• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
Luci je to Jasenská dolina, lyžiarske stredisko, neďaleko Martina. Myslím, že bus tam nechodí, dedinský bus stojí v Belej Dulice. Pre Teba lôžko 250*2=500,- druhé lôžko 200*2=400,- jedna dospelácka polpenzia 150*2=300,- a dve detské polpenzie 100*2*2=400,- spolu 1.600,- ak som sa nesekla.
13. máj 2009 o 22:31  • Odpovedz
No vlakom jedine do Martina a z Martina by Vás niekto vyzdvihol alebo by ste prišli dedinským busom do Belej a z Belej by Vás niekto vyzdvihol.
13. máj 2009 o 22:33  • Odpovedz
teda najblizsia stanica by bola Martin? takze to by som asi musela ist do Ziliny a tam prestupit na vlak do Martina? to by asi nebolo az take hrozne. Takze je miesto este volne, kolko mam casu na rozmyslenie si? S peniazmi by som poprosila nasu mamu, aby zaplatila ten preddavok, teda ak by som isla. Ozaj tie co ste zbehle vo vlakoch, nie su nahodou deti do 6 rokov na Slovensku prepravene zdarma? Takze aj tam by som este usetrila?
13. máj 2009 o 22:33  • Odpovedz
Izieb je 11 rodín je zatiaľ nahlásených 12 s Vami by to bolo 13 rodín. Potom by sme sa nejako potlačili niekto s niekým :slight_smile:
13. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz
mne by vobec nevadilo sa potlacit, kedze by som brala 2 postele, tak by to mysliim nebol problem, s niekym, kto ma berie iba jedno dieta a ide sam, nebola to tusim horallka?
Ako daleko je Bela od Martina? aby som zase nemala problem so spojom, ale ani aby som niekomu enbola na pritaz, ze by nas isli zobrat.
13. máj 2009 o 22:38  • Odpovedz
Mracik, si ma úplne dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi dve minúty som aj mala snahu začať počítať, ale stále mi vychádzali nejaké blbé čísla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ešteže si sa priznala :grinning: To sme dve 81. :slight_smile: Ja budem mať prvého júna 28 :sunglasses:
13. máj 2009 o 23:27  • Odpovedz
Lucia, to ako chceš brať dve postele? :confused: Dve deti, oblečko a postele, nie je to na jednu ženu dosť? :confused:
13. máj 2009 o 23:37  • Odpovedz
no ak su postele spolu to mas ako manzelske, a teda posledne dva tyzdne, ked bola navsteva, tak som spala v posteli s babami, mali sme ich spojene, takze sa to da.
13. máj 2009 o 23:44  • Odpovedz
autor
Jee Luci-supeeeer.Tie letenky ti sam Pan Boh poslal aby si mohla byt s nami-lebo ja teda na nahody neverim :grinning:
Ja som uz asi aj muza nainfikovala tym vytesovanim sa :slight_smile: Beziiim do kuchyne.
Kto je este 1980 okrem Adi? :sweat_smile:
14. máj 2009 o 00:41  • Odpovedz
Dobre ranko, :slight_smile:

Luci, ja tiez vravim, ze Bozko to fajnovo zariadil. :wink: Takze to vidim tak, ze by si mala prist... :wink:

A ja som ´83, kto je tu este taky? :confused: :slight_smile:
14. máj 2009 o 07:43  • Odpovedz
14. máj 2009 o 08:42  •  1 dieťa  • Odpovedz
maji az teraz som videla, ze si ma brala za slovicko.
No velmi rada by som isla, len sa niekto ozvite, kto by ma mohol z Martina zo stanice zobrat(lebo neverim, ze chodi tolko spojov do Belej). nechcem ostat trcat na stanici tak blizko zabudnuta.
14. máj 2009 o 15:44  • Odpovedz
Luci, neboj, ked sa dopravite do MT, tak aj keby som sama mala ist po vas, pojdem. :wink:
14. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz
Luci, ja mám tiež aj atosedačkiek dosť - teda, keď budem schopná doviesť svoje tri, tak priveziem aj Teba s Tvojimi babuľami. :grinning:
Neboj, povoz sa nájde....
14. máj 2009 o 16:14  • Odpovedz
ved to, nechce sa mi trepat sedacky do vlaku, ako by som sa odviezla, ale deti ide dost tak hadam by sme sa tam nejako dostali a zo stanice tiez. A tiez v nedelu na omsu by som sa rada nejako dostavila, takze ak nas niekto bude brat, tak to pre nich znamena, ze musia zacat ovela skor rano ako ostatni, kedze budu musiet pendlovat do kostola a spat 2 krat.Este by som rada to ubytko vyriesila, ze ci sa da, aby sa nasli dve postele v jednej izbe, kedze neviem si predstavit, ze by to baby zvladli v izbe bezo mna. Kto ma vlastne na starosti tieto organizacne veci?
14. máj 2009 o 16:25  • Odpovedz
luci, ty si svetova, najprv furt pises, ze urcite nejdes a teraz nestihas docitavat fakty :grinning:

Organizacne veci? Adke to prischlo :slight_smile:

Majka :grinning: :grinning: :grinning: ze? Aj mne sa vidi, ze na jednu zenu je celkom dost brat vlakom aj vsetko a este aj 2 postele :grinning:

Este k tomu veku - ja som raz bola na jednych duchovnych cviceniach a tam sami pubertaci a hadajte ako to dopadlo... Kecali sme do rana a rusili silencium :zipper_mouth: :sunglasses:
14. máj 2009 o 17:40  • Odpovedz
addka sa podujala :wink:
14. máj 2009 o 17:41  • Odpovedz
hej , ja idem sama s malou, takze mna musi niekto v izbe prichylit :wink:
14. máj 2009 o 17:42  • Odpovedz
horallka, alebo mozme byt na izbe spolu, ja teda ani neviem kolko postelove su tie izby? Lebo aj ja idem sama s detmi. Addi, nahod to sem, nech vieme, ci sa pomestime nejako. Baby a co take balite, vsak iba oblecko, jedlo sa da dokupit asi aj v Martine, alebo v tej Belej nie? A mame polpenziu, takze to bude akurat. Inak ide niekto od POpradu, lebo tym smerom pojdem dalej po tom vikende.
Horallka, ale vazne som neplanovala ist, ved len minuly tyzden som nakukla na ceny leteniek, a hned sa to zmenilo.
14. máj 2009 o 18:24  • Odpovedz
No vidis, Luci, ako sa mozu veci za par dni otocit. :wink:

Ja sa teda tesim na tu opekacku/grilovacku, ak sa podari, taketo aktivity mam mooooc rada... :slight_smile:
14. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz
ja vlastne neviem, izby su dvojpostelove a plus pristelky?
14. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz
Ja vlastne tiez neviem, mne je secko jedno. :grinning: Myslim, ze Ada to pisala, ale sa mi nechce vracat dozadu a hladat... :sweat_smile: Ale mozno sa to da nejako vybrat... :confused:
14. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz
Mirka Matejko si kosačku určite donesie. Tú nosí von dosť často. Pílku a kladivko ešte zabezpečíme, aj tak som mu ich chcela kúpiť už dávno.

Teším sa ja ja na opekačku a gril party.

Do obchodu sa môže zbehnúť kludne aj v piatok a aj v sobotu, každý si napíše čo potrebuje kúpiť a zbehne sa do tesca.

Luci neboj nik ťa nenechá stáť na stanici s dvoma deťmi v Martine alebo v Belej.

Takže počet izieb 11. Počet rodín zatiaľ 13. Ešte čakám na jedno definitívne vyjadrenie jedne rodinky, zoznam je skoro kompletný.

Dole je izieb 7 po 4 lôžka. Hore sú dve izby, ktoré majú dve lôžka a 2 izby, ktoré majú 4 lôžka. Ráta sa použité lôžko.
14. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz
To si podelime potom priamo na mieste, staci tak? :confused:
14. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz
Ja si myslím, že áno. Bude stačiť podeliť izby tam. Navrhla by som, že by sa baby, ktoré prídu bez mangelov potom nejak spolčili, ale v podstate mi je to jedno šeckoooo....nech je len stretko radostné, pokojné a nech sme všetci zdraví.
14. máj 2009 o 22:21  • Odpovedz
autor
alebo aj baby s manzelmi :grinning: -resp-chlapi spia v stane pred chatou :grinning: aby sme my mohli nerusene kvakat do rana :grinning:
14. máj 2009 o 22:42  • Odpovedz
Etus, no lepsia vec ta nemohla napadnut. :grinning: :wink:
15. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz
baby, ja budem trochu sebecká, mohli by sme my mať tú jednu 2-posteľovú?
15. máj 2009 o 08:49  •  1 dieťa  • Odpovedz
Nad tymto sebectvom som aj ja rozmyslala, ze tiez by som brala dvojpostelovu, ked ide aj MM. Ale po Etuskinom navrhu mi to je asi jedno... :grinning:
15. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz
mne je tiez secko jedno, ak sa mi ujde jedna postel v kolkokolvekpostelovej izbe. :sunglasses:
15. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.