• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
autor
Adi-mail mi prisiel.Este musim mrknut raz-poslem IP,ale zda sa byt vsetko OK
24. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz
mne nic neprislo, alebo ma uz nechcete? hihi
24. máj 2009 o 23:07  • Odpovedz
a co vlastne malo prist, Adi? Ani ja este nic v mailboxe.
24. máj 2009 o 23:35  • Odpovedz
ani mne neprišlio...,
ale ani nemohlo :sweat_smile: , lebo som až teraz posielala adresu :wink: :slight_smile:

PS:babky, zdá sa mi to, alebo sa v názve témy pridal aj rok?! :confused: :sweat_smile:
25. máj 2009 o 00:10  • Odpovedz
Myslim, ze rok tam bol...ci nebol? :confused: :sweat_smile:
25. máj 2009 o 08:27  • Odpovedz
Babulky, každému som poslala tabuľku, nech sa tam skontroluje. Luci tvoju na tvoju adresu mi to vôbec nechcelo odoslať, poslala som Ti to teraz ešte raz.
25. máj 2009 o 08:50  • Odpovedz
Addka, mne síce niečo prišlo, ale nedá sa mi to otvoriť....
Dievky, v akom programe ste to otvárali?
25. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz
mne to tiež nešlo otvoriť
25. máj 2009 o 10:43  •  1 dieťa  • Odpovedz
mne to doslo, je to super vypracovana tabulka, Adi, udelujem Ti tu verejnu pochvalu :dizzy_face:

otvorila som to ako obycajne HTML.
25. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz
čaute babenky takže veronika a lucka poslala som Vám to ešte raz.

1. Navrhovala by som, že mi dáte do 04.06.2009 vedieť, či je všetko v poriadku a či Vám sumy sedia. Píšte prosím, iba vtedy, keď bude niečo zle! Ak nenapíšete beriem to tak, že je to ok :wink: . Vravím mohla som sa pomýliť.

2. Od 04.-15.06. mi budete môcť uhradiť tých 30%. POšlem Vám ip aké mám č. účtu. Takže prosím od všetkých čakám do 04.06. že sa vyjadrite, či je všetko ok.

Baby píšte píšte čo Vás napadne po 15tom júni idem za ujom chatárom dotiahnuť detaily. Navrhnite trebárs jedálniček, v piatok večera, sobota raňajky + večera, nedeľa raňajky. Nezabudnite bude sa grilovať, na grilovanicu sa poskladáme každá rodina pár euráčmi.

Julka prosím ťa nepreháňaj, ja sa hanbím ked ma verejne chvália :grinning:

Mráčik prosím ťa potom sa mi ozvi.
27. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz
Adi, zatiaľ mi nič neprišlo, skúsiš mi to prosím ťa skopírovať do wordu a poslať tak? pošlem ti do ip inú mailovú adresu, lebo tato niekedy blbne
28. máj 2009 o 09:49  •  1 dieťa  • Odpovedz
babulky, mne stále NIČOVATÉ nič neprišlo...teda žiadna tabuľka, teraz pred chvíľou iba dva riadky textu, kt. mi nejako nedávajú zmysel...
ale skúsim ešte mrknúť do SPAMU, či mi to neskočilo tam... :confused:
28. máj 2009 o 18:21  • Odpovedz
tak práve som odhalila červíka! :angry:
oba mailiky som mala v spamoch...idem ich omrknúť... no teda toto!
taká pošta a v "koši " spamov, ktorý ani neotváram... :confounded:
hlavne, že som to našla :slight_smile:
28. máj 2009 o 18:24  • Odpovedz
Adi, v tom worde mi to ide otvoriť, super, je to ok :slight_smile:
28. máj 2009 o 22:21  •  1 dieťa  • Odpovedz
baby, mne sa dnes snívalo o stretku a Maju22 som videla uplne najasnejšie, teda jedinú som spoznala :grinning:
31. máj 2009 o 14:19  •  1 dieťa  • Odpovedz
Veronika, ved ju najlahsie spozname, bude mat v naruci najmensie mimi :dizzy_face:
31. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz
Ja uplne najlahsie spoznam Horalku, lebo ju spoznam uz cestou. :grinning: A este Magi, lebo tu uz poznam. :wink:
1. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz
Mex super foto :wink:
1. jún 2009 o 15:05  • Odpovedz
veru veru, inkognito :grinning:
1. jún 2009 o 20:59  •  1 dieťa  • Odpovedz
baby, aj mňa ľahko spoznáte, budem tam asi jediná žirafa :sunglasses: ale prosím, neoslovujte ma tak :wink:
1. jún 2009 o 20:59  •  1 dieťa  • Odpovedz
veronika tak volali moju sestru na zš. dostala aj valentínku giraffe be my valentine od najmenšieho chalana z triedy. :grinning:
1. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz
aj mňa tak volali, veru po pár rokoch mi to už nebolo vôbec smiešne, skôr naopak :confounded:
2. jún 2009 o 13:44  •  1 dieťa  • Odpovedz
Veronika, tak ja meriam 180 cm. Máš na mňa?

Okrem toho mňa asi spoznáte ľaho. Kým všetky deti vysúkam z auta :grinning:
2. jún 2009 o 16:06  • Odpovedz
mám, ľavou zadnou :grinning: ja mám 187 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2009 o 20:28  •  1 dieťa  • Odpovedz
:confused: konečne niekto aj vyšší a nebudem sa musieť stále pozerať dole :grinning:

Veron, ja som si vždy vravela, že síce dobrého veľa nenarastie, ale raz za čas sa Pán Božko pomýli a aj dobrého veľa nadelí... :wink:
3. jún 2009 o 16:13  • Odpovedz
no v mojom prípade to tak asi nebude :zipper_mouth: :pensive:

mne sa raz stalo, že som v meste stretla jednu ženu, ktorá mohla byť asi tak o 15cm vyššia odomňa, vtedy som sa cítila ako krpec :grinning: taký zvláštny pocit zrazu :grinning:
3. jún 2009 o 20:51  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ahojte kočky tak dnes je 04.06.2009. Keďže žiadna reklamácia na vyúčtovanie ceny za stretko neprišla, posielam Vám do ip č. účtu. Dohodnime sa, že do toho 15teho uhradíte 30% zálohu. :wink:
4. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz
Veron, poznám tie pocity :wink:
4. jún 2009 o 15:52  • Odpovedz
addi, tak my sme práve nahodili cez i-banking 30% zálohu (so splatnosťou bud.piatok) a už sa budeme len v očakávaní tešiť :wink:
aj si spomínala v ip-čku, aby sme sa pýtali , čo by nás zaujímalo vedieť od "uja" chatára, ale mňa napdajú hlavne otázky (asi) všeobecne známe (nie však mne :sweat_smile: ), typu:
-kedy sa tam presne stretáme (teda to rieši môj manželík, aby vedel, kedy máme vyraziť :wink: )
-kde to presne je (som asi jediná,kto nevie, ale bolo tých ponúk toľko, že som to v našom plnom čase vtedy nejako nepobrala :sweat_smile: )
-do kedy tam budeme (skrátka časové rozpätie pobytu)
-aké veľké (koľkoposteľové) izby sú tam
-a tak pod.

a addi, naša tabuľka bola v podstate ok, len Tobi bol vymenný za Tomika, ale to je v zásade úplne jedno, preto som to ani neavízovala :slight_smile: :wink:
4. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz
autor
Adi-vsetko OK z mojej strany,akurat IP s c.u mi este neprisla-poslem ti IP :slight_smile:
Chvalim za uzasnu tabulku-urcite ti to zabralo kopec casu a udelujem verejny potlesk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Magimary:
datum:24-26.7.2009
lokalita:Jasenska dolina (pri MT)-blizsie upresni Ada :grinning:
5. jún 2009 o 00:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.