• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
No tu som. :sunglasses:

Mracik, teba som doplnila hned ako si mi pisala IP, ze by si rada prisla, a myslim, ze su vlastne doplneni vsetci, co sa vyjadrili (aspon dufam, ze som nikoho nezabudla, ak hej, staci povedat)... Niektori potvrdili ucast, akurat zatial nemame presny pocet osob, niektori sa zatial nevyjadrili vobec. Takze ked budu vsetci rozhodnuti, doplnime kompletne... :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:57  • Odpovedz
autor
Baby,nasla som na nete-ak by niekomu nestacilo "duchovno-kulturne " vyzitie v juli:

http://www.campfest.sk/
3. apr 2009 o 00:38  • Odpovedz
autor
Pokial dobre pocitam podla tabulky,tak na nasom stretku by nas malo byt (aj s drobizgom) 42 !!!-wooow :confused: :astonished: :grinning: -super.

prosim,nezabudnite sa modlit za realizaciu stretka :slight_smile: -aby sa nam nase snicky splnili.Bru nocku :dizzy_face:
3. apr 2009 o 00:41  • Odpovedz
no tak to vyzerá na riadnu bandu, ani som nepočítala, že koľko sa nazbiera :slight_smile:
4. apr 2009 o 11:39  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Ahoj Veronika-a spominala si vtedy majitelovi,ze mame vazny zaujem?Tak neviem baby-nedame to uz rezervovat? :grinning:
4. apr 2009 o 17:27  • Odpovedz
hej spomínala, no asi nemáme na čo čakať s rezerváciou, ono sa to aj tak tesne predtým komplikuje, kde tomu do toho niečo vôjde, choroby... takže ak je ustálený počet, tak by sme aj mohli bookovať :slight_smile:
5. apr 2009 o 21:49  •  1 dieťa  • Odpovedz
no a ešte bude treba rátať s tým, že je potrebné zaplatiť nejakú zálohu, ale to mi už presnejšie povie pri rezervácii, že koľko
5. apr 2009 o 21:50  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
ved mozes Veronika poslat cislo uctu a my ti peniazky posleme.
5. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz
no cez účet to bude asi najednoduchšie
6. apr 2009 o 01:13  •  1 dieťa  • Odpovedz
môžeme sa dohodnúť, že ten týždeň po Veľkej noci tam pôjdem a rezervujem to?
6. apr 2009 o 14:05  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
myslim ze ano-no nech sa vyjadria aj ostatne :wink:
6. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz
Ja som za, dúfam, že nám to vyjde :slight_smile: Len sa bojím tej cesty,neviem presne, koľko hodín nám potrvá, južné Slovensko a Orava ešte nemá diaľnicu, či áno? :sweat_smile: Premýšľam nad tým, či ísť o deň skôr a niekde prespať... Neviem si predstaviť, ako nám deti vydržia v autosedačkách, teda od Mareka zhruba viem, čo môžem čakať, ale bábeno bude mať asi tak dva mesiace, tak zvažujem, aby netrpeli... Ale tú jednu noc niekde by som potom asi tiež mala zarezervovať, či také na jednu noc v týždni netreba? Kedysi sme tak chodili s našimi po Slovensku aj Čechách - naslepo, proste šli sme za hradmi a zámkami a navečer sme sa stavili v nejakom meste a hľadali hotely... Bolo to fajn :dizzy_face:
6. apr 2009 o 15:26  • Odpovedz
autor
Maji-babo by malo pekne spat.My sme 2x tyzdenne absolvovali cca 1,5 hod. cestu s 2mes. Miskou a celu cestu prespala :slight_smile:
6. apr 2009 o 15:51  • Odpovedz
Tak som poslala link mužíčkovi, vraj ak nechytíme kamión na Donovaloch, tak cesta bez prestávky by mala byť cca tri hodky... S prestávkami pol dňa, možno aj celý :grinning: :grinning: :grinning: Tak to nevyzerá najhoršie, ubytko navyše netreba :slight_smile: . Už len auto požičať a idemeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2009 o 17:06  • Odpovedz
maji, dialnica je od Blavy po Žilinu, od Žiliny do Zázrivej to trvá asi trištvrte hodinky, len vy predpokladám pôjdete cez Donovaly ako spomínaš, tak to neviem odhadnúť, tade nechodíme
Deti sa radi vozia v aute, tak by mali vydržať, Marek určite a s bábom bude ešte menší problém si myslím :wink:
6. apr 2009 o 19:03  •  1 dieťa  • Odpovedz
Dúfam aj ja, že vydržia :slight_smile: Hlavne dúfam, že bude také dobré počasie, čo nám umožní častejšie zastaviť a poprechádzať sa... Lebo keby pršalo, žiadna sláva... :unamused:
7. apr 2009 o 23:33  • Odpovedz
kludne to uz zarezervujte, ved sa to moze doladit aj neskor, ta ne? Niekomu moze do toho nieco prist, niekto sa moze dodatocne pridat... Se la viiiii.
8. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz
autor
rezervovaaaaat prosiiim :grinning: :grinning: :grinning:
Veronika-asi nebudes mat cas tam skocit teraz,tak po Velkej noci??? :confused:
Opytaj sa prosim ci nedaju zlavu pre "velku skupinu" :grinning: -alebo nejake pecene prasiatko gratis :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 16:20  • Odpovedz
Majka, aj ja pôjdem cez Donovaly a cestu do Zázrivej by som mohla poznať, :sunglasses: takže, by sme sa mohli spojiť a povediem vás :wink: :grinning:
9. apr 2009 o 17:16  • Odpovedz
tak máme 20 dospelých a 23 detí, pekne :grinning: po Veľkej noci pôjdem, na zľavu sa opýtam, ale o prasiatko ee, by som sa hanbila :sweat_smile:
9. apr 2009 o 21:52  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Veronika :grinning: :grinning: :grinning: -to bol len zart :grinning:
10. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz
bola som včera u Boronča, no nemal tam notebook, kde ma rezervácie, tak to poriešime cez maila. No vravel, že sa mu ponahlasovali dosť teraz nedávno, tak dúfam, že náš termín bude voľný, ale verím, že hej :slight_smile:
16. apr 2009 o 11:02  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Veronika-aj ja pevne verim :confused:
16. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz
čakám na vyjadrenie od neho :slight_smile:
19. apr 2009 o 23:33  •  1 dieťa  • Odpovedz
Este sa nevyjadril? :confused:
20. apr 2009 o 00:53  • Odpovedz
no ja som mu písala až včera, lebo sme toho mali veľa vybavovať, potom mužíka chystať do roboty, pri pc som ani nebola
:pensive:
20. apr 2009 o 14:27  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
juuj,tak dufam,ze to bude este volne... :confused:
20. apr 2009 o 15:05  • Odpovedz
no tak nemám dobré správy. Volala som s ním dneska, že čo je s tým a povedal, že na vtedy nebude mať toľko voľného, že on už vtedy tušil, keď som tam bola prvýkrát sa pýtať, že na leto už čosi je zajednané, len nevedel presne, lebo nemal pri sebe počítač, ale vravel, žeby nemal byť problém, a keď som bola minule, tak tiež nemal počítač, tak som mu písala mail.

No spomínal, že by sa dalo ešte niekde u suseda bývať (neviem presne ako to je ďaleko, či len pár domov) pre niektorých ľudí. Neviem či by to vadilo... počas dňa by sme boli samozrejme v jeho areáli. Ja som pôvodne chcela, aby sme boli v jednej chate, no škoda, že sme to už vtedy nezajednali, ale keď hovoril, že by nemal byť problém, tak sa nebolo prečo plašiť... tak napíšte či by vám nevadilo, keby niekto býval inde ako u neho, hovoril že skúsi niečo vymyslieť, že o týždeň mám zavolať
21. apr 2009 o 14:32  •  1 dieťa  • Odpovedz
je mi ľúto, že som neposluchla etusku,keď hovorila, že ešte pre Veľkou nocou to rezervovať, no vtedy som ozaj nevedela, kde mi hlava stojí. Dúfam, že to nestroskotá :pensive:

ešte možno iný termín, ale to by sme už asi nevedeli zosúladiť...
21. apr 2009 o 14:47  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Veronika-,myslim,ze termin je Ok-radsej hladat ine miesto-resp. ak by to nebolo daleko,tak by sme mohli kludne byt i u toho suseda,ak su podmienky ubytka OK.Kolko ludi moze ubytovat na chate?
21. apr 2009 o 16:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.