• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
v tom počte som rátala aj mojho muža a mexxinho brobčeka
4. máj 2009 o 16:07  •  1 dieťa  • Odpovedz
ja som tiež za Kašku, my sme úplne nenáročná rodinka :wink: v pohode by sme prežili aj v stane bez teplej vody
ja by som mohla doniesť dvojplatničku, mikrovlnku a kanvicu, ak by boli potrebné :wink:
a môj muž jazdí na záchranke, tak aj lekársky dozor máme :grinning:
4. máj 2009 o 17:02  • Odpovedz
Mracik, to je super :slight_smile:
Vidím, že to bude 50 na 50... Dospelí a drobci... Hádajte, kto bude večer unavenejší? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz
babulky, nechce sa mi to všetko hľadať s5ne, tak sa pýtam:
je tu hodený niekde link na tú "Kašku"?
Prosím si ho znova. Vďaka! :slight_smile:
4. máj 2009 o 18:23  • Odpovedz
Babky, v albume mam najaktualnejsiu tabulku, to su vsetci, co sa vyjadrili. :slight_smile: Je mozne, ze sa to este dovtedy pomeni, mozno sa niekto prida, mozno niekto vypadne, ale orientacne by to malo stacit. :slight_smile:

Mne sa Kaska tiez zda v pohode, sme nenarocni, tak sa prisposobime vacsine. Ale paci sa mi, ze by sme mohli byvat vsetci spolu a nebyt nijako rozdeleni. :wink:

Horalka, neboj, stale s tebou ratame. :wink: Budem dufat, ze sa pomestime, ale ved dobrych ludi sa vsade vela zmesti... :grinning: :wink:
4. máj 2009 o 18:40  • Odpovedz
Mex, to mi odlahlo :dizzy_face: Tesim sa na Maugliho :slight_smile:
4. máj 2009 o 19:23  • Odpovedz
autor
mexx-tabulka je super.Tusim este Veronika aktualizovala ze ide aj jej manzel,ale to nech ti este napise ona :slight_smile:
4. máj 2009 o 19:27  • Odpovedz
No niektore som nevedela, ze ako sa nakoniec rozhodli, lebo viacero bab mi pisalo, ze este nevedia... Ono je to teraz vlastne jedno, staci to orientacne, a ostatne sa doriesi potom. By bolo dobre zistit, ako je to s nejakou zalohou napriklad... :confused:

Horalka, ja sa tesim na tu tvoju drobecku, ked som prvykrat videla tu foto, co mas teraz v pase, som sa strasne smiala. Mala tam ma taky superbrutal ksicht, ze som isla umriet...v dobrom, samozrejme. :grinning: :wink:
4. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz
aj s mojou polovičkou rátajte, no môže sa stať, že bude vtedy odcestovaný, ale to teraz nevieme,no chce ísť aj on
4. máj 2009 o 20:22  •  1 dieťa  • Odpovedz
zajtra zavolám teda Borončovi, že je to pase :wink:
4. máj 2009 o 21:09  •  1 dieťa  • Odpovedz
Tak babulky ešte raz všetko nakope. Veronika neviem, ešte mu radšej nevolaj, počkaj do toho piatku....

1 . linky:
http://www.jasenskadolina.sk/ubytovanie/sk/Kaska.htm

je to tá nízka chata zasnežená, z tých foto čo sú na tomto linku tá posledná s tým krbom nepatrí, ten krb je v chate Kaška 1, ktoá má len tri izby. V mojom albume je tá chata odfotená z toho veľkého parkoviska, ktoré sa nachádza za chatou.

http://www.infoturiec.sk/index.php?L=2&D=11&lang=sk&SelCompID=181

takže fotky v tej galérii zodpovedajú tej chate na ktorú by sme mali ísť. Prvá a tretia fotka sú izby na prízemí, majú tuším umakartové steny. Druhá fotka steny obyté drevom sú 3 izby hore, ktoré majú dve lôžka. Tá štvrtá je menšia spoločenská miestnosť. Síce si nepamätám, či vyzerala presne takto, asi fotka je krajšia.
4. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz
Veronika neprišla by si v stredu, štvrtok piatok do MT, zbehli by sme to pozrieť spolu....viac ľudí, viac názorov, podnetov.
4. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz
2. Prostredie - vstupná cesta je fajn asfaltová.

Prostredie je pekné, dajú sa absolvovať prechádzky, v blízkosti sú chaty, penzion, dva bazéniky, je to v podstate lyžiarsky areál, sú tam preliezky, chodí sem dosť ľudí aj v lete.

Okolie chaty no nič moc-vzadu je veľké parkovisko, vpredu veľká lúka, bez lavičiek a posedu. Na posedenie by sme museli prejsť asi 100 m ku chate kaška 1. Ešte sa spýtam, či nám nemôže poskytnúť nejaké drevené prenosné lavičky pred chatu...

3. cena - 250/osoba/noc, 150/polpenzia/osoba. Chatár počíta počet použitých lôžok. Drobci buddú spať asi s nami no a na strašie detičky sa spýtam na cenu. Hádam sa bude dať dohodnúť. Verím, že všetci budete chcieť polpenziu.

4. WC, sprchové kúty, umyvadla sú spoločné. Nachádzajú sa dole po 3 pánske a po 3 dámske. Sú nové, čisté, žiadna storočná špina. Tečie teplá voda.

5. Nie je tu kuchynka!!!!! Žiadna chladnička, mikrovlnka, žiadne taniere a príbory, všetko je na chate kaška č. 1, ktorá je od našej chaty kašky č. 2 vzdialená tých 100 m.

6. Chata je svetlá, celkom útulná, vyzerá byť veľmi teplá...sú tam staré okná, ale nie sú v katastrofálnom stave.
Je tam 11 izieb. Nás je 12 rodín, takže niekto sa bude musieť s niekým pomestiť na jednu izbu.
4. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz
Babulky zajtra volám ráno chatárovi- ak Vás niečo napodne čo sa mám spýtať, píšte, píšte, píšte....
4. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz
Babulky určite sú krajšie chaty, krajšie miesta. Mráčik teraz je trošku na škodu, že si taká fajn nevyberavá. Potrebovala by som prikývnutie, že áno táto chata môže byť, zvládneme to v pohode aj s niekoľkomesačnými bábätkami. :wink: .
4. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz
autor
Adi-rezervuuuj :slight_smile:
4. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz
rezervuj, mne stačí aj tvoj opis,fotky, linky, nepotrebujem to vidieť. chýbajúce veci podonášame, neboj prežijeme
4. máj 2009 o 22:00  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Veronika-suhlas :wink:
4. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz
Babulky, keď ja chcem, aby ste sa tam cítili dobre...nepoznám chatára, neviem, aký je personál....do akej miery sa dá na nich spoľahnúť...dúfam, že nenastanú žiadne problémy. :frowning2: Záleží mi na tom, aby sme sa tam všetci cítili dobre :pensive:
4. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz
addi, toto nerieš...
nechaj niečo aj na nášho hlavného Organizátora...
my tiež súhasíme s Kaškou... :dizzy_face:
opis je dostatočný... :wink:

my by sme ale prosili rátať len s jedným detským lôžkom...(čiže počet 2+1)... :slight_smile:
4. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz
Tabulka aktualizovana podla najnovsich udajov (dostupnych). :sunglasses:
4. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz
Adi, áno určite sú aj krajšie lokality a chaty, ale
1. už je dosť neskoro, takže zohnať ubytovanie pre 40 ľudí by bolo asi dosť problematické
2. sú oveľa drahšie

Ja si myslím, že v Jasenskej je to fajn, je tam pekná lúka s potokom, kde sa môžu decká vyblázniť, dá sa tam aj uvariť guláš, alebo aspoň opekať
pokiaľ by nebodaj nevyšlo počasie, tak sa dá ísť do aquaparku v Turčianskych Tepliciach, je to cca 15? kilometrov,
a pre turistov - priamo od chaty vedie pekná turistická trasa na Lysec (no pochybujem, že sa ešte nájde nejaký extrémista okrem nás :grinning: ale keby náhodou...)
v nedeľu (no škoda, že až v nedeľu :frowning2: ) je akcia v Múzeu Slovenskej dediny v Martine - Anna bál, tam je o 13:30 omša v dobovom kostolíku...
5. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz
Adi, neboj, nejde to na Tvoje triko, ide to na nase triko, kedze suhlasime :wink:

Mracik to zhrnul vo dvoch bodoch, pod ktorymi sa podpisujem aj ja :slight_smile:
5. máj 2009 o 09:53  • Odpovedz
Tak tak. :slight_smile:
5. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz
presne tak :slight_smile:
5. máj 2009 o 11:33  •  1 dieťa  • Odpovedz
Super ste vybrali, tešíííme sa.
5. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz
Ahojte baulky, takže nové infos.

1. Chladnička je priamo v chate na chodbe!!! To je super, ja som si ju tam nevšimla a ani som sa vtedy na chladničku nepýtala.
2 Môžeme si dotrepať mikrovlnku, dvojplaničku, kanvicu. Rozhodíme si teda mráčik, čo donesiemi, kedže sme tu najbližšie.
3. Ohniská sú tam dokonca dve, gril máme my veľký, donesieme.
4. Ujo chatár nám dá k dispozícii lavičky stoličky a stôl pred chatu, tak mi to sľúbil, hádam slovo dodrží.
5. cena: deti bez lôžka a polpenzie ZADARA!!!
deti s lôžkom a polpenziou 300,-
deti bez lôžka a polpenzoiu 100,-
POLPENZIU SOM NAHLÁSILA PRE VŠETKÝCH DOSPELÝCH!!!! Dajte mi vedieť do IP Vaše mená a priezviska a kto konkrétne čo chce.

V júni tam pojdem aj so zálohou, ktorá je 30% a dohodneme si aj jedálniček. Hodte nejaké tipy na varené večere...

Príklad:
Ferko, Matejko, Ada - na dve noci, dve osoby je 1.600,- (matejko je bez lôžka a bez polpenzie)
Magimary+manžel, Tobiasko+Tomáško- dvaja dospelí na dve noci 1600,-
Tobiasko lôžko polpenzia/dve noci 600,-
Tomáško len polpenzia/dve noci 200,-
Total 2.400,-

No vyzerá to, že tie peniaze sa nakopia, hádam Vás to neodradí!!!
5. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz
Keď to čítam, smejem sa, že ujo chatár :grinning: :grinning: :grinning: . Mám deformáciu, lebo doma máme uja bágristu, uja traktoristu, uja opravára, uja šoféra.... :grinning: :grinning: :grinning: .

Mráčik dík za podporu....

Ten aquapark je super nápad, ak bude škaredo. Bola by som za tú spoločnú nedeľnú omšu v skanzene o 13.30.
No ten lysec ja a mm eee, sme anituristické mestské tipy. :frowning2: Na aute by sme tam určite šli :grinning: .
5. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz
Ešte navrhujem kvôli grilu a opekačke, aby ste nemuseli nič trepať. Poskladáme sa trebárs po dve eurá na rodinu a zbehneme kúpiť do billy grill tacky alebo prsia, nejakú klobásku.

Papať budeme na chate nezábudka, čo je na miernom kopčeku asi 200 m od chaty kaška. Ason nám bude lepšie chutiť.
5. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz
Adi mas medailu za rychle zistovanie informacii. Osobne vyrobim a prinesiem :sunglasses: Ak pravda pri mojej materskej demencii a mojej malej kamikadzej bytosti nezabudnem :grinning:

mozes poslat do IP cislo uctu, na ktore budeme skladat grose na zalohu, hm?
Kolko stoji ta polpenzia? Nejako to neviem najst pre dospeleho.. dik.
Spolocny nakup na sobotnu opekacku je fajn, len ci ju stihneme, ked budeme vynasat Adku a jej familiu na nositkach na Lysec..?
Ja suhlasim s nedelou, ak suhlasi Mexx :wink:
5. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.