• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
tatolu, tak tvoje sedacky by mi vyhovovali, takze ak by si ma bola zobrat ty(mozes asi deti nechat s mexx, ta si ich chce vsetky vychutnat, tak nech skusi tvoje 3) a nemusia sa prehadzovat ani sedacky. No zakon je, ze vsetky deti musia byt priputane v sedackach. Ja si k nasim beriem sedacky, ale nechcem ich terigat vlakom na stretko.
addi dufam, ze neprihorelo. Ja mam dnes nevareny obed o tretej poobede.
15. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz
Luci neboj...príde 12 áut s deťmi. Vidím, že sa trochu obávaš, aj ja by som sa na tvojom mieste...Takže ak súhlasíš príde po Teba s babami môj manžel. My máme jednu sedačku od 9-36 a druhú nám niekto z báb požičia a prehodí sa do nášho auta. Môže byť?
15. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz
Takže ešte raz. V priebehu júna idem za "ujom" chatárom s 30% zálohou a dohodneme podrobnosti. Rátam, že večera bude o tej šiestej a raňajky okolo deviatej. Presne to dohodnem na mieste.

čo sa týka príchodu, o ktorej by ste sa chceli v ten piatok stretnúť? Ja si myslím, že bolo by dobré medzi 13-15 ten príchod. čo vy na to? Alebo 14-16. Myslela som, že by bolo lepšie keby ste sa doma ešte naobedovali, aby ste do tej šiestej už len niečo prehryzli. Ale ak chcete od rána, môžeme grilovať už v piatok naobed a to by bol akože obed.
Gril party a opekačku navrhujem aj v sobotu.

Baby pýtajte sa budem si značiť, čo sa mám ešte popýtať uja chatára. Do utorka Vám pošlem ten zoznam, nech sa v ňom každý skontroluje. Takisto, tie čo ste mi neposlali maily, tak Vás poprosím, aby ste tak do konca týždňa učinili :wink:
15. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz
addaa, ja som za stretnutie sa medzi 14-16, mne ide vlak tusim nieco po dvanastej, tusim medzi tretou a stvrtou by som bola v Martine. na tu grilovacku by sme mali poverit jednu osobu, aby kupila vsetko potrebne a na mieste kazdy pridame nejake peniaze, aby sme kazdy nekupovali ine(teda hlavne kvoli detom, aby nevymyslali, ze henten ma to, a druhy ono). Chladnicka tam je? Kedze je to chata obliecky na postele su? alebo to tiez si musime balit?
Tiez som sa chcela spytat, ci sa da nemasova vecera v piatok, kedze ja sa snazim v piatky nemasovo(ale ak je to problem, tak samozrejme mi to nevadi)
Addi chatara sa tiez spytaj o kolkej mame kluce na izbu, aby sme nemuseli este cakat dlhsie na to(hlavne teda aby uz ten, kto ma pojde zobrat mohli nechat svoju batozinu v chate a aby sa moje postele pomestili do auta, hihi) a aj o kolkej v nedelu rano musime opustit objekt. Ci musime balit pred omsou(tiez zistit o kolkej je) alebo po.
15. máj 2009 o 22:59  • Odpovedz
Mne je to jedno, ze kedy sa stretneme, prisposobime sa. :wink: A tie transparenty teda este musim "vykreativnit"... :grinning: :wink:
16. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz
:grinning: transparenty... Ja som na 1.mája vždy nejaký vyfasovala, ale za tribúnou som sa ho nejak zbavila a fujáz-matiáz domov :grinning:.
Takže mne ho nedávajte, plííííííís :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz
My ráno vyrazíme tak neviem kedy sa tam z Košíc dotrepeme. Ale Luci, máme tri druhy aotosedačiek, tak neboj, kľudne po Teba prídeme naším autom ak tam už budeme, ale zrejme už tam budeme.
Ja vezmem aj gofrovač a keď budeme mať nočné rozhovory pre seba všetkým Vám upečiem, aj všelikedy počas dňa pre deti, veľmi rýchlo a veľa sa za krátky čas napečie
A rozmýšľam už aj na kultúrnom programe, prinesiem svoje maňušky aj divadielkové plátna
16. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz
autor
Duška-mnáááám-uz sa tesim
Budeme ta asi volat "Big Mama" ked sa tak pekne o nas staras :grinning:
Ja sa hlasim na "malovanie na tvar"-farbicky zaobstaram :sweat_smile:
16. máj 2009 o 23:21  • Odpovedz
Kto mi "potetuje" ruky nejakou fajnovou "tetovackou!? :grinning: Ked uz sme pri tom malovani na telo... :wink:

Jaj, zeny, odkedy sa tu rozprudila takato debata, tak sa kazdym dnom viac tesim... :dizzy_face:
17. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz
Adi, áno chcela by som tu 2posteľovú aj tak, veď vnútri veľa nebudeme, takže Riško sa tam ani nebude mať kedy realizovať :wink:
vy ste to riadne rozbehli, veru aj ja sa už čoraz viac teším :dizzy_face:
17. máj 2009 o 13:49  •  1 dieťa  • Odpovedz
17. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz
autor
Netmona-ides s nami? :slight_smile:
bude zabava :slight_smile:
18. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz
Duska, ja mam taky navrh, nevymyslime volnocasovy program cez mail? Myslim dazdove aj nedazdove varianty. Akoze prekvapko pre ostatne. Hm?
20. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz
Môžeme, to by bolo pekné prekvapko :grinning:
20. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz
Mohli by sme začať nahrubo ako taký brainstorming- spísať zoznam, čo nás napadne, potom vybrať najlepšie, potom to zatriediť do dní a dotiahnuť detaily :grinning:
20. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz
posli mi prosim znovu tvoj mail do IP, lebo som ho zapatrosila, hanbim hanbim :pensive: :zipper_mouth: :dizzy_face:
20. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz
jojo, presne to mam na mysli :wink:
20. máj 2009 o 11:57  • Odpovedz
Teší ma, že si rozumieme :grinning:
20. máj 2009 o 11:58  • Odpovedz
No pekne sa pripravujete, ozaj pekne... To aby som sa dala na kreaciu tych transparentov... :grinning: :wink:
20. máj 2009 o 12:21  • Odpovedz
autor
baby-ale tu to dajte-nie potajomky mailom :grinning: nevydrzim cakat do jula na take prekvapka :grinning:
20. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz
Etuška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Presne toto som od Teba čakala, nebooooj, to len my sa doma nudíme :grinning: :grinning: :grinning: , ale všetko napíšeme, že Horalka :grinning:
20. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz
Ba nahodou, bolo by to celkom fajn prekvapko... :wink:
20. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz
ja som tiež za prekvapko :slight_smile:
20. máj 2009 o 21:58  •  1 dieťa  • Odpovedz
aj ja som za prekvapko :sunglasses: Duska nezrad, pliiiiz :wink:
21. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz
Horalka- ale Etuška bude smutná, ju zoberme do organizačného tímu a ostatné budú mať prekvapko :grinning:
Čo ty na to?
21. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: Etus, vydrrrrrrrz, sak uz len 2 mesiace :sunglasses:
22. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz
joj, to ešte dva mesiace :angry: :dizzy_face:
23. máj 2009 o 18:32  • Odpovedz
babilky v piatok som poslala zoznam, zatiaľ mi nik okrem Veroniky nedal vedieť, či je všetko ok. Došiel Vám vôbec ten mail? :unamused:
24. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz
Magi, Tatolu, Mracik, Juli pošlite mi do ip Váš mail. :slight_smile:
24. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz
Potvrdzujem prijem, akurat som to mrkla a neodpisovala som. :wink:
24. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.