• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
ahojte, suuper sa to tu rozprúdilo. Tak rybka môže byť v piatok, v sobotu kurčiak tiež, ja som za prírodno, lebo pečené sa budem hanbiť jesť rukami pre vami :grinning: Ráno keby mohla byť aj salámka k chlebíku, Riškovi ide najlepšie :slight_smile:
Hlásim, že donesieme zeleninu, paradajky, papriku, uhorky, šalátik a samozrejme pravé nefalšované domáce zázrivské korbáčiky :dizzy_face:
20. jún 2009 o 09:04  •  1 dieťa  • Odpovedz
A my co mame priniest? :confused: Heeeeeej, uz viem. My tu mame Pecivarne, tak mozme priniest Horalky. Alebo prinesieme Tatranky a Horalku len jednu, z Bratislavy. :grinning:
20. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz
mexx, supiiiiš :dizzy_face:
20. jún 2009 o 12:48  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ahojte kočky, my sa prispôsobíme tomu, čo objednáte.
20. jún 2009 o 15:05  • Odpovedz
my hned tu mame mäsák, tak asi možno by sme mohli doniesť niečo na to grilovanie......máme tu také štiplave melecké párky, či klobásky....aj také syrové, tie lúbime... :slight_smile:
20. jún 2009 o 17:01  • Odpovedz
baby, a teda co mam ja doniest, donesiem tie marshmallows, cokoladu a krekry? ked sa budu robit ine opekacky spravime aj tie marshmallows? teda horallka nemusi papat, ked nechce. Ale tieto su nie ruzove, su celobiele. Ja take veci ako ovocie ci zeleninu nemozem, kedze idem tusim jedina verejnou dopravou.
tatolu alebo niekto kto ma zoberie z Martinskej stanice, keby ste mi mohli poslat IP s cislom mobilom, aby sme sa mohli potom dohodnut o kolkej, a kde sa stretneme.
20. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz
Inak mne napadlo uz minule, ze mohli by sme potom urobit aj taku tabulku, kde budeme mat telefonne cisla, keby sme sa nahodou tesne pred stretkom potrebovali nejako spojit a uz by sme nemohli byt na nete. :confused:
20. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz
Luci dones tie marshmallows :grinning:
Mexx to je super nápad. :slight_smile:
Pusinky Mauglimu :slight_smile:
20. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz
Dievčatá, ja budem viezť aj mlieko. Kupujeme 1,5 dlhotrvajúce. Nebude problém ako doesiem aj 3-5 kartónov.
Kto také mliečko dávate?

Mexx, ale mne sa zdá, že taká tabuľka vlstne spravená je - pri Adkinom výpočte :wink:
21. jún 2009 o 08:22  • Odpovedz
Ahojte ja navrhujem súťaž pre našich manželov skákanie sloníkov vo vreci :grinning:
21. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz
autor
Adi :grinning: :grinning: :grinning: -suuuuhlas :grinning:
len ci nas potom nevykazu za nicenie cudzieho majetku a sposobovanie seizmickych otrasov pody :grinning: :grinning:
varim gulasik,tak tu slintam nad vasimi opismi maska :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2009 o 00:07  • Odpovedz
a čo budeme grilovať? priznám sa, že s grilovaním moc skúsenosti nemám, naposledy sme grilovali špekáčky :grinning:
23. jún 2009 o 13:02  •  1 dieťa  • Odpovedz
No grilovať sa môže hocičo, minule naši grilovali aj reďkovky a chutilo to ako karfiol :slight_smile:
23. jún 2009 o 14:57  • Odpovedz
Píšem zoznam, čo na chatu bude potrebné ešte vziať medziiným ma napadol aj sušiak na prádlo. Ked ma už nič nenapadne, tak Vám ho pošlem do ip. Ten sušiak na prádlo pre istotu asi vezmem.
23. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz
my by sme vzali na grilovanie tie klobasky......moze byt?
23. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz
addka, keď už budeme na chate, nestačí motúz a štipce? (je to menej objemné :pensive:)
Nie sú tam stromy?
23. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz
spagat a stipce, jasneeeee, baby, sak nejdeme na 3 tyzdne :confused: Kam to chcete vsetko napratat, co pridete na kamionoch?? :sweat_smile:
23. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz
Veronika presne ako Ada pise, grilovat sa da baaaarsco :grinning:
Ja som trochu za uskromnenie, hlavne ze donesieme seba a budeme spolu :dizzy_face:
23. jún 2009 o 16:36  • Odpovedz
horalka, ja som nemala na mysli grilovať malé prasa :grinning: klobásky môžu byť :sunglasses:
23. jún 2009 o 22:26  •  1 dieťa  • Odpovedz
ja si pokojne opeciem aj jablcko a posypem vanilkacom :wink:
S tym uskromnenim som to myslela tak vseobecne, nech netrepeme polku domacnosti :slight_smile:

a ja mam co vlastne doniest?
24. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz
Ada píše zoznam, tak potom sa to ešte porozdeľuje :wink:
24. jún 2009 o 13:09  •  1 dieťa  • Odpovedz
Dievky, dnes ma oblial pot. Plánujem mecheche s kolegovcami študentami :wink: a zľakla som sa, že sa prekrýva s našim stretkom.
Mala som pocit, že je tam 27 a na víkend v júli mi to nepasovalo. Ono tam 7 bola, ale v mesiaci :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:

horalka mňam aj ja chcem jablčko :wink: a opečený chlebík :wink: a cibuľa :wink: . Pre mňa mäso nemusí byť :pensive:
24. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz
Ahojte, veď práve stále rozmýšľam, kde by sme mohli súšiť...je tam tá hrdzavá ohnutá preliezka na prádlo bez šnúry, ale myslím, že popod nu sa bude ťažko chodiť, myslím, že tam je nasypaný ten stavebný materiál. Inak stromy poblíž moc nie sú, neviem, kde by sa natiahol ten špagát. Ja predsa len donesiem ten sušiak a ak by niekto vymyslel a vynašiel tam nejaký priestor, kde sa dá v pohode sušiť na špagáte, sušiak ostane posladanýv aute, nech tam nezavadzia.
24. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz
Leto v Jasenskej, toto som vyčítala o letnej sezone:
25.07. - 3. ročník v pečení zemiakovej placky, Annabál
počas sezony od 11h-17h počas víkendu
lyžovanie na tráve
skikolá
zorbing,
bazény,
preliezky (vraj aj s trampolínou),
píšu aj o koňoch a poníkoch,
váľanie sa v plastovej guli na vodnej hladine,
welnes, sauny, požičovňa byciklov, tenisové kurty
informácie na výlety, túry.

No neviem, či všetky atrakcie budú v náš termín pobytu.
24. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz
Ja mám záujme možno o tie preliezky a hodinka tenisu by mi nezaškodila...Síce hrať neviem, ale do loptičky sa trafiť viem, hrá niekto? :wink:
24. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz
tak fajn, že aj program môžeme doplniť :grinning:
tenis by som si zahrala, Adi dáme?
24. jún 2009 o 20:08  •  1 dieťa  • Odpovedz
adi a co ides susit? vsak hadam pranie nie je na poriadku alebo hej? Uteraky ahdam aj ked do okna hodime, tak uschnu.
No tenis, neviem si predstavit akoby to islo s mojimi detmi. A tiez som uz dlho nehrala, pred tym ako boli deti, sme s manzelom chodili obcas hravat.
24. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz
ja sa spolieham, že muž zabaví :grinning:
24. jún 2009 o 21:41  •  1 dieťa  • Odpovedz
no ja sa nemam na koho spolahnut, takze mne deti budu stale v zavese, ale mne to nevadi, ak nebudu moc otravne, hihi.
24. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz
no ja budem mat urcite na programe vzpieranie 8,5 kg zivej vahy, takze o veciach ako tenis rozhodne mozem akurat tak snivat. Inak myslim, ze budeme mat celkovo hrooooozne malo casu, tak na pranie a susenie, ako aj na seba navzajom :slight_smile: Pisem po susenostiach z niekolkych podobnych akcii :sunglasses:

Adi, to vyzera, ze budes hrat s Veronkou tenis a vasi muzi budu prat a vesat pradlo, s malymi v naruci :sweat_smile:

Ja teda radsej zbalim veci na prezlecenie, ale od prania si idem dat rozhodne pohov..
25. jún 2009 o 00:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.