• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
kolu :grinning: no predsa školu :grinning:
4. máj 2009 o 00:07  • Odpovedz
to Havranovo sa mi nepáči v tom, že je to dosť ďaleko, pre prípad nejakého úrazu... tá Kaška sa mi páči, len zas to vonkajšie prostredie, ale ak by bolo kde opekať, tak stoličky si vynesieme von :grinning: takže pre mňa môžu byť obe možnosti, nie sme nároční...
tu školu v prírode zajtra zistím podrobnejšie
4. máj 2009 o 00:10  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ja som za Kasku, aj cena je super, a ta luka z jednej strany je super - teda ak ju pokosia :grinning: a 100m ku preliezkam a bazenu nie je az tak daleko, akuratna vychadzka s najmensimi.. aj vnutro vyzera utulne.

REZERVOVAT!!! Odmietnut sa bude dat, len aby nam to zasa dakto nevyfukol..
Ja som toho nazoru, ze by me uz nemali moc spekulovat, lebo leto aj nas termin uz su za rohom!!!

Inak bola som na stretku v Bojniciach a musim povedat, ze nic moc byvat na roznych chatach, aj ked su blizko seba. Tym, ze sme dve byvali v tej lacnejsej, sme prisli o hlavny pokec aj zoznamovacku, aj o diskusie pri veceri, ranajkach... Rovnako si neviem predstavit poschodove postele (ja v poho, ale s malou ee) a iba studenu sprchu (o5 - ja v poho ale s malou urcite nie).

Je niekto proti Kaske???? Ak by sme aj hladali dalej, rezerveeeeeee toto, prosiiiim!!
Adi, mozes to skusit vybavit?

Ja som za stravu, chceme mat predsa co najviac casu pre ine aktivity, nie pre varenie, ci?
4. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz
prepacte, dlho som tu nebola, ale vyhorel nam pocitac :sunglasses:
4. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz
súhlas s horalkou :slight_smile:
4. máj 2009 o 13:12  •  1 dieťa  • Odpovedz
Babulky upozorňuje, že aj Kaška je turistická chata, nie je to žiadny extra komfort, bude sa potrebné vedieť prispôsobiť jeden druhému. Proste je to chata!!!! Mám obavu, že nebudete spokojné!!!! Ja keby niekto vybavil túto chatu, tak som spokojná asi na 60%. Ale upozorňujem, ja som z tých pohodlných a možno niekedy náročnejšia.

Horalka hod nejaké foto z tej chaty v Bojniciach, aspoň to budem môcť trochu porovnať.

Takže ideme hlasovať za Kašku, pokým nedá Veronika echo na školu v prírode alebo niekto echo na chatu máriu:

horalka: ano
addaa: ano
4. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz
Kto ide, mexx máš ten zoznam?

Píšte otázky, čo mám vyzistiť ešte u uja chatára....ak sa teda zahlasuje, že tam do Kašky ideme...

Ja som za polpenziu, pochybujem, že niekto bude cez obed hladný, ak bude teplo, možno nejaký chlebík na prejedenie, alebo gril, opekačka.....do večere potom vydržíme.
4. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz
Aha ešte kuchynka priamo v chate nie je k dispozícii, všetko pre drobcov budeme musieť hriať vo vedľajšej chate, ktorá je cca tých 100 metrov. Ešte ma napadlo, že by sme tam mohli dotrepať do spol. miestnosti mikrovlnku, keďže sme blízko odtiaľto, hádam by sme nevyrazili poistky... :wink:
4. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz
Adi, myslím že väčšina báb chceli lacnejšiu alternatívu, tak za 250,- nemôžeme chcieť all inclusive :grinning:
-no tak mňa by zaujímala, cena ubytovania pre deti
-ohnisko, gril
-či tam bude teplá voda, v Havranove si myslím spomínala, že tepla tečie, len keď kúria, v Kaške je to ako?

Škola v prírode je na leto obsadená už od oktobra :confounded:
4. máj 2009 o 14:04  •  1 dieťa  • Odpovedz
no ja fotky interieru nemam, byvala som v chate Stalica (Bojnice - hned oproti Druzbe) a hlavnou nevyhodou bolo, ze som tam bola sama s malou na izbe a umyvadlo bolo v miestnosti so sprchami a WC. Prvy dojem bol hrozny - prave neplanovane malovali chodbu olejovou farbou, vsade igelity.. pritom sme mali rezervaciu.. No ale nakoniec sme vsetko prezili a aby som sa mohla najest, pani (pani pre vsetko, ktora nam aj varila aj dirigovala maliarov, atd) mi varovala Blanku :sweat_smile: No ale je fakt, ze som sa tam nestihla ani osprchovat, ani s prepacenim vytoto.. proste som nemala kde nechat Blanku. A kedze sa aj na toto nase stretko chystam s malou sama, musim uz rozmyslat aj tymto smerom :confounded:

Adi, v com je ta chata taka "nekomfortna"?
4. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz
zatial vzdy na kazdej chate to bolo tak, ze deti bez naroku na lozko a stravu mali ubytovanie zdarma, myslim, ze by to malo byt aj na Kaske, Adi skus zistit. Inak Veronika ma pravdu, za malo penazi malo muziky a zial my teraz na drahsie ubytko fakt nemame.. Radsej si spravme pekny vylet (nezabudnite si vziat prsiplaste a detom gumaky :grinning: ) niekam von a ano - polpenzia bola aj v Bojniciach idealna, na obed sme vsetci boli na vyletoch a jedli sme v terene.
4. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz
fotku v pase mam z Bojnic tak mozete vidiet, ze az tak zle nam nebolo, naopak :wink: proste komfort v ubytku nie je to hlavne. Ale suhlas s Majkou, nech tam nie je len kadibudka a nech sa nesvieti svieckami. A tepla voda je tiez fajn, alebo aspon vlazna :grinning:
4. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz
Veronika už som včera písala, že chatár bude rátať počet použitých lôžok, nevyjadril sa mi k deťom. Čiže pochopila som to tak, že ak budeš spať s Riškom v jednej posteli tak sa započíta jedno lôžko. Ešte presne vyzistím, že keby si bývala v dvojložkovej s Riškom sama ako by sa to počítalo. Sú tam 3 dvojložkové, ostatné sú po viac postelí....
Písala som, že ohnisko tam je, aspoň mm ho videl a s grilom, keď je tam ohnisko dúfam, nebude problém, doniesli by sme náš, ten je dosť veľký...
teplá voda tam tečie.

Nekomfortná, že tam neni kuchynka, čiže chýba chladnička sporák, mikrovlnka, taniere, príbory...všetko kuchynské je vo vedľajšej chate o 100 metrov ďalej. Takže varenie pre detičky sa tam nedá realizovať. Sú tam len wc a sprchy.
4. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz
Ach jo, s detmi to je uz o inom, ale ja ich planujem postupne vycvicit aj na tu kadibudku, sviecky a vodu z pramena, lebo mne to neva :sunglasses:
4. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz
babulky ak už budem chatárovi volať potrebovala by som mu povedať presne koľko by bolo dospelých a koľko detí, koľko rodín dokopy. to sa ma pýtal ako prvé...tak nech mu zase nevolám, že vlastne ani poriadne neviem koľko detí a koľko dospelých tam chce prísť..už by mi to bolo blbé...

tak dajte vedieť čím skor počet rodín, počet dospelých a počet detí, etuška mex kde ste?
4. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz
nemate niektora dvojplatnicku? Dala by sa pribalit do auta, kvoli ohrievaniu drobcom..
pripadne zistit, ci nam neohreju nieco nejak inak...

Nam napr. poskytla pani majitelka rychlovarnu konvicu a dvojplatnicku... ale to sa da aj zbalit so sebou, lebo vlastne asi vsetci prideme autami (teda ak nas Mex zvezie :pensive: :slight_smile: )
4. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz
no tam by išiel aj mužík s nami, on len nechcel, keby bolo stretko tu v Zázrivej :sunglasses:
no ta chladnička by tam dosť chýbala, to ani potraviny by sme nemohli skladovať, ale v tej vedľajšej chate je, tak by sme to dáko prežili. Veď ide hlavne o to, aby sme sa stretli.

Tak Borončovi by som už mala zavolať, že nič, lebo som sa mu od minulého týždňa neozvala, že čo a ako...
4. máj 2009 o 14:35  •  1 dieťa  • Odpovedz
kuk Mex do albumu, ci to tam uz nema?
4. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz
addi, pozri si v albume mexx, tak to máš vypísané :wink:
4. máj 2009 o 14:35  •  1 dieťa  • Odpovedz
by sme si spísali zoznam čo by nám tam bolo treba a by sme si rozdelili, čo kto donesie, nie?
4. máj 2009 o 14:37  •  1 dieťa  • Odpovedz
presne tak som to myslela Veronika :wink: Ved naco by nam bolo x rychlovarnych konvic a niekolko dvojplatniciek? Kaska by sa mozno aj vznietila :grinning:
4. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz
tá dvojplatnička je dobrý nápad, takisto asi by bola nutná aj rychlovarná kanvica. idem kuk k mex.
4. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz
gril
dvojplatnička
konvica
mikrovlnka?
4. máj 2009 o 14:45  •  1 dieťa  • Odpovedz
no proste zistit, co tam je a co treba doniest. Inak ja ucite nechcem byt sama na izbe, kto chce s nami dvoma byvat? :wink:
4. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz
baby ten zoznam je neuplný...do piatku mu mám volať.....počet ľudí vôbec nesedí s tým o počte na ktorom som sa dohadovala!!!!teraz sa lúčim malý tu chudáčik dubanikujea ide sem kamoška, zatiaľ papa.

určite donesiem mikrovl. a gril, kanvicu nemáme...
4. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz
napis IP Mex, ale neviem preco, podla mna je ten zoznam uz uplny.
4. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz
autor
ahojte kocky,
az teraz sme dosli z vyletu-boli sme mimo domu od soboty.
Ja som za Kasku-pocet osob: 2+1
akoze nesedi pocet osob? :confused:
zatial sa akurat Veronika vyjadrila ze ide aj manzel a Mexx pride asi aj s babom.
4. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz
sú tam síce vypísané všetky baby z témy, ale tie pri ktorých nie je nič zaznačené sa vyjadrili, že nejdu
4. máj 2009 o 15:33  •  1 dieťa  • Odpovedz
mne to vychádza 21-22 (podľa toho či etuskin muž pôjde) dospelých a 22 detí
4. máj 2009 o 15:53  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Veronika-ak ostava ten termin,tak by mal na 90% ist.Este sa ho opytam ohladom dovolenky
4. máj 2009 o 16:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.