• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
Ja tiež premýšľam, čo by bolo najlepšie.
Bude treba riadne popozerať.
Ktosi tu navrhol ranč. Možno by bolo dobré pozrieť kapacitu, čo majú zariadené pre deti a možno aj cenu. Mne osobne cena tiež pomôže pri rozhodovaní :wink:
Tiež skúsim niečo pozrieť, ale teraz už nemôžem. Chodia mi nejaké mravce v bruchu. :grinning: O hodinu mám byť na skúške a ešte som nejedla a ešte by som chcela do niečoho mrknúť a ešte,,, a ešte,,,
No čas sa kráti.
Pa a držte palce.
23. jan 2009 o 11:19  • Odpovedz
Tatolu, držííím palce, nech to máš za sebou. Ja som sa práve dozvedela, že tie pondelkové skúšky som urobila, tak mám takú radosť.
Ranč by bol pekný. Ja tiež rozmýšľam nad programom.
Aj divadielko by som detičkám zahrala keby chceli.
23. jan 2009 o 11:54  • Odpovedz
duska, program bude najmenej :grinning: das mi nejake role v divadle? Mozem ist za bosorku :grinning:
Zahram vsetko, aj oblozeny chlebicek som uz hrala.. :sunglasses:

myslim, ze najtazsie bude urcit datum.. a teda rozhodnut, ci s manzelmi, alebo bez...
..alebo to spravime kombinovane - kto chce, pride s manzelom a kto nedokaze drahu polovicku presvedcit, tak len s ratolestou (ratolestami) ...? Lebo ja som v presvedceni manzela skepticka..
23. jan 2009 o 15:35  • Odpovedz
tatolu, klobuk dole, pri troch malych detoch.. drzim paste.
duska supeeeer, gratulujem :dizzy_face:
23. jan 2009 o 15:37  • Odpovedz
autor
Horalka-suhlas.Manzelia nemusia prist,staci ked my dokvitneme :grinning: A este neviem kedy budu krstiny-to vie len BOH :grinning: :pensive:
23. jan 2009 o 18:35  • Odpovedz
Horalka, beriem Ťa do bábkovej hry, alebo maňuškovej, alebo prstového divadielka, mám aj také doma. A ďakujééém.
23. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz
ja som aj za manžela, keby nám to vyšlo... :wink:
ja som s ním taká zlepená... :sweat_smile:
skrátka mám pocit, že sme ak málo spolu a keď už by mal mať voľno, tak nech sme aspoň spolu...
my sme posledný júlový týždeň na mnohorodinnej dovolenke nášho spoločenstva, takže vtedy nemôžeme a inak -ešte uvidíme... :wink:
23. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz
autor
OK zienky,pokusim sa spravit tabulku ak mi vyjde cas :wink:
23. jan 2009 o 22:25  • Odpovedz
no konečne prispejem aj do tejto témy, eštte som vás celkom neprečítala, sa prekonávate v poslednom čase v písaní :grinning: čosi som zachytila, že Kremnica, to by sa mi celkom páčilo, boli sme tam kedysi s deťmi z dediny na tábore v stanoch, skúsim niečo zistiť, či sa tam niekde dá.
A ešte ma napadlo u nás v dedine máme jeden ranč, by sa to dalo nazvať, majú tam kone, psa, zajace, je to v prírode, krásne tam je, len to by bolo asi ďaleko až sem sa terigať, a veľmi by ma mrzelo, keby to nesplnilo vaše očakávania, lebo jedno stretko som už vybavovala a bola som sklamaná z reakcie niektorých mamičiek :frowning2:
kuk:
http://www.penzionagroturistika.sk/ubytovanie.html
23. jan 2009 o 22:32  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Veronika-mne sa to paci :slight_smile: aj cena je prijatelna,dala by sa vybavit aj nejaka zlava,ak by sme prikvitli velka druzina?A tebe sa tam ako paci,predpokladam ze si tam bola
23. jan 2009 o 22:45  • Odpovedz
Aj mne sa to páči, veľmi.
23. jan 2009 o 22:47  • Odpovedz
v tých chatkach som nebola a zdá sa, že by sme ani neboli všetci v jednej, lebo nie sú také veľké, to môže byť prekážka pri spoločných posedkách, ale ak by bolo dobré počasie, tak vonku by sa dalo, je tam posedenie. So zľavou neviem, spýtala by som sa, keby to bolo aktuálne. Mne sa tam páči, sestra sa tam chodí starať o kone... všade okolo kopce, príroda....
23. jan 2009 o 22:48  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
tie chatky su hned vedla seba?
23. jan 2009 o 22:49  • Odpovedz
sú v jednom dvore, takže relatívne vedľa seba, sú od seba cca 20m
23. jan 2009 o 22:54  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
http://www.penzionagroturistika.sk/galeria.html

parada-prekopirovala som "galeriu" ak by sa niekomu nechcelo hladat

No Veronika,nebolo by ti smutno,ze ti vylet nemas? :sweat_smile:
23. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz
možno trochu, mne sa páči ta kremnica, skúsim nájsť niečo tam
23. jan 2009 o 23:01  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
mne sa paci u vas.Hned by som prisla :sweat_smile:
23. jan 2009 o 23:04  • Odpovedz
môžete si spraviť rodinný výlet, ak by tu nebolo stretko :slight_smile:
23. jan 2009 o 23:06  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
no uvidime ako nam vyjde v lete cas :wink:
23. jan 2009 o 23:07  • Odpovedz
veď jasné :slight_smile:
23. jan 2009 o 23:10  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
http://www.gazdacik.sk/

nasla som nieco take,idem mrknut ceny a infosky,je to nedaleko B.Stiavnice
23. jan 2009 o 23:26  • Odpovedz
autor
no,je to dost drahe,ze? :unamused: :unamused:
23. jan 2009 o 23:31  • Odpovedz
Etuška,
v cenníku je uvedené, že leto od 1.7. do 31.8 je iba pre kurzy.
Takže neviem, asi sa nebude dať dokvitnúť :frowning2:

Mám pocit, že som so správnymi babami. :wink: Páčia sa mi vaše návrhy. :dizzy_face:
24. jan 2009 o 11:36  • Odpovedz
autor
Tatolu :slight_smile:
24. jan 2009 o 18:13  • Odpovedz
no veronika, nechapem, co sa na tom ubytku na Orave niekomu nepacilo :confused: podla mna je to super :dizzy_face: brala by som tu drevenicu.. ale chapem, ze aj Ty chces ist na vylet niekam inam :sunglasses:

skoda, ze niktora nejdete z BA autom.. :frowning2: ja totiz netusim, ci sa budem moct na nejake lazy dotrepat bez povozu, ak ziaden nezozeniem.. :pensive:
26. jan 2009 o 16:12  • Odpovedz
autor
Horalka-na koni :slight_smile:

Tu tabulku som este nestihla spravit.Musela som sa pripravit na dnesny den-viac napisem v nasej "materskej" teme :grinning:
26. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz
nie, to sme neboli tam, kde som dávala link, skúsim to pohľadať a vložím. No niektoré ofrflali čo sa dalo, ale 100ľudí, 100chutí, no bola som taká znechutená, že som si povedala, že na ďalšie stretko nepôjdem, alebo prinajmenšom ho nebudem vybavovať.
Tu sme boli, mne sa tam veľmi páčilo, krásne ihrisko pre deti, vzadu veľký altánok na grilovanie, opekanie.. tiež veľký výbeh pre deti....
Noc stála 400,- čo je dosť
http://www.penzionsustiak.sk/
27. jan 2009 o 17:57  •  1 dieťa  • Odpovedz
ešte musím povedať, že prístup majiteľov sa im nepáčil, hlavne to, že tadiaľ prechádzali na ďalšiu stavbu, lebo dom mali hneď vedľa. Mne osobne to nevadilo, že prešli v záhrade okolo nás, veď sme nič zle nerobili, no niekomu to môže prekážať, že nemá súkromie, ale to je možno sila zvyku :grinning:
27. jan 2009 o 17:59  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
veronika- a na tom ranci (ten prvy link) sa ti nepaci? :sweat_smile: lebo mne veeelmi,aj cena je myslim prijatelna
27. jan 2009 o 18:56  • Odpovedz
mne sa tam páči, ak by sme tam aj šli, tak môj muž by isto nešiel, predsalen tam každého pozná, tak by mu bolo trápne sa tam ubytovať :grinning:
27. jan 2009 o 19:42  •  1 dieťa  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.