• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
autor
prip.ak by to niekomu nevyhovovalo,tak skusit ine ubytko-a co to kt. ste spominali s Magimary?
21. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz
to mi nepovedal koľkých by mohol, a na toho suseda sa opýtam najbližšie ako to bude možné. Povedal, že za týžden, ale budem mu volať skôr
21. apr 2009 o 20:53  •  1 dieťa  • Odpovedz
:frowning2: skoooda...
cakat az tyzden na vyjadrenie sa mi zda nejako dlho :unamused:
21. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz
autor
ved prave :unamused: ale asi to musi este s tym susedom dohodnut....
21. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz
neviem, prečo až týždeň povedal, ale zavolám mu skôr (zajtra :sunglasses: )nech vieme na čom sme
21. apr 2009 o 22:35  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Veronika :grinning:
21. apr 2009 o 22:39  • Odpovedz
volala som mu, tak s tým susedom by sa mal dneska stretnúť, ale ten môže ubytovať len asi 2 rodinky, ku Borončovi by sa zmestila asi polovica, takže ešte by bolo potrebné tretie miesto na ubytko, a to už je asi dosť blbé byť tak roztrúsení. Je tam na blízku asi 150m od neho ešte taký penzion, no tam by bola cena asi 400,-/noc a vraj sú tam prevažne dvojpostelové izby, to by asi všetkým nevyhovovalo, no dalo by sa aj tak. No asi bude najednoduchšie hľadať nové miesto. No škoda, lebo toto bolo fajn :frowning2:
22. apr 2009 o 10:53  •  1 dieťa  • Odpovedz
mate niekto nejake dalsie typy??? Mne tu mala vyvadza, nemam cas surfovat :unamused:
22. apr 2009 o 14:47  • Odpovedz
autor
Veronika-a to miesto co spominala Magimary ze tam idu na nejake stretko a ty si pisala ze to nie je od vas daleko??? :confused:
22. apr 2009 o 15:14  • Odpovedz
jaaaaaaj, no mne by sa aj tam páčilo, len neviem či by sa dalo, keby Magimary došla a vyjadrila sa, bolo by super. Aj ceny tam mali dobré
22. apr 2009 o 20:22  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
kde je to presne???
22. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz
Malá Lučivná, medzi Zázrivou a Párnicou v prírode
22. apr 2009 o 22:36  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Tak to by tiez nebolo zle....dame hlasovat? :grinning:
22. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz
môžme, len či sa tam bude dať, Magimary, kde siiii :grinning:
22. apr 2009 o 23:05  •  1 dieťa  • Odpovedz
Babule, v poslednej dobe pozorujem, ze vela stretiek sa odohrava v Bojniciach, vraj je tam viacero penzionov, kde by sa dalo ubytovat, velke luky (na vybeh a pripadne opekacky) a cas sa da zabit aj v ZOO. Viem, ze je to mozno trochu od ruky pre niektorych, ale mohlo by to byt tiez jedno z rieseni...? :confused:
Skusim pozriet nejake ubytko a tak, aby sme mali predstavu o moznostiach a cenach...
26. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz
tak som tu...
ja neviem, či sa dá v malej lučivnej, ale v zásade: ak majú voľno, tak určite hej... :sweat_smile:
lenže ja som to nevybavovala, takže s tým vlastne nič nemám a čo spomínali tí, čo to zariaďovali, tak vraj im "domáci" (majitelia) hovorili, že to majú plné aj na rok dopredu... :unamused:

ale, mexx, má dobrý nápad!!!
maximálne by som súhlasila s miestom... :slight_smile: , máme to toiž úplne blízko k starkej... :wink:
26. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz
No baulky termín sa kráti, tak čo teda? Aké miesto? Lebo, čím dlhšie to bude trvať, tak tým viac rezervačiek bude nahlásených :frowning2:
26. apr 2009 o 22:08  • Odpovedz
autor
ved prave :unamused: -Veronika-a s tym ubytkom u vas to ako vyzera.ja viem,ze mas teraz toho dost,ale my by sme boli ochotni byvat aj inde :pensive:
26. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz
no a teraz ma napadá, že my sme sa teraz vrátili z tých ducháčov-z nádherného prostredia blízkerho okolia BB (vysoko v horách)-tá obec sa volá Králiky a chata sa volá "Chata Mária" (je síce taká staršia, ale majitelia sú úžasní príjemní veriaci ľudia) a myslím, že by to nemuselo byť nejaké preplnené (no, možno sa mýlim :pensive: ), tam je kapacita tak cca 30 ľudí (neviem vlastne koľko nás má byť), ale s prístelkami oveľa viac (totiž ponúkajú izby 1-,2-, 3-posteľové izby, ale v každej sú ešte rozkladscie kreslá... :wink:
skúste vygoogliť Chata Mária-Králiky (BB), najiteľ : pán Ján a Katarína Cimermann
26. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz
Mne je tiez v podstate jedno, kde budeme byvat, ale osobne som za zachovanie tohto dohodnuteho terminu (sebecky mi to vyhovuje, a zaroven sa nas zhodlo dost vela, takze to bol asi najlepsi datum, navyse kym by sme zas dohodli nejaky dalsi...). :confused:

Pozerala som nieco v tych Bojniciach, hotely su teda velmi drahe, podaktore penziony tak isto, ale da sa to riesit aj roznymi chatami, pripadne som tusim videla aj chatky (kvazi camping, viacero chatiek pohromade), neboli to az take horibilne sumy, urcite by zalezalo od definitivneho poctu ludi...a aj ceny, kazdemu vyhovuje nieco ine... :fearful: Tak neviem... :pensive:

Nieco sa da vidiet tu (do istej miery by sa mi pacil autocamping, kedze viaceri prideme asi autami):

http://www.bojnice.net/slovak/ubytovanie.php#i_autokemping

a nieco aj tu:

http://www.bojnice.net/slovak/ubytovanie.php#ch_stalica

Skuste sa mrknut, je to zatial len napad, ale ak by sa to viacerym pacilo... :confused:
26. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz
autor
Magi-cez 40 nas ma byt
26. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz
Ta "Chata Maria" tiez nevyzera zle... :confused:
26. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz
Fúúú to ubytko v tom penzione družba je drahšie ako ubytko v apartmánoch v chorvátsku :frowning2: . Idem pozrieť tú chatu Mária.
26. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz
http://www.chatamaria.host.sk/

budem mať fotky aj z foťáku
manželík akurát prerátava, koľko ľudí by sa tam zmestilo (aj s tými prístelkami)...
pleas weit...
hovorí, že okolo 40 by sa možno dalo (treba zistiť na tel. kontakte...žiaľ, ja nestíham :pensive: byvaovať a zsiťovať, som veľmi busy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
26. apr 2009 o 22:59  • Odpovedz
http://www.chataborinka.sk/public_leto/ubytovanie.html

a toto je úplne super, s presným poisom a všetkými detailami, to je "dvojička" chaty mária (ale iný majiteľ) a stojí asi 10 mestrov od Márie...
a vyzerá tak isto, len Chata Mária nemá dobrú stránku...
ale v podstate by mohlo byť aj toto, aj Mária...
26. apr 2009 o 23:04  • Odpovedz
http://www.uby.sk/chata-borinka-kraliky

chata mária má o polovicu nižšie ceny... :wink: (ale aj nižší štandard, myslím nie až taký ako Borinka)...
26. apr 2009 o 23:09  • Odpovedz
cata Mária vyzerá fajne :slight_smile:
26. apr 2009 o 23:14  • Odpovedz
cata :frowning2: nie no predsa chata :slight_smile:
26. apr 2009 o 23:16  • Odpovedz
autor
moze byt :wink:
26. apr 2009 o 23:34  • Odpovedz
Čaute kočky, pozerám, že to nejako zlyháva :unamused:
Máte všetky k dispozícii auto? Lebo ak hej, tak aj pri Martine sú nejaké pekné lokality, ale dá sa tam dostať len autom. :wink:
27. apr 2009 o 11:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.