• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
volala som s ním, zatiaľ bieda, ešte nevie presne, kde by sme boli a koľko... zajtra sa s ním spojím a ak mi nebude už vedieť presne povedať, tak to asi odvolám, lebo sa to už dlho naťahuje...

mracik, skús dať konkrétne typy, linky...
27. apr 2009 o 12:32  •  1 dieťa  • Odpovedz
Veronika jasné ak Ti na niekoľký krát nevie povedať konkrétnosti, tak radšej to necháme tak, aby sme potom nemali nejaké zbytočné opletačky.

Mráčik ahoj, mňa teda nič nenapadlo, ale ja zrovna nie som chatový tip. Hod nejaké tipy, potom by sme to mohli dať dokopy. Dúfam, že v stredu doobeda prídeš :grinning: .

Inak tá chata Mária sa mi veľmi páči :wink:
27. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz
napríklad táto chata http://www.chatahavranovo.sk/
mali sme tam Šimonkove krstiny, veľmi sa tam všetkým páčilo, ale sú aj iné lokality, len ostatné chaty by som ešte musela pohľadať :wink:
ale aj chata Mária je fajn, ak sa to podarí

takže ty si na tom stretku bola :grinning: veď som si aj myslela, ale nebola som si istá podľa tej jednej foto, čo si sa nepriznala? :slight_smile:
27. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz
Mne sa paci chata Maria aj to Havranovo, co linkla Mracik. :wink: Tak necham na ostatnych, my sa pokojne prisposobime... :slight_smile:
27. apr 2009 o 17:15  • Odpovedz
to Havranovo cenovo ako výjde?
27. apr 2009 o 21:16  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
aj my sa prisposobime-sme motorizoivani tak dojdeme hocikam :grinning:
27. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz
no dnes zas telefonát s Borončom :grinning: už keď vidí moje číslo, tak sa ozve že " no čau" :grinning:
takže 4-5 rodín by mohlo byť v penzione asi 100m od Boronča, tam je cena 400,-/noc, Borončo ma 300,- myslím, že predtým hovoril 8-9€, ale dneska vravel že 300,-, teda 10€, no mohli by sme byť samozrejme všetci v jeho areáli
neviem ako sa vám to takto pozdáva,ale už asi inak s ním nevymyslíme...
ak by ste súhlasili, tak by bolo treba vybrať, kto by spal v tom penzione
ak nie, tak hľadať niečo iné :pensive:
28. apr 2009 o 18:30  •  1 dieťa  • Odpovedz
My keď prídeme, už mi bude jedno, v ktorej chate budeme, hlavne, že sme dorazili :grinning: Ako som už písala, pokiaľ je wecko v interiéri a netreba chodiť do kadibúdky a svietiť večer sviečkami, tak v pohodeeeee :grinning:
28. apr 2009 o 18:39  • Odpovedz
Mne je to tiez uplne jedno, alibisticky to necham na ostatne babule. (No ved kto povedal, ze vobec pojdeme spat, nie?) :grinning: :wink:
28. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz
takže už len tri rodinky ochotné spať v penzione :grinning: kto sa hlási ďalej?
28. apr 2009 o 18:49  •  1 dieťa  • Odpovedz
Veronika, aby som si to ujasnila, tá cena, čo si písala, sa ráta na jednu dospelú osobu, že? Detičky majú nejakú zľavu?
28. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz
no vidíš? dobrá poznámka, zistíííím :wink:
28. apr 2009 o 18:54  •  1 dieťa  • Odpovedz
zistené, 6-7€ za deti
28. apr 2009 o 18:55  •  1 dieťa  • Odpovedz
Všeobecne detičky, alebo až od nejakého veku? :confused: A so stravou to je tam ako? Už sme o tom čosi hovorili, ale som zabudla :sweat_smile:
28. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz
asi všeobecne deti, zajtra sa ho ešte spýtam na bábatka
neviem ako či sa dnes dohodneme, zajtra som myslela, že by sme to už rezervovali, ale ak máte ešte iné návrhy, tak to ešte môžeme nechať otvorené
u Boronča sú možné obedy za 5€
28. apr 2009 o 20:13  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Veronika-a v tom penzione je 400 Sk na osobu-aj pre deti?-lebo tym padom to vyjde dost draho :frowning2: 1200,-na noc? :confused:
idem uspat Misku-mrknem tak o pol hodinky
28. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz
pre deti tiež tých 7€
29. apr 2009 o 08:13  •  1 dieťa  • Odpovedz
Tak kolko by to teda vychadzalo na cely pobyt pre dospeleho a na dieta? :confused: Bo mi uz sibe z toho kombinovania... :sweat_smile:
A ako sme to poriesili so stravovanim? Papame u nich alebo varime sami? :confused: :confused:
29. apr 2009 o 10:36  • Odpovedz
s tým jedením je to na každom ako si to vymyslí, je tam kuchynka, ale bola taká menšia, tak pre toľkých by to bolo asi komplikované, ale však dobrých ľudí sa všade veľa zmestí...
u Boronča na noc to vychádza pre dvoch dospelých a dieťa 300+300+200=800??? +- nejaké drobné
v tom penzione 400+400+300=1100

záleží na vás ako sa rozhodnete, možno ta chata Mária by bola lepšia aj lacnejšia, boli by sme všetci v jednej...
29. apr 2009 o 10:44  •  1 dieťa  • Odpovedz
No nam je to asi jedno. :sweat_smile: Tak nechame posudit ostatnych, a potom sa prisposobime... Osobne sa neviem rozhodnut, lebo by som bola radsej, keby sme mohli byt vsetci spolu (aby sme sa vyhli komplikovanemu "sposobu delenia", ze kto kam pojde a preco prave on, a podobne), ale u Borocna sa mi to moc paci. :confused: Trosku nevyhoda, ze chata Maria nema taku dobru webovu stranku, zeby sa dalo poriadne pozriet...

Ale nevadi, cakam na vyjadrenia ostatnych. :wink:
29. apr 2009 o 13:15  • Odpovedz
len mám pocit, že nikto iný okrem etusky, maji22 prípadne addi a mracika sem asi najbližšie nepríde, tak neviem... nerada by som niekoho presviedčala, že áno, poďme tam, ak by boli s tým neskôr zmetky, kvôli tomu kombinovanému ubytku, ale zas je pravda, že u Boronča je veľmi pekne, zvieratka pre deti...
29. apr 2009 o 13:25  •  1 dieťa  • Odpovedz
No ahojte...tak nam by ako miesto vyhovovalo to okolie banskej bystrice, mame to dvakrat blizsie. :slight_smile: ..ale nemam ani nic proti boroncovi , ak ostatnym viac vyhovuje...a kde ste vsetky ostatne????
29. apr 2009 o 18:27  • Odpovedz
autor
aka je cena ubytka v tej "Marii"? :confused: -ak je tam podobne pekne prostredie ,tak moze byt aj to....radsej som za spolocne ubytko,ale ak bude vacsina za Boronca-prisposobim sa :wink:
29. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz
Babulky havranovo poznám, je to v horách, boli sme tam na chate, ale nie na tejto, je tam krásne prostredie, chodia tam aj sústredenie skialpinisti. Môžeme to omrknúť zavolať, v sobotu tam ísť aj osobne. Mráčik čo ty na to?
Ale je na Vás kam poviete tam pojdeme...Veronika ten Borončo si hádže sumy len tak z brucha :grinning: . My by sme šli teda do toho drahšieho, keďže sme len traja a mm ešte zarába :grinning:
29. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz
on asi dáva aj po známosti, tak ani sám nevie akú má pevnú sumu :grinning:
29. apr 2009 o 22:26  •  1 dieťa  • Odpovedz
Baby ja do toho Havranova zavolám zajtra a s mrácikom som sa dnes na stretku bavila ešte o valčianskej doline. Mám kamošku, ktorej brácho tam má hotel, zajtra teda skúsim vyzistiť podrobnosti aj o valči.
Inak mária sa mi aj tak páči.....
mrácik minule som chcela ísť za tebou, keď si sedela tak obďaleč, ale potom mi došlo, že asi kojíš...som ja ale alibista, že? Ale nie vážne to tak bolo.. :slight_smile:
29. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz
adi to by bolo fajn :slight_smile:
29. apr 2009 o 22:34  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ahojte.
Aj ja som tu. Ja som motorizovaná a vyhovuje mi čokoľvek, čo vyberiere. :wink:
Iba by som prosila, keby sa dalo čo najlacnejšie ubytovanie.
Aj do stanu by som sa vedela nasáčkovať :grinning:. Deti zababuším...
30. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz
Ahojte kočky, podľa mňa by bolo dobré, keby sme boli všetci spolu, vysvetlím- predstavte si, že večer sme spolu, rozprávame sa a mnohé kojíme, alebo budeme a keď budú manželia s deťmi, tak dajú na mobil znamenie nakojíme rýchlo a vrátime sa k rozprávaniu, ale keď budeme ďaleko, napr. moja malá zobudí celú Oravu, keď nedostane mliečko hneď a zaraz, teraz :grinning:
Ale my sa prispôsobime ak všetci rozhodnú. že Borončo :dizzy_face:
30. apr 2009 o 10:37  • Odpovedz
Ahoj maminky.Vidím, že zháňate nejaké ubytko pre Vaše stretnutie. Naša rodina už pár rôčkov prenajímame krásnu chalúpku a súkromie tu unás v turčianskej kotline/ideálne postredie na prechádzky, oddych a relax/ a tento rok sme sa rozhodli zamerať naše zariadenie na malé detúrence/Nakoľko aj ja jedno šidlo mám a na Slovensku nieje moc zariadení takéhoto typu a ked, tak sú dosť finančne náročné../V týchto dňoch sa u nás dobuduváva pekné detské ihrisko s pieskoviskom a celkovo upravujeme prostredie tak, aby sa tam detičky s rodičmi cítili dobre.K dispozícií je aj záhradné sedenie s krbom, pinpongový stôl, backbinton, 2 detské prenostné posielky, vanička ...Naša ubytovacia kapacita je dohromady 12 dospelých ľudí + detičky...Ubytovanie je možne v dvoch zariadeniach.
1. je krásna zrekonštruovaná, drevenička /dve samostané izby - dohromady 5 lôžok/ pre neiekoho by mohlo byť nevýhodou, že WC a kúpeľňa nieje priamo v nej, / ked sme ju prerábali nechceli sme narušiť jej "čaro" a dali sme to radšej hneď vedľa/
2.novopostavené súkromie, ktoré je samozrejme na tom istom pozemku - kapacita 7 dospelých ľudí
Po dobu pobytu Vám bude kedykoľvek k dispozicií starší manželský pár, torý má svoj privát na prízemí súkromia. Na cene by sme sa mohli dohodnúť podľa dĺžky pobytu a počtu osôb.
Ak by ste mali nejaké dotazy, prípadne pripomienky, tak rada na všetko odpoviem..Pekný dník
30. apr 2009 o 11:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.