• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
on ten druhý penzion neni ďaleko, asi 100m, ale bolo by to asi neprektické, nechám to na vás žienky ako sa rozhodnnete. No myslím, že lepšie by bolo inde v jednej chate, ale zas prostredie a aktivity na celý deň... zas niekde v lese s malými deťmi sa toho moc nedá, i áeď netrvrdím, žeby sa nezabavili, ale pri zvieratkách by mali viac zážitkov, najmä tie deti, čo nevidia zvieratká každý deň... náš Riško áno, takže môže byť aj ubytko, kde nie sú zvieratka :slight_smile:
30. apr 2009 o 11:30  •  1 dieťa  • Odpovedz
ivka, dík za typ, ale vaša chalúpka nám kapacitne nestačí :slight_smile:
30. apr 2009 o 11:31  •  1 dieťa  • Odpovedz
Nevadí, ak by ste niekedy čosi podobné zháňali, budem rada ked sa ozvete...Užite si stretnutie. :wink:
30. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz
Ahojte nádych a ešte raz, ak som to nedoplietla a nenapísala inde.

1. Valča snowland, ubytko cca 1500,-/noc :frowning2:
2. Hotel Gader-3 lôžk. izba cca 1250,-/noc :frowning2:
3. Hotel Karvaša- prerába sa :frowning2:
4. Havranovo naj neskôr do zajtra sa mi majú ozvať.

Baby niečo som hľadala, nevenovala som tomu ale veľa času. Vyzerá to tak, že na nete sú tie luxusnejšie ponuky. Tie super ponuky na tie super chaty tu trošku chýbajú. Ja Vás zase nechcem zaviesť na nejakú starú ošumelú chatu, kde pôjde len studená voda z komunistických kohútikov. Do Havranova, ak mi zavolajú ceny ako s polpenziou a potvrdia termíny určite zbehnem ako to tam vyzerá a či je to aj pre rodiny.
To by chcelo chatu, ktorú niekto pozná a na ktorú sa budeme môcť spoľahnúť. :slight_smile:
30. apr 2009 o 14:02  • Odpovedz
Veru, veru- POZNÁ a SPOĽAHNÚŤ :grinning:
30. apr 2009 o 14:07  • Odpovedz
Baby dobrá správa, chata Havranovo termín 24-26.07.2009 VOĽNÁ!!!! Cena na osobu 300,-. Cena s polpenziou raňajky večera 450,-.

Takže v každom prípade tam v nedeľu pôjdeme obmrknúť. Ešte sa spýtam ako je to s deťmi, či cena je za lôžko a keď budú drobci s nami spať v posteli ako by sa to počítalo. Samozrejme obmrknem, čo na tie raňajky a večeru bude. Ak po dve párky s horčicou a rožkom na raňajky a večeru, tak to nech si nechajú!!!

Upozorňujem, že je to hlboko v horách a neviem, čo majú tak v obchode v najbližšej dedine asi nič moc. Hypermarkety sú dosť vziadelené, takže sa budeme musieť vyzbrojiť, ak to výjde!!!!!
30. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz
ady, tak to vyzera fajn.... :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2009 o 19:45  • Odpovedz
Mne sa to tiez pozdava, tak som zvedava na pokracovanie. :slight_smile:
30. apr 2009 o 20:06  • Odpovedz
super :sunglasses: a kde je to presne?
30. apr 2009 o 20:28  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Adi-super spravy,super cena-jedlo na 2 dni dovlecieme ak by bola strava chaba....Juuuj,baby,modlime sa nadalej za to stretko :wink:
30. apr 2009 o 23:08  • Odpovedz
Dobréééé to vyzeráááá. :slight_smile:
1. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz
som trochu kukala tu stranku Havranovo, tam treba mať nejaké povolenie na vjazd autom, lebo je to v chránenej oblasti?
1. máj 2009 o 10:17  •  1 dieťa  • Odpovedz
Veronika asi nie, bola som tam tri krát a nič sme nemuseli riešiť ohľadom vstupu :slight_smile: .
1. máj 2009 o 22:57  • Odpovedz
Baby, asi by sme mali to Havranovo zarezervovať, kým je termín ešte voľný, nie? Teda, ak sa teda zídeme tam... Mne sa to z fotiek celkom páči... :slight_smile: Aj cena sa dá... Ešte keby to tak deti mali zadara, to by bolo super :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz
Ahojte babulky, tak som hodila nejaké foto.
Hav. na fotkách na webe to vyzerá veľmi pekne, inak to vyzerá veľmi ošumenejšie.
1. cesta-je tam zákaz vjazdu do chránenej oblasti, ktorý tam dali pred týždňom. Ak sa ide na chatu ubytovať, tak zákaz pre turistov neplatí. Je to stará asfaltka samá jama, museli sme ís pomaly aj blinker nám odpadol :slight_smile: . Naozaj je to ďaleko v horách od dediny cca 9 km. Neviem si predstaviť keby sa niekomu niečo stalo....
2. izby-sú ako na fotke-je tam desať izieb, do niektorých by sme sa mseli pomestiť po dve rodiny. Odrádzajú ma poschodové postele. Staré okná.
4. chodby- taká tmavšia chladnejšia. Izby sú na poschodiach - prvom a druhom, čiže do izieb sa ide schodami.
3. bufet a spoloč. miestnosť sú fajn
4. staré komunistické sprchy, staré obkladačky, akurát nahodené nové batérie, umyvarka len studená voda. Tušim sú tam po 3 sprchy na každom poschodí a po dve wc. Kvôli teplej vode musí kúriť.

Neviem si to tam predstaviť s našim drobizgom. Maji a s Tomáškom už vôbec nie. Síce ja som totálny mešťan a mm tvrdí, že som panička. Áno som pohodlná a určitý komfort potrebujem, ale viem sa aj prispôsobiť. Tu by som sa prispôsobiť asi nevedela. Viem si tu predtaviť 6 ročné deti na tábore, ale nie nás.

Mráčik kde si, oponuj.... :frowning2:
3. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz
tie schody by boli asi v pohode, všade sú asi nejaké schody
pokiaľ by vyšlo počasie, vnútri sa asi nebudeme veľmi zdržiavať, len na spanie
s tou teplou vodou, boli by ochotní kúriť?
vonku sa dá opekať? je tam nejaké ohnisko, prípadne gril?
no ta vzdialenosť od civilizácie by bolo asi dosť, keď tam bude toľko malých detí... ale zas auta budeme mať...

ešte ma napadlo:
http://www.skolavprirode.eu.sk/index.html
nie sú tam ceny, zajtra by som zavolala, ak by bol záujem
3. máj 2009 o 21:47  •  1 dieťa  • Odpovedz
No a nedalo mi a šli sme do Jasenskej doliny voľná je chata Kaška. Od vonku vyzerá otrasne, nikdy som si nepomyslela, že tam bývajú turisti a to tam sem tam zavítame.

1. cesta je to také civilizovanejšie, chodí tam aj viac ľudí, cesta je v horách, ale je fajn, dá sa dostať do mesta oveľa lepšie ako z Havranova.
2. Izieb je 11. 3 izby dvojložkové sú hore. Ostatné sú dole, sú oddelené umakartom. Nie sú poschodové postele, vyzeralo to celkom fajn. Postele a nábytok sú také novšie.
3. Izby spája dlhá úzka chodba, takže budeme fakt pod jednou strechou a vyzerá tá chata svetlejšie a teplejšie.
4. Spoloč. miestnosť pekná, je tam plávajúca, je menšia, hádam sa pomestíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
5. wc sprchy-3 pánske a 3 dámske, nanovo vykachličkované, všetko nové pekné.

Toto by sa mi oveľa viac pozdával, hádam bude stačiť 6 sprch a 6 wc pre všetkých.

CENA:250,-/osoba/lôžko. 150,- polpenzia-raňajky syrové, salámové taniere, džemy-čo sa dohodneme. Večree varené, vždy maso. Ohrievanie jedla pre drobizg by sa riešilo vo vedľajšej chate, kde je aj bufet.

tak čo vy na to? Mráčik kde si? Ja by som bola za tú Jasenskú. Len neviem, či Vám to bude vyhovovať, neviem, či by sme nemali hľadať ubytko pripravené pre deti s rodinami. Idem pozrieť link na tú chatu Kaška. :slight_smile:
3. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz
adda, toto vyzerá tiež dobre, už len z toho čo si napísala, ale klasická otázka, koľko za noc pre deti, možnosť opekať, grilovať...
3. máj 2009 o 21:53  •  1 dieťa  • Odpovedz
No gril a opekačka by v Havranove určite prichádzali do úvahy. V jasenskej neviem, musela by som sa ho spýtať, že kde by sme mohli grilovať, príp. opekať. Inak v Jasenskej je aj bazén, videla som ho v lete, je to super. Bazény sú tam dokonca dva, ešte je jeden pri vedľajšom penzione, ale samozrejme, že za to kúpanie sa platí zvlášť.
3. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz
Teraz mi mm vraví, že v Jasenskej videl ohnisko na opekanicu, hádam, keď postavíme gril nebude mať nik nič proti.

Chatár sa v jasensej vyjadril, že koľko lôžok bude použitých toľko si zaráta.
3. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz
Baby do piatku budúceho týždňa sa mám chatárom ozvať....prosím dajte vedieť, nech dáme všetko dokopy, hádam pôjdu všetci..koľko je to vlastne rodín? Nezabudnite kuknúť moj album, je tam niečo nafotené, síce nie veľa, ale aspoň niečo... :slight_smile:
3. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz
Veronika tá škola v prírode vyzerá pekne....ale nejako sú tam nie nafotené tie izby. To by asi tiež chcelo vidieť...
3. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz
spýtam sa, či môžu poslať fotky izieb, alebo aspoň ako sú vybavené
3. máj 2009 o 22:13  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ešte ma napadlo, že v hav. je krajšie okolie chaty, výjdeš von a máš si kde sadnúť. V Jas. je za chatou obrovské parkovisko a pred chatou obrov. lúka. Keby sme chceli posedieť a pohrať sa von, musíme prejsť asi 100 m do lyž. areálu, tam sú aj preliezky aj posedenie, aj ten bazén.
3. máj 2009 o 23:37  • Odpovedz
Mráčik vy ste na chate v Hav. aj spali? Tak to potom nebude až také zlé....
3. máj 2009 o 23:45  • Odpovedz
to je dôležité, aby bolo vonku čo robiť, kde si sadnúť, bude leto, nebudeme vnútri sedieť...mne osobne by komunistické sprchy nevadili, veď tam budeme len dva dni
3. máj 2009 o 23:51  •  1 dieťa  • Odpovedz
no adi, nespali sme tam :grinning: len sme mali obed a jedáleň bola fajn, aj jedlo bolo chutné. Ale izby som teda nevidela :unamused: V Kaške sme raz spali, teda ja nie, ale manžel s deťmi a prišli odtiaľ živí a zdraví... takže to asi bolo fajn :sweat_smile:
3. máj 2009 o 23:56  • Odpovedz
Ano mne Hav. príde ideálne na celodenný výlet, ale byť tam 3 dni no neviem...a ty ako vnímaš tieto dve ponuky na chatovanie?

Ešte stále pripadá do úvahy tá chata Mária a Veronika spomínala tú kolu v prírode. Stále je z čoho vyberať, len aby aj termíny sedeli.
4. máj 2009 o 00:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.