• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
Tak aj moja platba dnes odíde. Alebo už odišla? :wink:

Ja by som chcela vedieť, či je na každej izbe mikrovlnka, alebo je nejaká spoločná na chodbe? Musím chodiť prihrievať mliečko aj 3-4 krát za noc :wink:

Ináč beriem plynový varič ak by bolo málo na také varenie, ako napr. krupica, nejaká tá polievočka a tak :wink:
6. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz
Odkopčila som od Adi, aby sme to nehľadali:
No a nedalo mi a šli sme do Jasenskej doliny voľná je chata Kaška. Od vonku vyzerá otrasne, nikdy som si nepomyslela, že tam bývajú turisti a to tam sem tam zavítame.

1. cesta je to také civilizovanejšie, chodí tam aj viac ľudí, cesta je v horách, ale je fajn, dá sa dostať do mesta oveľa lepšie ako z Havranova.
2. Izieb je 11. 3 izby dvojložkové sú hore. Ostatné sú dole, sú oddelené umakartom. Nie sú poschodové postele, vyzeralo to celkom fajn. Postele a nábytok sú také novšie.
3. Izby spája dlhá úzka chodba, takže budeme fakt pod jednou strechou a vyzerá tá chata svetlejšie a teplejšie.
4. Spoloč. miestnosť pekná, je tam plávajúca, je menšia, hádam sa pomestíme .
5. wc sprchy-3 pánske a 3 dámske, nanovo vykachličkované, všetko nové pekné.

Toto by sa mi oveľa viac pozdával, hádam bude stačiť 6 sprch a 6 wc pre všetkých.

CENA:250,-/osoba/lôžko. 150,- polpenzia-raňajky syrové, salámové taniere, džemy-čo sa dohodneme. Večree varené, vždy maso. Ohrievanie jedla pre drobizg by sa riešilo vo vedľajšej chate, kde je aj bufet.
6. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz
super, už sa na to teším :slight_smile:
6. jún 2009 o 21:33  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
aj jaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2009 o 23:14  • Odpovedz
oprava: tie dvojposteľovky sú iba dve a ostatné sú štvorposteľové :wink:
7. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz
Baby okrem materskej pribúdajú na účte iné euráče :grinning: :grinning: :grinning: . Hurááá asi bohatnem :grinning: :grinning: :grinning: , no ie nadlho :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 14:51  • Odpovedz
tak aj ja Adke idem tu matersku prilepsit :wink: Este idem vyratat tych 30 percent, ufff... kde som dala tu eurokalkulacku?
8. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz
Julka, to je v tej tabulke uvedené, čo už Adka poslala a Ty si mi to preposielala.
Musíš prekliknúť dolu záložku...
9. jún 2009 o 08:30  • Odpovedz
Ja som na to prisla :wink:
9. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz
:grinning: bavili ste sa o vyske, predtym sme sa bavili o sirke, ale co ked mam aj dost cm do vysky, aj dost cm do sirky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. jún 2009 o 11:17  • Odpovedz
horalka, tak si asimetrická - asi meter tam, asi meter tam :wink: :grinning:
9. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz
autor
Adi-tak aspon na chvilu budes mat pocit,ze si zijes na "vysokej nohe" :grinning:
9. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz
tatolu :grinning: no, ci to slovo skor neznamena, ze vazim asi metraaaak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. jún 2009 o 23:35  • Odpovedz
horalka, však nemôžeš byť štíhla ako laň :wink: Blanke by potom také mliečko nechutilo :dizzy_face:
10. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz
že vysoká noha hahaha, pobavila som sa :grinning: :grinning: :grinning: .ano momnetálne žijem na vysokej nohe :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz
ja zijem hlavne na vysokom poschodi :grinning: Dnes sme mali super vyhlad, videli sme dllllho dopredu, ako ku nam prichadza dazd z Rakuska a potom ako leje na centrum a petrzalku a u nas len tak pokropilo a potom bola duha este dlho po zapade slnka. Fascinujuci vyhlad :dizzy_face:

Baby, mate niektora doma gitaru? Mne v noci odletel cely strunik, moja draha gitarka za 13 Silingov ( :grinning:) je kaputo :frowning2: Taku lacnu uz urcite nezozeniem a do stretka na novu nenasetrim :confounded:
10. jún 2009 o 23:13  • Odpovedz
haralka, ja gitaru donesiem, ak na nej budeš hrať :slight_smile: lebo ja e-e,
a doniesim aj nejaké detské perkusie, nech sa drobizg pridá :wink:
10. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz
myslis pokrievky? Blanke staci miska a dlazba. Perkusionistka ako vysita :sweat_smile:

Budem hrat, ak budete vediet spievat texty (nejake), lebo ja na texty nemam asi v pamati bunky :sweat_smile:
10. jún 2009 o 23:55  • Odpovedz
ak budete chcieť, tak môžem poprefocovať nejaké texty, tak píšte, čo poznáte, alebo čo sa vám páči :sweat_smile:
alebo prefotím tie, čo poznám ja :grinning:
11. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz
az dnes ma napadlo tu nakuknut. tu sa tiez pise. Inak ak nikto nechce, ja vezmem kludne tu dvojpostelovu izbu hore, nam schody nevadia, len ci su wc dole, ak by nahodou baby potrebovali, ci to stihnu.(viacmenej v noci spia a necikaju).
Co mam doniest ja? nejake velke veci as nie, kedze po stretku idem na dalsie, do Litmanovej, takze musim brat viac oblecka. Ak donesiem cosi sladke, tak vam to nevadi, ze by som dala cosi deckam? Lebo nechcem doniest cosi a potom sa budete hnevat, ze je to nezdrave. Ozaj co budeme robit ak bude zle pocasko? teda miesto tej grilovacky(ta je v piatok, ci sobotu?, lebo ak piatok, co vymyslime na sobotu, myslim tym ohladne jedla na obed). Ten bufet je otvoreny a maju aj cosi teple pod zub, alebo nejke klobasky, ci parky? ja si musim taketo veci prichystat skor, lebo ked uz budem na Slovensku, tak nech nemusim tolko rozmyslat, kedze ani casu na net nebude az tolko.
horallka nam dnes leje teda riadne.
11. jún 2009 o 18:04  • Odpovedz
Kočky ja som upratovala starú skriňu a našla som pekné námety na hry, tak ich vezmem, možno využijeme. :slight_smile:
12. jún 2009 o 10:44  • Odpovedz
jednu dvojposteľovú máme my,ak to nikomu nevadí, nám nevadí, že je malá :sunglasses:
12. jún 2009 o 13:36  •  1 dieťa  • Odpovedz
a kto vlastne bude so mnou na izbe? :confused: nebojte sa nas, nechrapeme :sunglasses:
12. jún 2009 o 16:27  • Odpovedz
horallka alebo mozem byt na izbe s tebou, ale trojpostelovka tam asi neni, alebo hej? lebo ja potrebujem dve postele, ty beries asi len jednu, nie? Ale ak sa to da tak, ze su postele navyse, tak kludne mozes byt so mnou, kedze mamin bez manzelov bude poriedsie(tusim iba ty, ja a tatolu?, ci este niekto iny?)
12. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz
Mne postel urcite staci 1, ale prave rozmyslam, ze ak budeme chciet do neskora kecat - co asi budeme, nie? - tak budem musiet vziat cestovnu postielku, ak sa nechcem kazdu chvilu strhavat, ci mala nedrisla na zem :confused:

mexx, ako sme na tom s batozinovym priestorom v nsej luxusnej limuzine? :sweat_smile:

luci, tiez to vidim na 4-postelovku s jednou nevyuzitou postelou. Inak, si stedra, vzdy mi pridas jedno "l" navyse :sweat_smile:
13. jún 2009 o 16:03  • Odpovedz
13. jún 2009 o 16:06  • Odpovedz
horalka, to asi lebo som dost slepa, len si to enchcem priznat, tak tie pismenka ked citam mi nejako splyvaju. Inak mna napadla este ta baby vysielacka, aby sme poculi deti, ked spia, ak by sa nahodou prebudili.
Inak postelne pradlo tam bude, alebo si musime vziat z domu? uteraky asi tiez, ze? Nakoniec asi pojdem dost nabalena.
horalka, vela veci sa asi zmesti aj pod sedacky deti, teda za predne sedadla, nie? Ja si myslim, ze ta postielka je dobry napad.
13. jún 2009 o 16:12  • Odpovedz
A s nami, kto bude spať? :confused:
Tiež potrebujeme 2 postele - dúfam. Dvojky ešte nespali spolu na posteli. Zaspávajú aj teraz dosť ťažko a to majú iba postieľky vedľa seba. Ak k nim pridám ešte Lukyho, no bude to zaujímavé
:pensive:
13. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz
tatolu, ja ked idem k svokrovcom alebo aj u nasich, tak vacsinou spavam s detmi dokopy na dvoch spojenych posteliach. Doma su zvyknute, obe spat v detskej, ale ked niekam ideme, tak necitia taku bezpecnost a len tak same nezaspia. uvidime, ci mi dovolia zapajat sa do nocnych debat, alebo budem musiet spat.
13. jún 2009 o 20:19  • Odpovedz
Ahojte babulky,

nezabudájte idete na chatu!!!! Do žiadneho hotela!!!! Tatolu mikrovlna na izbách nie je sú to úplne praobyčajné chatové izby. Donesieme do spoločenskej miestnosti tú našu+mráčik donesie, ešte dalšie spotrebiče, ktoré budú potrebné (ešte sa s ňou po stretnutí s ujom chatárom musím dohodnúť). Luci rátam, že povlečenie na periny tam bude, ale uteráky si prineste každý svoje!!! Stále som na to upozorňovala, že je to praobyčajná horská chata so spoločnými weckami a sprchami. Prosím je potrebné si to uvedomiť!!!

Je tam jedna spoločenská miestnosť a dole sprchy a wc, niekde v tejto diskusii som to už písala!

Program tuším chystá Duška a Julka!!! Písali, že to bude prekvapko. Či sa mýlim?

No my sa budeme baliť jeden deň predtým, absolútne netuším čo beriem, okrem toho, čo bude slúžiť všekým... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
13. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.