• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
no jasné, že prať sa nebude :sunglasses:
25. jún 2009 o 06:31  •  1 dieťa  • Odpovedz
ano pranie a sušnie :grinning: :grinning: :grinning: nech chlapi perú a sušia :grinning: :grinning: :grinning:
ja som len myslela nejaké precikané veci, ktoré opláchneme vodou a zavesíme. doma si už operie každý sám.
myslím, že naozaj budeme mať málo času aj na seba navzájom.
veronika skúsime zahrať hodinku?
25. jún 2009 o 09:49  • Odpovedz
Ale dievky, dáme deti na piesok a my budeme klábosiť :grinning:
25. jún 2009 o 11:04  • Odpovedz
Adi, uvidíme podľa situácie na mieste :wink:
25. jún 2009 o 18:00  •  1 dieťa  • Odpovedz
tatolu, ja by som Blanku do piesku nedala, iba keby treba robit rontgen traviaceho systemu, mala by piesok miesto ten reflexnej kase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. jún 2009 o 17:13  • Odpovedz
Ved Blanka je na piesok este mala, nie? ty sa nemusis strachovat, das do satky a ide sa. Aspon sa ti tak moc nezaspini, moje baby budu isto cele rapave po kazdom dni.
26. jún 2009 o 17:16  • Odpovedz
Dievky, verím, že to zvládneme.
Bude nám pekne :wink: Niektoré deti sa budú hrať, niektoré budú tie druhé zabávať a niektoré budeme natriasať my :wink:
27. jún 2009 o 19:43  • Odpovedz
No s niektoré budú musieť za svojimi ratolesťami utekať :grinning: lebo dlho nikde nevydržia.

Včera som bola s malým z bankomatu vyberať peniaze, karta vložená, zadané pin, nahodená suma.....a malý vnohy kade ľahšie, utekala som za ním zo 20 metrov. Našťastie nik nestihol vybrakovať môj účet. matej dostal hubovú polievku, poviem Vám ľudia sa za mnou otáčali, či mi neto...ale potom stál ticho ako pena do konca transakcie :grinning:
27. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz
autor
Adi :grinning:
akosi je v oboch temach ticho-to uz sa balite na stretko? :grinning:
3. júl 2009 o 23:36  • Odpovedz
nie, ale zaciname sa seriozne zamyslat nad programom :wink:
6. júl 2009 o 17:10  • Odpovedz
Ahojte babulky,

v nedeľu sme boli v Jasenskej na Patovi a Matovi, tak som nafotila nejaké obrázky. Pozrite album Jasenská. :wink:
7. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz
autor
Adi-super-uz sa tesiiim-vyzera to tam celkom fajn-preliezky a bazenik-parada-asi nasu Misku odtial nedostanem :grinning:
8. júl 2009 o 00:34  • Odpovedz
autor
inac vtrepala som do kufra nakoniec aj tu hru o Slovensku-dame chlapom nech hraju kym my budeme kecat a deticky spat :grinning:
8. júl 2009 o 00:36  • Odpovedz
adi, pekne to tam vyzera...moju malu asi nedostaneme z hojdaciek, ani na dovolenke jej ine nic nebolo treba :wink: dufam, ze pusti aj ostatne deti

etus, tak ako na slovensku? vsetko v pohode? malej sa ako paci?
9. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz
autor
Evi-Misku musim kazdy den sprchovat -tak sa v zahrade zaspini,beha za psom a vcera na prechadzke pri behu nechala novu botasku v blate a bezala dalej :grinning:
10. júl 2009 o 03:19  • Odpovedz
etuska, tak mas z Misky radost, ze?

mm vravel uz viackrat, ze na ziadnu dovolenku s malou nepojde (odkedy sme boli v tych tatrach), a ze si mam hladat ineho sofera...som z toho smutna, ale dufam, ze zmeni nazor, najradsej by som sla sama autobusom, no neviem ci by som to zvladla, a ci by malá chcela
10. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz
Adka aj mne sa to celkom páči :wink:
Ináč, iba som nakukla, že čo je nové. Boli sme na prázdninách, teraz máme návštevu a potom pôjdeme na ďalšie prázdniny.
Moja maminka nerada vidí, keď som v PC, takže nečítam a nepíšem. Iba toto som si povedala, že musím :wink:
11. júl 2009 o 17:06  • Odpovedz
Uz len dva necele dva tyzdne, krasky, tak sa teste! :dizzy_face:

Inak, ja by som uvitala, keby mne/nam niekto rovno povedal, ze co by sme mali napriklad priniest. :sweat_smile: Teda vyzera to, ze kadzy prinesie nieco, tak aby sme nebrali vela zbytocnosti, ale zas naopak, ak ma niekto nejake poziadavky na nieco konkretne, tak treba povedat. :confused: Lebo zatial nemam potuchu, co napriklad by sme mali urcite zadovazit my... :sweat_smile:
12. júl 2009 o 18:05  • Odpovedz
autor
my zatial donesieme tu hru o Slovensku a skusim v tom nasom neporiadku pohladat farbicky na tvar :slight_smile:
12. júl 2009 o 18:20  • Odpovedz
Ja môžem doniesť formičky do piesku a nejakú tu loptu na hádzanie :wink:
12. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz
asi aj cosi dovnutra by bolo dobre, ak by bolo zle pocasie, nejake pexeso, karty, vymalovavanky, farbicky. knizky.
12. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz
Joj asi by som mala dať nejaké infošky, no pokúsim sa zajtra večer :sweat_smile: . Pošlem babiky ip.

Ja vezmem pre deti ten bycikel čo sa tlačí, je v síce v hroznom stave, ale poslúži, motorku a kosačku, môžem aj tatru a autíčko odrážadlo. Môžem aj také pracovné nástroje, ale to sú len také za stovku a už máme zlomené kliešte, pokazené kladivko....
12. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz
ja urcite nieco na ohryzavanie a ocucavanie :sweat_smile:
-ale este sa nemam cas seriozne zamyslat, az po Pohode, pripravy vrcholia, od zajtra skusame non.stop, takze sa o mna a moju ucast nebojte, ozvem sa pravdepodobne v pondelok rano :dizzy_face: A drzte palce, nech to nedovrzame :sunglasses:
14. júl 2009 o 17:28  • Odpovedz
autor
Horalka :slight_smile: hadam nedovrzate :grinning:
14. júl 2009 o 23:51  • Odpovedz
Babulky všetky máte ip :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz
autor
Adi-ty si ale detailistka-klobuk dolu.Ked dofrcime od svokry,zacnem hladat aj ja nieco potrebne :sweat_smile:
Baby-ved to uz je o chvilu-uz som na vas straaaasne zvedava :grinning:
16. júl 2009 o 15:23  • Odpovedz
16. júl 2009 o 17:40  • Odpovedz
Babuľky moje, ja stále neviem, čo urobiť :frowning2: Tak veľmi by som chcela ísť, ale bojím sa o Tomiho :frowning2: Čo mi poradíte?
16. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz
Maji, ja som sebec, co by ti povedal: "Pooooooooooooooooooooooooooood, urcite pridite!" - lebo som na vas zvedava a strasne vas chcem vidiet. :grinning: Takze mna nepocuvaj. :sweat_smile: Tie zodpovedne babule ti povedia skor. :wink: Ale vazne, ja fakt neviem... :confused: Ak nemate ziadne problemy a maleho nedrzis doma "izolovaneho" od ludi alebo cudzieho prostredia, tak asi nemate co pokazit, a ja by som pokojne prisla na vasom mieste. Ale mam tendenciu spravat sa nezodpovedne dost casto, takze moja rada nemusi byt dobra. Ak citis, ze to nebude OK alebo ze by mohli byt problemy, tak neriskujte... :confused:
16. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz
Maji ako to ty cítiš, tak sa zaraď svojim materským inštinktom. :wink:
16. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.