• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
Adi, skladám širák, si šikovnica :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
perfektné, že je tam chladnička, aj ohnisko, aj posedenie, tešííííím

horalka, nemyslíš, že tou túrou zabijete celú sobotu a s nami budete máličko?
5. máj 2009 o 16:00  •  1 dieťa  • Odpovedz
samozrejme ze srandujem :wink: Sama som s mojou terajsou "kondickou" dokazom vlastnej teorie, ze so stupajucou vyskou priamo umerne stupa zmysel pre detail :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 16:44  • Odpovedz
Adi supééééér, lepšie to už byť ani nemôže.
5. máj 2009 o 18:37  • Odpovedz
Len na skok,

cena dospelého 250,-ubytko/noc.
150,- polpenzia/deň
POLPENZIU SOM NAHLÁSILA NA VŠETKÝCH DOSPELÝCH.

Takže horalka pre Teba 800,- ak si to nerozmyslí tm.

Takže prídeme tam v piatok budeme tam večerať. Sobota budú raňajky/večera. Nedeľa iba raňajky.
5. máj 2009 o 18:46  • Odpovedz
Mexx suhlasi so vsetkym, takze aj s Horalkinym suhlasom k nedeli. :wink:

Takze ked budeme dvaja dospeli a jedno dieta bez naroku na postel a papu, tak je to 1 600? :confused: (Som leniva vracat sa o stranu spat, tak ratam podla Horalky, ktorej to samej vychadza 800...) :sweat_smile:
5. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz
mexx, áno :slight_smile:
horalka, :grinning: no ja veľmi podobne, i keď stúpanie do kopca som nikdy veľmi neobľubovala, ale moja láska k horám a k výškam, pohľad zhora, to ma vždy ťahalo nahor. Veľmi by som chcela zažiť takú turistiku po Vysokých Tatrách, tak že prespíš v nejakej ten vysokohorskej chate a potom sa ide ďalej... môže to byť super :slight_smile: Ale odkedy som mamička, tak mám pred horami omnoho väčší rešpekt :pensive:
5. máj 2009 o 20:45  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Adi-supeeeeer.cely den nam nesiel net,tak som horela zvedavostou :grinning: Tesim a posielam IP :grinning:
6. máj 2009 o 01:45  • Odpovedz
No a teraz by som mala uz konecne pripravit nejake podklady na kulturny program :sunglasses: :dizzy_face:
Chcete aj tombolu? :grinning:

Hlavna cena - napriklad 8 neprerusovanych hodin spanku :sweat_smile: Len ako to zariadit... :grinning:
6. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz
autor
Horalka :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz
baby, to je super, že v nedeľu bude kam ísť na omšu :slight_smile: Už som sa chcela spýtať, že kde je nablízku nejaký kostolík :dizzy_face:
Takže teraz čo? Mám čakať, kým nám dá Ada číslo účtu a potom poslať euráčiky?
6. máj 2009 o 18:15  • Odpovedz
každý musí Adi poslať rozpis koľko dospelých, koľko detí, deti či budú mať polpenziu, tiež vyrátať, že koľko € je to jednotlivo a aj spolu, aby v tom mala lepší prehľad. Z tej celkovej sumy sa dáva 30% záloha, a ked dostaneme č. účtu, tak tých 30% uhradiť :slight_smile:
6. máj 2009 o 18:57  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
a nebolo by lepsie poslat adi na ucet uz 100%?a ona si uz tych 30% vyberie-alebe zvysok sa bude platit az na mieste?
6. máj 2009 o 19:18  • Odpovedz
etus, myslím, že keď ujo chatár vyžaduje len 30% popredu, tak netreba dávať viac, predsa nemôžeme vedieť čo sa môže stať, nepoznáme ho... ostatok sa doplatí na mieste, najlepšie ešte v piatok, nech je aj on kľudný a nech máme aj my pokoj
6. máj 2009 o 19:42  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ahojte babulky tak tento týždeň by som si pripravila zoznam na základe Vašich podkladov. Už mi niektoré babulky poslali potrebné informácie (o počte lôžok, či chcú polpenziu pre deti atd...)

Po vyhotovení zoznamu, keď už bude kompletný Vám pošlem č. účtu do IP. Môžete mi poslať tých 30% na účet a v piatok po príchode na chatu by som od Vás potom vyzbierala zvyšných 70% a zaplatila ujovi chatárovi. Len budete musieť mať potom pripravené presnú sumu, aby sme nemuseli vydávať a rozmieňať atd. atd.

Tešííííím sa cmuk
7. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz
addi, super...
tak výzva pre ostatných, rýýýchlo píšte rozpis :slight_smile:
7. máj 2009 o 19:43  •  1 dieťa  • Odpovedz
Už som napísala babám ip, od ktorých nemám podklady. Bud. týždeň Vám preposielam zoznam, nech sa tam každý skontroluje, či všetko sedí :dizzy_face:
9. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz
Babulky hodte mi do IP Vaše maily, ten zoznam ktorý mám sa nebude dať odoslať do ip. Je to v ecxeli a ked ho skopírujem do ip, tak total brutal všetko rozhádže.... :unamused:
9. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz
Ozaj babulky min. rok ste stretko mali?
10. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz
nie, ešte sme sa nikdy nevideli, okrem mexx a magimary, etuska a mmajci a na ďalších sa nepamätám :grinning:
11. máj 2009 o 14:44  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
bude to premiera :slight_smile: uz sa tesim :grinning:
11. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz
No Veronika ste dobré...ja som videla iba majku
11. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz
No Adi to si dobra, ja nikoho :slight_smile:
11. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz
ja nikoho, myslela som to tak, že len ony sa videli navzájom :wink:
11. máj 2009 o 21:07  •  1 dieťa  • Odpovedz
aha už som to pochopila veronika...no my sme sa s majkou myslím videli dosť často, že maji? :grinning:
11. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz
Ano, potvrdzujem :slight_smile: Ono to bude fakt zaujímavé stretnúť sa naživo. Tu si všetky tykáme, úplne v pohode a ja neviem inak tykať niekomu, koho vidím prvý raz v živote :sweat_smile: Teda, pokiaľ to nie je môj ročník, prípadne mladší, to si ešte rýchlo zvyknem, ale inak....No tu sme si tiež vekovo dosť blízke, že? :slight_smile:
11. máj 2009 o 23:51  • Odpovedz
Maji, no ked je tykanie jedina vec, ktorej sa bojis... :sweat_smile: :grinning: :wink:
12. máj 2009 o 07:24  • Odpovedz
no mne mozete kludne tykat, aj ked som tu tusim jedna z najstarsich :grinning: :confused: :sunglasses:
12. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz
Julka podľa mňa vyzeráš na 19 :slight_smile: .

Maji určite budeš šťastná keď sa uvidíme naživo všetci, ani Ti nenapdne niekomu vykať uvidíš
12. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz
no tak to ma teda nenapadlo, že vykať :grinning: veď sme parťáčky, staré známe, tak načo také formality :sunglasses: mne kľudne tykajte :grinning: :grinning: :grinning: najmladší zajac sa ozval :sweat_smile: :dizzy_face:
12. máj 2009 o 14:46  •  1 dieťa  • Odpovedz
Veron, kolko mas rokov? :confused: Teda dobre, babule, podme zverejnit vek, nech vieme, ze komu treba vykat a komu tykat. :grinning:
12. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.