na prazdniny.
22. jan 2009 o 09:04  • Odpovedz
No je to veľmi zaujímavé. Možno by som ho tiež dotiahla :wink:
Ten môj nie je ani spoločenský, ani veriaci a ťažko povedať, aké bude mať smeny. No čo so starým chlapom? :wink:
Ešte ale neviem ani ako to bude so mnou. V lete by mali byť obhajoby bakalárky a skúšky a ak Pán Božko dovolí tak 10.7. promócie. Takže po tomto termíne by sme asi mohli.
Nie je to už neskoro?
22. jan 2009 o 09:37  • Odpovedz
este mala prosba... my by sme velmi radi isli na Pohodu a ta je 16.-18.7., takze prosim prosim ten vikend nie :dizzy_face:
22. jan 2009 o 10:15  • Odpovedz
inak sa asi prisposobim :slight_smile: v ramci nepredvidatelnych moznosti, samozrejme :sunglasses:
22. jan 2009 o 10:16  • Odpovedz
Nenápadne som drahému pošepla, že čo by povedal na taký víkend niekde s deťmi a on že, kde chceš ísť s tak malými deľmi. :wink:
Uvidíme, postupne možno povie áno.
Muž je hlava rodiny ale žena je jeho krkom. Musím trochu potočiť tú hlavu tým sverom, ktorým chcem ja. Ale nie je dôležité, čo chcem ja, ale čo máme naplánované zhora :dizzy_face: :wink: .
22. jan 2009 o 12:11  • Odpovedz
a mate nejakly typ kam by sme mohli ist? nejaku chatu, hotel, stan?...
22. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz
jeeeeej,ahojte :slight_smile:
22. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz
autor
ahojte :wink:
No tusim som niekedy davno hodila link na nieco "nekonzumne"-nejaky salas ci co to bolo,ale uz si nepamatam,vecer pohladam :wink:

Takze asi by kazdemu vyhovovala vikendovka,ze?
22. jan 2009 o 15:16  • Odpovedz
no na otocku bez auta na stredne Slovensko z BA sa asi inak neda..
22. jan 2009 o 16:09  • Odpovedz
Ahojte, my prídeme, tešíme sa, nech sa nám to všetkým podarí, víkendovka je výborný nápad, my sa v lete chystáme spoznávať krásy stredného Slovenska, tak keď už budeme vedieť termín našej duchaplnej víkendovky, tak sa prispôsobím a na ten čas si tú našu dovolenku naplánujeme.
22. jan 2009 o 19:14  • Odpovedz
ide niekto aj z vychodu?Ja by som rada prisla a spoznala vas osobne,ale este ani netusim co dovtedy bude.Vsak uvidime :wink:
22. jan 2009 o 19:38  • Odpovedz
autor
Sulamith-ja-a dokonca cez Presov(pravdepodobne).Ved ani my este nevieme kde budeme:Manzel bude na SVK len 3 tyzdne.my s Miskou 6.Prisli by sme aj bez neho,no neviem,ci sa autom sama odvazim.Predsa po tolkych mesiacoch jazdenia na opacnej strane :sweat_smile:

Baby,cez vikend spravim tabulku,aby to bolo prehladnejsie.Hodim tam datumy a kazdy napise,kt. mu nevyhovuju,aby to bolo takou "vylucovacou metodou" a my este v juli pojdeme asi na krstiny,takze...No Horalka skusim ich ukecat nech daju krstiny vtedy ked je "Pohoda" :sweat_smile:
22. jan 2009 o 19:54  • Odpovedz
etus,tak super,to by sme sa potom mohli dat nejak dokopy :wink: Tak nahod datumy...
a kde sa to vlastne stretneme?
22. jan 2009 o 20:00  • Odpovedz
Sulamith, ja som z Košíc, takže aj východ bude zastúpený viacerými dušami.
22. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz
autor
aj Duškami :grinning:
22. jan 2009 o 20:14  • Odpovedz
autor
http://ubytovani.kamsi.cz/orava/penzion/salas-rabcice/detail/11595

No mne sa pozdavalo toto,ale maju tam kapacity len 12ludi :frowning2: a je to az na Orave,co by mne az tak nevadilo...No navrhnite niejaku peknu lokalitu ak poznate.

Ak chcete fakt ten stred Slovenska,tak dame trebars Ban.Stiavnica,Kremnica,....?????
22. jan 2009 o 20:18  • Odpovedz
autor
sulamith-cakam kym mala zaspi,lebo mam potom este s bratrancovou zenou hodinu.Spravim tabulku cez vikend :wink:
22. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz
etuska jasne :dizzy_face:
22. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz
autor
Dam do tabulky vikend,napr.18-19.7(sobota/nedela),alebo by bolo dobre,ak by sme niekam prisli v piatok vecer?Chcete 2,alebo 1 noc???? :confused:
...aby sme sa mali od coho odrazit
22. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz
S dopravou bude problém aj u nás, asi budeme jednať, kto by nám bol ochotný to svoje auto na víkend požičať :grinning:
22. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz
etus - dala si blby datumovy priklad, ved vtedy predsa chcete krstit :confused: :grinning:

maji - tiez budeme skusat zobrat o auto.. my sme take zobrave typy :pensive:

sulamith - ved to este nik z nas nevie, co vsetko budeme v lete musiet ineho riesit :wink:
23. jan 2009 o 09:41  • Odpovedz
dufam ze nam podari stretnut sa :slight_smile: V noci som nad tym tak dlho premyslala,ze som nemohla zaspat :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 10:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.