• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
autor
Adi-neboj,my sme zvyknuti,necakame ziaden luxus,hlavne ze bude sranda :grinning:
No ja by som tiez rada vesela s kym budeme na izbe-my mame objednane 3 ložka :confused:

Heh-aj my sa budeme balit asi den pred vyletom :grinning: lebo mame toho dost naplanovaneho a ani neviem ci pojdeme potom hned k nasim,lebo este mame v plane navstivit znamych nedaleko NR,alebo ist ku kamosovi na chatu do BS-vooobec netusim :grinning: ,takze asi budeme pobaleni cele leto-tak provizorne :grinning:
13. jún 2009 o 23:55  • Odpovedz
:grinning: Adka, prepáč :pensive:
Ja som najprv napísala otázku až potom som to hľadala v diskusii. Už som zabudla tie podrobnosti predtým.
Vlastne som si tam aj odpovedala, keď som to potom prekopčila.

Mne je jedno kde sa vyspím aj ako. Iba som chcela vedieť, kde v noci prihrejem deťom mlieko, keďže Táňa sa v noci budí a Tomi niekedy tiež. Lukymu už v noci mlieko dávať nemusím.

Tiež sa budeme baliť až pred výletom.

A čo ideme opekať? Čo bude treba doniesť do takej spoločnej kuchynky na varenie?
Bolo by dobré, keby sme to nejak podelili. Nech napr. nenesú všetky všetko a niečo nikto :grinning:
14. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz
Babulky :wink: .

Babulky opakujem, izieb je 11, rodín ide zatiaľ 12. Takže vyzerá to tak, že každý bude mať svoju izbu. Dve dvojposteľové izby si rezervovali Evka a Veronika. Ostatní budú na štvorizbových izbách. Horalka, keďže "ich" je najmenej, bude pravdepodobne s niekým na izbe. Možno s Luci, možno s tatolu, keďže nejdu s manželíkmi? :dizzy_face: :dizzy_face:.
:dizzy_face: .

Kuchynka tam nie, len spoločenská miestnosť, kde budú tie nejaké spotrebiče ako mikrovl. kanvica, dvojplatnička a Duškin gofrovač. :grinning: . Chladnička je na chodbe.

Opakujem keď bude treba niečo kúpiť, spíše sa zoznam a zbehne sa do tesca, trebárs aj v piatok aj v sobotu.

Rátam, že bud. víkend pojdem za ujom chatárom. Takisto počítam, že tento týždeň mi nabehne od všetkých záloha.

Prosím Vás potom pekne, nech si na chatu každý donesie presnú sumu ktorú bude treba doplatiť, nech nenastanú problémy s vydávaním a drobnými centáčmi. :wink:
14. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz
Horalka, no stale to vidim optimisticky tak, ze drobcovi nebudem brat kocik, takze mame v podstate volny kufor. :sweat_smile: Uz sme vyskusali s Magimary, ze odviezt sa budeme vediet aj s dvoma autosedackami, a batozinu snad do kufra narveme. :sweat_smile: Resp. podla toho, ake "vozidlo" budes brat pre svoje dieta. Ja dufam, ze to ten jeden vikend v pohode uhrame so satkou, a snad dovtedy zadovazime a skusime aj MeiTai. :wink:
14. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz
baby, citajte pozorne dozadu, Adku potom zbytocne stresujeme a oblieva ju studeny pot, ze nezohnala 5-hviezdickovy hotel, kde su ranajky do postele a dzakuzi :grinning: :wink:

Program bude ciastocne pripraveny a ciastocne volny, nebojte sa :wink:

mexx, satka, jasneeeee :dizzy_face:
15. jún 2009 o 17:18  • Odpovedz
Babulky v ndeľu 16:30 mám dohodnuté "rande s ujom chatárom". čo by ste chceli papať? Navrhnite. Chcem dotiahnuť aj ďalšie detaily. Píšte, čo by Vás ešte zaujímalo? Ja si dnes večer "vypracujem zoznam otázok, na ktoré sa budem pýtať, aby som na stretnutí s ujom chatárom na nič nezabudla... :grinning: :grinning: :grinning:.

Program by sme si mohli vymyslieť aj taký ako napr. vo filme S tebou mne baví svet :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz
addi tak potom nezabudnite aj krhlu na kupanie deti, hihi.
17. jún 2009 o 15:37  • Odpovedz
len neviem, ci Blanka pochopi, ked jej rano poviem, ze ak ju do vecera neuvidim, dostane medajlu :confused: :grinning:
17. jún 2009 o 16:01  • Odpovedz
horalka ideeeeš :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 23:21  • Odpovedz
A ja som zvedava, ako sa nam bude sankovat v hrncoch a lavoroch na nezasnezenej luke. :grinning:

Nam je jedno, co zjeme, teda moj chlap je uplny vsezravec, a ja som zas prisposobiva, ak by mi nebolo po chuti, najdem nieco ine. :grinning: :wink: Ale v podstate je nam to fuk, zjeme hocico... Ale by mohli napisat napriklad ti, co nieco vyslovene neznasaju, pripadne maju alergiu, ze by sme to mohli vynechat... :confused:
18. jún 2009 o 07:03  • Odpovedz
Nepamatam sa - na Kaske je len ohnisko pod sirakom, ci aj nejaky pristresok pre pripad opekacky v dazdi? (Alebo niekde pobliz.)
Chcete opekacku v piatok vecer? Nebude to lepsie v sobotu vecer? Niektori sa mozno snazime o bezmesite piatky... :wink: Ja viem, opekat sa da vselico, ale slanina je slanina :wink: Budeme este opekat aj jedno prekvapenie, mate sa na co tesit (hlavne decka) :sunglasses:

Adi, urcite sa spytaj, ci si treba priniest vlastne navliecky na periny, alebo tam su.

Mozno by bolo fajn spytat sa uja chatara, ci bude nejaka moznost dat si nejake nase drobnosti do chladnicky, ktora je predpokladam v kuchyni, alebo nejakej sluzobnej miestnosti (myslim napr. jogurty pre deti, atd...).

Na tej luke za chatou mozeme slobodne existovat? Ci nie je sukromna nahodou :confused: Mozno prehnane podrobna otazka, ale ako spoluautorku volnocasovych aktivit by ma zaujimalo, ci ju pravidelne kosia :wink:

Ku strave: Osobne neznasam kaviar, rezne z anitlopieho masa, kombuchu nalacno, whiskey, pelendrek, cukriky jojo a neskutocne ma otravuje piplacka pri oberani masa z grilovaneho homara. Ostatne sa priposobim :sunglasses:

A musim ist. "Matysek" se pos.aaaal. :grinning:

Ak ma este daco napise, napadnem.
18. jún 2009 o 09:49  • Odpovedz
Opekačku navrhujem na sobotu, v piatok poobede sa tam zídeme a bude večera. Možno tak opekačka by sa hodila v sobotu na obed, keďže je to polpenzia.

chladnička je na chodbe, len takže tam sa bude dať skladovať, len neviem aká je veľká :unamused: . Kuchynka tam nie je.
18. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz
No super, panicka Horalka zrusila z jedalneho listka vsetky veci, co ja milujem. :rolling_eyes: :sunglasses: :grinning: A ja tu planujem "kavjarovy tousty". :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz
ja som tiez za opekacku v sobotu. Ja sa v piatok snazim nejest maso, takze ak nikto nie je proti, tak mozno skusit v piatok nejaku rybku? Inak ja nebudem brat asi nic z potravin, mozno nejake malickosti pre decka, lebo ak budeme grilovat v sobotu, a v piatok sa naobedujeme doma, pripadne cosi vezmeme do vlaku, tak by mali byt ok.
Horallka, a co budeme opekat marshmallows? Inak aj banany, ked sa daju do alobalu, do toho marshmallows a cokolada, je to mnamkove.
18. jún 2009 o 16:25  • Odpovedz
Mexx, ziadne pohanske hody, to bude Duchaplne stretko :grinning: :grinning: :grinning: Ja som napr. este v zivote nejedla antilopu, ani neoberala homara, ale na Kasku sa mi to akosi nehodi :wink:
Panicka Horalka prave dojedla club kexy s mliekom a chysta sa na chleba s maaaajkou :sunglasses: Zajedam trosku smutok..

Luci, no ja som v keli z niektorych slovicok - marshmallows - co to co to?
S nejakou rybkou v piatok vecer vrelo suhlasim, staci mi aj file :wink: Je niekto proti?
Opekacku na obed v sobotu, tak tak. Napisala som ze vecer, ale to bol preklep. Takze, co si dame u uja chatara v sobotu vecer? A ranajky asi nejaka klasika, hlavne nech tam je chlieb a daco teple na zapitie. Nemyslim hriatuo :slight_smile:

Tou kuchynou som myslela ujovu chatarovu kuchynu, ci on tam nevari a jedlo len dovaza? (to je v podstate jedno, to len na dovysvetlenie).
18. jún 2009 o 18:27  • Odpovedz
horallka, to tie jojo cukriky ale len take biele, tu sa opekaju a potom sa daju na grahamove krekry, na ktore sa da kusok cokolady, ta cokolada sa trosku roztopi. To tu je klasika pri ohnickoch.
18. jún 2009 o 19:47  • Odpovedz
mexx teraz idešeeš ty :grinning: :grinning: :grinning:, že panička horlaka, no ja sa dolejem, potom čo som už len ja :grinning: :grinning: :grinning: asi nejeká lady manier :grinning: :grinning: :grinning:

ja by som navrhla v sobotu na večeru nejaké kura, len neviem, či pečené, či rezeň alebo na prírodno.

tak v piatok teda dohodnem filé, myslím, že by to nemal byť problém. ja maso vlastne jedávam málo, ale keď je grilovačka, tak to sa napchám aj špekačkami :grinning: :grinning: :grinning: šunky vôbec nejem, kupujem sojové natierky, tofu, syr a tak...

Budeme papať na chate nezábudka, je to 100-200 metrov vzdialená chata, to som už niekde písala. Tam sa priamo varí.
18. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz
Ja som za "prirodno", ale v podstate zjem hocico :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
...dokelu, taku chut na maso som dostala, maaaajka mi asi nestacila :grinning:
18. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz
Horalka pošlem Ti virtuálne vegetariánsku salámku, chceš :grinning: ?
18. jún 2009 o 23:17  • Odpovedz
No cojaviem, ked a mam chut na nieco nevirtualne :sweat_smile:
18. jún 2009 o 23:21  • Odpovedz
chlebík s amslom a džemom :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 23:23  • Odpovedz
:grinning: ....alebo zeby nejaky kaviarik? :grinning: Uz vidim, ako mexx svrbia prsty: "panicka horalka ma zasa chutky" :grinning:

Ja tak dufam, ze sa na tom stretku vyblaznime... :wink:
18. jún 2009 o 23:31  • Odpovedz
...pri dodrzani vsetkej duchaplnosti, samozrejme :sunglasses:
18. jún 2009 o 23:31  • Odpovedz
panička horalka, no vybláznime určite, aj duchovne :wink:
18. jún 2009 o 23:33  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: duchovni blazni :sunglasses: :grinning:

dufam, ze tu aj ostatni napisu, ci im nevadi file, kura, chleba s maslom, atd :wink:
18. jún 2009 o 23:39  • Odpovedz
no teda ja akurat prihrievam veceru, masove gulky v rajcinovej omacke a zemiaciky.
Podla mna kura moze byt v sobotu, trebars aj pecene.
18. jún 2009 o 23:44  • Odpovedz
ano krásne napísané, tuším som pár dní dozadu niečo podobné ao bláznovstve čítala v biblii :wink:
18. jún 2009 o 23:44  • Odpovedz
Aha ešte som kdesi vyčítala, že zajtra sa má vyhlásiť rok kňazov. a teraz už fakt dobrú noc. :wink:
18. jún 2009 o 23:47  • Odpovedz
No pocujte, panicky, tak ja sa teda prekonam a tie tri dni snad bez kaviaru, homarov a morskeho koktailu nejako vydrzime. :grinning: :grinning: :grinning:

Nam ryba vyhovuje uplne v pohode, to by sme mohli aj kazdy druhy den, takze uvitame. :slight_smile: Kuriatko tiez, a je vlastne jedno, na aky sposob (budem tajne dufat, ze to nebude perkelt). :grinning:

Horalka, marshmallows su tie penove Jojo cukriky, take ruzovo biela. V Amerike to stale opekaju, teda aspon vo filmoch. Som to zatial neskusala. :sweat_smile: Ale taky recept, ako Lucia hodila, by bol fajn. :wink:
19. jún 2009 o 16:28  • Odpovedz
tak marshmallows nie su nic pre mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty neeem rada perkelt? No tak aj sa prekonam a vydrzim bez neho :grinning:
19. jún 2009 o 16:37  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.