• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
nakoľko som s mužikom veľmi málo, chcela by som si tých pár chvíľ čo budeme kdesi sami, myslím, bez ostatnej rodiny čo bývame tu, trochu užiť :grinning: nechápte ma zle, že nevylezieme z izby... ale proste, verím, že mi rozumiete :slight_smile:
15. máj 2009 o 13:33  •  1 dieťa  • Odpovedz
No veronika prečo nie? Ale v štvorizbovke by ste boli tiež sami. Tá dvojizovka je dosť maličká, to by neviem asi by tam Riško nemal moc priestoru realizovať sa. Príde mi to skor na pre nejaké bábo, čo ešte nechodí, len sedká a ležká. Už ma o dvojizbovku žiadala eveen z jedného prostého dôvodu :grinning: .Tak čo chcete aj tak tú dvojposteľovku?
15. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz
Ady, no to mi manzel kazal nech ti to napisem, ze by ste sa asi nevyspali, pri jeho hlasnom spani, je jediny taky? Ak ma niekto este zaujem o dvojpostelovu, tak my mozme byt hocikde, to si on robil asi srandu :grinning:
15. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz
Evi zďaleka nie je jediný, ja sa niekedy budím aj tri krát za noc a drgám svoju polovičku :grinning:
15. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz
asi ich dame dokopy a nech sa vyspinkaju v jednej samostatnej izbicke ti chlapi :wink:
15. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz
Jééééj kočky, vy ste teda čísla.
Luci, to je supeeeeer, že prídete. :slight_smile:
15. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz
Tak ďalší návrh, všetci muži, ktorí majú hlasné spanie budú na jednej izbe :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz
Evi, ty teda boduješ :grinning: :grinning: :grinning: sa mrvím :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz
No keby islo o vas kludny spanok, tak to my by sme si mali zobrat tu dvojku a este aj nejaku zaizolovanu. :grinning: MM tiez chrape, ze by som revala, a toto nase babo podla toho, aku ma naladu. :sweat_smile: Ale tak mozno sa to do leta upravi. Teda s babom asi ano, len muzove chrapanie neviem... :grinning:
15. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz
Alebo by mohla stacit jedna velka izba pre vsetky deti. Chlapi budu strazit, takze spanok sa im nepovoluje, a my budeme bdiet a kecat, takze postele na spanok tiez netreba. (Resp. chlapi pojdu lovit mamuty a my budeme udrzovat ohen.) :grinning: :wink:
15. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz
Kočky, ja sa už tak tešíííím
15. máj 2009 o 15:12  • Odpovedz
Teda toľká kombinatorika mexx...neviem, čo je lepšie, všetky návrhy sú najsamlepšie
15. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz
Sranda, ze o com si tu teraz piseme, tak presne to aj pocuvam, mm je chory a spinka :slight_smile:
15. máj 2009 o 15:24  • Odpovedz
autor
baby :grinning: vy si tu uz izby delite :grinning:
Luci-tak my by sme mali ist smer PP,ale nemozem to na 100% zarucit,lebo je dost mozne ze pojdeme zo stretka rovno ku svokre do Kosic-este fakt netusim :confused:
15. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz
ak sa pojde na mamuty, tak Blanku poslem s nimi, vybit energiu :grinning:
15. máj 2009 o 15:33  • Odpovedz
etuska, a vy idete autom tiez? a ide teda aj manzel? Ja mam na plane ist pozriet kamosku co byva pod Tatrami, ked uz idemvyse pol trasy. Inak som pozerala stranku zeleznic a mne deti asi pojdu zadarmo vlakom, kedze maju pod 6 rokov, asi budem vsade chodit s pasmi, lebo pri Katke mi malokto uveri ze nema 6. Mne je inak jedno aku izbu by sme mali(zachody a sprchy su asi na chodbe, takze mozno cosi co je blizko, aby sme to stihli?)
15. máj 2009 o 15:54  • Odpovedz
Inak by ma zaujimalo, babule, ze co vsetko si budete brat so sebou? :confused: Teda ja budem v kutiku duse dufat, ze Maugli si zvykne na satku, ktoru som si objednala a bude ochotny sa nosit, aby sme nemuseli tahat kocik. :sweat_smile: Aby sme mohli do kufra narvat vsetko potrebne, staci, ze budeme musiet ulozit dve autosedacky (kedze stale ratam aj s Blankou Horalkovou). :wink: Ale to by sa malo dat zvladnut v pohode... :wink:
15. máj 2009 o 15:54  • Odpovedz
ja planujem zabalit mna a deti do jedneho ruksaku, pripadne cestovnej tasky. Ved jedlo na ten jeden obed nakupia tie, co maju auto asi na mieste, nie? O kolkej v piatok tam planujete byt? O kolkej sa podava vecera?
15. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz
autor
Luci-ano ,ideme na 99%vsetci traja-urcite ti dam este vediet ako to bude s tou cestou spat,lebo este nevieme kedy kam :sweat_smile: Manzel ma zatial len 2 tyzdne dovolenku,tak si to musime nejako naplanovat.Kde presne byva tvoja znama?
15. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz
autor
mrknem vecer,teraz uz letime k Mmajce :slight_smile:
15. máj 2009 o 16:07  • Odpovedz
mexx, my dve sa zbalime tiez urcite bez kociku, cize cca 1 normalna cestovna taska a ako poznam, k tomu jedna az 3 igelitky. Jedna z toho s hrackami :grinning:
15. máj 2009 o 16:12  • Odpovedz
ona je z Litmanovej, to je pri Lubovni. Aj vy budete cestovat hromadnou dopravou, ci to len ja jedina? Ja stale rozmyslam, co spravim, aby som sa tam nejako dostala. Aby ste ma nezabudli an stanici. tatolu slubila, ze ma 3 sedacky pre deti(ja potrebujem na odvoz jednu pre Annu-3 roky a Katka ma 5 rokov a staci jej podsedak, kedze je velka)
15. máj 2009 o 16:13  • Odpovedz
Luci, budes mat na SK mobil? Ak hej, posli ho niekomu do ip, ja nemam auto, mne nemusis :wink:
15. máj 2009 o 16:15  • Odpovedz
no ved ja nebudem mat ani mobil, ale asi si od mamy poziciam, aby som mala pre pohotovost nejaky, lebo ak ma tam nechate visiet, tak neviem co spravim. Inak mohla by sa spravit nejaka tabulka s info, kde su aj tel. kontakty, ale samozrejme nie taku verejnu, ale iba cez e-mail.
15. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz
Luci, neboj, prideme ta trebars aj hromadne pockat, same transparenty. :dizzy_face: :wink:

Horalka, no ked nebudeme tahat kocik, tak sa lahko zbalime, vsetko sa zmesti do kufra. Akurat dufam, ze prezijeme cestu s dvoma autosedackami, podla toho, ako sa ulozime. Ale mali by sme to zvladnut v pohode... :wink:
15. máj 2009 o 18:41  • Odpovedz
Luci, ja mám jedno vajíčko, jednu sedačku pre deti do 36 kg a jeden podsedák - bude vyhovovať :wink:
Ja si budem mať kufor plný kočíkov ako tak premýšľam. Odtiaľ pôjdem domov do Kubína, teda ak si maminka nevymyslí nejakú brigádu v zahraničí :wink:
Drahému som zahlásila, nech zatiaľ, kým budeme preč, urobí strechu na vedľajšom dome, takže iba 3 dni z domu by bolo málo :grinning:
15. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz
skvely napad: Luciu prideme cakat s transparentami: Welcome Luciask z modreho kona! Duchaplnisti, to sme my! Idete do Jasenskej na mamuty? Pridajte sa ku nam! Nech zije viera, nadej a Kaska!

No, snad nas neodvedu v zvieracich kazajkach ujovia zo Sucian :grinning:
15. máj 2009 o 19:35  • Odpovedz
Horalka! :grinning: :grinning: :grinning: No nech nezerem, ale tieto transparenty budu! :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 20:07  • Odpovedz
autor
Mexx-berieme ta za slovo :grinning: :grinning: :grinning:
Luci-no my nemame ziadne sedacky okrem Miskinej-ake su prepisy? :sweat_smile:
15. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz
No teda tu to dnes frčí, ja Vás žeriem. Idem variť špenát. Hádam mi neprihorí.... :grinning:
15. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.